Споделена история от Секс и интимност

Много пъти съм я питал има ли нещо, което не правя както трябва...
Здравейте на всички. Искам да споделя проблема си. Ще се радвам, ако някой ме посъветва как да постъпя, какво да правя, защото съм много объркан.

На 21 години съм, приятелката ми е на 19 - почти 20. Проблемът ни е, че тя не може да се отпусне. Както си се стяга.. Аз усещам, че нещо не е наред, много пъти съм я питал има ли нещо, което не правя, както трябва, има ли проблем и т.н..Отговорът винаги е един и същ-НЕ! Ами няма как да няма проблем пред положение, че сме заедно вече почти 2 години и тя не може да понася физическата ми близост. Най-малкото е, че когато заспиваме и аз я гушкам, нали така знам, че е до мен и да има някаква близост, а тя се дърпа. Като заспи и е с лице към мен след 2-3 минути се събужда, (не разбирам от какво) и явно с притеснява ли не знам какво точно е, но се обръща на другата страна (с гръб към мен), аз се чудя какво става и посягам да я гушна, а тя пак се дърпа.

Не мога да разбера какво става. На сутринта я питам какво става, защо се получава така, от какво се притеснява и аз мога ли да помогна с нещо и тя този път отговори „мии, неприятно ми е така, все едно дишам в теб, неудобно ми е” и как след 2 години и е неудобно. После си мислехме че като станем интимни ще се подобрят нещата, но уви..не знам, много е притеснителна..

А секса иначе не се получава. Тя казва, че е готова, но аз не мисля така. След като ми го каза т’ва „мии, неприятно ми е така, все едно дишам в теб, неудобно ми е” и мисля много сериозно над това какво да правя от тук нататък. Пропуснах да кажа, че малко преди това тя притърпя загуба на много близък човек. Още като разбрах това, отидох и я подкрепих, винаги съм бил до нея и не знам от какво може да е това неудобство. Преди загубата също беше така мисля..Споделяла ми е (нали преди да сме заедно бяхме приятели), че има стрии по тялото и по гърдите, че има лунички по лицето, че има бенки и аз и казах, че я харесвам такава, и не искам да променя нищо в нея, но тя пак си нейната.

Не искам да я напускам, обичам я, но не мога повече така!
Не знам вече какво да правя, моля ви, помогнете!

П.П - извинявам се за правописните глешки и ако звуча объркано. Ако има въпроси, или нещо, което ще помогне да дадете съвет ве отговарям.

Коментари

1.   Има стрии по тялото и по гърдите, че има лунички по лицето, че има бенки и аз и казах, че я харесвам такава, и не искам да променя нищо в нея, но тя пак си нейната.
--------------------------
Еми нормално, всяка жена иска да бъде максимално красива. Дори на теб да ти харесват нейните недостатъци, тя пак ще иска да ги отстрани.

Пишеш, че я обичаш. А имаш ли някакви съмнения за нейните чувства към теб.

Ale

2.   От Автора до номер 1

Не, сигурен съм, че ме обича, защото през тези 2 години сме се подкрепяли. Да - крали сме се, но за дребни неща. Много пъти ми е показвала, че ме обича и никога не съм се съмнявал в чувствата й. И да - знам, че всяка една жена си има комплекси, но не е само заради тях. Не мога да разбера защо се притеснява от мен. Не може да се отпусне ли? Мисля, че я предразполагам..мисля за нея, как на нея ще й е по-добре, а не на мен. Притеснява се дори от една прегръдка!!!

Моля ви, помогнете!
Ще се радвам на още мнения!

3.   Крали сте се? :Д Ейй, автора може да е отчаян, но забавен :Д

4.   Не искам да те обидя, но иди на зъболекар. Може да имаш проблеми със зъбите или венците и дъха ти да и е неприятен. На мен ми се е случвало и аз по този начин съм реагирала. И на мен не винаги ми е приятно да ме прегръщат и притискат в тая жега, но това не означава, че не обичам мъжа си. Подкрепяй я и се грижи за нея, прави и комлименти, повтаряй и, че я обичаш и харесваш и с времето ще се отпусне. Успех.

5.   След безсмисленият съвет на № 3, бих опитала да ти помогна с моите предположение.

1. Може би има друг или е направила нещо, което я кара да се държи така гузно
2. Има големи комплекси относно фигурата си

Най-добре според мен е самият ТИ да поговориш с нея на 4 очи и да я попиташ в какво се състои проблемът ви.

Т.

6.   Ами, мило момче, просто си попаднал на по-притеснително момиче. Аз лично също съм такава - ужасно ми е трудно да се отпусна пред някого. И дори когато тръгнахме със сегашния ми приятел, не му позволявах да ме целуне. Не знам от какво се получаваше така, просто не можех да се отпусна, а той, също като теб е изключително нежен и внимателен.

След време нещата се оправиха, и в секса в началото беше трудно, но с всеки следващ път нещата се променяха.
При теб ситуацията е малко по-различна, но аз като от страна на момичето горе-долу мога да ти кажа какво я мъчи. Макар че ти вече си разбрал проблема, според мен - има стрии. Наясно съм, че си я обичаш и такава, защото никой не може да бъде перфектен, обаче ние жените сме си такива - държим всичко да ни е перфектно, а то всъщност не може.

И аз си имам един дефект, от който много се притеснявам и от което също ме беше срам да се съблека пред приятеля ми, но след време спря да ми пука.

Не спирай да й повтаряш колко много я обичаш, бъди нежен, внимателен, както до сега, само не ставай досаден.
Продължавай да я предразполагаш и постепенно ще постигнеш успех, сигурна съм. Може би на момичето му трябва още малко време, нищо че сте заедно от 2 години.

С търпение и любов всичко се постига, не се отчайвай.
Успех! :)

7.   Номер 6, какъв чак толкова сериозен дефект имаш?

8.   Номер 7, предпочитам да не го споделям, само ще кажа, че е подобен на този, който притеснява момичето на автора. ;)
От номер 6.

9.   Чупи се. Такива жени никога не се отпускат. Те НЕМОГАТ да се отпуснат, предполагам, че е рак, те са по-притеснителни. Ако все пак държиш на нея остани с нея, но знай, че нищо няма да излезе.

10.   Не слушай комплексари, като номер 9.
Хвърли око върху номер 4 и 6 :) дано съм помогнала

11.   От номер 9

Номер 9, ти изобщо знаеш ли какво е "комплексар" ?

12.   №11 - Хубаво е човек да се пита сам, но по - добре да го прави на ум. ;)
Предполагам въпроса е за №10. :))

А до автора: Обърни внамание на последното изречение от коментара на Ale. Може би там се крият отговорите на всичките ти въпроси...
SFA

13.   За да те отблъсква,означава,че чувствата и не отговарят на твоите.Ако една жена те иска...не можиш и със сила да я откопчиш от пегръдките си............от жена го знай!

14.   Да, номер 9,11, знам :p

15.   Съвсееем умотахте номерата, а? :д

16.   Аз съм момиче, имам една приятелка, която е толкова притеснителна, че се притеснява дори мен да прегърне, тежко на всеки мъж, който я харесва. Представяте ли си, живея с нея на общежитие 3 години в една стая, познаваме се от детската градина, никога не съм я виждала поразсъблечена, освен като беше много малка и бяхме на басейн. Изключително комплексирана от външния си вид. Това е психическа болест и няма отърване, нека автора сам прецени дали да се подложи на това - всеки си знае сам доколко търпелив може да бъде. Според мен момичето няма да се промени

17.   Хей, аз имам връзка от почти три години и в началото, когато бяха хормоните, винаги се навирах в него, но вече не е така, защото наистина не ми е удобно да спя навряна :) Обичам да си легна по корем и да се разплъокам. Особено и сега в жегите...

Това си е нормално, не се притеснявай. За секса обаче не е много... Просто й кажи това, което написа тук и без да я нападаш, говори само за собствените си чувства.

Иначе за бенките и луничките - аз пък много им се кефя и искам бенчица на лицето, но няма :)) Това да й е кусурът :)