Споделена история от Секс и интимност

Стана гаф, хапче ?
Здравейте на всички. С приятеля ми правихме анален секс аз му позволих да свърши в мен, внимавахме с позата, но когато той излезе от мен ми каза, че е покапало малко, било точно на ръба. Измихме се после, но не знам дали заради овлажняването и лубриканта има някякакъв шанс да е... Изчела съм страшно много литература по въпроса със забременяването, но ето и на мен ми се случи, моля не ме съдете знам колко е неразумно и глупаво от моя страна. Под 18 съм и ще кажа на майка ми, че нещо ми закъснява последните месеци, което е така и трябваше да ми дойде на 16 вчера, но явно ще закъснее. Ще и кажа също, че имам проблем с течението, за да се съгласи още в понеделник да отида на гинеколог. Притеснявам се много и не знам дали да взема хапче, но са доста скъпи, а и има вероятност да реагирам много лошо на хапчето, тъй като съм чувствителна към всичко. Какво да направя, ако убедя майка ми да отида в понеделник ще говоря с лекаря, но ако не да пия ли хапче или да чакам? Благодаря на всички за коментарите и на редакторите ще им бъда много благодарна, ако публикуват историята ми.

Коментари

1.   Била си много чувствителна към всичко, но не си чувствителна към секс нали? Под 18 и анален? Браво на теб - продължавай в същия дух и ще стигнеш много далеч. Кажи на майка ти, ако е малко умна ще се досети за кво става въпрос. Моли се само да не си забременяла, което в случая е много вероятно.

2.   От авторката: още чакам да ми дойде, утре си взимам направлението и дано да има свободен час при един от 5-те лекари, които са в болницата. Проучих ги и установих, че 2-ма от тях са в черния списък, една от докторките не ми хареса по снимката изглеждаше доста възрастна и ще ми е още по-неудобно, единствения мъж също е възрастен и пред него няма да ми е лесно има и още една лекарка тя ми изглеждаше горе-долу добре. Но за последните двама четох много положителни коментари. Дано да не съм... всичко да ми е окей и да не бера много срам.

3.   Докторите са виждали какво ли не.. няма от какво да се притесняваш. Още повече, че каквото става в кабинета, си остава в кабинета.. и вероятно няма да ги видиш повече.
Само се чудя как досега не си ходила, при положение че водиш полов живот.. мога да си представя от кога, след като и до анален се е стигнало. За конкретната история нищо не мога да кажа.. шансове си има. Тук не сме оракули. Следващият път- с презерватив... Анален без презерватив, деца, деца.. приятелят ти пък колко бактерии е хванал, бог знае само.

4.   Като си правила анален не те е било срам, ама ката трябва да си покажеш задника на доктор чак ти е неудобно. Това, че е възрастен би трябвало да те радва даже. Както и да е, според мен би трябвало да се радваш, ако си бременна...

5.   Пи хапче Ескапел сутринта изтичй до най-близката аптека аз имах същия случей не исках да споделям на майка ми защото ще съм мъртва вземи си хапче пари се ще има.. после всичко ще е наред изпй го нагладнп дано нищо няма

6.   Хапче?! По-добре кебапче!

7.   Моля за съвет не за упреци и обиди, напълно съзнавам какво се е случило. Към номер 1 защо мислиш, че е много вероятно да съм забременяла, има вероятност, но страшно малка силно се надявам. : ) за номер 6 яко си загорял/а извиниме за думите, но коментарът ти не и полезен с нищо.

8.   Абе защо всички в тоя сайт си мислят, че едва ли не от въздуха се забременява? !? И си мислят, че Ескапел са вълшебни бонбони, които оправят всички проблеми? !? О. о

9.   Мило момиче, от анален секс не се забременява. От орален също. Няма значение, дори да свърши в теб, просто няма как да се случи. Това че си под 18 ме предразполага да вярвам че си в пубертета и тези закъснявания и прочие са нормални.
Само да ти кажа нещо да помислиш. Първо не знаеш най-обикновени неща, като това например, как една жена може да забременее, на дали си наясно с повечето видове контрацепция, да не говорим изобщо за болестите предавани по полов път. Ако майка ти е малко по разумна първо ще ти тегли един як пердах, а после и на себе си, затова дето е позволила чедото и да влезе в пубертета без да знае основни неща за секса. След това ще седнете да ти обясни как точно ставт нещата и от какво да се пазиш. То хубавото си е хубаво, ама гафове под път и над път.

Абе по тези форуми все има някоя дето да пусне тема "Бременна ли съм", а нито една тема не видях " Правих рисков секс- спинозна ли съм"

10.   Не знаеш колко е хубаво да имаш бебче! Дано си бременна мила, пожелавам ти го от все сърце.

11.   Да, знам, че е хубаво да си имаш бебече, но не му е сега времето!!!

12.   Според мен нищо не е станало.Т.е. вероятността да си бременна е нищожна.Има я,но е малка. Според мен неопитността на теб и на партньора ти е проблема.Трябва да сте малко по-внимателни и няма от какво да се притеснявате.И още нещо- презервативите на са страшни :) Колкото и приятеля ти да се дърпа ( сигурно ) седни и поговорете, за да ги няма такива моменти на притеснение.Успех :)

14.   Номер 10, ти чуваш ли се? Какво бебче да има момиче под 18 г.? ! И от кого? ! От приятеля й, с когото може утре да се разделят ли....

15.   Номер 14, като ще се разделят тогава защо са заедно?

17.   Благодоря на всички Ви. Не съм бременна и силно се надявам връзкато ни да е трайна, продължителна и вдъхновяваща за двама ни. Случилото се ми е голям урок.
Авторката

18.   Щом му даваш анален - със сигурност ще е трайна.