Споделена история от Секс и интимност

да го направя ли?
аз съм на 13 искам да го направя но гаджето ми е на 18 и той много иска притеснявам се по скоро ме е страх от родителите ми. КАЖЕТЕ МИ КВО ДА ПРАВЯ!

Коментари

1.   Как какво да правиш, стой си на дупето. Иначе си "голяма и то много", само да знаеш че според Наказателния кодекс на Р България всеки който прави секс с момиче не навършило 14г. дори и то да е било съгласно, носи наказателна отговорност за това.

2.   СТ1: Ами ако искаш да си загубиш девствеността с някой които е с теб само заради това давай ако не искаш изчакай да ти дойде времето и момчето.

3.   разкарай го, ако не си готова не го прави

4.   Малка си, поне да си на 16

Исабела

6.   Първо порасни физически и се научи да пишеш, и чак след това ми говори за кеск(секс). ;)

7.   За Бога!!!! Не!!

8.   Ти си още ПРЕКАЛЕНО МАЛКА, за да правиш секс. И какво правиш с този големия? Защо не си намериш приятел, който да е на твоите години. Не се знае този твой приятел какво може да ти направи след време, така че внимавай. И приеми съвета ми: НЕДЕЙ да правиш секс с този, още си много малка.

9.   ОФФ, Боже с какви неща се занимаваш! Гледай си детството и уроците! Не се занимавай с "батковци". Той може би само цели да те вкара в леглото си и да те зареже. Има си време за всичко, а сега не ти е време за това. В България е позволено да се води сексуален живот от 14 г., но и това е малко. Поне изчакай да станеш на 16. А, ако до тогава ти е скучно, вземи си обогати речника! Родителите ти естествено няма да са щастливи, че дъщеря им ще е бъдеща ку*ва. Или си много заблудена (меко казано) или това е някоя измислица.

Ж13

11.   Не го прави.

12.   На 13 години си и вече искаш да правиш секс? Я по-добре си стой у вас и гледай cartoon network. ;)

13.   Вземи си куклите и остави баткото ;)

15.   Ужас, какво ви става бе деца? То не е секс на 13, други пък се режат, защо не седнеш да си учиш уроците? Твоя си работа, ако толкова ти се прави секс ми ходи се ч... й с баткото какво очакваш да ти кажат хората тук? Пфф ужас поне си купи презервативи или говори с майка си.

16.   Не.

17.   Да.

18.   По-добре нищо не прави, докато родителите ти не спрат да бъдат фактор за това, дали да правиш секс. На 13 ти си все още дете и физически, и психически не си готова за този момент. Изчакай още 2 годинки поне и тогава го направи. А на гаджето си предай, че трябва да е пълен идиот, ако кара едно дете да прави секс, само защото той иска да се начеше.

19.   Направи го!

20.   Първо си още много малка и организма ти се развива още. Поне на 16 стани и тогава го направи. А и представи си гаджето ти иска само да те мине и после те зареже? Кво правиш после, а? По-добре изчакай ;))

21.   Мисля, че е крайно време вече да правиш секс. Даже си закъсняла малко, но нищо имаш време да си наваксаш.

22.   И какво, да не би да очакваш позволение от нас, за да го направиш? Мисля, че си малка, за да водиш полов живот, но явно на теб не ти пречи. Поне използвайте предпазни средтства, за да не стане някой гаф.

23.   Ъм, примерно, нищо? Тоест, на 13 си и съм сигурна, че не си готова, нито психически, нито физически за започване на полов живот. Изчакай ПОНЕ още 3 години, докато станеш на 16 и си сигурна че искаш да го направиш, но гледай да намериш момче, което наистина те цени и обича и ще е внимателен с теб. А, не да се хващаш за 1вия и да си направиш сефтето. Надявам се, че ще ме послушаш, но надали.

24.   Абе момиче, ти наред ли си? На 13 с 18 годишен... Недей да правиш нищо!

25.   Ако искаш да ти се носи славата на "ЛЕКА" давай! Никой не те спира, но все още си малка за тези неща! ;)

27.   Ти си на 13? Значи си родена 1999г? Или 2000? Направо не мога да повярвам, сякаш вчера беше това време, а днес децата, родени тогава, тръгнали да правят секс. Мило момиче, стой си на малкото 13-годишно дупенце и си трай. Сексът няма да избяга, повярвай ми..
Леле, какво време дойде. Не знам дали ние сме били по-добре, ама поне имахме детство!

28.   Ами много си малка още. Ти физически даже не си съзряла за това. Виж, информирай се, че все още ти се развиват половите органи. Сега би боляло много повече отколкото ако изчакаш до 17-18г. И това е точно така, защото нито хормонално, нито физиологически, нито емоционално си готова и търсиш смелост от нашите съвети. Изчакай мила, няма да съжаляваш. Все пак трябва да пораснеш за да си сигурна в момчето, в доверието си към него и в чувствата си. Секса е нещо отговорно, а в твойта възраст мисленето и определението за отговорност тепърва се сформира. Сексът е изключително съществена крачка в живота на една жена, а не дете. Сега си модерен, ако си отракан от рано, но всъщност впоследствие животът ти показва, че бързайки си изтървал съществените и вълнуващи неща в една платоническа( без секс) връзка.

29.   Божееееееее, на къде отива този свят ми кажете... Аз съм на 15 и съм виждала как такива като приятелят ти си играят с приятелките ми. Ти си на 13, мила, какъв секс? ! Замисли се добре, що за стока е с теб, защото ако реално беше мъж, щеше дори и да искаш да не даде, знаейки, че ще направиш голяма грешка!