Споделена история от Секс и интимност

Вкусът на оргазъм, мъзга, скуърт
Здравейте! До сега не съм го правил с приятелката ми, но поговорихме и решихме да го направим аз и обещах, че преди да го направим ще и доставя много голямо удоволствие като си я "по лижа" И искам да ви попитам дали трябва да погълна нейните секрети било то оргазъм мъзга или скуърт? Не съм запознат с темата, нека който знае нещо за вкуса мириса и усещането на тези секрети да пише. Не знам дали ще стигне до скуърт четох как се прави, но четох и, че не при всички жени става, а на мен ми би било много приятно ако и доставя това удоволствие, но не знам дали трябва да го поглъщам

Коментари

1.   Първо много малък % от жените могат squirting. И второ нищо не е нужно да поглъщаш, защото то няма какво толкова да погълнеш. Да има известно отделяне на секрети, но ти ще лижеш клитора, който е малко по-нагоре от входът на влагалището, така че не се притеснявай. Разбира се можеш и да я целуваш навскякъде, но най-приятно е там, където ти казах и така най-бързо ще свърши. Просто трябва да си търпелив, защото жените свършват много по-трудно от мъжете. Аз лично мога да свърша само по този начин. Никога не съм свършвала влагалищно и много се кефя, когато някой има желание да ми достави удоволствие.
Ж26

2.   Аз лично съм пробвал и вкусът ми харесва. Пробвай няма нищо да ти се случи.

3.   Стига с това порно бе деца! Промиха ви се малките мозъчета. Детска работа ей

4.   Как се гълта оргазъм, бе хора, че нещо не ми е ясно? ! :)

5.   Номер 4 цепи мрака, кърти мивки и всичко подобно, което се сещате :)
Представяте ли си, ей сега отивам при жената и й викам: "виж какво, миличка, бих искал да глътна оргазма ти! "
Или ще си помисли, че машинката ми е щракнала, или ще ми отпери един с точилката :)
Пич, хващай си момичето, тегли й шпаклата и карай смело, няма какво да се притесняваш. Нито смърди гадно, нито нищо. То хората плюскат гадости като шкембе чорба и пача и не се гнусят, ти от една окосена ливадка си се запритеснил.

6.   От номер 4 до номер 5. Въпреки че съм жена, за пръв път чувам за този термин. Викам си, айде да попитам за това ИЗКУСТВО - ГЪЛТАНЕ НА ОРГАЗЪМ, да взема и аз да науча нещо полезно. То за смях ли е, за плач ли е и аз не знам вече. :)))

7.   какво всички се правите на тарикати, объркал се е човека, макар че всички се сещате за какво говорил.
Към №1 и ти можеш squirting, все повече жени го правят, сам трябва да си настроена за това.

8.   Малко като мариновани гъби е. Ако обичаш - значи си дюшеш.

9.   squirt-a си е напикаване, пич... еротично изпикаване.... като жена ти го казвам....

10.   гълтай смело каквото излезе :)))

11.   Хахахаха... ако тя ти гълта, направи и същия жест :D едва ли ще се обиди :D стига на тебе да ти харесва.

П. С повечето жени не гълтат, защото е гадно, тъй че ни слагай под общ знаменател. Празненето в устата по принцип е гадно, не виждам нищо възбуждащо в това, но явно мъжете се възбуждат... Така че, когато приятелката ти свърши/по какъвто и да е начин/ - гълтай :D

12.   №9 ти така ли го чувстваш, като напикаване, ако е така, значи при теб не се получава squirt. Ти пишкаш, а не се празниш.

13.   това мъжете сме страшна работа, всички искаме жените да ни духат и гълтат, а когато те си пуснат мъзгата или се празнят, ние се гнусим и питаме другите, какво да правим, да гълтаме или не.

14.   №13 е писано от жена

15.   Много порно гледате и много чикии си биете... не е на добре тая...

16.   Когато се целуваш с език не поглъщаш буквално слюнките. Усещаш ги, но не ги поглъщаш. Същото е, ако въобще има какво. Поначало вкусът е леко-солен до кисел, някои са сладникави, но рядко се срещат. Не мисля, че зависи от храната, както при спермата. При добро желание и хигиена и добри отношения, т. е не само от голо любопитство, а да има тръпка между вас е доста приятно, а когато пораснеш ще разбереш, че това е едно от най-хубавите преживявания в секса с любима жена.

17.   Оргазма може и да не се гълта, но резултата от него може. при squirta е същото. а които си мисли че squirta е напикаване, е в огромна заблуда и никога няма да го изпита това чудо. за това толкова малък % от жените се наслаждават на това удоволствие. и не защото не могат, а защото се заблуждават че е напикаване и се срамуват от това, а то няма от какво да се срамуват, има какво да изживяват.

19.   Всяка и почти всяка жена може да скуиртва, стига да се отпусне и да спре да се срамува. А колкото до въпроса на автора, ами ако искаш гълтай, ако искаш не. В секса няма нищо задържително. Важното е и на двамата да ви е готино.

20.   Посмях се от сърце. Благодаря ВИ !!!

21.   Номер 7 още 20 коментара що не напишеш?

22.   Когато двама души се обичат и си доставят взаимно удоволствие няма нищо задължително. Ако ти харесват соковете на приятелката ти-гълтай ги, ако не ти харесват недей. Впрочем същото важи и за гълтането или не гълтането на спермата любимия. Така, че просто опитай дали ти харесва на вкус или не. Колкото до скуирта, ами доста малка е вероятността да свърши така още първия път, ама знае ли човек. В секса всякакви чудеса стават. На мен ми отне много време докато се науча да се отпускам достатъчно, че да скуиртвам, ама ако успееш да я предразположиш и я стимулираш достатъчно дълго... Обаче каквото и да правите, важното е да ви е хубаво и на двамата. Пък кой гълтал, кой не, това са подробности.

23.   Останалите ги плюй, ама оргазма го гълтай! Оргазма си заслужава! Ако искаш спойлер.. има вкус на рулца от раци! =]
Айде успех