Споделена история от Секс и интимност

Прави ми се секс с възрастна жена или с жена наднормено тегло...
Здравейте, даите ми съвет мъж съм на 29 г. постояно в главата ми е мисалта да правя секс с възрастна жена и жена с наднормено тегло. Тази мисъл и тези мечти не ми излизат от глават, моля даите ми съвет какво да правя, а реално не ми се отдава възможност да го направя, защото не мога да срещна подходящия човек... А и като го срещнах един път нямах смелост да поискам да правим секс, моля кажете си мнението помогнете, които с каквото може!!!

Коментари

3.   :D Не съм стара, но пък за теглото - пасвам :D Обади ми се ;))

5.   Да ама каде да ти се обади по водомера ли????

6.   И този е психясал...

7.   Не бе, по телефона и звънни. Ако ви е писано да сте заедно ще уцелиш номера.
Всъщност какъв съвет можеш да получиш. Всеки си има предпочитания. Щом харесваш такива жени- с такива излизай.

Ale

8.   Зависи и колко възрастна търсиш.

9.   51 кг. съм на 19

10.   №9 май не ставаш :D

11.   No.9 качи петдесетина килца и тогава му се обади пак

12.   Oлелее да ти имам проблемите :D

13.   За всеки влак си има пътници///когато си поискаш нещо ще си го имаш///хората се срещат //когато са еднакви по мисли и желания//независимо кой на колко е години///успех!

14.   Hомер 6 напално сам сагласен с теб :D

15.   Aз съм идеална - къде да те потърся

16.   Намериме на скупе k.kolev79

17.   Предпочитам номер 9 :D

18.   обади ми се - katerina

19.   Много порно с такива неща гледаш мой човек.Особено напоследък е модерно да се прави такова порно.

20.   Как пък не можеш да намериш такива жени ти се чудя ...да не би да висиш самоо по дискотеки и фитнес салони ..

21.   И аз приятел! Обожавам закръглените и натурално окосмени жени. Жена ми е 80 кг и сега ми харесва много повече, отколкото когато бяхме гаджета и беше с 20 кг по-слаба.

Закръглените жени са много по-секси като са голи, за разлика от "модерните кощрамби-закачалки за дрехи".

22.   имаш подръжник в мое лице:)

23.   Дано ти е дълъг члена, че при дебеланите ти трябват поне 5 сантиметра допълнително, докато преминеш през слоя сланина:)

24.   Към N23. Не при всички обаче, зависи от структурата. Споделям го от опит, но при по голяма част от тях е така както казваш.

25.   аз съм пълничка и девствена ако си навит :)

26.   Към N25- остави координати за връзка!

27.   25 съм ти автора ли си,остави кординати аз ще те намера