Споделена история от Секс и интимност

Не искам да правим френска любов - това проблем ли е?
Аз съм момиче на 19 год. и с приятелят ми правим секс.., но до колкото знам поне една от бившите му му е правила свирки. Аз никога не съм правила, а той иска да му дам да правим френска любов. Притеснява ме, че аз още като че ли не съм навита да си го напъхам целия в устата си, а ако му дам на него да ми прави, предполагам ще се иска от мен същото в замяна, затова и още отказвам... Та въпроса ми е това, че не искам френска любов проблем ли е и ако да как да го преодолея?

П.С. Не е от това, че си падам само по стандартния секс, различните пози не са ми проблем, даже повечето аз ги предлагам, просто идеята за пениса в гърлото ми ме отблъсква.

Коментари

1.   Има много жени , които не обичат да го правят , но това е нещо обичайно. Нормално е да не искаш , щом не си го правила.За всичко си има първи път, но ако не искаш той да знае,че не си го правила,трябва никога да не го правиш,защото се разбира по време на акта.Ако държиш на него му обясни какво те притеснява и вземете решение двамата.

2.   Ама чакай сега, кой ти каза, че трябва да го лапаш целия? И какви са тия - бившата му е правила, сега и аз трябва; ако му дам да ми прави френска, той ще поиска същото и от мене... Да не сте на пазара?! Сексът би трябвало да е взаимно удоволствие. Като не ти харесва нещо, не го прави, но първо си помисли защо не ти харесва - може да е защото те е страх от неизвестното или защото те потискат всичките тези мисли относно кой, какво и колко...

3.   Не се измъчвай с тези глупави мисли за бившите му. Те сега са без значение, нали е с теб?! Забрави за тях и за това какво са му правили те.
Помисли си пак какво точно те спира. А и както каза номер 2, изобщо не е необходимо да го лапаш целия! Има много други начини, потърси из интернет има достатъчно инфо.

И не се притеснявай от първия път, когато го правиш. Важно е обаче приятелят ти да знае, че ти е за първи път. Можеш и да му споделиш какво те спира и притеснява, можеш и да го изненадаш неочаквано.

Ако толкова не можеш да се престрашиш обаче, изчакай още, не бързай. И не позволявай на приятеля ти да те притиска да правиш нещо, което не желаеш и за което още не си готова.
Успех!

4.   Напълно те разбирам, аз съм на 18г и също никога не съм го правила. Но приятеля ми не може да ме разбере, казвам му че не искам, че не ми е приятно.. и просто не мога, още не съм готова и че когато съм готова аз сама ще го направя без той да ме кара. Но всеки път когато тръгнеме да правиме секс пурвия му въпрос е ''ще ми направиш ли свирка'' което ме отекчава и още повече изпитвам нежелание да го направя. Просто поговори с приятеля си и му кажи, че когато си готова ще го направиш сама, да не те притиска.

А ти просто се отпусни, няма нищо срамно в това, знам че е глупаво аз да ти давам съвети след като аз също съм в твойто положение, но искам да ти дам кураж.

И не си мисли за бившите му, мен също ме измъчва това че бившата му е правила.. но все пак той вече е с теб и това няма значение, ти можеш да му дадеш неща които тя не му е давала

Успех!!! :)

5.   Е, такъв въпрос в прелюдията "ще ми направиш ли свирка" направо ще ми изпари желанието за всякакъв секс. Звучите ми като на сеанс при проститутка. Като не могат да предразположат една жена към орален секс, как да го получат? Не си тормозете главиците. Всичко идва с ласки, огън в очите и пълно отпускане. Насила не става.

6.   Ще спестя млако дългите речи че мразя за пореден път да се повтарям по този въпрос. Не знам до колко си наясно с нещата ама не е нужно да го лапаш целия....дори само да го облизваш и да лапваш главичката е напълно достатъчно.
И да...очаква се да го правиш. Бившата му го е правила защото не се е плашила от порнотата като тебе "аууу трябва сега да му го лапам ЦЕЛИЯ иначе ще ме зареже..." ПРосто го направи...

7.   Oт авторката: наистина много ви благодаря за съветите и коража :) не знаете колко ми помогнохте, смятам че като говоря с него ще се реши проблема. Пак мерси за коража и пожелавам и на 4 да се оправят нещата :))

8.   Здравей, не знам дали още следиш темата, само исках да ти напиша, че това, което изпитваш е напълно нормално. Аз в момента съм страшно предразположена към орален секс, не знам какво се промени с времето, но преди 3-4 години изобщо не беше така. Мъжете може да са страшно настоятелни и досадни на тази тема, това да не те притеснява. Не се насилвай и прави само неща, за които имаш желание.

9.   Hе е нормално! стига сте лъгали момичето, че да не прави френска любов е ок...ддрън дрън та пляс.
момиче...идеята може да те отблъсква (това нормално), но ако човекът е чист и спазва хигиена не мисля, че има от какво да се притесняваш.
скоро коментирах друга подобна история и това, което казах и там е, че когато започнете да си имате малко повече доверие (по-скоро ти на него) ще искаш сама да му правиш всякакви неща...тъй като тоа ще носи точно токова удоволствие и на самата теб. в секса няма нищо по-хубаво от това да знаеш, че си задоволил партньора си:)

Шайн:)

10.   Oтново съм "за" коментарите на Шайн

11.   Мацо , прай на пича свирки . Как без свирки бе моме ? Трябва да се правят свирки . Без свирки не може . Свирката е основен елемент . Без свирка не си за никъде .

12.   Накарай приятеля си и той да ти прави френска любов. Нали? Танту за кукуригу... Ами че така де. Сексът трябва да доставя удоволствие и на двамата...

13.   Дали е проблем че не правиш-проблем е да защото той го иска наистина а и истината е че няма мъж който да не иска и няма гаранция че няма да отиде другаде като му писне и ако харесваш инструмента му незнам защо не ти се иска поне от любопитство лекичко и нежно да го целунеш до го погалиш с език - като начало пробвай аз лично обожавам да го правя - той си е мой инструмент и аз си го обичам и никога не чакам да ме моли

14.   Момичета, това е нещо което е индивидуално и не може друг да ти каже какво да правиш. Както го чувстваш така и трябва да е . Като не искаш означава че не трябва. Аз не съм го правила и неискам да го правя. Това е ! Когато човек държи на теб не е необходимо да се съгласяваш с такива гнусни, неприлични, отвратителни неща, за да остане с теб. Просто трябва да те приеме такава каквато си с твоите разбирания и характер.

15.   Абе вярно е. Ако не искаш, значи не искаш. Никой не трябва да те насилва. Ама кажи си все пак - на теб не ти ли харесва да ти правят френска рюбов, да ти олижат хубавичко путето? Е, как да стане това, ако ти не искаш да му върнеш "жеста"?

16.   Теб те е гнус от него за това неискаш. Следователно не го обичаш достатъчно или той понамирисва.

17.   ТОВА Е ЖИВОТИНСКО И ПОВЕЧЕТО РАЗУМНИ СЪЩЕСТВА НЯМА ДА ГО НАПРАВЯТ

18.   Aако не искаш няма да правиш

19.   Звучиш ми малко повърхностно, но то пък и задълбочаването не винаги е добро, но все пак ... според мен сексуалните взаимоотношения са продължение на желанието на двама души да бъдат заедно и да се обичат ... в тези отношения няма неестествени или забранени неща - има само "приемам те" или "не те приемам" дотолкова, че да правим това.