Споделена история от Секс и интимност

Задна...
Здравейте, пиша Ви по повод секса с моя приятел. Значи всичко е ОК, но си спомням нещо, което ме притеснява и се чуда има мли повод, за това ще помоля Вас за обективното Ви мнение.
Преди да тръгнем с него ми е казвал за негови бивши... И си спомням за една, че имала толкова перфектно дупе, че свършвал с нея само на задна и я молил само така да го правят. Задната му е любима поза.
След като тръгнахме... Значи имам хубаво тяло, много бивши и други мъже са ми правили комплимент, но не се чувствам сякаш той се впечатлява от таци част в мене... Докато го правим не казва хайде на задна, няколко пъти аз предлагах и като че ли не беше въодушевен... И като му кажа казва, че си въобразявам и леко се подхилква, той за всичко се смее----
Не знам защо ме притеснява това... Но никога не иска сам да ме обърне, искл да ме гледа в очите докато го правим.... Но понякога искам да ми каже нещо по - брутално и да ме обърне и да усетя, че и по сексуално гледа на мен, а не просто като на неговото пухче, с което прави любов...

Часът е 05:33, а аз несъм спала заради някакъв страшен филм и от немай си къде ме притесни и това... та седнах за пиша

Коментари

1.   Може да не те чуства добре на задна. С бившата му и с тебе има различно сцепление (размери) на половите органи и затова. М27

2.   Незнам, някой път казва оо тая задна знаеш че ми е любима искаш да ме свършиш ли

3.   Не разбрах нищо ... задай малко по-конкретен въпрос

4.   Ох, да ти имах проблемите!

5.   До №4 хахахха.....до автора: кой филм гледа?

6.   А може би не иска да си спомня за бившата а тази поза го кара да си спомня :)

7.   номер 6 напълно съм съгласна с тебе ... най вероятно причината е тази ... пък както каза и номер едно много зависи и от партньора при жените е същото

8.   Според мен просто към теб има много по-силни чувства. Когато сте лице в лице по време на секс е много по-романтично от на задна.

9.   Хейй мила изобщо тфа да не те притеснява..и моя ми е разказвал за бифшата си че много често практикували задна защото и на него му е лубима.. не, че с мен не я практикува.. о0 и двамата я обожаваме.., но също тъка ми е казвал че му прави по-голямо удоволстфие да ме гледа в очите защото съм имала много перверзно изражение.. и при теб може да е същото.. защо веднага си мислиш лошото.. а и може дупето и да не е било толкова перфктно а просто да не я бивало мнол в леглото и тфа да е бил единстфения начин да сфършва (все пак всички сме на ясно колко могат да си украсяват момчетата)

тъй че споко мацеее XoXo

10.   Кво става как си първо ти кой набур си и от колко време сте заедно ако можеш пиши ми на емайла чакам :)

11.   Ти си радвай че иска да те гледа в очите че иска да те гледа до като го правите явно те мисли за красива

12.   Предна-задна, щом секса върви няма за какво да се притесняваш. С всеки човек е различно. :)
Ралф

13.   Исками се дасе запознаем