Споделена история от Секс и интимност

Въпрос само към мъжете!!!
Здравейте, може въпросът ми да ви се стори смешен но как е редно да си нося члена в бельото, надолу или вдигнат нагоре? Защото когато нося бански примерно или слипове не ми харесва как седи като е надолу, искам жените да ме забелязват повече и затова го вдигам. Когато е вдигнат ме заглеждат повече там. Хубаво ли е, че правя така?

Коментари

1.   ако го сложиш на горе, гравитацията ще го дръпне на долу.
ако си сложиш така стегнат слип, че да не пада на долу - можеш да се простиш с топките и децата си.
ако искаш жените да те забелязват - бъди МЪЖ, не просто един надут панталон. ;)

2.   1 как пък написа такива глупости.

4.   Аз съм жена, но ще кажа, че още от раждането ни учат как да слагаме малкото пишле на момченцето в памперса НАГОРЕ, за да не се стига до травма и запаряване и претъркване на тестисите. С възрастта всеки мъж, който съм виждала да си обува гащите пре НЕерлектирал член, си го слага по подобен начин - леко нагоре и настрани. Носене на члена надолу е рядкост, не знам защо. Дано съм помогнала. Важното е членът да не се притиска с много стегнато бельо или дънки.

5.   Номер 4 е как така нагоре не пада ли? Щото моя пада.

6.   Аз винаги си го вдигам нагор, защото когато е надолу ми е адски дискомфортно.

7.   2. много лесно се пишат 'глупости' в отговор на безумен въпрос :D за мен лично най-лесния начин да накарам жените наоколо да ме гледат в панталона е просто като се изправя, а те си седят.... егати темата!

9.   6 е как не ти пада?

10.   На 15 съм. До преди няколко години изобщо не обръщах внимание на положението, но от както станах на 14 започнах винаги когато съм навън и в училище да го слагам надолу, защото иначе дънките ми седят много издути!!! Изглежда ми сякаш съм в ерекция. Точно от това много се притеснявам да не си помисли някой че съм се "зарадвал". Иначе не изпитвам дикомфорт, но когато съм в ерекция, дори да е надолу пак се поиздуват и гледам да си си кротувам в такива моменти:D. Вие какво мислите??? Дали е възможно когато е в ерекция, поради напрежението от бутането в дънките да спре да расте или нещо такова??? Можете ли да споделите нещо и за размера на тази възраст??
И все пак начина да се харесаш на жените не би трябвало да е дебелия портфейл или пълните дънки, но за жалост в днешно време...

11.   Номер 4 мисля е права, но това не важи при сьзрял мьж или тинейджьр кьм вьзмьжаването си.

На кьдето и да го бутам, дигам, накланям под всички вьзможни градуси накрая пак си отива надоло Полковника. Не ми е някакьв слонски, а напьлно нормален.

Ако ти е малак предполагам Номер 4 ти е дала отговора, ако ти е нормален или Магнум си отива надоло като Титаник.

Ь-ь-ь да не забравя: № 4 не пиши моля те думите `малкото пишленце` в мьжка тема, че направо ме сви стомаха и ми се свиха орехчетата. Не знам защо, но така стана.

Нямам деца и не сьм бил женен... тея термини като този ми идват в повече.

12.   Аз само надолу го държа и изобщо не ми пука как изглеждало - важното е да ми е удобно. Както ти е по удобно така си го дръж, на тези които го държат нагоре им пада така, че...

13.   Пишката трябва да ти е нагоре за да не те стягат слиповете и дънките, жените ще те забележат ако ти е голям банана, успех!

14.   Хора зависи какъв ти е члена, а пък ако искаш мацките да ти се обръщат внимание бади готин. Пък ако искаш члена да участва ходете някаде сами.

15.   Аз си го слагам хоризонтално на ляво

16.   Е как така надолу бе? То така сигурно трябва да се носиш като някой п%дал, мачкаш си тестисите, а то те са важни. А и какво като мадамите те заглеждат, ние ги заглеждаме пък в деколтето.

17.   На жената, която се е намесила - нас пък ни учиха в болницата като слагаме памперсите на детето, пишката му да е надолу, защото иначе като пикае струята много лесно може да излезе извън памперса. Така че това не е определящо.
При малките деца не знам и не помня как е, но на мен лично като мъж ми е много по-удобно, членът ми да сочи надолу. И освен това не ходя със слипове, защото боксерките са много по-удобни.

18.   Няма значение как си го слагаш, важното е да ти е удобно.

20.   Когато съм със слипове или бански винаги си слагам пениса нагоре към корема. Така е по-удобно и не ми се притискат тестисите.

М19

22.   Аз си го местя накъдето ми е кеф, но по често го държа вдясно ;д
надолу се притиска към топките и става супер гадноо
Нося тесни боксерки и където го сложа там си стой ;д

24.   Аз си го навивам на кравай, защото ми играй постоянно като змия в гащите.