Споделена история от Секс и интимност

Въпроси към жените
Имам няколко въпроса към женската аудитория на сайта Сподели. нет. Ще ви помоля да отговорите напълно искрено тъй като сайта е анонимен.

1 Бихте ли се обвързали с мъж който до сега не е имал приятелка, а е бил само с проститука (Като говоря за обвързване нямам предвид повърхостно заиграване, а по-сериозна връзка и разбира се въпросният мъж не страда от полово-предавани болести. )

2 До избора ви на партньор се влияе от външният вид на мъжа (като казвам външният вид имам предвид малко по-непривлекателните мъже и разбира се нямам предвид някой супер грозен или много дебел)

3 Ако мъжът е по-стеснителен и очевидно няма опит с жените това би ли ви отблъснало от него?

4 Ако размера на пениса на един мъж е 9 сантиметра това би ли ви отблъснало (в случая както казах по-горе когато става въпрос за сериозна връзка, а не секс за една нощ)

Коментари

1.   1. Сигурно да, но зависи
2. Не успях да схвана точно въпроса, външния вид има значение, но не е всичко, когато се влюбиш в един мъж за теб той става най-красивия независимо дали е такъв
3. Най-вероятно да
4. Едва ли

2.   Здравей,

1. Да, защо не? Това, че е бил само с проститутка, нищо не значи, ако всичко останало си му изглежда наред.

2. "Малко по-непривлекателен" е много разтегливо понятие. Сигурно ако компенсира с чувство за хумор, поведение и общи интереси, външният вид остава на малко по-заден план, но пак е изключително важен. Това е първото нещо, което виждаш в един човек, и разни псевдо-морални простотии от типа "ама не е важно как изглежда, нали вътрешната красота еди-какво-си", са пълна лъжа и измама. Най-лаишки мога да кажа, че външният вид е 45%.

3. Чак да ме отблъсне е силно казано, но всеки иска човек, който да се държи свободно и да не мълчи като пън. Лично аз бях много стеснителна и винаги бях засенчвана от по-социални момичета.

4. Сексът е важен, спор няма. Била съм с мъж, който е страхотен в кревата като поведение, но с размер доста под средния. Тъй като бях и все още съм влюбена в него, това не ме притеснява особено. Обаче с времето мисля, че ще започне да се отразява на връзката, възможно е да се стигне до изневяра, а в най-добрия случай просто се ползват допълнителни играчки в леглото.

24г. :)

3.   Аз искам само един мъж: мъж, който да не пие и да не пуши, да не е простак и да ме обича. Да прави всичко за мен от сърце. Другото не е от значение. Сексът - не е важен.

4.   1.Да бих се обвързала с мъж който до сега не е имал приятелка и щом няма венерическа болест от проститутка..
2.Външния вид няма значение ..
3.Сега е стеснителен после ще се отпусне..
4.Тук вече не знам..Защото и секса отдава значение в една връзка..
Това е мое мнение все пак ..Не знам какво си мисли това момиче което искаш да имаш ..

5.   1. С мъж, който не е имал приятелка бих се обвързала. Малко няма да ми се нрави, че е бил с проститутка, но ако го обичам ще го преживея.
2. За жалост, да. Дори се дразня, че гледам външния вид, но не харесвам кой знае какви красавци.
3. Това дори би ме привлякло. Много, наистина много харесвам стеснителни момчета.
4. Размера за мен не е най - важен. :)

6.   Пак ли ти? Потърси навън момичето за себе си, тук каквото и да ти казват е без значение!

7.   Ти вече ме отблъсна.

Наистина, много рядко може да ме отблъсне нещо, което дори не познавам, но ти успя.
И не щото си чукал проститутки, и не щото пенисът ти е 9см, и не щото не си хубав..

А просто защото не искам да ме гледа, чука и изобщо опитва да разбира, някой.. Как да го кажа. Пухльовец, с оценка за себе си, дори под нулата!

Аз наистина не вярвам, че ти можеш да обичаш или изобщо уважаваш човек, след като и сам себе си не можеш..

8.   Когато една жена е привлечена към един мъж , тя най-често е привлечена от чара му , а не от красотата му :) .Ако не е спал с много още по-добре , особенно за по ревнива представителка на нежния пол. 9 см. не е много , за надървен пенис ли говорим? И все пак тя на дали ще види пениса ти , мисля че първо ще те хареса.А когато харесваш някой човек , пениса не играе роля

9.   За всичко ок няма проблем но за пениса 9 см си е кофти!!!

10.   1 Бихте ли се обвързали с мъж който до сега не е имал приятелка, а е бил само с проститука (Като говоря за обвързване нямам предвид повърхостно заиграване, а по-сериозна връзка и разбира се въпросният мъж не страда от полово-предавани болести. )

- Не бих рискувала, ако вече знам, че е бил с проститутка.

2 До избора ви на партньор се влияе от външният вид на мъжа (като казвам външният вид имам предвид малко по-непривлекателните мъже и разбира се нямам предвид някой супер грозен или много дебел)

- Външният вид влияе сериозно - не се залъгвай по сладникавите и ОТДАВНА изтъркани приказки, че "вътрешната красота е преди всичко". Няма такова нещо. ВСЕКИ, без значение мъж или жена, гледа първоначално външния вид. Не е цялостно определящ фактор, но и не е за подценяване силата му. Но - също така - има и не чак толкова повърхностни жени. Някои гледат всичко - лице, усмивка, тяло. ВСИЧКО. Други пък не. Аз, например, се интересувам предимно от усмивката и погледа. Разбира се - това далеч не значи, че бих се хванал с някой кльощавел или дебелак, но не го взимам като главен определящ фактор.

3 Ако мъжът е по-стеснителен и очевидно няма опит с жените това би ли ви отблъснало от него?

- Това е предизвикателство, според мен, на което повечето жени не биха устоили. Аз моят приятел така си го взех - неопитен, бях му първата и сме заедно вече 4 години. Така че това е най-малкото, за което можеш да се притесняваш.

4 Ако размера на пениса на един мъж е 9 сантиметра това би ли ви отблъснало (в случая както казах по-горе когато става въпрос за сериозна връзка, а не секс за една нощ)

- Както за външния вид, така и за размера не се подлъгвай. Размерът ВИНАГИ има значение, макар че повечето не искат да си признаят, един Бог знае защо.

Това са лично мои гледни точки и би трябвало да си наясно, авторе, че всяка жена е строго индивидуална. :)) Успех с намирането на подходящата.

Ж21.

11.   1. -Да
2. Разбира се, че външният вид има значение, но има неща, които го компенсиат -ум, чувство за хумор, галантност и т. н
3. -Не
4. -За някой жени това може да е проблем, но и това може да се компенсира с техники и други познания в областа :) -някой казваше "Не е важно колко е голям, а колко е работлив! "
Малко по-смело го давай, не позволявай на комплексите да те мачкат, защото след време може да провалят и така желаната от теб връзка.
За всеки влак си има пътници-има жени, които предпочитат такъв тип мъже (нещата описани от теб са важни, но в сериозните връзки има и други, може би по-важни дори добродетели! )
Пожелавам ти успех!
Ж. 29 г.

12.   Здр. Ще ти отговоря много кратко за моето мнение по въпроса:
1. Да бих се обвързала с такъв мъж ако наистина почувствам че нещата ще се получат и ако наистина изпитвам нещо.
2. Външният вид не е най-важното в един човек...
3. Разбира се, че не! На мен това ми се струва доста чаровно и мило.
4. Разбира се че не, не винаги е важен размера, важна е тактиката в леглото...

13.   Повечето от нещата, които си изброил се отнасят до външния вид. Аз като жена ти казвам, че повечето жени търсят мъже, които да са "добре сложени", които да могат да ги осигуряват финансово и да са близки до сърцето им - т. е. да ги разбират и да се интересуват от тях. Жените, които търсят " секс за една нощ " са именно проститутките, които ти вече спомена. Ако един мъж е по-неопитен в секса, това би дало шанс на жената до него да го " научи " (т. е. да се развихри до голяма степен ). Та затова не се притеснявай, ако нямаш чак такъв опит в секса. Препоръчвам ти да не казваш още в началото на своята партньорка, ако си имал "преживявания" с проститутка по-рано, защото лично мен това малко би ме отблъснало, така да се каже. Извода е, че, ако искаш да си хванеш готина приятелка, трябва да залагаш повече на твоя ум отколкото на сексуалните ти умения, макар че и те са наистина много важни. Успех занапред от мен! :)

14.   Характера на един мъж може да извърти нещата на 180 градуса. Жените са готови да превъзмогнат всичко и дори не би им направило особено впечатление, ако мъжа е:

- сериозен човек
- мъжкар с характер, а не комплексар, който се притеснява от себе си и не е сигурен в себе си
- смел
- работлив
- честен човек
- романтичен, но не лигаво - романтичен. Най - хубаво е мъжкар, който е романтик в определени моменти. :)
- Добър човек!
- Нежен от време на време
- Грижовен
- Целеустремен и амбициозен
- С чувство за хумор (да не е сухар и обидчив)
- Да показва на жената до себе си, че му пука за нея, че я цени, като човек.

15.   Ох, зависи от човека

16.   Момиче на 24
Бих направила компромис с някои от нещата. Но ако всичко върви в комплект... едва ли!
1- Да, но много зависи каква е причината за сексуалните контакти само и единствено с проститутки. Ако мъжът е градил кариера например и не е срещал подходящ човек... няма нищо лошо в платените ласки ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ! :)
2- Няма верен или грешен отговор. Има определени неща, които харесвам и ме възбуждат и естествено ме привличат. Но това е индивидуално. Много по-важна е страстта, привличането, желанието... не мисля, че имат чак толкова общо с външният вид. В една връзка са важни МНОГО други неща, но все пак нека не си кривим душите- ако няма привличане, няма и връзка!
3- Лично аз харесвам по-уверените мъже. Харесвам директните стъпки, без много увъртане и увереният флирт. Каза ли не, това значи не. Но дам ли някакъв положителен сигнал... определено не ме кефи човекът отсреща да се държи стеснително и да не може да задържи погледът си в/у моят. За всеки влак си има пътници :)
4- 9 или 19... ако успеем взаимно да се възбудим, задоволим и задържим... а ако добавим и любов, смятам че всичко това са просто цифри :)
Ако темата ти е личното ти описание, няма лошо, но ако наистина всеки път когато искаш близост с момиче, в главата ти е " несигурен, стеснителен, неопитен с 9см"... това просто се изписва на челото ти и си вкарваш автогол!

17.   Май не бих била с такъв тип!

18.   1 - Това, че е бил САМО с проститутка, означава, че има сериозен проблем психологически, което би ме притеснило. Фактът проститутка по принцип не ме плаши, но нямам гаранция, че някой от двамата е ползвал кондом, защото днес много курви за повече пари правят секс без такъв.

2 - Не, не влияе, поне досега. мъжете, с които съм била не са красавци и дори са грозновати, някои от тях дори не са мъжествени, но компенсират с много висок интелект, чувство за хумор и обаятелност на характера като цяло. това не се научава, а се притежава.

3 - Неопитните и несигурни мъже в живота и към жените ме отблъскват, да. Или най-малкото трудно биха ме привлекли дори за секс /дори да са външно красиви или привлекателни/

4 - Не. Но не разбрах, 9см в еректирало състояние или? По принцип това не е чак такъв проблем за мен.

отговор на жена на 36 г.

19.   Винаги

20.   1 Бихте ли се обвързали с мъж който до сега не е имал приятелка, а е бил само с проститука (Като говоря за обвързване нямам предвид повърхостно заиграване, а по-сериозна връзка и разбира се въпросният мъж не страда от полово-предавани болести. )

За по-сериозна връзка се иска време, търпение и внимание, а ходенето по проститутки не учи един мъж как да отделя внимание на жената до себе си и това може да е сериозен проблем. Лошо би било ако той очаква същото безмълвно или безропотно изпълние на сексуалните му желания и от жената, с която иска да гради връзка. И не е за подценяване и страха от болести.

2 До избора ви на партньор се влияе от външният вид на мъжа (като казвам външният вид имам предвид малко по-непривлекателните мъже и разбира се нямам предвид някой супер грозен или много дебел)
Привлекателността е много относително понятие. Да определено външността влияе, но всеки намира очарование в различни неща. Очите, гласа, усмивката, стойката, ръцете....

3 Ако мъжът е по-стеснителен и очевидно няма опит с жените това би ли ви отблъснало от него?
Мног озависи какво поведение има въпросния мъж. Няма нищо лошо в един стеснителен мъж, стига дза не се държи неадекватно и противоречиво. В общуването все пак е хубаво да има и обратна връзка, защото ак отой просто стои и чака на жената срещу него, то това ще я отблъсне със сигурност.

4 Ако размера на пениса на един мъж е 9 сантиметра това би ли ви отблъснало (в случая както казах по-горе когато става въпрос за сериозна връзка, а не секс за една нощ)

За качествения сексуален живот размера не е най-определящото нещо. Не, че е съвсем маловажен, но определено не е определящо. Важното е до каква степен си готов да се отдадеш на жената до себе си и колко искаш да й доставиш удоволствие.

Ако един мъж е сериозен, отговорен, внимателен и интересен като човек, ако истински харесва жената срещу себе си и тя му отвръща с повече от симпатия, всичко останало е въпрос на взаимно напасване.

Здраве, късмет и любов ти желая.
Има прекрасни жени, които можеш да направиш щастливи.

21.   Зад всички твои въпроси се крие ниска самооценка. Това е и причината да си правил секс само с проститутки. Това, което те тревожи, изразено чрез въпросите, би могло да бъде преодоляно от жена, която те обича, но дали ти самият би преодолял това, което мислиш за себе си е по-важното и определено по-трудното. Докато ти самият не започнеш да харесваш и обичаш себе си нещата няма да се случат.

22.   Не бих била с мъж, който е бил с проститутка.

23.   1 Зависи от мъжа. Ако е свестен бих се обвързала с него. Какво като ще съм му първата сериозна приятелка? Сигурно преди мен е бил само с проститутки, защото не е можел да намери истинска любов, а е имал нужда от секс.
2 Честно казано не бих тръгнала с някой много грозен, но не
държа да е най-красивия на света.
3 Не мисля, тоест незнам. Не ми се е случвало да съм с такъв мъж.
4 Това не е толкова важно, но все пак има някакво значение, но не е определящо дали ще съм този мъж.

24.   Благодаря за отговорите най-вече на 21, 20, 16, 14, 13 12, 11. Номер 2 твоят съвет с играчките в леглото също е конструктивен. Ще направя едно уточнение за номер 20 далеч съм от мисълта, че ако имам приятелка ще изпълнява единствено и само сексуалните ми желания и знам как да отделям внимание на жената до мен. Да номер 21 прав/права си, но се тревожа, че няма да попадна на такава жена, а на някоя като номер 7 (на чиито коментар дори няма и да отговоря) или пък номер 2/10 (не ме разбирайте погрешно, не ви осъждам, нито се заяждам всеки има право да харесва това което му е на сърцето).
Всъщност искам да преценя до колко има шанс да срещна някоя жена която би ме обичала или ще си остана цял живот редовен клиент на ония платените. Моля ви продължавайте да пишете по темата.

Автора.

25.   А бихте ли се обвързали с мъж който е имал 2-3 връзки; и през ум не му минава да е с проститутка; изглежда добре - висок, стегнат, спортен; не е срамежлив и има опит с женското тяло и натура, и е с размери над 'стандартите'?

26.   1. За каква възраст говорим? Смисъл бих се притеснила, ако този човек е на 28-29 години и е бил само с проститутка, не заради друго, но просто бих си помислила, че не му се иска сериозна връзка. Но иначе ако не е това причината - страх от обвързване, няма да ме притесни, че не е имал до себе си приятелка.
2. Доколко се влияя от външния вид? Не съм мислила досега за това... Не това ме е привличало и не съм отдавала значение на това никога. Аз просто не се влюбвам с очите си, ако ме разбираш... Наистина, може да звучи огромно клише, но аз се влюбих в течение на времето и със сърце си, не с очите...
3. Това вече за мен лично би било проблем. Точно заради предходния ми отговор. Жените не си падат по такива мъже. Искаме мъжете да направят първата стъпка. Да са настоятелни, да са нахакани, да флиртуват с нас, но не двусмислено. Да доминират романтично така да го нарека. Да се сещат за малки неща, да ни правят малки изненади. Аз харесвам по-нахакани мъже, които знаят как да ти разтреперят краката. :))
4. Ами може би за някой жени е проблем, но явно са били или с бездъмни ями или мъжете, с които си лягат да спат нямат хал хабер от секса. Виж, на пръв поглед, визуално имам предвид - бих се стреснала, но ако физически знаеш какво правиш и ми доставиш кеф.. няма да бъде проблем за мен стига да си получа оргазма. :D по какъвто и да е начин :D xaxa

28.   № 20 съм отново.

Наскоро попаднах на мъж, който основно е бил с проститутки... и за мое съжаление се влюбих в него...
Историята нямаше добър край, затова и написах, това което си коментирал.

Физиологията е едно, отношението съвсем друго.
Но като жена бих ти препоръчала да скриеш поне в началото, докато изградиш доверие в нея за миналото си, защото има и вероятност в някакъв неподходящ за нея момент (а ти няма как да знаеш, че е такъв, особено ако тя започва да изпитва чувства и е уязвима) да я накараш да се почувства част от тъплапа. Това не е приятно на никого.

Ще бъдеш приет, ако приемеш и себе си и човека срещу теб. Ще бъдеш обичан ако си способен да обичаш.
Една от дамите го беше написала същото, макар и с други думи. Вгледай се в себе си, в силните си страни, в желанията си и осъзнай какво точно искаш и какво си готов да преглътнеш в другия човек. Никой не е съвършен и без взаимност нещата не се получават, но трябва да тръгнем от себе си първо.

Здраве и късмет:)

29.   Благодаря ти още един път за коментара номер 20/28. Съжалявам, че нещата не са се получили при теб. Дано повечето жени да мислят така както ти разсъждаваш

Автора

30.   И последно да добявя номер 7 не си фактор в живота ми та да се интересувам от това дали съм съм те отблъснал или не. И ти не си моят тип жена (меко казано)

Автора

31.   Здравей, аз съм на 35 години, имам някакъв опит зад гърба си и ще ти кажа моето мнение по въпросите ти.
1. Да бих се обвързала с мъж, който е бил само с проститутки, това не го прави по-малко мъж от който и да е, да не говорим, че един от най-близките ми приятели основно спи само с такива, защото му е по-лесно по много параграфи.

2. Определено за мен е важен външния вид, не става дума да е изваден от списание, става дума на мен да ми харесва. Да има стил на обличане, да има някакво излъчване и така нататък, аз съм на мнение, че човек се влюбва на първо място във визията.... но това е мое мнение и усещане.

3. За това не знам... може и да ме отблъсне, обичам мъжа до мен да знае какво иска и какво прави, да ме бута някак си напред, да е сигурен в себе си. Да не чака на мен, аз да решавам.. и такива неща, така, че ако е стеснителен, без да има изгледи това да се оправи може би бих се отдръпнала.

4. Размера определено има значение. Секса е в основата на всяка връзка, кой каквото иска да говори. Имах един човек, който ужасно много харесвах, но имаше много малък размер. Направих няколко опита за секс, но не го усещах и... просто наистина опитах. Та според мен това си е от голямо значение, но пак казвам, аз не съм критерий.

Успех.

32.   До Номера 3 и 14!!! А имате ли представа, че такива мъже има и порадоксалното е, че не са случили на жена! Е далеч съм от мисълта, че мога да съм отличник навсякъде, но съм по съдба дипломат. Пример съм за това! Природата си прави яки шеги и от нея не мога да избягам! Обичам момиче, но от нея нищо... , с тези, които съм бил- само негативи породени от липсата на емоционалност и най-вече за "мъж в леглото" и нищо сериозно! Аз не деля хората по пол, а такива, които си заслужават и такива, които не! А по въпроса за секса- важен е, без него не може и всяка една нормална жена го знае!
Къде сте вие истинските жени, май много намалявате!??? Явно трябва да се изпита теглобата за да намериш това, което търсиш и по-добре късно отколкото никога!

33.   1 Да, защо не.
Зависи как се държи с мен. Ако е мил и нежен с мен и не е някакъв извратеняк - може.
2. Е, не може всички да са красиви. Определено красивият има преимущество, но по-добре не много красив, но верен и сериозен, който да те обича, от колкото красив женкар.
Е, ако е крайно грозен бих се замислила.
3. Няма лошо да е стеснителен, но да не е смотан - разликата е малка, но видима.
4. За мен размерът няма значение.
Някои и с голям не могат да е'ат, други с малък са по-добри(така съм чувала ).
Като нямаш голям - ще лижеш и готово.
Сега измислиха много секс играчки.

Излез и си намери някоя - от тук няма как да стане тая сериозна връзка. :-)

ПП:
Приятелят ми също е срамежлив, но е сладък, а определен о не му е малък, но ако беше - пак щях да го обичам заради него самия а не заради онова в гащите му. :-)

Пожелавам ти успех и повече самочувствие.
Като заместваш едното с другото и караш жената до теб да полудява от кеф - няма да и пука колко ти е голям.
Аиде ББ.

Ема 24г.

34.   Първо да поздравя жените с хубавия празник!!! Приятел понеже задаваш такива въпроси (аз съм от коментар 32) жените никога няма да ги разбереш! Психиката им е различна и логично обяснение няма! Всяка си е различна, но това което търсят е почти едно и също! Въпросът е в това... по какъв начин стигат до края, дали ще е жена на място или лека такава! Виждам, че искаш сериозна връзка (и аз съм така), но ще трябва доста да потърпиш, освен ако природота не е казала че няма да стане! Прочети повече езотерика!
Виждам, че имаш ниско самочувствие, явно живота ти не е лек, но вдигни главата и не унивай!!! Трябва да си вярваш независимо какво се случва. Нещо ще ти кажа, макар, че не трябва да стигаш чак до там!!!
-По добре да духаш, паднал отколкото да паднеш духом. От Радо

35.   ами ето какво мисля аз:
1, 2, 3, 4- нямат значение, Била съм с какви ли не пичове, и високи, с мусколи, с големи... , високо издигнати в обществото-известни, и съм се убедила едно-точно заради тези си факти, се надуват и всъщност остават едно нищо. За мене лично отношението и разбирането е най-важно. Не се интересувам от колко е дълъг, дали е слаб или най-красивият... , много малко мъже могат да ми дадат това, което аз специално искам, и то е защита, да се чувствам в безопасност с тях. но все още не съм намерила този човек, и явно скоро няма да е, ....

36.   но ще трябва доста да потърпиш, освен ако природота не е казала че няма да стане!

*****************

????????

Автора

37.   Ако това, което си написал се отнася за теб мога да те посъветвам само едно - не се подценявай. Каквито и недостатъци да мислиш, че имаш със сигурност се компенсират от качества, за които даже и не подозираш или просто не забелязваш. Нито едно от тези неща не би могло да отблъсне момиче, което те обича истински. Най-важното в един човек (без значение от пола) е характерът.
Ж21

38.   Да наистина за мен се отнасят номер 37

39.   1 Най-добре е да премълчиш в началото за проститутката. Също така не е зле да си направиш изследвания за венерически болести и да спреш ходенията при проститутка.

2 Да външният вид безспорно играе роля!

3 Да

4 Вече има пенис колани и пенис накрайници, а пък и можеш да задоволиш жена чрез орален секс така, че не е толкова фатално

40.   Аз съм на близо 21 години, девствен съм... не пуша, не пия, уча тренирам, интелигентен съм, мога да чистя, да мия чинии, пера, готвя.... но секса ми липсва....

42.   Номер 40 защо пишеш коментар при положение, че темата е отправена към женската аудитория на сайта?