Споделена история от Секс и интимност

Поредните въпроси за първия път
Здравейте,
Да сиг. ви е писнало от тази тема относно първия път. Четох доста, просто искам да съм иформирана, а не като дойде момента и "сега кво праим". Скоро ставам на 17 мисля, че е добра възраст. Така въпроса ми е страшно много ме е срам от тялото ми и като си представя, че трявва да съм чисто гола.. Уффф другият ми въпрос нужно ли е преди акта орална любов? Четох, че преди да започне той трябва да си вкара пръстите за да ме овлажни... Така ли е или направо с лубрикант? И последно като потече кръв да сложим ли нещо отдолу не ми се ще да лежим в/у кръвта ми.
Благодаря за отделеното внимание!

Коментари

1.   Леле.... и аз съм била на 17.... ама толкова плиткоумни въпроси не съм задавала... ДЕЦА, НЯМАТЕ ЛИ СИ ПРИЯТЕЛКИ... и толкова ли не ви стига акъла... ТОВА СА ВЪПРОСИ НА 10 ГОДИШНА... секс тръгнали да ми правят!!!

2.   В секса няма правила. Правиш това, което ти хареса. То става на момента. Ако искаш му правиш орална любов ако неискаш няма. Ако партньора ти е много възбуден може и да няма нужда. Същото и при теб ако си се намокрила няма нужда да си вре пръстите. А ти мислиш, че много кръв ли тече чак да слагаш нещо. А и не при всеки има, например при мен нямаше кръв. Моя съвет е да се отпуснеш и да правиш това което ти се иска на момента и ако много те боли по добре му кажи да пробвате друг път.

3.   Ако отсега си правиш тези сметки, по-добре неправи секс. Когато човек е възбуден на макс, не си поглежда списъка "какво правим първо и второ".
Каква кръв, бе, момиче??? МНОГО РЯДКО изобщо има някаква кръв или обикновено е някакви капчици, които не текат като мензис!

Моят съвет е твърде си незряла за какъвто и да е секс, още повече че говориш май за някой, който още не си срещнала. И не, 17 не е добра възраст. Добра възраст е 19 например, когато малко ти се развият яйчниците поне и гърдите. Повечето от нас си носят малка нежна превръзчица за случая, може и от ежедневните, каквито вече има /някога нямаше/, ставаш и си я слагаш на бельото.
Като чета, имам чувството, че никога не си правила орална любов нито на теб ти е правена. Защо не започнете първо с това един месец, пък чак после секс??
ПОДКРЕПЯМ №1 :DDDDDDDD

4.   само се отпусни!!!

5.   Да подложи си нещо, защото ще лежиш в огромна локва от кръв като на кадри от брутално убийство! :D Просто петно голям прас, психологическият фактор е много по-важен!!

6.   Няма точна възраст за секс. Явно не си готова по това, което си написала. Няма и точни правила. Трябва ти точният човек, когото наистина да обичаш и да му се доверяваш. А това става след платоническа( без секс ) връзка. То нещата спонтанно се случват, това не е скеч, че да го режисираш до последната подробност. А и не при всички има кръв. Моят съвет е да не избързваш.