Споделена история от Секс и интимност

Коя е нормалната бройка?
Здравейте аз съм на 21 години и съм спала със 7 момчета запоянах да се притеснявам от този факт
Имах дълга връзка и до почти 20 години той беше единствения... Дълго време след това не успях да намеря подходящия. Реших че трябва да съм по-смела и докато се усетя имах още 4 с които съм правила секс само по 1 път. после имах уж една неангажираща връзка.. и накрая момчето с което съм сега.. мисля че той е идеалният пасваме си във всичко и секаса е много добър, но се чудя дали 7 не са много?

Коментари

1.   И какво ако са много или пък са малко? Какво значение има и с какво ще промени миналото мнението на другите хора?

2.   Със 7 за година? Ми че ти си родена к.....

3.   Не са 7 за година... с 6 за 2 години, защото единият ми е бил дългогодишен приятел...

4.   Номер 2 се изказва неподготвен. Не съм съгласна. Въпросните момичета, които спомена.... на тях си им е вродено. Такава няма да седне да пише тук, нито ще се притеснява от бройката си. И до 20 години, нямаше да е само с един, повярвай ми.
Авторке, получило се е така, защото на 18-19г, когато другите момичета, се забавляват, ти си била само с един. Няма нищо лошо. Мисля, че всеки трябва да бъде поне с няколко човека, за да се убеди, че е с правилния. Освен това бройката не е фрапираща. Виж, ако до другата година станат 17, вече ще е съмнително. Живей си живота и това е, ползвай предпазни средства! Аз съм на 24 и съм обратният случай. До 19 бях с 6 момчета, от тогава имам връзка и не съм си помисляла за друг. Това прави ли ме к––––? Не мисля, и не ми пука. Защото когато срещнах приятелят си, бях убедена, че няма да поискам друг!

5.   аз съм на 16 с 8.
Знам, че ще ме нападнете, но не съм курва. обичам секса и ми харесва да го правя. знам как и с кого. така че си мисля, че бройката не е от значение. за мен важно е да не ти се носи слава, да де пазиш и да ти доставя удоволствие.. а не да го павиш, за да обсъждаш с приятелки новите си "успехи", както правят съученички:)))

6.   Да не сме в миналия век? По - добре е да имаш повече опит. Ако беше спала само с настоящия си приятел нямаше да имаш база за сравнение. ;д

7.   И аз съм на 21. Започнах да правя секс на 15. И моята "бройка" е 7. 5 сериозни връзки и 2 пъти за 1 вечер. От почти година и половина не съм имала друг партньор освен сегашния и се надявам завинаги да си остане така. Просто намерих Човека с главното Ч!

8.   По принцип не мисля, че е кой знае колко много, но пък тук има значение и доста краткият период, през който си ги натрупала като бройка.. Това ме притеснява повече в случая...

9.   Я каарай по-полека. На 21 и 7 са те минали, като само един от тях най-вероятно е имал чувства към теб? Не бъди толкова евтина. 7 е допустимо число, ако си на 35-40 според мен, но ако я караш така до тогава, направи си сметка.
Мисля, че сама усещаш, че 7 са много и за това всъщност питаш, защото искаш да се успокоиш, че не е така.
Аз съм на 24 и до сега съм била (и продължавам да бъда) само с 1.

10.   Най-нормално е 1!

Ж, 15

11.   Абе, момиче, живей си живота защото е кратък. Не носи окови измислени от други. Истината е, че няма по-голямо удоволствие от секса и то с различни партньори. Не се връзвай на мъже, на които не им пускат и изкарват жените, които си живеят живота курви. Ж 24

12.   Няма бройка. Щом ти е кеф.

13.   тая па аз съм на 17 и са ми 11 пък ти се притесняваш

14.   Има значение как е придобита бройката. Аз в живота си съм имала само 5 и съм омъжена, така че повече не искам да имам. Обаче съм ги сменяла на година, година и нещо, защото са се разпадали връзките. А не на година по 4 - 5. Защо си си лягала с момчета за една вечер?

16.   Аз съм на 20 и съм била с 2ма. С втория все още съм си-3 години вече..

17.   Момиче, ти сериозно ли? Някои на по-малка възраст от твоята имат поне 20.. ти за 7 се притесняваш :Д един съвет - за в бъдеще си подбирай партньорите и нека не са за по един път :)

LA

18.   И аз макар и да съм на 23, съм имала само 1 :), с когото го правихме когато бях на 16-17. След това се разделихме и това е. Но и не смятам да правя секс без любов :)

19.   Един мъж е достатъчен за една жена.. Двама са вече малко!

20.   О, Боже!

Това много/малко са едни толкова разтегливи, многозначни понятия..

Въпросът е - ти ли искала да правиш секс с тези хора или те са искали, а ти никога не си отказвала.. Надали е второто, то принадлежи на едни.. Хм. :)

Но в общи линии - 300 е много, но и малко. За цял живот е малко. Но 300 за година си е много.

21.   Нормално е да е един или двама. Всичко друго не е оправдано.
Ж