Споделена история от Секс и интимност

Имам проблем
Здравейте на всички. Предварително благодаря на тези които напишат коментари по моя проблем. Значи имам проблем с пениса си, четох за този проблем в същият сайт но мисля че имам нужда от още информация. Мисля че имам нещо като късо гемче но не е чак толкова много, просто когато сам възбуден не мога да си го забеля и започнах с възраста да се притеснявам за сексуалния си живот. Като не съм възбуден си е много добре нямам никакав проблем но след като се вазбудя става много неприятно и получавам дискомфорт. След като си прибера главичката този дискомфорт изчезва, но ако се опитам да го забеля докато съм вазбуден този дискомфорт се враща и не мога да го забеля до край.

Имам много добра вразка с приятелката ми и вече само целувки не ни стигат:Д:Д. Не си спомням как започнахме за тази тема, но след като си поговорихме наистина се притесних за този мой проблем и дали е вазможно първият път да го направя така а след като израстна още малко тогава да ида на лекар, защото все още ме е страх. А пък въобще не ми се иска тя да разбира за това понеже ще се почувствам много глупаво, аи не съм чак толкова голям само 14 години съм. А и също като се самодоволявам нямам проблем като ми е забелен с това късо гемче, а се притеснявам че тя ще върне кожата в нормалното си полежение и няма да мога да го забеля пак. МНОГО Ви благодаря отново

Коментари

1.   Абе на 14 години-секс ше ми прави...
Пропада човечеството. Младежите просто си мислите че сте много напред с материала, но всъщност почти нищо не знаете.

И аз съм се притеснявал някога за това, но се оправиха нещата сами. Ти още се развиваш и е нормално още да има проблеми там. То всъщност не са проблеми-ти си на 14. Рано е да се каже че е проблем.

Като станеш на 17-18 години и тогава може такова нещо да се нарече проблем ;) Спокойно, не мисли само за секс.
Още сте малки за такива неща.

Ето за това трябва от рано рано да ви сложат предмет в който да се изучава секса и всичко около него, без никакви заобиколки, защото родителите ви си мислят, че сте доста послушни и сте малки за такива неща, а всъщност се псувате на английски и знаете минимум 3 порно сайта...

И после вършите глупости... мислите си че ги разбирате нещата.
Порното е бизнес и хората го правят за да радва окото, но много малко са филмите с поучителна цел.
Най-много са некви извратени неща...

2.   отиди на лекар, не е срамно

3.   1. Трябва да отидеш на Уролог
2. Това се оправя с операция ( казвам ти го от личен опит)
3. Операцията е безобидна, става за 15мин с местна упойка
4. Кофтито е, че след операцията 30-40 дена не можеш да правиш секс :) така че говори с приятелката ти : )
5. Колкото повече отлагаш толкова по-лошо :)
6. Напиши в гугъл "фимоза" двете "заболявания" са доста сходни.. има мн инфо : )
7. Казвам ти всичко това от опит : ) няма нищо срамно да знаеш, отивай на лекар и после с кеф изчу*ай приятелката си :) успех брат :)

5.   Жена съм, но съм майка на двама мъжльовци. Ще ти обясня как стоят нещата, дано ме чуеш.
Така, пенисът ти скоро е придобил по голям размер и ще продължава да придобива, затова кожичката ти се струва тясна или къса. Ти все пак си на 14г. С тренировки /чекии/ (време ти е) кожичката се стмулира да се отпусне колкото е нужно. Не бързай със секса, само ще си прокъсаш гемчето, ще боли ще тече много кръв и ще се изложиш. Вместо да обърнеш точно в този момент внимание на приятелката си, внимание на секса, ти ще се прививаш от болки и ще кървиш все едно си заклан. На 14 обикновенно това се случва на бързащите, не че няма да заздравее после, но ще боли поне две седмици.
Иначе си си съвсем нормално момче, никога гемчето не расте преди члена, то се разтяга с игра /заточване/. Ако пак не си разбрал помоли тати за шмиргел, дано ти обърне внимание.

6.   Приятел, НОМЕР 3, ти е написало точно и ясно какво трябва да направиш... и аз като него и теб съм имал проблем с къс гем, прочети малко в интернет и ще разбереш, че не става само с "чекии и упражнения" както казва госпожата в предния коментар... :) пробвал съм кремчета, гелове и всякъкви такива простотии докато не навърших 18 и се сетих, че трябва да отида на лекар. Не прави моета глупост да чакаш толкова време а отиди на лекар, само той може да ти каже дали се нуждаеш от операция или не ;)

7.   Няма лошо ако правите секс, поне тя да знае. Аз съм на 14, ще правя 15, имам си приятел на 15, става на 16. Той също има проблеми с половите органи и ми казва, както и аз на него му казвам моите. И не, не сме започнали да правим секс, и двамата мислим, че не сме готови :)