Споделена история от Секс и интимност

Как да я накарам да правим по-дълго орална любов
Обичам оралната любов - свирките, ходим вече почти 3 години, но не иска или има нещо в главата и което я спира да прави орална любов.
По принцип е разкрепостена анален секс, вибратори, всякакви пози с ръцете мога да пипам на всякъде никакви задръжки няма, но свирка не иска да прави дайте съвет как да постъпя.

Коментари

1.   Извинявам се за неудобният въпрос, но ти би ли лапал пишки? Отговорът на този въпрос може би ще ти помогне да осъзнаеш многообразието на човешките вкусове, и че не всички са родени за порно актьори.

2.   A питал ли си я защо?

3.   Според мен не може да е толкова разкрепостена, че да прави анален а свирки не...
Може би нямаш добра лична хигиена, и това я отблъсква! На теб ако ти мирише на пикня ще я оближеш ли??
Логика...

4.   Гнус/срам я е?

5.   Няма съвет.. Не иска да прави не и се прави не можеш да я задължиш и аз съм като нея.. просто гадно ми е на мен предполагам и на нея..

6.   Аз не обичам да ме лижат, дори да съм се мила преди това, аз си мисля, че там долу мирише и не искам после с тази уста да ме целува. Не ми пречи да му духам, но ако ми мирише на спарени таш*ци, извинявай много ама няма да стане. Или ако имам наплъстяване от мръсотия или мирис на урина, е няма да стане. Някой жени е духат, под достойнството им е. Пък и са гнусливи, ми намери си друга, като тази не ти харесва.. Не е приятно някой да ти навира инструмента си през които пикае, чак до сливиците и да се давиш, но понякога се налагат жертви

7.   Всяка е различна, има такива които духат без проблем, ама не дават анален, пълно щастие няма.

8.   Страх я е от образувания в устата тип херпес, вируси? А с ароматизиран презерватив? Не е правила, няма опит? Защо от толкова млада възраст посягате към аналния и вибраторите, а когато станете на 45 с какво ще се разнообарзите, с групов секс и изнасилване? Мисля, че проблемът на днешното 20-25годишно поколение е именно, че се гхвърля бясно на всичко, видяно в порното просто като някакво занимание, в което не се влага истинско желание за секс, а просто някаква техника упражнявате...

11.   Най-вероятно ти мирише хуя на пикня. Мен лично това ме спира да духам на гаджето постоянно - все се награбваме преди да стигнем до банята. Иначе след баня нямам проблем с лапането :)

12.   Подкрепям мнението на номер 6. Въпреки, че аз обичам да правя орална на приятеля си. Има гнусливи, може пък и ти да не си с добра лична хигиена, за да го налапа момичето. Няма какво да се лъжем...

13.   От автора на 44г. и 42г. сме ще пробваме с ароматизиран презерватив за това не се бях сетил.

14.   Авторе ползвай следното понякога минава. ( или поне минаваше по мое време при моите набор 80 :Д ) Сега незнам какво е положението.

Правиш нещо за нея зависи каква е и какво харесва, но трябва да я впечатлиш силно. После като се приберете ( или пьк ако сте си били в кьщи няма значение ) си пийвате малко повечко от колкото обикновенно.
Почваш си любовната игра - наблягаш на твоята роля повече от предишните пьти за да я загрееш достатьчно добре и като дойде нейния ред и предлагаш да опитате поне ведньж ( да налапа героя ). Ако ти откаже престори се на разочарован и леко разтроен ( отиграй си го насаме пред огледалото винаги помага ). И тогава ако не е сьгласна - не си уцелил момичето или явно нещата в секса не са както бяха преди 3г. :Д

15.   Измий го добре (ако трябва го парфюмирай), обръсни се (долу) и тогава не мисля, че ще ти откаже.

= // J // =

17.   Хигиена и гладко избръсване = страхотни свирки.

Аз на моя така - като се измие - тогава ми иска или аз тогава го "нападам " ;-)

Преди това може само да му го барам и да му говоря така че да му омекнат коленете и да ми се вдърви.. 'героят'(както някой по-горе се изрази ) :-)

А и той ме обича и никога не ме кара да му правя свирки като не го е мил.
След орална (като правя на него ) си ме целува, а в устата ми не свършва, щото каза че това е само за курви, а мен си ме обича <3

Е как да не обичаш такъв човек? <3
И как да му откажеш да му направиш кеф?

Ема 24г.

18.   Щом не иска значи не иска нея насилвай аз със моята съм от 2 години и не ми прави свирки ако я обичаш значи няма да я насилваш да прави нещо което не иска

19.   Абе не вдявате ли, че на жената, ако минета не й идва отвътре нищо не става!!!