Споделена история от Секс и интимност

Отказва да правим секс
От 3 години имам връзка с ерген. Аз съм омъжена, но мъжът ми пътува на кораби и с месеци сме разделени. С другия правим секс от 2 до 3 пъти седмично. Казва, че ме обича и е само с мен.

От известно време се караме за глупости, но като се скараме после със седмици отказва да спим. Направо ще падна и не знам какво става. Дайте съвет.

Коментари

1.   Намери си друг еб*ч! На тоя навярно си му омръзнала, намерил си е друга, с нея го прави, затова не иска с теб.

2.   Нали знаеш,че курвата си е курва каквото и да направиш.Имаш си съпруг до теб,а тичаш да изневеряваш.Не ти ли пука за него и неговите чувства.Постави се на неговото място ако в момента мисли за теб само хубави неща.Престави си някой ден да си дойде и да не изненада вкъщи,а ти да си в позиция задна прашка поза 69.Помисли си над думите ми.

5.   Пропуснала си да напишеш колко много обичаш мъжа си и как е прекрасен човек.

Ale

6.   Не искам да те съдя, но какво да ти кажа - седнала да се жалва от любовника си. И аз ако бях на мъжа ти нямаше да се прибирам в къщи не с месеци ами изобщо. Направо ме е срам, че и аз съм жена и заради такива като теб ни излиза име. Каквото искаш прави - така или иначе всички последствия ще си се стоварят на твоята глава.

7.   Не искам да те съдя и да те обиждам, но наистина е жалко. Имаш чувста към любовника ли? Затова ли толкова ще ти липсва да спиш с него. Ами съпруга ти? Това не е да ти е гадже и да изневериш. Предполагам че си голяма жена, а не подрастваща к*рва. Какво като мъжа ти пътува? Дори и това не те оправдава да ни се оплакваш, че любовника ти не иска да го правите. Ами сори, мъжа ти го няма, другия се дърпа... ами давай с трети бе, както си трагнала. ;) Осазнай се, това нене на добре ;)

8.   МНОГО МОРАЛНИ СЕ ИЗВЪДИХА КОМЕНТАТОРИТЕ.А СИГУРНО И ТЕ СА ПОПАДАЛИ В ТАКАВА СИТУАЦИЯ.СПОРЕД МЕН СИ ХВАНИ ДРУГ,,А АКО ДЪРЖИШ НА МЪЖА СИ ПОКАЗВАЙ МУ УВАЖЕНИЕ, КОГАТО Е ПРИ ТЕБ И ЖИВЕЙ ДОКАТО СИ МЛАДА.ПРЕДПОЛАГАМ, ЧЕ И ТОЙ НЕ Е ОСТАНАЛ ТАКА ПРИ ТЕЗИ ДЪЛГИ ОТСЪСТВИЯ.

9.   Какво да правиш ли? -ами обади ми се на мен, аз търся такава жена

10.   Какво съдите жената???Ами мъжи и не се прибира с месеци,тя не е ли живо същество,не може ли да изпитва чувства?Всеки има право да обича,а още повече,когато няма мъж до себе си!

11.   Ами като е живо същество, защо се се омъжила за такъв мъж, който пътува. Не е ли знаела преди да го направи, че той ще липсва?
Просто бракът вече не е това, което е в тази държава!
А и какво значение има какво прави мъжът й, когато е на път? Ние правим, не това, което прави другият, а това което чувстваме за себе си. А, ако не прави нищо?
Любовникът, според мен, вече се е отекчил.

12.   Смятам, че въпросния ти любовник използва зависимостта ти към секса, което е всъщност и основата на вашата връзка. Като се сърди и не иска секс - сменяш партньора. Ти имаш кой да те обича.

13.   До номер 12-кой ще я обича?Мъжа и дето не се прибира с месеци и години ли?Нима вярвате,че той там на хиляди километри не си е намерил жена или пък седи на сухо..Айде бе..още малко и ще повярвам...не бъдете наивни..

14.   Лелче шибай докато още можеш !!!

15.   Бахти, мъжа ти ходи та се бъхти там да изкарва пари, а ти се чукаш с некви пичове (който даже изгубват интерес от теб ). Що непомислиш малко за мъжлето си, и щом искаш да се чукаш с други ... даподай един развод. То вече е възможно и със съгласието само на едната страна. Продължавай да изневеряваш... нагазила си в лайната , неможеш да се учистиш най-много да нагазиш още повече.

16.   До 15-Как ще подаде развод,няма да може да му харчи парите като се върне от курс

17.   А защо не питате мъжа и какво прави и дали той не и изневерява.Стига сте съдили само жените не разбирам защо на мъжа му е позволено да изневерява ,а на жената не????????