Споделена история от Секс и интимност

Кой мъж не се възползва от гола жена до себе си?
Имам проблем, или по-точно се чудя имам ли проблем. На 24 съм, мисля си, че вече съм голяма за увъртания на тема секс. Наскоро ми се случи нещо което много ме шокира и ме накара да се замисля. В компанията ни влезе нов мъж, мислех си, че между нас има някаква тръпка (той не е типичния женкар даже въобще не е женкар, но е доста хубав и женско внимание не му липсва) още от самото начало си паснахме по-шегите закачките, но нищо, което да говори за по-интимни отношения между нас.

Случи се така, че веднъж бяхме голяма компания, извън града и се понапихме доста (без него) наложи се да спим на едно легло аз, тои и още едно момиче с момче. Получи се идеални и аз си помислих, че тази нощ ще стане нещо специално между нас. Легнахме си освен, че бях подпийнала с другото момиче се съблякохме и легнахме под завивките голи, а той беше точно до мен гушна ме за 5-10 мин. пошегувахме се на общи теми и изведнъж той се обърна и заспа, да не кажа че така спа, че се беше изтласкал почти накрая на леглото и аз даже мислех, че ще падне.

Цяла нощ неможах да заспя, а наште приятели се понатискахме до нас, но той нищо. И сега немога да разбера какъв е проблема не ме харесва? Но кой е този мъж, който да не се възползва от гола жена до него. А пък и все си мисля, че изпитва нещо към мен? Какво да правя? Как да разбера какво точно има? И в мен ли е проблема?

Коментари

1.   А него пита ли го какво мисли или очакваш тук всички да сме с кристални кълба?Може човекът просто да не си пада по оргиите, да смята, че сексът е интимност, която се преживява по специален начин.

2.   А може и да е гей....

3.   Човек може би си има принципи и не е от типа мъже "дебна да ебна" и не е искал да се възползва от теб в предвид състоянието в което си била,а и е твърде възможно да не е бил сигурен дали наистина го искаш...подхвърли му някое закачливо въпросче което да му напомни за въпросната вечер гушни го ,попитай го на уше докато сте в компания дали те иска и ако да че го чакаш някъде (ти си знаеш на коео усамотено място ще идете) стани и излез той ако иска ще дойде ако не просто не е мъжът за теб
Успех

4.   Има вероятност да е от тези мъже, които не се лашкат без чувства. (Да, да знам какво ще кажат повечето -"мъж --> секс --> чувства --> грешка, грешка!) Е, аз пък познавам мъж, които не се праска, колкото за единия секс, а когато го прави наистина влага чувства - и това ми е напълно достатъчно да твърдя противоположното на онази "грешка".
Та мисълта ми беше, че ако чувствата в него ги няма, е много вероятно да ти откаже.

А може, секса с пияни жени, да НЕ му допада.

Пък може и целта, с която си е легнал да НЕ е била "секс", а "сън".

А да - може да е имал някакви проблеми с пениса си. Всеки 5-ти мъж се оплаква от него... може "проблема" да е бил свързан с това.

Това за гея... не ми се връзва много. Ако беше такъв нямаше да гушка теб, а щеше да се нахвърли на мъжа в леглото. Не си мислете, че е щяло да изглежда прекалено подозрително, ако го е искал е можело да сформират една 4-ка в леглото и пак никой нищо нямаше да разбере.

Та както и да е... нормален си е човека. Не всеки се възползва от гола жена до себе си. Това е един от фактите, които явно на теб ти е... непознат.
SFA

5.   Ако се беше възползвал от теб, щеше да викаш олеле! Понеже не го е направил, пак викаш олеле, но от другия бряг. Изясни си какво искаш и действай. Има мъже, които са..., да кажем по-малко агресивни в това отношение ;) И предпочитат да бъдат насаме с човека, когото харесват.

6.   SFA the best!

7.   SFA ,
както винаги с перфектно мнение, ако добавя нещо ще звучи глупаво след нейната тема така че ще си замълча и ще се съглася (:

ZuZi

8.   Аа всъщност има нещо което мога да добавя..Ти си задаваш въпроса "Кой мъж не би се възползвал от гола жена до себе си" Амии свестният мъж не би го направил..В случая този изглежда е такъв (: Поговори си с него искрено и виж ако те харесва ще ти каже (:

ZuZi

9.   Мерси, Зузи... (благодаря и на №6). Но не мисля, че всичко това е необходимо. Мнението ми не е перфектно (аз също не съм). Просто... пиша това, което се върти в главата ми и това, в което съм убедена и мога да го защитавам. :)

П.С - Ако паметта ми не ме лъже, ти беше пуснала една темичка за едно момче. Та.. какво стана с него? (Ако искаш можеш да пишеш в онази тема, да оставим тази да се развива). ;)
А и ще се радвам да разбера нещо повече за теб... все пак доста често се засичаме из постовете... :)
SFA

10.   Номер 7 доста се подценяваш и изглеждаш жалка по този начин. Коментара ти доказва, че нямаш собствено мнение! Съвземи се ZuZi...

11.   №10 - Ти отново си номер 5 от онази тема, нали?
Тук искам да кажа, че Зузи има собствено мнение, доказвала го е в други свой коментари... и не е жалка.
Просто е малка, едва на 14г. (позволявам си да напиша годините, защото и ти (Зузи) си ги споменавала преди), и не е преодкрила себе си. :))
Може би само малко се подценява, но след време ще разбере, че няма място за това. Стрях я е да не сгреши някъде... да не стане за смях, затова в някой от случаите е "пас"... - Това не я прави жалка.., по - скоро объркана.
SFA

12.   При положение, че не сте били сами в леглото и освен това не сте се разбрали нещо предварително (не искам да звучи така официално, понякога е необходима една реплика или един жест за това), според мен горепосоченият господин е постъпил напълно нормално.

13.   SFA поздравления за съветите, на мен също си ми помагала в една от моите теми, така че благодаря ти много и много успехи ти желая за напред :).

А сега към авторката: Кой мъж не би се възползвал от гола жена? Ами един инстински джентълмен не би го направил. Един мъж, който мрази да се възползва от пияни момичета, не го прави по-малко мъж, напротив. Явно човекът разсъждава с горната си глава, а не като някое побертетче, готово да се възползва при всяка удобна ситуация. А представи си, че момчето не иска да те вижда пияна, легнала гола до него и готова да му пусне. На много мъже тази картинка им изглежда грозна, жалка и лека.

Познавам много такива момчета, които са разочеровани от такива момичета. Може би си е представел нещо по-сериозно между вас и не е искал да да те има по този начин. Не искам да те обиждам, а искам да ти дам съвет. Извинявай ако съм те обидила. Исках просто да ти кажа, че може би момчето иска да е с теб, а не е харесал постапката ти. Особенно щом казваш, че не е женкар, а и постапката му го доказва. :) Успех

14.   Аве аз пък си мисля за авторката на изповедта.Ако просто ти се невзрачна дебела свиня (не казвам че си) тогава той пак не би се възползвал.Така че варианти много.

15.   Благодаря на всички за коментарите и мненията, ще приема, че просто не си пада по мене и продължавам напред. А той ще остане просто приятел :) а на номер 14 не съм казала,че съм модел на белъо, но си мисля, че не съм и най-ужасната. Кофти ми е само, че го харесвам и си мислех за нещата по друг начин, но пък всеки бърка. А пък и варианта да му кажа какво мисля и чуствам, и да го дръпна настрани пак нестава, просто сме една компания и незнам след това как ще се гледаме и как ще се чуства той. Това ме притеснява най-вече общатата компания, иначе мисля,че досега поне един смс щях да съм пратила :).

16.   Според мен момчето не е искало да се възползва от теб, в момент, в който си била пиятна и съм почти сигурна, че е било тъка.. :)

17.   Момичета, не знаете колко много ми помогнахте с коментарите си по тази тема. Преди не много време аз се оказах в положението на това момче и постъпих по същият начин като него - защото мисля че така е редно. един мъж първо трябва да е джентълмен, а за секса си има и време и място и най-вече чувства. На сутринта се питах дали постъпих правилно, сигурно много мъже биха ме обявили за глупак да пропусна такава възможност, не знам. Надявам се че не съм обидил момичето като не съм я пожелал, сега разбирам че трябваше да й обясня на сутринта, но вече е минало. Сега съм доволен и мисля, че не сбърках.
Д-р Хаус

18.   Защо си се напила,като знаеш,че имаш да преследваш важна цел?

19.   Когато изпитваш към някой нещо по-специално понякога би предпочел да го прегърнеш отколкото да правиш секс с него. Може би те харесва повече отколкото си мислиш? Аз лично когато ценя някого като личност обичам просто да съм в компанията му, да се докосваме, прегръщаме и прочие.

20.   Момчето е свястно, може би това е искал да ти докаже, ама ти си много тъпа за да го разбереш. И трябваше да се напиеш за да си оправдаеш после действията нали? Момчето е имало повече достойнство от теб.Срамота е.

21.   И жените сте странни птици...ако си поискаме - защо???,ако не си поискаме пак-защо??????

22.   21 ви го казва добре...
Онези пък, които го обявиха за гей... нямам думи. Аз самия съм бил в почти същата ситуация. Бяхме на вила, останахме насаме с момичето, но аз я имах само за приятелка, отделно че се познавахме относително кратко тогава. Легнахме си на едно легло, но не съм я докоснал дори със сексуална нотка. Дълго време след това говорихме за това, тя сподели, че е очаквала нещо, но вече това е просто един забавен спомен който аз и тя имаме. И не, не съм гей. както някои хора написаха по-горе - просто е нормален тип. Не е 'търся да ебна'

VB

23.   Mи не се вличй от стереотипа,че всеки ще се възползва...аз си имам приятелка и ми се с случвало няколко пъти да спя на ч легло с други момичета по бельо само,ама като ми се надърви си го тикам между бедрата и си се контролирам...и да ..накрая заспивам

24.   Нормално е, ако си яла шкембе чорба и си легнала при него :D:D:D

25.   24, направо ме смаза, братле, не съм се смял толкова никога! Луд си. Абе, или не му харесваш, или е педро, или девствен!

26.   Спорид мен, мъжа е бил кьор-кютюк пиян и изобщо не е можел да го вдигне, затова е и къртил здраво!