Споделена история от Секс и интимност

Не му стана
Това ни беше 5-та среща. Досега бяха само целувки и преминахме към другата част. Всичко с него е много хубаво. Побърква ме още докато ме целува. Явно и той се възбужда, защото става твърд като скала. И винаги е бил така твърд, когато сме се целували, което за мен означава, че го възбуждам. НО като започна любовната игра и му спадна... Аз се притесних, че е възможно пък в мен да е причината, но той ми каза, че му се случва за четвърти път в рамките на един месец- като си помисли, че трябва да проникне и извади презерватива.... и му спада.

Проблема е, че е голям инат и не иска да се опитаме пак за вечерта, ами чак като му мине срама. Докато се приберем не искаше да ме погледне изобщо в очите. Не знам какво да правя. Аз съм склонна да чакам докато е в състояние да прави секс, защото мисля, че съм влюбена в него, но пък от своя страна-той не иска да опитва. Казва, че предпочита да отиде и да се гръмне или да щракне с пръсти и да изчезне мигновенно.

Четох в някъкъв форум, че ако взема първите няколко пъти виагра после ще му е минал първоначалния стрес и ще може да прави секс без помощни средства. Какво мислите бе хора? Дъли да пробвам?Ама момчето не е за изпускане... приценила съм го. Не мога да кажа с лека ръка-т оо е импотентен не ми трябва. Всеки си има няканъв недостатък и ,ако наистина го искаш този човек, трябва да преудолеете проблема заедно... Така мисля аз, а вие какъв съвет ще ми дадете?

Коментари

1.   Да това не е лошо като идея с виаграта, тъй като ще добие самочуствие а проблема по всичко личи че е психологически. Само внимавайте с дозата да не наложи да го моглиш да спре :-) (шега!)

Успех!

2.   Проблема скъпа моя е в презерватива ,трябват средства за предпазване но да ти кажа чесно този проблем и аз го имам от време на време ,и понеже съм силно вазбуден и притеснен от първия път когато правя секс с ново момиче и докато си слагам презервати са се изнервям и бързам да проникна в нея и в този момент ми спада също така има и друг проблем докато се занимавате с любоната игра и се вазбуждате доста преди да проникне в теб той както и аз свършвам ,това се далби на прекалено голямо желание!!!
Касмет ти желая вземи мерки с вазбуждането

3.   Еми кво да ти кажа вземи ти инициативата , възбуди го . Това че на някой му спада понякога е признак,че дамата е зле . Все пак то не е като да легнеш по гръб и да си отвориш краката нали?

4.   ТЦ,и при мен е така с нова мадама затова левитра 3 мг един два пъти и после всичко ще е ок ,всичко е на психична основа ,просто трябва да се отпусне а левитрата по добра от виаграта деиства безотказно

5.   Не се коси..... Превъзбуден е човека... И на мен това се случи мнооого отдавна - с една от първите ми жени която истински съм харесвал. Така че споко - бъди търпелива.

6.   Боже като прочетох заглавието.. не му става.. ще му стане с хапчета

7.   Първо се научи да пишеш без грешки като за начало - не се заяждам - констатирам и второ има хапчета подобни на Виагра, но на билкова основа, които са безвредни или поне много по - малко вредни от Виагра.

И трето (евентуално) случва се при някои мъже - възбудата да е наистина силна и именно заради това мозъка да не прецени количеството кръв което да концентрира в пениса.

8.   Винаги ми се е случвало когато за пръв път правя секс с дадено момиче. Добре че все на търпеливи попадам дават ми втори шанс.

9.   Мисля, че е по - добре да не правиш секс, а ако мажеш да го свършиш с ръка или уста. Остави себе си за по - натам. Смятам, че когато се целувате, след това трябва да го всършиш така, както ти описах и веднъж като свърши, след това ще се отпусне за секс, нормално.
Успех!

10.   Никакви хапчета, предразположи го, направи така,че да не се притеснява, правете любов, но не стигайте до самото проникване. Изчакайте за него. Дори дни да минат. Покажи му, че държиш на него и, че това не те притеснява толкова. Това съм го чула и от сексолог. Вярвам,че нещата ще се оправят. Късмет!

12.   Няма мъж на който не му става.Има некадърни жени.

13.   Според мен послушай номер 9 ;))))) и успех

14.   От №9 до номер 12.
По принцип всеки, нормален мъж, е нормално да му стане, без или със стимулиране - от това, което докосва, вижда, усеща. На нормалния мъж не му трябва много, за да се възбуди и прави секс. Той следва нагона си. Това всички го знаем. Не мисля, че момичето е некадърно, просто, той влага много повече от едното ч****е. Както песа някой по - горе пренавил се е.

По - чувсвителен е. Много са факторите. Аз останах с впечатлението, че двойката е млада. Може би не съм разбрала и става въпрос за по - възрастен мъж....Може...

Според мен не е виновно момичето, след като го възбужда и стигат до там...
А и според мен, некадърните мъже са много повече от некадърните жени...
Защото жената търси проблема най - вече в себе си и се опитва да помогне. Докато мъжът, вдига рамене, обръща се на другата страна и обвинява всеки друг, но не и себе си.
Ако жените бяха толкова "кадърни", колкото мъжете, то това момиче трябваше да остави приятеля си и да отида при друг...както бо направил един "кадърен" мъж...

15.   Благодаря ти за подкрепата №14...все още следвам съвета ти по горе и не бързам,дано да помогне....

16.   Oт автора: Сега проблемът стана друг-правя му орална любов и момчето свършва на 5-та секунда...и казва че след час,два не може да му стане,трябвало да минат много часове и тогава....А ние нямаме това време,защото сме от различни градове...и все още не можем да правим секс.

17.   До номер 2:
Нима е възможно по време на френската любов ти да свършиш?
При мен се получи доста странно - за първи път щяхме да правим секс с ново момче, не му стана, после ми правеше френска любов, той се беше възбудил, но му спадна след това, извини се, отиде до тоалетната и стоя там няколко минути.. дали е свършил или просто е пишкал, не знам, но секс не правихме...

Темата е стара, номер 2 едва ли ще отг, но моля да дадете съвет.. в мен ли е причината? Притеснил ли се е.. твърди, че съм перфектна и ми прави комплименти колко съм красива от повече от година, преди да стане каквото и да било между нас. Винаги забелязва дрехите ми, обеците и прави комплименти.. не знам какво се случи

18.   И аз бях така при мен се появи на 35 сега съм на 39. Открих че когато ме удря или ми стискам тестисите получавам много твърда и продължителна ерекцията.

19.   При мен се случи вчера, на 25 съм... Необвързан съм почти 6 години... Но сега срещнах едно момиче с което сме заедно от има няма 2-3 седмици... Уви тя се оказа девствена а последният ми път когато бях пробва и имах подобна засечка беше с една моя добра приятелка 2012 година. От тогава това се получи и не спъна мн яко, мн се срамувах, обаче не усещах че е тя човека защото друга ми се въртеше в мислите. В последствие с онова момчие дето ми се въртя в мислите бях 1 година и 3 месеца, там карахме само на орална и прочие но никога не сме имали полов контакт, там проблеми не съм имал... Но ми остана спомена за оназ... Вчера с новото момиче с което се запознах дойдохме в къщи всичко бе чук.. аз твърд ОК но тя се оказа ДЕВСТВЕНА и започна да трепере а аз като тотално неопитен я оспокоявах, карах я да диша спокойно като цяло опитвах се да я предразположа седейки в готовност. Тя не отваряше краката си не не пускаше като се доближа се стягаше трепереща и ме гледа сякаш я заплашвам с нож... Аз по едно време си викам и сега явно няма да стане но той не спадаше... После опитахме някакви пози за да влзе брей той не влиза, пробвах с пръстче с 2 трудно хайде пак опитах обаче не влиза, търкайки се търкайки се и аз вече свърших но при опитите да проникна... Загубил съм опита си много и се срамувам... И не съм вкусил храна от вчера и само за това мисля... И тя вика че всичко е на ред нищо лошо не съм направил и като влязох тъпака да чета за някви Импотентности и Еректилни дисфункции се сдухах още повече... И сега мисля (смейте ми се) да ида да ми леят един куршум... и мисля с нея да продължа по бавно за да може да се опознаем... за да може нещата да са по бавни... но тя не ме докосва защото както казах е абсолютно неопитна а и на всичко отгоре ми сподели че са се опитали да я изнаслят преди време но се е предпазила обаче мен ме допусна да я докоска и да проникна в нея с пръст...

изнервен съм и притеснен... мисля си и аз за някакви хапчета ама мамка му, като мастурбирам нямам проблем, възбуждам се от най-малките такива мисли за нещо такова, суетен съм, зодия Дева съм :D с и си признавам че дълго не съм търсил полов контакт защото си мислех че имам проблем и едва ли не съм се комплексирал и търся момичето което ще ме накара да полудея... мисля че я открих... НО мисля че правя и грешка с позите не става 1-вия път тя да е отгоре... ще я боли и за това мисля... и за куп други неща мисля... и за това че ако някой разбере ще ме строшат от Базици... на 25 съм и първият ми път бе на 16... (То тая и се падна по някакъв късмет на нея... 1-ва братовчедка, нз кво става) И тогава 1-вия път всичко чук... Секс поне 35 минути... Мисля че е време мастурбацията да намалее... за да може да има желание в повече... Посъветвайте ме... Всяка сутрин почти съм със сутрешна ерекция, от онези дни като я срещнах сънувам СЕКС е дно друго такива неща... даже имах и 1 мокър сън... а вчера засечка и сега... здухан, сдухан от вчера и несъм вкусил троха а и вчера след нощна смяна 2 часа сън и 3 кафета)... и сега ми е в акъла какво да правя после като легна с нея... Срамувам се сериозно, споделих на приятелКА (да, една пряителка за това, защото тя ме видя че не съм в настроение) каза да го караме по бавно и че ще се наредят нещата...

А аз поне онзи път се случи и сега и направо... откачам...

20.   Проблемите са му в горната глава на човека. Човекът няма никакъв функционален проблем щом му става. Има обаче психологически проблем щом му спада от сорта на притеснения, стрес, страх, срам, яд и т. н. Никакви хапчета, усти или какво ли не друго ще го "оправят" - на него си му става! Трябва да се научи да не му пука и, че сексът е готино занимание, а не представление, показване и самодоказване. Това обаче не е толкова лесно.

21.   Това май е често срещан проблем и мнението ми е че в подобен случай жената трябва да се постарае малко повече за да премине тоя психологически период... имам в предвид ако не му става момичето да не се отказва понякакъв начин да разбере какво го възбужда и да му го даде и съм сигурен че ще се реши проблема. Успех М. на 34год съм.