Споделена история от Секс и интимност

Изпръхване на главичката на пениса
Здравейте, на 19 години съм и то няколко месеца на съм забелязвам, че след мастурбация нали когато почне да ми спада главичката на пениса ми стой все едно е изпръхнала смисал кожата е сбръчкана и суха. От начало като се надърви си стой лъскава, но се забелязва нещо като цепнатини в нея смисал не е гладка цялата а леко все едно е нацепена. Също така след продължително лъскане постепенно почва кожичката да става суха и да се набръчква все едно че се свива а не стой изпъната и гладка.
Моля за съвет какво става и защо, и съответно от какво се е получило така, ако знаете някаква информация моля споделете!!! Благодаря предварително!! :)

Коментари

1.   Еми, пич, лъскай по-малко, намери си приятелка, нещо... Плюс това как може да го забелязваш от месеци и да не си се консултирал с лекар?

2.   Иззмивай се след изпразване. Спермата ти изсъхва.

3.   Ами понамали мастурбацията малко, толкова ли е сложно за 19-годиен да го проумее това?

4.   От Автора:
Ем от както го забелязах почнах по 1 на 2-3 дена!! но преди това по 2-3 на ден :Ддд Ем търсих из интернет, но не намерих никаква информация за някакъв мехлем или крем който да премахне това изпръхване, ако знаете какво може да премахне това моля кажете!! :)

5.   Да лъскаш кокошката е добре .

6.   прочети в cosmopolitan там пише за такива неща и това е нормално до някъде това става със възрътта

7.   Ми нормално е главичката след като е оголена да е така, и не е изпръхване, когато не е в ерекция е нормално да изглежда така.

8.   Използвай смазка докато мастурбираш, вазелин, гел, крем, слюнка дори. Няма достатъчно секреция и главичката изсъхва. Не се притеснявай нормално е.

9.   Виж сега аз съм на 17
Нямах проблем докато не си купих интимен гел за мъже ИНТИМАН на мен не ми деистваше добре и от него ми изсъхваше кожата и главичката на пениса
Веднага отидох на лекар кожен и ми казаха да си взема една паста тя се казва Фунгофин и разтвор за кожа понеже имах и някакви бяли точки покраи главичката използвах ги около 7 дни и всичко се оправи но за твоя проблем вземи само Фунгофин и ще се оправиш

10.   Номер 9... ти токущо призна, че си имал ГЪБИЧКИ по пениса... xD Фунгофин се предписва за гъбички. Другото е, че не се оправя за 1 седмица, след като се оправи трябва да продължиш третирането защото не стига, че може да се върнат, да станат още по-гадни, ама и през тоя период не трябва да. 1 мастурбираш гъбичките се пренасят лесно. 2 Секс поне докато трае периода на лекуване И 1 седмица след
като си се излекувал... Пича няма нужда от това. Съвсем естествено е за човек на неговата възраст и както самия той беше споменал 2-3 пъти на ден. Члена ти изсъхва ето какво става. Затова ти трябва вид лубрикант, както по горе номер 8 ти написа. Нищо опасно не е.