Споделена история от Секс и интимност

Искам да ме лиже , но ....
Здравейте, имам приятел от 4-5 месеца вече, и той е перфектен никога не съм се оплаквала от него, страхотен е в леглото и всичко е ок :–) Но тъй като никога не са ме лизали и с него някак си искам, ама ме е срам да му кажа и едновременно страх от отговора ;х Незнам доста често ми е казвал „Ей ще ти изям пичето“ даже неска си легна между краката ми и ме целуна, а аз направо изтръпнах.. Не искам да го карам да направи нещо което може би не иска, вие как мислите? Дали е хубаво? Какво е усещането?

Коментари

1.   НЕ го карай! Някои хора са по-чистолюбиви от други... знаеш. Познавам хора, които мият ръцете си след допир до земята!

2.   Накрай го, сексът е удоволствие за двама. Ако те кара да му духаш е редно да върне услугата и ако си добре измита няма проблем

3.   Аз съм била с 5 мъже и само на 1 съм позволила, защото за мен това е доста лично и притеснително... Но всичките пъти е било уникално. Може да му кажеш нещо от рода на това, че може да прави с теб каквото си поиска и че ти харесва да те целува навсякъде... При мен е проработвало :))

4.   ако той те кара да му правиш свирки, карай го да ти лиже..

5.   Какви са тези мъже, бе братко? Аз винаги лижа, пипам, галя целувам. Навсякъде, не само там. Как може досега да не ти е лизал сливката или поне дупето?

6.   Не знам на каква възраст сте, може би и на него му е за първи път и се притеснява. Не е нужно да му казваш с думи, просто леко го побутни надолу или тихо му кажи да продължи, като така и така е стигнал да те целува там. Или го предизвикай със светнали очи, кажи му "страх ли те е" и се усмихни, разтвори си устните /долу/с пръсти и просто го предизвикай да го направи, лесно е. според мен той не го е правил и не е събрал смелост. Гледай добре да си подготвена за това нещо, да не го отблъснеш -душ, епилиране или бръснене, някакъв ароматен гел и т. н.
№5, едва ли говорим за мъж, сигурно е някой дечко на 16-17, така че го разбирам, ще свикнат

7.   Много мъже твърдят, че да лижеш жена е страхотно изживяване. Аз като жена също твърдя, че страхотно обичам да ми го правят. И не давам на всеки! Какво е усещането? Любов! Възбуда, нежно е, приятно е, усещане за доверие, за близост и разбира се, еротично, приятно, какво още?? Не свършвам от лизане обаче:DDD

8.   измиваш се добре преди това,
и следващият път, като ти каже че ще ти изяде пичето му казваш:
давай! сваляш гащите и си отваряш краката пред лицето му.
ако се отдръпне, значи е гей и трябва да го зарежеш :P

9.   Ако не го е правил до сега и му е непознато - нормално е да се дърпа. Има и гнусливи хора. Може да е от тях. Бъзикни го да си направите едно 69, ако откаже явно не иска да те лиже. Жалко, защото е страхотно!!! Замечтах се... :) Предполагам, че е бил девствен преди теб или сте малки - смисъл - 16-17 годишни. По-големите мъже по принцип нямат проблем. Моят даже настоява повече от мен да ми достави това удоволствие.
Въпреки всичко не го карай да прави нещо, което не иска. На теб не би ти било приятно да те карат да правиш нещо, което не искаш, нали? Може да поговорите на тази тема, парадирайки чисто любопитство - Дали го е правил, дали му се иска да прави, дали му е интересно, дали го мисли за нечистоплътно и го гнус...? Какви фантазии има, какви пози му се иска да пробва, на какви места, дали обича да стенеш... Разбираш ли? Да не те усети защо го питаш. Сподели му и ти твоите предпочитания. Просто да си проведете един разговор. Нищо необичайно. ;) И така не само ще се опознаете по-добре в интимен аспект, но и ще разбереш защо се дърпа. Упсех! И ти желая да изпиташ това удоволствие...

10.   И моят приятел не искаше да го прави. Ходим от 8 месеца, направи го преди два.
Зареди се с търпение и си искай. Аз си исках.. кога на шега, кога на сериозно, но не го насилвай.

Проблемът, че не иска може да е такъв, че въобще да не ти хрумва, че е това.

При мен се оказа, че бившата му приятелка била много кисела там долу и той се беше отвратил от това.
Един ден просто слезе надолу. Окуражиш го, че е страхотно... сега не ме оставя намира.
Последният път свърших така.

Просто търпение, разбиране и обич.

11.   Аз съм омъжена от 4 години, със съпругът ми имаме дете на 2 години-той никога досега не ми е правил френска любов... въпреки, че отначалото многократно настоявах(свикнала съм от бивше гадже, което ми се радваше по всевъзможен начин), но както и да е, мисълта ми е следната, а го обичам и той ме обича безумно, но проблемът идва от това, че в тинейджърските години е бил отвратен от нечистоплътно гадже, поне това успях да изкопча, а и отделно е доста гнуслив... вече не го карам, той в секса е супер и това че не ме лиже вече за мен не е от значение.... когато държиш на един човек, трябва да се съобразяваш с желанията му, ако това не му идва отвътре и не го кара да се чувства конфортно-ако държиш на него, просто не го карай да го пряви..
успех... :))

12.   #6, защо нападаш #5...??? Аз съм мъж, на 40 и обожавам да лижа... защото истинското удоволствие от секса е, да виждаш любовта и удоволствието, в нейните очи...!!! Другото е егоистично, хамалско джасане, всеки пръч го може...

13.   Рано или късно ще се стигне и до това. Просто трябва да имаш добра хигиена там долу. Аз лично обожавам да лижа жена си и никога не ми е било гнусно или неприятно. Най -якият момент в секса за мен е нейният оргазъм, а той определено е силен и гарантиран по този начин.

15.   до номер 11, не искам да те обиждам, но това наистина е много тъжно! Аз мъж на 28; редовно ближа котето, естествено и на мен приятелката ми смазва тромпета редовно.
Изобщо не мога да си представя как има двойки като вас, които живеете без френска лщбов, изтървате нещо толкова хубаво, изглежда мъжът ти или не е правил френска изобщо или през последното десетилетие, току виж му харесало!
До автора: поискай си!
пс: ти правиш ли му?

16.   И аз искам, ама моят като не иска какво да правя? А съм имала такова преживяване с бивше гадже и е страхотно. Започнах да се бръсна, всеки път преди секс си взимам душ, правя му френска любов, ама на, като е решил, че не иска...

17.   И аз имам такива терзания. Моят приятел, с когото съм от 2 години така и не се научи, че нещата трябва да са взаимни. Не може само той да получава това, което иска, а в същото време да не дава нищо от себе си. Подобно на номер 16 и аз имам незабравими орални преживявания с предишно гадже, но за съжаление само споменът ме топли към днешна дата.

18.   аз обичам да лижа и винаги си ги лижа мацките

19.   Хигиената е много важна, може би му миришеш!

21.   базикни го на тази тема, а след това отвори подобна, за да не е подобно :D моят приятел искаше да го направи, но аз не пожелах.. някак си ме е срам. Успех

22.   1. ХИГИЕНА - Ежедневно сменай бельото си. Постарай се, преди да си с Мъжа, да си се измила (поне външно, а може и вътрешно) и да си сменила бельото си. Някои жени, затова, ползват ежедневни превръзки. Те могат да бъдат сменени по всяко време. Ежедневно се подмивай с вода и интимен сапун. Купи си дамски душ за многократна употреба. Поне веднъж седмично си прави промивки с чиста преварена вода. 2 пъти месечно, към водата (1 л) добавяй 1 кафяна лъжичка сода бикарбонат. Може да добавиш и 1-3 кристала калиев перманганат, но не повече. Промивките трябва да станат част от хигиената ти.
2. Прилагай Му френска любов
3. Не го притискай, но при всеки удобен случай споменавай, че желаеш да ти отвърне със същото...

23.   Съвсем нормален фетиш, при това често срещан в болшинството от мъже. Нищо ненормално, извратено и кой знае какво. Можеш само да се гордееш с приятеля си, че иска да го направи на теб. Това означава, че по някакъв начин ти има доверие, за да го сподели и направи, пък и можеш да си сигурна, че те обича, не би го направил на някоя случайна от улицата.

24.   До 23! Точно така е!!! Хигиената е важна, но чак пък да не издребняваме! До 22! Хубаво написано, но мисля, че е прекалено!!! Просто си има жени, които не искат да се къпят и оттам става кофти! При нормална (повтарям нормална) хигиена няма проблем, а тя да се отпусне, да се наслаждава на интимностите на приятеля Й и да не мисли за друго! Ако всичко е добре, може и до оргазъм да достигне, а на приятеля ти да му стане кеф, че те е докарал до това... , после да повторите...

25.   Чета, чета и пак чета и... немога да повярвам на "ушите си". Хайде, млади хора, каквато е и авторката (вероятно е тийн още) разбирам притесненията им. Ама пък като се заизказват зрели хора с разни мнения за хигиена, доверие и... ама много сте се вманиачили бе хора. Това, което е тема на дискусията е спонтаннно, с любов, без условия и уговорки и е прекрасно.

27.   22, какви са тия глупости бе! Едно подмиване с чиста водичка няколко минути преди секс е напълно достатъчно! Тя да не е някакъв контейнер с вкиснала помия вътре, че да трябва да се промива с дезинфектанти и ароматизатори и през ушите чак - като шкембе-чорба преди тенджерата.
Интимните части винаги си имат някакъв аромат, който с никакви душове, перманганати и соди не можеш да отстраниш. Винаги обаче се познава кога този аромат е здрав и кога - не здрав.

28.   №22 ти така ли я мариноваш твоята?
Знаеш ли, че ако някоя тръгне да изпълнява твоята рецепта, за "чистота", е много вероятно да се раболее. Сода бикарбонат е алкална и ако си учила малко химия ще знаеш, че е вредно да си миеш вътрешните лигавици с нея. Да не говорим пък за калиевия перманганат. А пък двете в една вода? Каква ти е идеята едновременно да окисляваш и алкализираш лигавицата на влагалището ли? Та той процеса се извършва още в самата вода и какво получаваш ти от това... научи сама, попрочети малко химия.

29.   Другия път като ти легне между краката, направо го хвани за ватът и му наври главата там. Сигрен съм че ще схване тънкия ти намек.

30.   Шокирате ме :D
Директно му казваш "Искам да ме лижеш... "
Баси мамата спите заедно кой знае какви перверзии още правите, а те е срам да му кажеш, че искаш да те лиже :D
То това е най-якото...

31.   Поговори с него затова, аз мисля, че няма да е проблем, защото и аз си имам гадже, с което не сме спали, но той ме е лизал и усещането е наистина страхотно. :)

35.   До номер 11, 16 и 17 - щом мъжете ви не искат да ви доставят удоволствие и не искат да ви лижат, трябва да си хванете любовници, които да ви задоволят. Няма нищо нередно в това да изневерявате по тази причина. Щом тези мъже ви тормозят, не е редно цял живот да оставате без оргазъм и незадоволени. Щом не е длъжен мъжът да ви лиже, ако не иска, вие не сте длъжни да сте му верни. Като той не ви лиже, не му правете свирка. Не е задължително да се развеждане с мъжете си. Консумирайте си брака заради деца, къща и т. н., но не се унижавайте да правите свирка на мъжете си, щом те не ви дават. Правете секс по стандартния начин с тях, за да сте с тях колкото да се каже, а пък пред любовниците си се отпускайте. А ако мъжете ви разберат за изневярата и искат развод, хак да им е. Те са виновни за това положение, те са егоистите и те не ви заслужават.

36.   До 22 - напълно грешен съвет даваш за хигиената. Съветвай се с гинеколог и ще ти потвърди. Сода бикарбонат прави рН на влагалището основно, т. е. над 7, а за млада жена рН трябва да е 3, 8. Когато направиш рН над 3, 8, убиваш полезната бактериална микрофлора и на нейно място се развиват гъбичките. Дори и веднъж да приложиш повишаване на рН е достатъчно да убиеш повечето полезни бактерии и да почнат да се развиват гъбичките.
Калиевият перманганат изсушава лигавицата и само при наличност на инфекция се прилага, а не профилактично.

41.   Сграбчи го за косата и му наври лицето към сливката си. Принуди го да те лиже. Има мъже ,които обичат жените да водят и да ги командват. Аз лично не бих се дърпал много много. Може би само колкото да те насърча повече да го искаш и вече не издържаш... До момента ,в който ще ти е нужно само лизване да избухнеш в разтърсващ оргазъм. Обожавам да лижа и не съм бил с жена без да го направя и то по много. Имах приятелка ,която не се кефеше,но това не ме спираше. Разбира се,че вече не сме заедно. Това беше една от причините. Но давайки орални ласки на момиче ми просто едно от любимите неща в секса. Най обичам така да доставям първия оргазъм. После вече е чукането кой както може партньора си. Но да лижа момиче ,докато не ми свърши в устата е просто любимото ми нещо на света.

43.   Мъж съм , и ми харесва да лижа парниорката си но жена ми е стеснителна и не иска. Но бившата ми нямаше случай в който да я пропусна даже в интерес на истината се опитах и дупето да лизна но тя се стресна нещо и се дръпна.Обясних и че когато обичаш и желаеш партньора си а и хигиената е на ниво няма притеснения но .. Здраве да е .

44.   Авторке, на други момци им идва отвътре, а и никак не ми се вярва, че си мърлява. Този е скован и това крещи отдалеч. Бил съм с момиче като теб и съм запознат. Всъщност, ако ползвате и лубрикант за вагинален секс, не, не е за теб! Спомням си разказите на бившата, била е с уникални образи. За едно момче беше казала, че близал все едно е пчелна пита с пчели и нещо ще го нажили. :D В подобна връзка се губи тръпката, губи се удоволствието(ако изобщо се е появявало). Освен това, тя споделяше, че с предишните е имала чувството, че е прекалено суха, а когато тръгнахме сериозно, още с дрехите се беше намокрила зверски от целувки и докосвания. Аз от пет години пиша тук, че има неестествен подбор и това е проблем., но за никой не е от значение. Именно на тази грешка, именно на нея се дължи да има изневери и полигамия. Утре ще се срещнеш с някой, с който ще изживееш истинска наслада, тогава ще го забравиш този. Ти не си школа за секс. Никоя жена не е школа за секс! Напрсво го махсй тоя. Това си идва отвътре, не да разговаряте , не е за разговор!

47.   Питай го дали иска 69 да пробвате ?
Аз пък се чудя за лизането на задници , аз не бих си го и помислила . Ако не се е измил човека преди това ...хах

48.   Щом ти е казвал сигурно иска да го направи, но не е сигурен, защото не знае да не го засрамиш като му откажеш. Аз съм го правил само на две момичета като и двете намирах за много красиви и просто го направих без да обсъждаме нищо. С едната бях еднократно, а с другата нямам представа колко пъти се е случвало, защото имахме дълга връзка. Имаше една, която ме е молила, но аз не исках за нищо на света. Не я харесвах достатъчно, но тя ми се слагаше постоянно.
Явно щом ти е казвал, че ще ти изяде пичето го иска, но се срамува.
Аз ако не искам да правя такова нещо няма и да си отворя устата. Дай му кураж. Трябва да стане.

49.   Оралната любов не се изисква..., тя се дарява с желание и само тогава е хубаво и си струва!