Споделена история от Секс и интимност

Как загубихте девствеността си?
Аз бях на 16, ходех 1 година с приятела ми. Той беше на 28. Една вечер, след като се прибирахме от кафе, спря колата на едно закътано място и започнахме да говорим много, на всякакви теми, бяхме гушнати на задната седалка и всичко беше чудесно. И Изведнъж той ме попита- "Искаш ли да го направим", отговорът беше- ДА. Бях готова, усещах го отвътре, чувствах, че го желая и то много силно. Всичко беше толкова прекрасно, слушахме балади, той беше много мил, успя да ме предразположи по най- добрия начин. Чувствах се като пирцеса, бях на 7-то небе, не усетих почти никаква болка. След като всичко приключи, той ме гушна и ми каза- " Вече си жена, моята жена, ще си те пазя и няма да те дам на никой". Чувството беше неуписуемо... Вече 9 години помня този момент, незабравим е за мен и когато си припомням този ден, се чувствам... Дори не мога да го опиша с думи... Цял живот ще го помня.

Коментари

1-50 от 110

1.   Моят първи път беше на 19. Беше прекрасно, самият момент, самата вечер беше невороятна, Исках го с цялото си същество. Исках да стане тук, сега и точно с този човек. Това чувствах през цялото време. С този човек не останахме след това още дълго, но.. все още не съжалявам. Споменът ми за това остана светъл и мил. Тогава съм се чувствала добре и съм го искала.. А за всяко изпитано хубаво чувство - не се съжалява!!

2.   Аз съм на 15г. и съм още девствена. Личното ми мнение е, че сексът е средство за размножаване и трябва да е след сватба.
Авторке, още ли си с този мъж? Понеже той бил казал, че няма да те даде на никой...

3.   чрез секс.

4.   Не съм я изгубил, но вече минавам 27 и се замислям по въпроса. Не съм имал почти никакви възможности досега, защото не съм много контактен тип и жените много не ме харесват.

5.   Евала му правя на момчето

6.   На 13 с една жрица от околовръстното, бях пълна смешка :D. Сега съм на 19 и като си спомням ме напушва един смях.

7.   Аз все още за съжаление не съм си я изгубил...
М 25

8.   На 22 без един месец - в студентското общежитие.

9.   Никак, девица съм. ;)
Ж22

12.   Ми изгубих я преди 4 месеца с момчето,което ми е гадже от 10 месеца...беше на леглото вкъщи когато майка ми беше в чужбина...беше горе-долу и двамата бяхме девствени

13.   На 17 с приятеля ми, с който ходехме от 3 години. Той беше на 25. Да, чакаше ме 3 години, аз още не бях готова, но се съгласих. И на двамата ни беше за пръв път и беше ужасно, въобще не бях подготвена и много ме болеше. Повторихме го чак след 2 години, като за мен продължаваше да бъде ужасно изживяване. Сега съм на 24 и още се учим :)

14.   Аз изгубих девствеността си на 10.11.2012г., на 16г. Беше прекрасна вечер, отвътре ми идваше, исках го, приятелят ми беше изключително нежен и мил. Беше запалил свещи, беше пуснал нежна музичка, целуваше ме от главата до петите... Заради болката прекъснахме акта, но никога няма да забравя как ме гушна и стояхме така в продължение на часове. :)

15.   На 19, с една кака на 25, с която се запознахме във facebook.
Изобщо :)) Забавна история.Бяхме в едно хотелче, предварително бях на 90% сигурен, че ще се случи и се бях подготвил.
В крайна сметка станаха нещата и за като за първи път бях много доволен от себе си.Не се изложих и за цялата нощ го направихме няколко пъти.
Не се забравят такива неща.Няма и да забравя, че същата вечер Юнайтед ни биха в мач от ШЛ :))

*Syndrome

16.   Към номер две , няма лошо да се пазиш ама това за секса след сватба е пълна тъпотия . Прави си кефа това са най - хубавите години от живота е важно е да има предпазни мерки разбира се .

Момче 16 г .

17.   Колко мило!!! А още ли сте заедно? :)

18.   На 16? Поредната разлигавена чалгаджийка?

20.   Аз на 14 я изгубих а момичето беше на 16. И да ви кажа, още от първия път си ми хареса! Няма да забравя никога как и се изцвъках на дупето:Д

21.   Аз бях на 18, студентка първи курс. Бяхме излизали с него около седмица. Много бях хлътнала и влюбена. Семейство сме вече от много време и двамата сме си верни и се обичаме :)))))

22.   Аз съм на 16г. и съм девствена, но искам да го направя с момчето, което обичам. Мисля, че съм готова и честно казано често си мечтая и си представям този момент.

23.   Номер 1 защо се разделихте нима първия мъж не остава стереотип към това което трябва да търсиш щом все пак си го допуснала той да е избрания? Моя беше в хотел на морето след това цяла вечер гледахме вълните и вятъра носеше една особена атмосфера :P

24.   беше в колата болеше но сладка болка

25.   Хора, очевидно темата е за тези, които вече са си загубили девствеността. Авторката се интересува от това, как са го преживели хората с опит, не й трябват толоква коментарите от девствените. И аз нямаше да напиша коментар, понеже съм девствена и възрастта ми не ви интересува. Но мисля, че хората с опит имат по-голяма работа в тази тема, а колкото до номер 2, тва за секса след брак е наистина тъпо! Но лично мнение, иначе браво, че си запазила девствеността си!
Аре сега нападайде, колкото искате, казах квото ми беше на ума.

26.   На 14 с гаджето ми на 16. Бяхме заедно от 3 месеца. За някой може да е много рано, но страшно много се обичаме. Аз го предложих, въпреки че той беше готов да чака. И двамата бяхме девствени. Беше у тях на леглото. Болеше малко, но от онази сладка болка. Беше най-хубавото изживяване. Мина се време докато ми стане приятно, но сега умирам от удоволствие! ;р

27.   Syndrome, На кой отбор си фен?! :-D

28.   #27

За Челси става въпрос :)))

*Syndrome

29.   Две седмици след 18. Той ме чакаше 5 месеца и никога не ми е говорил за секс или притискал. Бях готова и бях в тях и от целувки и закачки, всичко се случи. Не съжалявам, бяхме заедно 2г. (вече не сме), но беше правилният избор.

30.   Някои много рано... Черно виждам бъдещето на България...

31.   Много хубав спомен ми е първият път. Бях влюбена, момчето ме чака близо две години да се престраша, а аз освен всичко друго не бързах за никъде. :) Бях си наумила, че ще е той и го направих един месец преди да навърша 17г. Беше зима и го направихме вкъщи, в детската стая, на мека постеля на пода. :) Предлазположи ме с любимата ми музика, беше нежен, опитен, но въпреки това много ме боля! Бях си направила кошарка, на лявата ръка, която бях захапала, за да не изкрещя и да дойде майка ми от съседната стая. :) Накрая си говорихме доста време, гушнати, а като останах сама писах в дневника и плаках. Дори не знам защо, емоция... Още няколко години се виждахме от време на време и ме научи на доста неща. Остана един от важните мъже в живота ми, помня миговете с него с усмивка и сме приятели.

32.   Бях на 18, а тя на 19 и двамата девствени. В нейната квартира след около месец гаджелък, тя ме покани с директно предложение и ясно ми каза, че иска аз да съм и първият. Бях щастлив от този факт. Впрочем не и казвах, че за мен е първи път и се справих добре, въпреки, че тя беше много скована. Но беше лудо влюбена и ми се отдаде от сърце, дори без да я карам ми направи и свирка. Ех, това беше голямата ми любов, след нея жена не съм обиквал. Изживяването е незабравимо.

33.   Всичко си е до личен избор. Смятам, че това кога си си изгубил/а/ девствеността не е от такова значение. Например, аз съм си я изгубила на 16, сега съм на 22, е това не значи, че за всичкия този период съм спала с 4097579 човека, всъщност броят е 3. Важното е да се взимат предпазни мерки, и да не се прави под натиск от партньор или приятелки/приятели. Личен избор, както казах!
Аз всъщност никога не съм смятала, че първият път трябва да е специален, романтичен като по филмите и тн. Защото чисто и просто, това е секс. И какво като е първи път?

34.   Преди.... 23 години? Бях на 20 или 21. В леглото следдълго натискане и по мое желание. Нищо романтично. Хубавото дойде после, със следващият ми приятел. Него няма да забравя, сексът беше различен и за онова време доста смел. После имаше и други, но не се повтори
както при втория.

35.   Номер 6, а мен ме напушва смех като чета за девствени мъже хахаха и какво ви се разкъсва на вас по време на полов акт?
Иначе аз дълго се дърпах на приятеля ми, но след няколко разходки в Мола се въргаляхме няколко часа в колата му. Беше отвратително!!! Добре, че ми беше купил едни яки дънки и трябваше да се отблагодаря. Ако нямаше кола щях да му кажа, че съм си прекарала страхотно, но ми се иска да си останем приятели, може би това беше по добрия вариант за мен.
Аз тогава бях на 19 и съжалявам! И вие момичета не го правете на 14 и 15, а чакайте пълнолетието си, защото като стигнете 20 години ще сте изтърбушляци.

37.   Тука само хлапета пишете. Всичко ви се поднася под носа още секс ви трябва. Хващайте се за учебниците!

38.   Бях на 16. Той на 23. Вече аз съм на 23 и все още сме заедно. Излъга ме, че ще отидем у тях да гледаме филм на ужасите, понеже знае, че ги обожавам. :)) Пусна ми да гледам "Писък"... Защо съм написала, че ме излъга ли? Ами на филма му видях само заглавието.... :D (If you know what i mean) :D

40.   А с момчето заедно ли сте още? :)

43.   Аз бях на 15 нз как се случи гушкахме се в стаята ми изведнъж тои започна да ме целува говорехме аз го исках той също мн ме болеше нямаше кръв но беше прекрасен момент после той шак ме гушкаше още сме заедно мн го обичам

44.   На 18 с проститутка. Спомням си, че доста се притеснявах и едвам го дигнах от притеснение и едвам си сложих презерватива от притеснение. Повечето време проститутката беше от горе и само един пъ се сменихме защото тя се измори. Накрая тя започна да издава много странни звуци нещо средно между охкане и кучешко ръмжене и аз се уплаших и и казах: Ускори темпото да свършваме.

Като цяло завиждам на хора като номер 1, 26, 31 и 43

М19

45.   Аз изгубих девствеността си на 16. Нямаше свещи и романтични вечери и т.н, просто си говорехме, колко много се обичаме.. Беше вечер, която никога няма да забравя, но също и човек, който никога няма да забравя, вече съм на 23 и все още се надявам някой ден пак да съм с този човек, не само заради секса. Просто истинската любов не се забравя.

46.   На 20г., през лятото навън, на една поляна, по-точно на една скала :) със страхотна гледка към града... Много романтично беше според мен, не е за хора, които предпочитат удобни постели :D Аз съм си авантюристка, така че много добре се справи момчето с избора къде да го направим.

47.   Номер 37 повече от прав си!

48.   Номер 37 не си в позиция да казваш кой какво да прави

49.   Моя първи път не ми хареса. Така да започна аз бях на 16 и със приятели се напивахме във гаража на бащами а тои ако разбере мале какво ме чхака та така да се върна на темата с гаджето ми се зкачахме целувки пощипвания и така.... После след като си тръгнаха аз остана да оправя но бях мъртво пияна приятелят ми ми помогна и после тои ми каза "Ели нали знаеш че те обичам безумно " аз нали му отговрх че и аз го обичам и така ( каква ОБИЧ на 16 ама аиде.. ) после тои ме притисна но беше трезвен и така... сештате се. аз трудно си споних но тои ми разказа всичко в подробности ( а и тои е един фантастичен човек и ме е ят че не го срешнах по късно....

50.   При мен нещата се случиха когато бях на 19, първи курс студент в София, с една колежка от моя град. Запознахме се на първия учебен ден, ходехме 2 седмици, една вечер в общежитието и готвих после се целувахме, ласки и малко по малко, лошото в случая беше че не бях подготвен от страна на предпазните средства. Но тя имаше презерватив и ми услужи, мисля че и хареса. Макар, че ми беше първи път ерекцията ми беше супер продължителна? !? не знам защо, казват че колкото повече обичаш и си влюбен в една жена толкова по-краткотрайна ти е ерекцията. Не вярвам в тия глупости, тогава яко бях хлътнал. Терена беше нейната стая, с тиха любовна музичка от лаптопа ми, абе хубаво си беше. Другия път беше няколко дни след 1 ми път, вече по-уверен, ерекцията ми не беше толкова продължителна, бях подготвен с кондоми. Свърших няколко пъти за една вечер, лизах я и тя мен, бях гледал тактики в интернет, това което харесват/не харесват жените и общо взето действах на принципа проба- грешка. Мисля, че остана доволна за времето в което беше с мен. Съжалявам само, че се разделихме глупаво, ама това е друга тема :))
M. 22г. Пловдив

51.   Бях на 18, намерих си 'кака', каква ти кака - на 23.
Поисках си, каза че е в мензис, казах "какво от това".
Не отказа. Направихме го 3 пъти. Пазих я много.
Тогава не знаех, че мога да го направя и вътре.
Накрая каза: 'Защо не сме гаджета,
щяхме да си се ебем по цял ден'
Минало незабравимо. И до днес я сънувам.

52.   бях на 15, гаджето на 19, като тръгнахме си знаехме само имената и всъщност цялата работа си беше за секса. интересно ми беше какво е това просто :) и така един ден в тях си се слу4иха от самосебе си нещата, болеше доста и не се полу4и него ден, просто не изтърпях докрай болката, ина4е си ме предразположи както трябва, лиза ме, пръст4е-две, но все пак му е голям и не се полу4и. след 1 седмица опитахме пак, този път аз отгоре и си беше ве4е както трябва, останах доволна. сега съм с този 4овек ве4е 4 години и още като си спомня ми става забавно как от единия прост секс той се превърна в голямата ми любов :)

53.   Ами, аз бях на 15, а приятелката ми беше на 16. Една вечер (към 1 през нощта) се спряхме на една пуста детска площадка. И двамата бяхме почерпени. Седнахме на една пейка и почнахме да си говорим. По едно време тя започна да ми пуска ръце, започнахме да се целуваме и тя бавно слезе надолу и започна да ме разкопчава. В крайна сметка, изгубих девствеността си на пейка на детска площадка.

54.   Много ми е кофти, аз от тук съм най-малката. Е, направих го на 13. Приятелят ми беше година по-голям. Не беше много отдавна - 6 месеца сигурно минаха. До тогава бяхме ходили 8 месеца. Не е най-романтичното наивно момченце, по-груб е, но такива ми харесват. А, и оная му работа е голяма.. Честно казано съжалявам, че го направих толкова рано и знам, че сега всички ще ме упрекват, но немога да го променя. Съвсем случайно както си седяхме у нас на дивана и нещо говорехме за презервативи. Хванахме се на бас, че неможе да отиде да купи, който беше доста глупав при положение, че аптеката е на 50 метра от нас. Той отиде и като се върна както ни беше уговорката се поцелувахме и стана. Но честно казано се чувствах готова. Знам, че съм много малка, но незнам.. развита съм. Много болеше, за това той спря и незнам какво е станало. Пробвахме още веднъж - беше по-приятно.. но пак болеше. Веднъж предложи отзад, затова.. той си го вкара маалко в дупето ми, а аз му натиках краставица! хд Беше забавно.. яко е като деца! :Д

55.   На 24 години съм, момче.
Девствен съм и се гордея от този факт.
ЩЕ пазя девствеността си докогато е нужно, защото това е нещо специално, не се дава току така!!!

56.   Ясно, тоя на 28 не е сполучил с жени, та налетял на 16 годишно момиченце. Тъжното е, че той е тарикат, а вие резерви, защото с мои връстници сме били на годините на твоя приятел, ама си мечтаехме за лелки с по няколко и нагоре години по големи от нас, но винаги ни връзваха млади и оставахме разочаровани. Та и при тоя е така, просто няма какво да закачи от негов и по голям калибър. В България има толкова красиви жени между 30 и 45 години. Вие момиченца ще се мерите с жените, когато изкачите ескалатор слизащ на долу стъпало по стъпало! :(

57.   Когато се влюбих мислех че тои е наи-прекрасния мъж на света. Аз бях на 17 тои на 26. Но когато видях че ме разиграва и ми дава отношение и нежност на час по лъжичка много се отчаях. И си срязах вените. Приятелката ми говорила с него заобиколно... харесваш ли я не е ли много е сладка ти нали харесваш такива момичета... Да тои показваше и казваше че ме харесва. Но на нея отговорил-не смея с девственици да се занимавам. Шок. И тогава реших никои няма да ми е първи. Или поне няма да го знае. И така аз и един флакон от дезодорант преживяхме неповторим миг. Беше голям за да съм сигурна че от дествената ципа и помен няма да остане. Помня че си помислих ако това е да ти го вкарат -благодаря. И до ден днешен секса е това за мен. Горчиво е ужасно е но само някои да посмее да ми дърпа морал. Ако на 17 живееш с идеала за вечна и чиста любов това се случва накрая.

1-50 от 110