Споделена история от Секс и интимност

Колко пъти в седмицата е нормално за едно момиче да прави секс?
Здравейте. На 18 съм и искам да попитам момичетата на моята възраст, а и по-големите според вас, колко пъти в седмицата е нормално да се прави секс и вярно ли е, че се сваля килограми? Това с килограмите също ми е много любопитно :)

Коментари

1.   Всеки си прави секс ,колкото му се иска. Може веднъж в седмицата ,може по 10 пъти на ден...
Колкото до отслабването,секса си е движение(дори за някои е спорт) и естествено, че се изгарят калории

2.   Ти не разчитай на секса за отслабването !!! Изгарят се калории, естествено и според позата и мускулатурата се стяга и оформя. А за това колко пъти седмично за всеки е индивидуално - може всеки ден, може и веднъж в месеца :) На който когато му се прави и има възможност ! Въпрос на личен избор :)

3.   Не ме карайте да се смея.Какви са тия неща по-колко пъти да правиме секс.Замислете се,че мъжете са тези които решават в крайна сметка.Секса си е просто едно удоволствие и нищо повече.И позите играят значение за секса така да знаеш,а и в бъдеще и лимоните за разнообразие...Това е моето мнение

4.   Да изгарят се около 200 калории на час секс (: И които смята да пише, че не е вярно да прочете малко! Aз проучих преди да пиша

ZuZi

5.   Ами да, изгарят се калории, направо си е вид спорт, но според мене сексът трябва да се практикува за удоволствието, за да покажеш любовта си към човека, когото обичаш. А не за разнообразие, за спорт, за някакъв вид отплата или каквото и да било др.
А относно въпроса колко често... ами всеки сам решава за себе си. Ако си имаш постоянен партньор - решавате заедно. Стига да го правиш не насила, а по собствено желание.
:)

6.   Ами свалят се килограми ДА! А пък всеки си прави колкото пъти в седмицата или в деня секс няма някаква норма за това всичко е нормално..

7.   Колко пъти...готин въпрос...ами аз го правя по 2-3 на ден...и ти казвам че ако не го правиш като мене значи ти има нещо и не си наред....вярваш ли ми? Но като цяло зависи от възрастта...не можеш да очакваш на 30 годишен да му се ебе като на 18 годишен.

8.   Hедеи изоб6то да раз4ита6 за отслабването :) 6ото ти изгаря6 некви калории като се поти6 оба4е си4ко се наваксва след тва ..тва е жестоката истина а пък ако се оби4ате с приятеля ти може да го праите по сяко време на деноно6тието стига да ви се прави :) и даваи сега ти е времето 6тото като ви омръзне едно и съ6то треа да се зимат мерки и да се прибегне към разнообразяване на сексуалния живот..и тогава ве4е 6е се 4уди6 яката кво да праи6 и пак 6е иска6 помо6т :):):)

9.   Здравейте , искам да попитам найстина ли спира разтежа като правиш секс за първи път ?

10.   Aз мисля ,че не ;))))

11.   За пореден път тук ще го кажа -смятам че някак трябва да забранят секса на децата БОЖЕ та те още нищо не разбират -ще почне да прави секс щото чуло отнякъде че ще отслабне!!! ааа №7 ти чувал ли си някъде че хората достигат истинска полова зрялост и удоволствие от секса към 30 год - едва ли -радват се децата че са посъзряли малко и давай да сме като големите пък колко са неуки Господ да ги пази!!!

12.   Към номер 3: е на теб пък кой ти каза,че мъжете решавали,кога да се правите секс...ти да не си някой малко момче,което още живее на чикии?Отдавна отмина времето,когато жените се смятаха за слабия пол и нямаха право на глас...Жена съм и повярвай ми не мъжа решава.Освен,ако не я изнасилиш.А до авторката,момиче според мен хората по-горе са прави:никой няма да ти каже "тази седмица трябва да правиш 10 пъти секс".Зависи от двама ви.Моя съвет е да спреш да го мислиш и да се наслаждаваш на моментите с любимия,които не е задължително да са свързани само със секса.А за отслабването..защо днешната младеж толкова се е вманиечила да отслабва..на скелети ли искате да заприличате?И да наистина секса поне на мен ми действа като фитнес. :))

13.   aми според мен можеш да правиш секс и по 15-20 пъти в седмицата. Да килогрми се свалят. А Вие по колко пъти правите секс?(на ден)

14.   Ами аз съм на 19 години с приятеля ми сме заедно от 5 месеца (той ми беше първия) и го правим на седмицата един път, но няма граници всеки си го прави колкото му харесва :)

16.   Aз сам на 27 приятелката ми е на 20 когато почнахме врcзката правихме по 7-8 пати на ден секс защото аз исках но с течение на времето намаляха и намаляха и намаляха ужас по 1 на седмица, бахти и жената никво желание за секс пак аз не издържам, в началото си мисля че го правеше заради връзката после като се осефери и зе да отказва без да и пука е тва сте вии жените после що ви изневеряват мажете , шото не им давате достатачно

17.   Колкото си поискате, но според мен ако го правиш прекалено често той се превръща в някаква рутина и удоволствието избледнява.

18.   17, съгласна съм за това „колкото си поискате“, но не съм съгласна, че честият секс с партньора превръща секса в рутина. То си е до нагласа. Познавам съпрузи, които го правят веднъж в месеца и пак им е рутина, дори нещо като задължение. Има и много двойки, които са заедно от години, но се стараят в секса, експериментират и в ежедневието също се съобразяват с нуждите и желание на другия и правят всеки ден секс и пак не им е рутина.

20.   Ем, аз съм на 19 и бих ти казал да го правиш колкото си искаш, ама ше има мноу кръв. Аз съм момче ;) :Д

23.   До 16, как може да си на 27, и да си още елементарно неграмотен? !
Колкото до въпроса, прави секс колкото си искаш и когато си искаш, стига половинката да е съгласна. В началото на връзката винаги има повечко секс, аз когато се запознах с моята вече жена, правихме секс по 2-3 пъти на ден. Постепенно сексът намаля, но не тотално. Сега след 7 години заедно правим секс по 3-4 пъти седмично.

26.   14

27.   Да отслабва се със секс а относно колко пъти дневно с приятелка та ми го правим по 1 или 2 пъти дневно но всяка двойка си решава сама :)

28.   Колкото ти се иска. Понягока го правя и поняколко пъти на ден, понякога и веднъж на 2-3 дни, много е относително. Няма точна бройка, всичко си зависи от партньорите. А и още нещо, естествено, че когато сме на почивка го правим много по-често, отколкото когато сме си вкъщи и сме затънали в проблеми и работа. Едно е цял ден да лежиш на плажа и само за това да си мислиш, друго е да се прибереш след 8-9 часа в офиса, напълно скапана и само да си мечтаеш как ще си легнеш да се наспиш.

29.   Прави се колкото имаш нужда а за килограмите за виси много дали си активна или пасивна по време на секс.

32.   аз съм жена на 27, моя съпруг е на 34, чукаме всяка вечер, а някога и през деня, когато детето е при свекървата, като съм в цикъл не му давам, само по изключение, ако после ме води в мола, хахах, средно ме такова около 30 пъти на месец, няма извънбрачна връзка
за килата се слабее, и мъжете слабеят, един час да се лашкаш се гори калории
за теб е добре всеки ден, но се пази

35.   ... да слабее се -правим го всяка вечер-и сега съм слаб, усмихнат, облещен... , но слабее активния... -ако само си лежиш по гръб няма да отслабнеш.

36.   На твоята възраст всеки ден.
Отслабва се ако ядеш нормално и си отгоре