Споделена история от Секс и интимност

Умирам от притеснение
Здравейте. На 18 години съм (почти). С приятеля ми правихме секс, но когато той сварши, разбрахме че презерватива е скъсан и той сварши в мен. Рано ми е за бебе и ужасно много се притеснявам. Мисля да взема Ескапел до 72 часа. Според вас след неговото приемане, ще мога ли да бъда сигурна, че няма бременност и ще има ли някакви последствия? Моля, по-запознатите и по-опитните да дадат своето мнение по въпроса, защото умирам от притеснение. :(

Коментари

1.   Не чакай!!! Купувай!!! Изпий го възможно най - рано, защото колкото повече чакаш толкова по - несигурно е действието!!! успех!

2.   Не се бави, нямаш много време. Докато се чудиш и за хапчето ще е късно. Не го мисли дали ще помогне, за момента само това може да направиш. И да-сигурни са не се тревожи.

3.   Веднага изпий хапчето докато е време и гледай да не повърнеш, защото няма да има ефект и ще трябва да пиеш отново. Хапчето е наистина много ефикасно, но не бива да се употребява често. Трябва да се изчака поне 6 месеца докато приемеш друго. Айде умната! Яница;]

4.   Мила, и аз бих те посъветвала същото. Тичай до аптеката докато е време. След една седмица може и да си направиш тест, за да си по-сигурна. Но не отлагай повече с хапчето. Не се притеснявай, сигурно е!
Успех!

5.   Aз наскоро шихескапел и ми дойде една седмица след това,така че е сигурно ,не се птиснявай! но е по-ефикасно,колкото по-бързо го вземеш,струва 28 лева

6.   А след приема на хапчето нормално ли е да се появи кръвотечение, примерно след седмица, въпреки че датата за започване на менструацията е чак в краят на месеца?

7.   Според мен е нормално, това е бомба от хормони и е напълно жъзможно да подейства така на организма ти

8.   Моля тези които са приели това хапче ескапел да споделят как им е подействало, защото и на мен ми се наложи да пия, а не съм много запозната?

9.   Ще ти кажа само едно макар и касно .. една жена може да забременее само 5 дни преди и 5 дни след месе4ния цикал ... МАРТИН (17 години) Габрово ! :)