Споделена история от Секс и интимност

Секс с черен
Здравейте казвам се Галя и съм на 24 год. от Сф. Искам да ви разкажа за моята невероятна история. Знам че ще ме наречете курва, уличница и пр. обидни епитети но на мен не ми пука за вашето мнение. Правих най - невероятния и размазващ секс с негър от Нигерия, изживяването беше страхотно. Докара ме до луд оргазъм, едвам успях да се изправя от леглото и да си тръгна. Никога не съм подозирала че негрите са толкова добри любовници и тъпкачи. Сексът с Джони (така се казва) беше супер, докато той ме клатеше цяла вечер аз цялата треперех от кеф и ми се искаше това невероятно приключение никога да не спира. Сексът с чернокожи няма нищо общо с понятието "секс' с бял. Сега разбирам защо толкова бели жени предпочитат секса с черни богове - просто на негрите им се отдава да докарват жените до удоволствие. Съжалявам единствено за времето когато се мъкнах с разни бели отрепки и комплексирани български мачовци които освен че бяха много капризни и с високо самочувствие не можеха да направят нищо в леглото. Иначе българските пишман момченца са много отракани на думи но когато се стигне до секса свършват за 2 минтуи. Искам да попитам има ли други жени които като мен да са изживявали разтърсващ и убийствен секс с чернокожи истински МЪЖЕ.

Коментари

1.   Авторке, дано си ползвала кондом, защото над 70% от населението на Нигерия е инфицирано с вируса на ХИВ. Иначе, твое си е тялото, оставяй се да те „тъпкат“, каквито си искаш, но всеки заразен с ХИВ струва на държавата ни 2-3 хиляди лв. МЕСЕЧНО за медикаменти.
Радвам се, че си доволна от секса с чернокожи, но ти напомням, че не пенисът прави един мъж истински мъж. Въпросните чернокожи например не се грижат за децата си, за жените си, агресивни са и нямат никакво образование - един нормален разговор не могат да проведат като хората. Ако това за теб е истински мъж - много добре, но за повечето жени голямата патка не е достатачна.
Не знам ти с какви бели мъже си се занимавала, но твоят опит не значи, че всички са такива. Аз съм доволна например и не само, че мъжът ми ме задоволява сексуално, но се грижи и за децата ни, за семейството ни. Наскоро си купихме голяма къща в центъра, оправяме я, отделно той изкарва достатачно, за да живеем много добре - две коли, най-новите уреди, телефони, таблети, мебели, образование за децата ни, най-добрата храна, дрехи, обувки.
Когато един черен може да ти осигури такъв живот, обади се (изключвам 10-те футболисти на наша територия, но и те са вече с бг. гражданство и с това са българи).

2.   Имам чувството, че това тук е писано с цел провокация.

4.   ДО Авторката: ПО твоите думи ние всички бели мъже и от БГ трябва да се самоубием... но ще ти кажа че с доста жени съм бил и съм ги докарвал и с моите 17 см до невероятни оргазми.

5.   Да, направо трябва да изчакаш известно време и да си направиш тест. Въпреки кондома, който се надявам да си използвала.

6.   Браво №1, хайде да си мерим къщите и колите сега, защото е твърде просташко да си мерим пенисите :))))

Признай си сега, че завидя на авторката за оргазмите! :))))

7.   ахх тия бели мъже,
това че не ти обръщат внимание и намираш утеха при негрите, не помага на самочувствието,
знаем кои ходят с чернилки - такива неатрактивни, дебелички жени без много избор и никакво образование,
самата ти тема звучаща като хвалебство показва нивото ти,
от там нататък си самото доказателство за дама от долните прослойки,
ние умните бели мъже не се провокираме от такива неща, нито пък се засягаме,
не може да кажеш на черното бяло

8.   Това е чиста провокация, да видим колко ще се впрегнат ;)

9.   Номер 1 ти кажа всичко... мисля че няма какво да се добави

10.   Текстът е писан от мъж, със специфичен фетиш. А именно преклонение пред стоящи по-долу в социално отношение хора. Изразните средства на автора са нетипични за жените.

Дядо Торбалан

11.   Приятелят ми е черен и не намирам никаква разлика в секса :)

12.   Скъпа Галя, имала съм трима любовници от Нигерия. В различно време разбира се. И тримама бяха невероятни в леглото.... секс, който никога ама никога няма да забравя. Само че.. се оказаха гадни материалисти. В момента когато усетят че са ти влязли под кожата започва изнудване за пари. По различни начини... когато откажеш усещаш ледено безразличие. Трима постъпиха по един начин.... не вярвам твоя да е различен. Те са тук без образование и професия... какво всъщност друго им остава? замисли се!

14.   чухме за белите, чухме за черните, чухме за колите, парите, апартаментите, само за ЛЮБОВТА никой нищо не каза

15.   Любовта... търсих я измежу белите и черните.... нещо не е на мода

17.   Съгласна съм с номера :

Аз лично с негър и циганин не бих спала!
Галя, ти се подценяваш.
Какво като си пълна (ако не си значи имаш друг комплекс ), и за пълните се намират свестни мъже.
Аз като се запознах с моя бях по-пълна, а сега поотслабнах.
Предишните приятелки на приятеля ми са все фиданки и кокаланки, а знаеш ли какво го привлече в мен?
Аз винаги му казвах истината и му показвам каква съм - без фалшифи неща. Всеки харесва готини мацки (попринцип само за една нощ), а много по други са нещата, когато търсят сериозна връзка. Ако си мъж, ти би ли искала да е преспал целия град с жената която искаш или искаш да ти е съпруга? Кое би предпочела - курвата на града или някоя симпатична и добра жена, която ти харесва и е само твоя? (Всеки има различен вкус за красота )(1-2 приятели със сериозна връзка не се броят - броят се само прелитащите мъже, за да я нарекат курва) Ти трябва да си научиш цената.

Не обичам да се хваля, но ще ти кажа едно :
Аз може да съм била само с един, но съм доволна, защото виждам че му пука за мен.
Когато настина и даже когато не съм - той ми обръща внимание и ме пази да не настивам и прочие...
А ти - можеш ли да се похвалиш, че на някой от ''прелитащите'' му е пукало за теб - едва ли!

И аз мисля, че има вероятност да е провокация, защото използваш изрази присъщи за мъж.
Ако не е - извини ме, но така изглежда.

Ех, любов, любов - света без теб е тъй жесток!

Успех в безпилотният ти живот, Галче.

Ема 24 г.

18.   Почнахте с генералните обобщения. Сексът с чернокож поне според моите преживявания не се различава от секса с белите мъже. Всичко си е до човека. Аз съм била с двама нигерийци. С един хич не беше добър секса. Сдве думи малък си му беше. С втория нещата са ок. Но не мога да кажа, че е виртуоз.

Това че пълни и грозновати жени ходели с черни е абсурдно. Аз самата съм 167см и 53 кг. Дори след раждането на дете тялото ми си е същото. С дълга тъмна коса съм и със зелени очи. Влицето също не изглеждам зле. Така че според вас не би трябвало да се занимавам с такива. Какво да ви кажа едни обичат боб, други леща, а трети примерно сърми. Хората не сме еднакви. И естествено, че нямаме еднакви вкусове. Относно това, че нигерийците използват за пари на мен не ми се е случвало. Даже този вторият често ми изпраща пари и подаръци на детето. Иска да отида при него и да заживеем заедно, но аз се колебая. Не защото е черен, а понеже в момента не ми е приоритет да се омъжвам или да заживявам с някого.

Така, че не поставяйте всичко и всички под общ знаменател.

19.   До 18: Не става въпрос за поставяне под общ знаменател, а за това какво обикновено се случва, а обикновено се случва с чернокожи да се хващат именно дебелани, грозновати или казано с други думи - жени, които не могат да си намеря бял мъж. Естествено, че има и изключения, но те са по-скоро за да потвърдят правилото.

20.   Относно дебеланите, които никой не ги предпочита, мога да ви кажа, че съм разговаряла с мои състуденти-чернокожи, за това какви момичета харесват, да предпочитанията им са за по-пълнички момичета. И защо? Защото секса с тях бил къде, къде по-добър, отколкото със слаба. От тогава гледам с променен поглед -към пълничките, за които и аз мислих, че са задръстени и с тях ходят отрепки. Ето един плюс, в полза на дебеличките.

22.   и на мен ми се случи един път и наистина е страхотно, много голям дебел и все едно няма намерение да спада, супер си беше, и всичкото на задна, а да не говоря какво стана като взе да се празни, спермен порой. готино си е :)

23.   Аз не мога да разбера защо ако жената е спала с черен, ром, арабин, азиатец и др. раси много от хората я наричат с егати обидните епитети. Докато ако мъжа спи с черна или ромка няма проблем. Той е пич, тарикат и т. н.

24.   аз също имах чернокож приятел (който си живееше в България) и не виждам нищо лошо. Няма спор, че са доста по надарени в отношението на пениса. Но специално от нигерия внимавай, аз също съм чувала лоши неща.

25.   Аз също не съм зле излеждаща жена нито съм дебела и това не ми е пречело да имам гадже чернокож. Не може да слагате хората под общ знаменател, заради расата им. Аз съм виждала и ромки, които излеждат много по-добре от една българска жена. Виждала съм как българите в чужбина ни смятат за по -нищо племе и да изброявам всякакви нелепи сравнения отностно расата. От всяко стадо има мърша. Било то българин, африканец, кобинещ, китаеш и така нататъка.

26.   Статистически погледнато черните не са по-надарени от белите. Проблемът е, че над 80% от тези, които идват от Африка са носители на ХИВ. Правете секс с който си искате, но не забравяйте кондомите, защото не сме длъжни да ви плащаме после по 2-3 хил. лв. на месец за лечението, за да ви поддържаме животчето. Въпросът за черните не е в пениса им, а в начин на живот, ценности и отношението им към жените. Има черни и черни, но тези, които идват с лотките от Африка не търсят белите ви п.. ки, а по-добър начин на живот и някой да ги храни. Ако голямата патка ви е достатачна, моля. Не знам обаче къде ги намерихте белите мъже с малки патки, защото аз дори не мога да намеря достатачно големи кондоми за мъжа си, а той далеч не е негър.

29.   Чак 80% процента да са болни от хиф не вярвам, то скоро тогава в африка хора няма да останат, но много от тях са носители на хепатит Б, който се предава по полов път и също е много коварна и трудно лечеима болест.

30.   Обиколил съм половин Африка, но кочина като Нигерия няма!
Голяма част от населението е серопозитивно отвсякъде-СПИН!
Отделно от това за мен лично секс с черен/а е СОДОМИЯ!!!

Просто защото всички черни са обикновени животни, с първични инстинкти и мислене на примати, от които произлизат
И тъй като за Българката няма нищо по-важно от размера, а всичко друго е на втори план, реакцията на Галя е нормална и не е сама в това положение, на това разчитат черните в България, е и на парите им, разбира се!
Затова мнението за, , българките"по света е доста негативно!

32.   Черните с които досега съм спала не бяха кой знае какво, но преди седмица правих секс с чернокож, който беше най-феноменалния секс в живота ми. Цяла седмица мисля само за това и кога пак ще се случи. За съжаление този мъж известно време ще е далеч и съм решила да пробвам с други чернокожи за да на намеря някой като него и още по-добър.