Споделена история от Секс и интимност

Защо не ми се прави секс?
Здравейте аз съм момче на 18г с бисексуална ориентация.
Преди 1 година бях в разгара на сексуалният си живот правех много често секс с мъже и това ми харесваше.
Сега получавам много предложения имам и гадже което хванах наскоро, но не ми се прави секс като ме целува имам чувствтото, че ме изнасилва.. чувството е ужасно, той не е от най-красивите за това пробвах и с други
пак същото.. не ми се прави.. предпочитам да мастурбирам от колкото да го правя..
Дали започвам вече да се насочвам към правият път или просто това е период от живота ми в който не ми се прави секс..

Коментари

1.   А задължително ли е да правиш секс?

2.   За теб сексът е някаква повредена игра, като за много хора от твоето поколение. Без чувства, без трепет, просто някакво ръгане и лигавене. Подкрепям №1. Просто не прави секс, почивай, занимавай се с нещо друго. Сексът не е развлечение от скука, а емоционално преживяване за двама. Прекалено си малка, за да се тревожиш, че не правиш секс, а и нямаш постоянен партньор, който да негодува от това, тогава какъв е проблемът?

3.   За какъв прав път говориш, ку*ва ли си, секс за пари ли правиш? Ако е така, нямам съвет, но ако не е, по-добре обърни внимание на образованието и развитието си, вместо да се занимаваш с неща за възрастни. Не съм сигурна, че изобщо знаеш нещо за секса, освен, че нещо влиза в друго нещо?

4.   Просто ти липсва любов от противоположния пол, връзка, такива неща... за това не ти е до секс сега. Обаче щом срещнеш някой, който да ти харесва и едновременно да те възбужда, сама ще го пожелаеш :)

5.   На какво порно мастурбираш? Мен ако питаш май си тръгнал по правилния път (така да го наречем).. Защо не обърнеш внимание дали ти правят впечатление жените и дали ти харесват.. И май е време да опиташ с дама. Все пак химия (физическа) между любовници от един пол е трудно срещана! Предвид естрогени и тестостерони! Всичко идва с нагласата и настроението. Тръпка и чувства трябват!
Алеса

6.   Изхабил си се с тия много бройки. Изследвай се за болести.

7.   ето какво ще ти кажа: аз съм момиче на 18 години, и също като тебе, имах период, в който правих много често с гаджето си секс, но напоследък направо ми се гади само чуя ли думата секс. направо се отвръщавам. уча психология, и знам-сигурна съм, че имам аналитично мислене, и от него разбрах, че просто умът и тялото са се изморили от толкова правене на секс. не се притеснявай- ще се оправим скоро, просто трябва да сме малко на сухо, и ще видиш сам, как ще си дойдат на място нещата. (недей да се самозадоволяваш, за да можеш да имаш по-силно желание за секс)/ Успех:)

Eva