Споделена история от Секс и интимност

Не съм девствена, но ме е страх да не се изложа.
Здравейте.
Моят проблем е много особен. Аз съм момиче на 17г. и сам правила секс, но проблема е друг. Страх ме е да го направя пак. Първият ми път беше много болезнен, защото момчето, с което го направих не беше много внимателен макар че го предопредих. Но това няма много значение. Сега съм с друго момче. Той е на 20 и от 5 месеца сме заедно. Той вече започва да иска, аз му обясних как стоят нещата и той каза, че ще ме изчака. И на св. Валентин (тоест днес) бяхме в тях. Лежахме и си говорехме докато той не легна върху мен и не започна да ме целува и да ме докосва. Аз се възбудих много, но когато започна да ме пипа по - надолу ме хвана щубето... и го избутах. Говорихме и той каза че ще изчака но ме е страх... Ами ако го загубя. Заедно сме от 5 месеца а аз от 9 месеца не сам правила секс. Какво да правя? Той попринцип обича да е отдолу, аз незнам какво да правя като съм отгоре. Помогнете ако можете, ще съм ви много благодарна.

Коментари

2.   лягай и вдигни краката, той ще се оправи по-нататък :)

а сега сериозно - успокой се ще се научиш какво да правиш

никой не се е родил научен, просто се отпусни и се забавлявай, опита ще си дойде с времето и тренировките

#

3.   когато, вече сте много възбудени и си мокра отдолу яхни го и внимателно извършвай въртеливи движения с таза си, като си мастурбираш клитора. много е яко и за двама ви.

4.   ами аз като момче ти казвам, че момчетата обичат да командват парада ако ме разбираш ;) остави го той да реши какво точно да правите и НАЙ-ВАЖНОТО да не те е страх :) просто направи това което чувстваш =)

5.   отпусни се, скъпааааа, ти си щастливка, първо момчето те чака 5 месеца, второ знае за деликантаната ситуация и я възприема, просто се отпусни на макс, не мисли за самия акт, а за насладата, която ще получиш, можеш да пийнеш МАЛКО преди това за отскок, а за това, че той иска да е отдолу му кажи, че първо искаш да започнете базово-т. е. ти отдолу, за да си по-спокойна и после ще ги сменявате тищ пози, няма все в една да стоите, отпусни се!!! Успех :)

7.   и аз бях в същото положение след първия път толкова много ме болеше, че дори не исках да си помислям за това. Ходих с това момче близо година и бяхме правили секс 2-3 пъти и съответно се разделихме. С новия ми приятел всичко е ок въпреки, че той нямаше опит. Просто се чувствам като нов човек. Така, че според мен си зависи от човека.

8.   Не била правила секс, това не е смъртоносно да знаеш. А и стигам до извода, че си си разтворила краката на 15, тъй че си ни ясна що за чалгарска стока си. Като не си порасла за кво бързаш? Явно си нямаш друга работа, ма не само ти...

10.   Когато се почувстваш готова ще забравиш за всякакви задръжки и няма да те интересува дали ще се изложиш или не. :) Но все пак.. няма от какво да се притесняваш. Дори да си отгоре, прави това което ти доставя удоволствие на теб самата, без да се питаш " сега излагам ли се", "смешна ли съм" и пр.

11.   Спокойно, няма да се изложиш. А и да не се справиш точно така както би ти се искало - няма страшно. Поне ще знаеш какво трябва и какво не трябва да правиш следващите пъти, за да бъде всичко наред. За да натрупаш опит все от някъде трябва да започнеш, няма как да минеш по средата преди да си преминала началото. Ти не си виновна, че се е получило така, а и още си много млада, имаш време. Всеки човек има някакви проблеми, независимо дали малки или големи, но в живота има и позитивни неща, така че не се притеснявай. Направи го, не карай момчето да чака повече.

14.   Аз съм авротката. Вижте съветети ви ми бяха мн полезни и за информация на някой хора не съм си отворила краката на 15 а на 16 на рожденият ми ден беше. Недейте да ме съдите.. :) Но много благодаря за хубавите съвети доста ми помогнаха. Просто е трябвало да се отпусна. Всичко мина добре, не ме боля и даже ми беше много хубаво. Благодаря ви много :)

15.   Първите пъти ще те боли, но не е болка за умиране. Кажи му да е по-внимателен и нежен. Със времето ще свикнеш и ще спре да те боли... просто трябва постоянство и търпение.

16.   Първо ти си прибързала със секса без да си готова за това и затова сега се чувстваш така. Моят съвет е изчакай докато намериш човек с който да изградиш истинска връзка и с когото да чувстваш, че историята няма да е времена. Това е сериозно обвързване и сериозна крачка.