Споделена история от Секс и интимност

Твърде големи срамни устни
Наистина се чувствам отчаяна... На 17 години съм имам геникологичен проблем ако мога да го нарека така. Срамните ми устни са по големи от обичайното. Създава ми естетичен проблем и не само. Не ми харесва начина по който изглежда, а и ми създава дискомфорт при сядане, подържане и по време на цикъл. Имам приятел от 1 год мисля че съм съзряла за секс но не мога да се престраша по тази причина, не ми харесва изгледа им а и много често ме болят при допир. Операциите са твърде скъпи 1000-2000лв. Не мога да си го позвола. Чувала съм че дори гениколог може да извърши операцията за много по - малко пари. Дайте ми съвет.

Коментари

1.   извинявай но откъде разбра какъв е стандарта за големина на срамни устни и че твоите са много големи :)))

искаме снимка за да коментираме ;)

сериозно, не трябва да се притесняваш от такива неща
имал съм гаджета с малки и с големи срамни устни и нито ми е било неудобно да им правя орален нито секса е бил по-различен в зависимост от големината

#

2.   Като еклер :D такова сравнение направи Митио пищова при Слави един път :D. Това беше просто шега иначе аз лично от мъжка гледна точка не виждам никакъв проблем. Сигурен съм дори че на някои ще им харесва повече ;)

3.   Изчакай с операцията до към 21-22 години. Тялото ти ще продължи да се развива горе долу до тогава. А за секса не му мисли - лягаш, отваряш си краката и купона започва!

4.   И аз дълги години се притеснявах от това, че имам големи месести устни и си втълпявах, че е грозно. Дори след 5-годишна връзка не можех да се отпусна на 100% по време на секс, защото се притеснявах, че приятелят ми не ме харесва. НО преди 2 години попаднах на сегашния си приятел, който се побърква от това. :) Има различни мъже с различни вкусове. Не се притеснявай от тялото си, обичай го, обичай себе си. На мен вече не ми пука, че съм с такива устни, дори започнах да вярвам, че е много женствено, както твърди приятелят ми.

ПП:Обожава да ги смуче (blush)

Давай смело и недей да спичаш. :)

Момиче на 25 :)

5.   Защо си създаваш комплекси? Никой разумно мислещ мъж няма да има проблем с големината на срамните ти устни. Даже е възможно да има положителен ефект. Като мъж ти казвам, ако имаш хубав характер и добро излъчване, последното нещо, което ще ме интересува е този твой "проблем". :)

7.   Не разбирам какъв е проблема. Все едно мъж да се оплаква, че са му големи ташаците или хуя. Момиче, няма неестетични срамни устни, дори големите са за предпочитане, защото са символ на женственост. Бившата ми жена имаше големи срамни устни и това ме радваше максимално.

8.   Невероятно е жената да е с големи срамние устни. Големите устни носят невероятна наслада и възбуда, просто се радвай, че устните ти са така големи, предимство е. Аз също съм с много големи устни и всички мъже са изпитвали от това невероятно удоволствие!!!

9.   Аз пък какво да кажа, моите са много малки, влагалището ми е супер малко и ме е страх да родя естествено някой ден. Харесвай се каквато си и не робувай на хорското мнение.

10.   Дайги на мен тези големи устни да ги ближа и смуча. За какви операции си мислиш. Забрави за това. Не се притеснявай.

11.   Въобще пък не се притеснявай от голимината им
За мен си изглежбдат много секси такива срамни усни:)
И въобще не си и помисляй за такава операция (освен ако не се спъваш в тях :):) )

А всъщност какъв и е размера как прицени че са много големи, щом ти създават дисконфорд вероятно не са малки но все пак...

м31

13.   и аз обичм големите срамни устни, жалко че на жената и са малки. много ме възбуждат големите срамни устни

14.   Може ли да ми обясните какво значи твърде големи?

15.   Значи си много страстна.

16.   номер 3 изби рибата с коментара си... Като станеш на 21 ще ти висят до коленете и за това изчакай да ги оперираш тогава. Аман от загрижени псевдо добронамерени коментари. Нищо ти няма мацка, внушаваш си глупости. Виждам че темата естара, за това го казвам към всички млади момичета с подобни комплекси, не робувайте на комплекси и измислени от мода и филми неща. Живейте си живота с кеф.

17.   Ако човека с който си те харесва и желае достатъчно, последното нещо което би го интересувало е големината на срамните устни. Не се притеснявай, като мъж ти давам 100% гаранция, че стигне ли се до секс и двамата сте възбудени приятеля ти няма да кажа "ама ти имаш големи устни, аз се отказвам". Напротив - по-вероятно е да полудее от кеф и да иска да ги смуче, ближе и целува цяла нощ :) Изобщо не мисли за операции и прочее, свиркай си и си гледай кефа.