Споделена история от Секс и интимност

Дали свършва?
Здравейте,
с приятелката ми сме от 4 години, когато и стимулирам клитора с ръка след 2-3мин. тя ми я маха (преди това се гъне адски много, но след като ми я махне нищо просто лежи и нето обелва дума нито нищо), при другата ситуация когато се опитвам да намеря Г-точката и с ръка и да я стимулирам пак така 1-2 мин. през които се гърчи и след това нищо вади ми ръката и неми дава да я барам там поне 10мин. Дали получава оргазъм или е нещо друго?

Коментари

1.   Със сигурност не свършва, а се преструва. Когато жената мастурбира, не съм виждала да се гърчи и да пищи, освен в порно филмчетата. Ти сигурно я натискаш повече, а тя се чувства длъжна заради усилията ти да покаже, че уж свършва. Рядко мъж ще успее да накара жена да свърши клиторно, колкото и тука много хора да говорят и да лъжат анонимно. трябва много опит, техника и разговори по това. Ето ти една идея-попитай я какво става, вместо да пишеш тук. Това е просто моето мнение. Ако искаш да разбереш дали свършва, трябва да я гледаш, когато я търкаш и да видиш дали набъбва клитора, даил се отпуска и т. н., но това малко жени го разрешават. Освен това за свършване се иска поне 20 минути търкане без смяна на ритъма, без грубо натискане и т. н. и т. н. Най-добре го обсъдете двамата и и кажи, че не е задължително да свършва, за да не се чувствате виновни и двамата.

2.   Прочети темата "Ненаситно момиче"

3.   При всички момичета е различно, но щом ти маха ръката, вероятно не й е било достатъчно хубаво.

4.   Пък да вземеш да я питаш ли ... ?

5.   Абсолютно съм съгласна с мнението на № 1, когато аз мастурбирам, /аз свършвам само клиторно/ са ми необходими мин. 20 мин без прекъсване на стимулацията на клитора, да, клитора постепенно набъббва, възбудата нараства все повече и накрая идва и самата кулминация, която пък при мен е свързана и с т. н. женска еякулация или скуирт. Да, за съжаление клиторно мога да се задоволявам единствено сама, мъж не може да го направи, защото се иска доста време и определен начин на пипане и натискане, което мъжа няма как да го усети... А за G - точката също ме стимулира доста моят мъж, хубаво ми е, но не мога да свърша по този начин... А скуирта го получавам само от стимулирането на клитора. Така че, ако твоето момиче е неопитно в секса, не се отпуска достатъчно пред теб, няма как да свърши от 2-3 мин. потъркване на клитора.... или 2-3 мин. стимулация на G - точката във вагината й. Тези от порното дето свършват с еякулация предизвикана от стимулиране на G -точката и то за 2 мин. са професионалстки. Разговаряйте.... всичко идва от многото разговори и доверието помежду ви.

7.   Номер 1, много си некомпетентен. Жените свършваме наи- вече чрез клитора. Вагинален оргазъм могат да получат доста малко жени, повечето симулират. А на автора бих казала да попита приятелката си.

8.   Номер едно, не е така! Аз например винаги като мастурбирам, се гърча, въпросът е как се прави! И аз също имам навика на махам ръката на момчето, докато ме стимулира с ръка, просто като достигна до полуоргазъм и не издържам до истински. Но не мисля, че това е проблем.
Най-добре питай гаджето си и й кажи, че няма нужда да симулира (ако все пак симулира), заради теб, понеже просто искаш да я задоволиш. Може пък само да е много чувствителна там долу.
Абе същност тук може да прочетеш много предположения и съвети, обаче най-добре ще знае приятелката ти. За това по-добре говори с нея, все пак тялото е нейно и тя трябва да знае най-добре какво усеща като я докосваш. :Д

9.   Koментар 1 и 3 са писани от мъже и са пълни глупости. А за коментар едно по-скоро е писан от момче без много опит с жените... Няма да коментирам глупостите написани там, просто са абсолютно неверни и резултат от невежество.
Приятелката ти свършва и след това "мястото" е прекалено чувствително на допир, затова ти маха ръката. Не те лъже, не се безпокой.

10.   Напълно съгласна с номер 9. И при мен е така.

12.   Питах я и каза че свършва но после и било много чувствително мястото и затова не ми дава и затова ми маха ръката. Може би това че свършва за 2-3мин. идва от преди това от говоренето с нея и любовната игра така да се каже.
Коментар 9 беше прав не случайно има най-много звезди.
Поздрави и Ви благодаря!

13.   от силна превъзбуда свършва за 2-3 мин, а ако мастурбира може и 20 минути както писа №5

14.   Номер 1 като порастнеш и започнеш да правиш секс, тогава давай такива "компетентни" мнения! Най вероятно свършва, казала ти го е мн точно... от превъзбудата ти маха ръката за да си се наслади и успокои :)

15.   Аз мисля, че не може да свърши за 1-2 мин., поне на мен ми трябва повече време, но и не ми се вярва да не и е приятно. Най-добре да я питаш.

16.   До автора : Всички тук те успокояват че девойката е свършила, а и тя те уверява в същото. Добре, при получаване на оргазъм има характерни белези... а ти споменаваш че тя само лежи и дума не обелва. Аз например когато свършвам клиторно, съм зачервена, задъхана, много крещя, защото оргазма ми е много експлозивен.... а при нея как е? Никой не се сети да те попита.... Няма да изброявам другите характерни признаци като щръкване на зърна, напрягане на всички мускули точно преди кулминацията и т. н.

17.   Боже, толкова глупости прочетох тук и аз мисля, че са написани от мъже.... Клиторен оргазъм сама мога да получа и за 3минути, с приятеля ми става малко по-бавно. И след клиторния оргазъм клиторът е супер чувствителен и при мен всяко докосване в следващите 2-3 мин. е неприятно и болезнено. И все пак това, което си описал, не ми звучи като да получава оргазъм.... без никакви емоции...