Споделена история от Секс и интимност

Срам ме е да се съблека пред него
Здравейте! Знам, че може да ви звучи глупаво, но имам нужда от съвет.! Имам приятел от почти 4 месеца и е напълно нормално вече да повдигаме въпроса за секса. Няма нищо лошо в това но има един проблем.! Срам ме е да се съблека пред него понеже имам малки гърди..! Онзи ден почти се беше стигнало до секс и когато останах само по бельо се притесних и развалих всичко..!! Да забравих да кажа, че съм девствена, а искам 1-ят ми път да е с него.. Приятелките ми казват или че гърдите ми са добре или че той ще ме приеме такава каквато съм.. и че ако е искал някоя с големи гърди щеше да е с такава а той е с мен... Който може да ми помогне да пише :) :)

Коментари

1.   Ми можеш да останеш само по сутиен или пък да го направите на изгасена лампа

2.   Pазбираемо е да ти е по-притеснено, но не се притеснявай съмнявам се да си без никакви гърди, така че щом както казват е с тебе те харесва така и това е много невярно че едва ли не ако мацката не е с големи гърди не става. Аз лично съм бил с момиче с доста големи, но даже изглеждаше грозно-аз харесвам да седят съразмерно спрямо тялото и да са с хубава форма. Ако толкова те притеснява събличането просто първия път се съблечи пред него на тъмно или по-затъмнено-примерно вечер на някаква много слаба светлина, тъкмо е по-романтично. Дано да съм помогнал ;p

3.   Притесненията са изцяло твой, той те харесва такава каквато си и няма нужда да се срамуваш от тялото си. Колкото до това че си девтвена ако тои бърза, нормално е да се изплашиш (когато всичко става бавно в началото ще се отпуснеш и всичко ще бъде наред). Успех и дано съм ти помогнал

4.   Приятелките ти са прави, щом е с теб значи гърдите ти за него не са проблем. Знай че за един мъж не са толкова важни гърдите, колкото това дали ще е хубав секса и по точно казано дали ще успее да ти се докаже като мъж. :)

5.   Обръщам се не само към теб, а към всички момичета, които все още се вайкат за проблема си с гърдите.. Спрете да се комплексирате от това, на коя са по-малки, на коя- по-големи. Радвай се на това, което притежаваш. Не е нужно всички жени да имат големи гърди, това е ген.. Повярвай ми, големината на гърдите ти няма да попречат на връзката между вас, ако те са по-малки. Според мен едва ли си се притеснила от този факт, вероятно ли е да е от другото?

6.   Аз лично предпочитам малки гърди, е не чак да е плоска, но да не са като на крава. Иначе за мен поне е дори тъпо и децко да не искаш да се съблечеш пред него заради това...

8.   Приятелят ти не е виждал гърдите ти без сутиен, но е наясно, че не са толкова големи - големината на гърдите може да се прецени "с просто око" - това не го е спряло да е с теб и не е попречило на връзката ви - тоест, за него големите гърди не са идея фикс. Не се притеснявай за това, за да се получат гладко нещата при първия път е важно да си максималко спокойна и да можеш да се отпуснеш, остави ги тези мисли за големината на гърдите.

9.   Напълно те разбирам. И аз имам приятел отскоро и мен също ме е мн срам да се съблека пред него. В моя случай обаче проблемът не са гърдите, дупето или нещо подобно. Проблемът е в самата голота. Просто никога досега не съм се събличала пред някого, дори и пред приятелки и самата мисъл за това ме ужасява. Само като си представя, че ще трябва да сваля всичките си дрехи и да остана съвсем гола пред него и се вцепенявам. Той е мн мил и засега не настоява за нищо, но все пак някога ще му писне и ще иска да сме по-близки и... просто незнам. Искрено се надявам нещата при теб да се оправят и всичко да мине ок:)

10.   Обожавам малките гърди ;) Мразя големи, меки, висящи цицори. Не се знае дали и той не обича малки цицки, но докато не пробваш няма как да разбереш.

13.   От Авторката: Благодаря, за всички положителни коментари.. :) :* :*

14.   Мила, това че малкия бюст ти е комплекс е плюс за много мъже. Искам да кажа, че хора има всякакви. Пък и приятеля ти може да харесва дупето ти, което е пре-достатъчно за да се възбуди и да те желае постоянно. Поддържай тялото си, носи сутиени с подплънки или не сваляй сутиена по време на секс, ако ти е чак такъв комплекс, макар че 100% след време този комплекс ще отмине.

15.   От Авторката: Благодаря №14 :)

16.   Мислиш ли, че вече не е забелязал какви са ти гърдите, а и освен ако не сте на 15-6, щом те е изчакал 4 месеца, мисля, че трябва да му се отблагодариш.

17.   Бих предпочел момче с по-малки гърди пред някоя надута кифла с големи. Предполагам че и твоят приятел мисли така.
Перфектни хора няма.

18.   Дам, много от нас имат малки гърди. И какво? Какво ще стане, ако всички сме еднакви. Погледни мен. На 15 съм и ги няма никанви но това не ми пречи. Имам приятелки, гадже и самочивствие, е и по някога се сдобивам с някоя дефиниция, но какво.? Ако той иска момиче с големи гърди, той щеше да излиза с такава. Може би не се интересува от това. А пък ако не стане, майната му. Не е единствен, нали?

20.   От Авторката: Да, и ти си прав №17 няма перфектни :) :)

21.   Той те харесва, няма причина да се притесняваш. А може би точно тази твоя особеност го привлича най-силно.

22.   Споко де, ако искаше някоя с големи гърди щеше да си я хване, но явно не търси такава.. то и без да се събличаш знае, че имаш малки - то се вижда дори да си със сутиен, но моето мнение ( аз съм мъж ) е че харесвам еднакво жени с големи гърди, и с малки.. дори ако са прекалено големи не ги харесвам.. така, че споко.. не губи самочувствие.. момчето те харесва, действай :)

24.   Момиче имам ключ за твоя проблем. Кажи му че те е срам и искаш той да те съблече а ти да си с затворени очи. Изпробвано е и действа.

25.   а стига де, големите гърди са уником са красотата, десерта преди секса, какво красота има в малките гърди плоскости като дъски, никои не е винвен за това дали има малки или големи патки или гърди, но размера има зна.... нали разбирате. един щте ми каже: големите гърди са грозни ами ходи тогава да спиш с дъска.

26.   Ами да ти кажа - със моята приятелка въпросът беше същия. Тя дълго време не искаше да правим секс, аз не настоявах, оставях я тя сама да почувства нещата, но сякаш сама се спираше. Най-накрая ми каза какъв бил проблемът всъщност - тя нямаше много големи гърди като тебе и беше развила някакъв комплекс. Това беше доста шокиращо за мен, като се има предвид, че даже не съм се и замислял за гърдите и, достатъчно ми беше да я погледна в очите и изгубвах ума си. Беше супер сладко момиче. Така, че не развивай комплекси - щом е с теб, значи нещо го кара да е с теб, да те обича и да е щастлив щом е с теб.

27.   Олеее... А пък ме беше срам да се съблека защото ми са големи. Супер срамно ми беше. Винаги съм го знаела, защото момчетата ме зяпаха, някои от колите и от строежите ми свиркаха и ми подвикваха. как съм си мечтаела да имам по-малки гърди, а не такива, които се набиват на очи и правят впечатление, защото аз пък по характер съм тихо и скромно момиче, а не някоя.... А пък на моя приятел му завиждаха за мен, че съм била с по-големи... идваше ми да се гръмна.

28.   И аз имам същият проблем. Ужасно е ; (

29.   Абре чадо, ако приятелят ти го е треснал хормона, гърдите ти ще му се видят като на Доли Партън:))

30.   Аз пък ще ти кажа да оцениш това което имаш и да се радваш, че изобщо имаш гърди. Аз съм на 19 и съм напълно плоска като дете. А за сутиен да не става дума. Е, какво да кажа? Не съм била с момчета, защото като ме виждат, че съм по-плоска от тях, бягат! Но такъв ми е късмета! Затова не се притеснявай, той те харесва такава! :)

31.   Виж какво момиче. Това че приятелят ти те е харесал и те желае, показва че той те харесва, такава каквато си, мислиш че не е разбрал колко са ти големи циците!? Мъжкото око веднага сканира релефа и през дрехите! Аз съм от мъжете цицомани - колкото е по-голяма цицата и с по-голяма ареола, толкова е по-възбуждаща, но за голяма част от мъжете, размера на циците няма значение, така че няма от какво да се комплексираш.

32.   Да, харесва те такава каквато си! Иска те много! Иска да те люби, да те целува... , да те докара до лудост! Според мен той счита тялото ти за страхотно! Така както иска да бъде една истински желана дама! Не бързай с заключенията, че има проблем! Проблемът всъщност е, че не му вярваш! Отпусни се и му се отдай напълно! Той ще се постарае да си максимално усмихната след това... когато си мноooгоoo нацелувана!

34.   Здравей :) Аз също съм момиче, но нямам тези проблеми. Моят съвет е да не се притесняваш и да се комплексираш излишно. Искам да подкрепя и другите мнения, които гласят, че ако той искаше да е с някоя с по-големи гърди щеше да прекрати всичко още в началото или изобщо нямаше да се захваща с връзка ;) Той те е приел такава каквато си, затова си изживявайте моментите на макс!! Много любов за напред :д