Споделена история от Секс и интимност

Скоро ставам на 28 години и за срам и смях съм девствена.
Скоро ставам на 28 години и за срам и смях съм девствена. Не съм чакала принца, истинския, подходящия или такива глупости просто така се стекоха обстоятелствата. От провинцията съм, израснах сред скандали, пиянски истории. Майка ми ме е пращала да прибирам по нощите баща ми от заведенията, стояла съм под страх по време на скандалите им да не скочи да и посегне. Спукваха ме от подигравки в училище, че баща ми е алкохолик, а майка ми "дебела свиня", страняха от мен, а и аз не можех да намеря общ език с тях.

И така превърнах се в аутсайдер, без приятели, самотна, затворена вкъщи. Макар да бях хубаво момиче, поради факта, че не ходих по дискотеки, кафенета и т. н с една дума задръстена момчетата ме отбягваха и не искаха да имат нищо общо с мен и така докато завърша гимназия. Завърших, преместих се да живея на квартира в големия град, намерих работа... само любов ми липсваше. Мислих си, че ще си намеря някой с когото да се обичаме.... да ама не... Ходила съм по срещи с мъже от сайтовете за запознанства. Обикновено срещите бяха скучни.. Може би не им бях интересна на мъжете и често замлъкваха и ставаше много конфузно и неловко. Резцепвах тишината с шеги, но уви след срещите не са ми се обаждали а и аз не съм ги търсила.

Уморих се с времето и престанах със срещите и запознанствата. Омръзна ми да се чувствам отхвърлена и недостойна за нечие внимание. Животът ми се превърна в еднообразен- работа- вкъщи, вкъщи-работа.

Е виртуалното общуване с мъже продължава, но до срещи не допускам да се стига вече. Не съм дебела, имам си чар, лъчезарна и усмихната съм и като характер не съм лоша, нямам претенции, толерантна съм. Не разбирам с какво отблъсквам мъжете толкова, че освен на "сладки приказки" други отношения с мен не искат да имат. Работата ми е такава, че работя предимно с мъже, закачат се, говорят ми ги едни, но само до там... всичко на шега... За сметка на това обаче циганите мнооого си падат по мен, като ме видят една такава бяла с алени бузки ме питат може ли да ме целунат. Жалка съм. Пиша си с един мъж от доста далечен град от този, в който живея и като се започне писаниците на тема секс кой в каква поза обича да го прави аз се чудя какво да му отговоря. Добре, че порното не е забранено и може да се гледа свободно та да черпя вдъхновение от него. Понякога не спя по цели нощи и си мисля, че ще си остана девствена стара мома. И мисли от рода ако някой се излъже да е с мен все пак как ще се разочарова, че нищо не е умея и няма да го задоволя. И тук в сайта като чета, че мъжете предпочитат опитните жени и хептен се комплексирам. Понякога така ми играят хормоните, че ми идва да скоча на първия срещнат, но не знам какво ме спира и не го правя. Ако никой не се навие да ме изчука май ще трябва да прибегна към платена любов. И не разбирам какъв ми е проблема с тия мъже, че не ме искат. Не съм с високо самочувствие, не гледам пари и коли дали имат, нищо в поведението ми не показва че съм девствена, комуникирам съвсем нормално с мъжете.... Исках само да си излея мъката някъде, благодаря за вниманието

Коментари

51-56 от 56

70.   67, как така жена, която е девствена, може да предложи само това? ! Не, че няма и такива, които в последствие се оказват леки, но би следвало повечето да могат да дадат много повече от девствеността си, защото щом чакат, то вероятно се надяват на нещо сериозно.
Ама, то и аз спадам към тези, дето могат да предложат само една девствена ципа и нищо друго. Май е по- добре да не я предлагам никъде, понеже съвсем ще остана без нищо. Сладко. ^~^

Black Sabbath

71.   До 69 - Девиците не са интелигентни, тази девствена ципа не е свързана с мозъка!
Не е вярно, че повечето от девствените са се отдали на кариерно развитие, нещото което ги възпира са техните възприятия за първия път.
Чакат "принца на бял кон", страх ги е да започнат връзка, за да не бъдат наранени, страх ги е от неочакваното.
Или си интелигентен, или не си, но не зависи от девствеността, а от самият човек!
Грешиш, девствените не са обект на подигравка, защото всеки сульо и пульо иска да е първия мъж на една жена, после да се хвали пред приятелите си или да си начеше егото.

Обръщение към № 69 - На колкото и да си години, никога не коментирай неща некасаещи теб, когато станеш жена и обуеш нашите "обувки", тогава пиши, но до тогава коментирай, както ти си мислиш че е, а не набивай разсъжденията си като верни.

Хубав ден!

73.   Аз съм 69
71 - не искам да засегна никой особено девиците просто пиша мойте впечатления.
Различни жени различен живот.
Пред очите ми видях в един магазин как се ебаваха с девица, надушват я и почват да се побутват и едни приказчици да подхвърлят мъжете и като цяло момичето потъна от срам.
Едни хора се подиграват други оценяват!
Аз съм от тези които оценяват независимо дали се е пазила или така са се стекли нещата.
Благодаря ти за коментара че написа това което мислиш.
Така е не съм жена и не знам какво е затова и питам иначе съм на 32 години.
Целувки от мен с най добри чувства.
Р.

74.   Ех тая ципа златна да беше, няколко напъна от мъжа и вече я няма.
Въпроса не е в ципата а в това че си чиста жена а ципата е доказателство за непорочност. :)
Р.

75.   Точно пък хименът е доказателство за непорочност, как не! Подсети ме за една 30 годишна девственица, която познавах... мани-мани. Интересно, какво ли е мнението за момичета с неприкосновен химен, но с доволно богат опит в аналната и оралната любов? Щото, нали, ципата е доказателство за непорочност.

Дядо Торбалан

77.   Тука си прав дядо торбалане но все пак ако една жена има поне малко морал и себеуважение и иска да се пази за определен мъж ще си пази всички дупки без изключение, иначе за каква чистота, непорочност, девственост говориме.
Р.

51-56 от 56