Споделена история от Секс и интимност

45 мин. минимум?!
Здравейте, искам да попитам нещо което ми е много интересно, според вас дали е възможно един мъж на около 45-47годишна възраст да издържа минимум по 45мин? Като това не включва интимната игра, без да използва някакви стимуланти? И да уточня, че акта се повтаря след около 15мин. Благодаря ви.

Коментари

1.   Да, възможно е. Кое му е странното?

2.   Според мен всеки чoек е различен защо пак да не е нормално ?!45 мин и повече си е едно добро време ;)

3.   Ако беше 4 - 5 минути, щеше да имаш повод за притеснение. 45 минути си е съвсем нормално. А щом го правиш след 15 минути отново, втория би трябвало да е и по-дълъг. Поне при мен е така. Прави си куфа и не търси проблеми там, където ги няма. Успех!

4.   От автора до №3 не търся проблем, просто ми е интересно. Тъй като собственият ми мъж никога не е достигал до това време:)))

5.   Да задам един малко нетактичен въпрос на авторката (от чисто любопитство) А ти какво (колко) удоволствие получаваш за тези 45 минути?

6.   До авторката, от № 3. Ако искаш и съпругът ти би могъл, но трябва да се научи. Ако смяташ, че може, поговори с него и вземете мерки. В противен случай ще трябва да търсиш на друго място ;) Което до колкото разбирам, вече си направила. Само внимавай да не станеш главно действащо лице в предаването "Хванати в изневяра" ;) :)))

7.   До №5 страшно голямо и достатъчно пъти:)))

8.   Чакай сега, нещо не разбирам. Питаш дали е възможно след като си видяла, че е. Май просто искаш да се похвалиш... На мен пък не ми допада прекалено дългия секс, имам чувството, че ще се протрия... Разни хора, разни идеали. Дано и съпругът ти да си намери маце, с което да повтаря след 15 мин (с чуждо май по-лесно става). Предполагам няма да му се сърдиш :))

9.   №8 пита се дали е възможно без употребата на някакви хапчета, чети преди да пишеш

10.   До авторката
Предлагам ти следното нещо, слагам на масата 5 бона и ще те чукам 5 часа без прекъсване, дори без да свърша нито веднъж, ако не издържа парите са твои. За да е честно и да си убедена, че не съм взимал никакви стимуланти ще прекарам поне 8 часа преди това с теб под зоркия ти поглед, за да си сигурна, че няма да съм взел нещо стимулиращо. Предложението ми е напълно сериозно, аз съм на 28 години, много привликателен и надарен.

11.   № 10, пробвай с 1/4 хапче виагра. Ако докараш времето до 8 часа, всеки ресторант ще те вземе на работа като пълнач на чушки :)))

12.   До №10 успя да ме развеселиш:)

14.   45 мин ужас скъпа това не е секс а някво тъпо скучно клатене извинявай имах такъв приятел е на 30 год не на 45 но толкова беше досадно че се е случвало по време на така наречения секс да стана да запаля цигара просто да видя дали той ще продължи да се клати ако си мислиш че с това се похвали тука много сбърка

15.   Дядката пие Виагра, сигурно е!

16.   До №14 не се хваля, ако ти е прозвучало така е станала грешка. Чисто любопитство. И си абсолютно права, понякога става скучно. Но само понякога:) Започвам да си мисля че е въпрос на чест (ако мога да се изразя така) от негова страна, да постига това време всеки път.

17.   От №14 до авторката. Между другото скъпа искам ако позволиш да ти задоволя любопитсвото как успява-просто премерени движения той никога не прави силни тласъци защото това ще го накара да свърши по-бързо т.е. влиза само до някъде и излиза в равномерно темпо-ако забърза свършил е. Също така когато усети че му става хубаво спира за момент [това всички го знаят] за да забави момента и така скучно нещата се удължават, а той е горд с това и си мисли че на теб ти доставя достатъчно удоволствие самото клатене и търкане, а всъщност това съвсем не го поставя в графа добър любовник-напротив