Споделена история от Секс и интимност

Усещам само как ВЛИЗА И ИЗЛИЗА?
Реших да загубя девствеността си но преди това приятеля ми няколко пъти ме е задоволявал с ръка и как го прави не знам но просто откачам!!! И когато започнахме да го правим в продължение от 3 4 пъти не усещам никакво чувство да ми харесва както когато го прави с ръка просто усещам само как влиза и излиза и като ми го вкара напълно целия ме заболява леко и нищо друго. Проблемът дали е в мен? той го е правил педи доста пъти и никога не му се е случвало това голям му е 16 см. Моля помогнете и ми кажете КЪДЕ Е ПРОБЛЕМЪТ?

Коментари

1.   Проблемът всъщност е, че от първия път е невъзможно да свършиш, това е мит. Прекалено млада си и прекалено малко секс, че да свършиш. Вероятност има за свършване само ако дразните клитора. Ако ще 116 см да му е. Той като по-опитен би трябвало да те предупреди, че си още много малка, за да приеме организмът ти секса въобще, да натрупаш опит и т. н. Някои жени и до зряла възраст не стигат до оргазъм, това не си ли го чела? С една дума не мисля, че имаш някакъв проблем въобще. Всичко идва с времето и опита. Когато имаш различни партньори и преживявания в секса, когато се влюбиш до безумие и тогава правиш секс, нещата може би ще са различни.

2.   Проблемът не е в големината. Неговият член си е нормален - средният размер е 13-17 см. Европейците имат към 14-15 см. средно... а и женската вагина е вълшебна - тя може да се напасва към всеки размер, все пак през там излизат цели бебета.
Причината да не ти е хубаво е отасти при теб. Просто за жената в началото не е толкова хубаво, нейната сексуалност се учи с годините. Някъде в края на 20-те повечето жени са се отпуснали в секса и стигат по-често до оргазъм с партньора си. Не бива оргазмите да се превръщат в самоцел. Не си ги налагай на всяка цена. Гледай да ти е просто хубаво с партньра, мисли колко го обичаш, колко е сладък този момент...
Накарай го преди секс да те възбуди добре с ръце и уста... но преди всичко се наслаждавай на интимността ви, а това може да стане само, когато не се притесняваш за бременност например. Задължително ползвай или кондоми, или противозачатачни. Седно положение НЯМА. Има и лубриканти - и те повишават интензивността на усещанията. Сексът е в главата...

3.   Това е така, защото не си дорасла за секс. Сега ще трябва да минат години за да узрееш и тогава ще изпиташ удоволствие. Жена 25г.

4.   Моята приятелка беше така в началото, може би наистина е от това, че не си узряла за секс, въпреки че тялото и е доста добре развито. Сега, няколко месеца по-късно всичко е наред и си усеща и си свършва. :) Така че спокойно, с времето всичко ще е наред.

5.   С ръка ти харесва защото ти напипва жи точката... която не е на дълбоко но е трудна за намиране от члена когато още не сте се опознали. и това ще стане с времето и с опитване на различни пози.

6.   Средната дължина на пениса при европейците е 12-14 см. Само 0, 4 % имат пенис 16 и повече см. И стига вече с тия комплексарски сантиметри!

7.   На моя му е към 18 см а може и повече - мерих на око ;-)

И аз бях като теб, но после всичко си дойде на мястото :-)
По някога обаче това се дължи на недоразвито влагалище.
Просто липса на хормони.

Аз съм именно така - генеколожката ми ми каза, че ми били малко хормоните и затова.
Но иначе няма проблеми - всичко в секса си е 6 :-)

Просто ти трябва практика и така :-)

Ема 24 г.

8.   Всичко е до човек. Едни са предразположени да свършват лесно, без значение от опитът(въпреки че притеснението пречи на оргазмът), други и с опит може да не свършат. Остани си с този човек, то все някога ще дойде оргазмът. Броят на партньорите изобщо не гарантира, че ще станеш по-чувствителна и добра в секса.

9.   G-точката не е надълбоко, просто е нагоре.
Иначе тва мерене на око при жените вкарва тези филми на хората, че все надарени има :D
Жените не могат да мерят на око - закон.