Споделена история от Секс и интимност

Докато правим секс с партньорът ми понякога имам чувството, че ще се напишкам
Здравейте. Аз съм момиче на 25г. От много време водя полов живот, но от известно време има нещо, което ме притеснява и не съм изпитвала до сега. . Същото се случва понякога и докато ми търка клитора и все го избутвам. Знаете ли на какво може да се дължи това?

Коментари

1.   Откога правиш секс?

2.   Това означава, че ти е хубаво... Не се панирай излишно :))

3.   отпусни се и се напишкай, но преди това си поприказвай с него относно това

4.   Съвсем нормално е да ти се пишка докато си възбудена. Може да си спокойна, че няма да се изпуснеш - невъзможно е, както при мъжете така и при жените, докато са възбудени изпускат само един вид течност(сещаш се). С приятеля ми преди гледахме Наталия Кобилкина тя говореше за това нещо, можеш да го намериш в нета, та той постоянно ме пита дали ми се пишка, докато правим секс

5.   Току виж, оказала си се squirter-ка. Поздравления! :)

6.   Здравей! Потърси напиши думичката Squirt в гугъл и чети, мисля, че ще намериш отговор на въпросите си.

ilhan

7.   Дължи се на пълен пикучен мехур. Може да е скуирт, но щом получаваш това усещане и при търкане на клитора - едва ли. Изпишкай се хубаво преди секс и провери.

8.   До № 7 айде без категорични определения от сорта че това се дължи на пълен мехур и че като получава това усещане от търкане на клитора, скуирт не може да стане. Аз пък като свършвам само и едниствено с клиторно стимулиране и всеки път скуиртвам, с доволно количество течност... на това какво му викаш? Попрочети малко повече литература и тогава се изказвай, по-подготвено по темата! И за сведение, преди това съм изпразнила пикочния си мехур, а скуиртваната течност е доволно достатъчна!

10.   Номер 8. 7 съм.

Айде без безпочвени заяждания и наставнически тон.

Къде видя в коментара микатегоричност. Пиша "може да е скуирт, но едва ли".. а после пиша вариант, в който тя да провери сама. Да се изпишка хубаво преди секс и да провери дали това усещане е още там.

А ако си решила да се хвалиш с доволно достатъчната ти течност... това е друг въпрос.

И аз изпитвам такъв вид оргазъм. Но разликата в усещанията я има. Едно е чувството, че ти се пишка, съвсем друго е удоволствието при скуирт... и все пак ако авторката досега не е изпитвала, може би това я обърква.
Затова писах да провери сама.

И да. Чувството, че ще се напишкаш се дължи на пълен пикочен мехур. Чувството, че приближава оргазъм извинявай много, но е адски хамалско да го напичаме "все едно се напишкваш"

11.   сигурно е жестоко, ако съм на мястото на твоя бих си пожелал да скуиртваш върху мен

12.   Не е само с тебе така. На мене много често ми се случва. Правихме го на един таван. Пикаеше ми се, а нямаше тоалетна. Още като ме разкрачи щях да се изпусна. След няколко минути вече усещах, че не мога повече да се сдържам и в момента, когато му му казах, че ми се пишка вече пикаех на леглото, докато пениса му беше в мене. Умирах от срам, бях опикала и него. Очаквах да ми се скара, но то? беше внимателен и започна да ме успокоява. После сложихме постелките да съхнат и то? каза, че е нормално, да не се притеснявам.
После, през годините ми се случи още няколко пъти, макар преди това да нямах позиви за уриниране.

14.   Аз си се "напишквам" само дето това не е урина. Прочети малко за женската еакулация и ще разбереш какво е. Един път така ще бях разгорещила, че после сменяхме чаршафи и сушихме матрака, ама беше божествено, но обикновенно течността е по-малко.

15.   Нарича се скуирт и няма нищо общо с напишкването. Това е най-голямото удовоствие за една жена или поне за мен. Страхотно е!

16.   Аз пък си се "напишквам" и ми адски гот. Чак крещя от удовоствие!

17.   Изпробвам такива жени като теб не се притеснявай само не пий сокове и бира че става гадно на члена

18.   За да си сигурна, че това не е урина, преди акта мини през тоалетната, но повярвай ми не е. Аз понеже съм си любопитна, веднъж като свърших така, реших да го разгледам, беше безцветна течност и почти без никакъв мирис, а мъжът ми каза, че било леко солено на вкус, признавам си не се престраших да го опитам. След това се заинтересувах сериозно по темата и четох доста и разбрах, че се нарича скуирт и се получава при силна възбуда от страна на жената. Така, че няма какво да се притесняваш, това си е съвсем нормално, даже много мъже страшно се кефят, че успяват да докарат партньорката си до там.

19.   За мен това си е чисто и просто приближаващ оргазъм

20.   А аз веднъж се нааках.... Ужасно беше!

21.   това не трябва да ти е странно даже бъди доволна от себе си малко сме момичетата които могат да почувстват това :)

22.   Така си мечтая да свърша така с любимия, а не с вибратора! Но са съжаление, само с вибратора успявам да си доставя това удоволствие. Мъжът ми твърди, че е гнусно и изобщо не иска да ме стимулира по начин, че да свърша така! А аз толкова много обичам да пръскам! Просто е божествено!

24.   Това е най-върховното изживяване! И разбирасе самото празнене след това! Страхотно е! Така, че изобщо няма какво да се притесняваш, ами се отпусни и се наслаждавай на момента!