Споделена история от Секс и интимност

Големи срамни устни
Здравейте! Знам, че темата за срамните устни е захващана много пъти, но имам нужда и аз да споделя моето притеснение и срам от това. Малките ми срамни устни са ужасни, те са големи, по-дълги от големите срамни устни, висят и ми създават дисконфорт. Чувствам се грозна и НЕ сексапилна, срам ме е да се съблека пред приятеля си. Дори често пъти си мисля, че той не ги харесва, тъй като избягва френската любов, а и аз не настоявам, кои би искал да си "играе" с тези "висящи меса". Искам съвет от момичета със същия проблем, а и от момчета, нека те кажат как намират големината на устните... Аз ще чакам с надеждата да намеря успокоение, и тайно се надявам един ден да започна да харесвам това, което имам и да не си създавам комплекси. Благодаря!

Коментари

1.   здравей :) аз имам същия проблем но не се притеснявам от това защото приятелят ми ги харесва и "си играе" с тях не се притеснявай всеки е раазличен

2.   Мен лично големите срамни устни ме възбуждат супер много, така, че не се притеснявай, но все пак си е до човек, един може да го възбуждат, друг да го отвращават и т. н...

3.   Отиваш при чичко Доктор и след една хирургическа намеса т. е подкастряне ще имаш перфектната пича влува, мечта за всеки педофилоподатлив мъж. Мен лично ме кефят сочни и големи срамни устни, точно за да се заигравам с тях.... но ако си мое гадже, в никакъв случай не бих те пратил заради някаква смотана суетна прищявка на естетични корекции.
Не забравяй, че като станеш на 50-60 пак ще си увиснеш ;)

Според мен ако не ти пречи на здравето няма причина да променяш каквото и да било.

4.   Като по-малка доста се притеснявах от това(и моите срамни устни са малко по-големи), но с времето свикнах. Няма еднакви жени, няма две еднакви ръце, няма две еднакви гърди, няма и две еднакви срамни устни.
Ако трябва да съм честна жените с малки и "незабележими" срамни устни ми изглеждат недоразвити, и сякаш е леко детско. Понеже съм би сексуална, не ме и възбуждат...
Ако искаш френска от приятеля си, а той ти отказва защото не му харесват, бий му шута!!! С тези си дела, той те подтиска, той те кара да се чувстваш несексапилна, той насажда в ума ти въображаеми проблеми със срамните устни.
Просто не се вглъбявай в себе си и не оставяй това да те кара да се чувстваш кофти :)

5.   Да, човек има усет,
не харесва ли нещо в себе си - това е,
каквото и да ти разправят, няма да се промени,
все едно да се твърди, че широката вагина е много секси
и е предпочитана пред тясната - да ама не

6.   Аз съм мъж и не харесвам големи срамни устни. Естествено всеки един мъж харесва малки и сладки пиченца, които с удоволствие би лизал цяла нощ. Никой не харесва долни устни като на бабичка.

7.   Номер 6 имаш право да имаш предпочитания - в крайна сметка и никоя жена няма да хареса някой микроскопичен и мек член, но грешиш, че по-възрастните жени имали по-големи малки срамни устни. Аз и на 20 имах малки, и на 30 имам малки и не вярвам на 50 да са порастнали, но ако имах големи и не ми създаваха дискомфорт, аз не бих се оперирала. За всеки влак си има пътници. Една жена може да има кеф с големи и малки срамни устни, но мъжът с микроскопичен и/или мек член никога няма да изпита удоволствие и да си намери приятелка

8.   Това е секси, не се притеснявай и си свиркай, както казаха по-горе всеки жена/мъж/устни/член си има чар, никой истински мъж не би възприел това, което описваш за проблем ако харесва и обича жената. Ако твоя си муси нещо значи е глупав да не го проумява и проблемът е у него. Нямаш грижи!

9.   Нормално е да се срамуваш от тях, все пак се наричат "срамни устни" :)
Относно приятелят ти, мисля че щом сте заедно, значи те харесва такава каквато си, и това че ти се притесняваш от него, може да го накара да си мисли че ти не харесваш нищо у него и той също да се чувства некомфортно...

10.   Абе номер 6, аз съм млада жена и още от тийн-годините съм с по-изразени срамни устни. Което според бивши гажета и според съпругът ми е признак на темпераментност и женственост. Какви бабички те гонят, това е въпрос на физиология. Доста ограничено мислене...Авторке, да не ти набиват комплекси разни псевдо мъже, като номер 6, нека прочетат повече по темата и да се осведомят, жените с по-изразени срамни устни по-често имат способността на т.н. скуирт(женско свършване), включително и аз..тъй че дерзай и се научи да приемаш тази си даденост като преимущество, не като недостатък! Успех

11.   Стига с този израз "срамни устни" наричайте ги интимни. Устните на лицето и езика също ли ще наречете срамни, като те изпълнява и тези функций))) Момиче, дай да ги ближа тези устни!!! Да не ти пука как изглеждзт!!!

12.   Как може да мислиш, че си грозна заради това? ! Не мисли за нещо толкова незначително, а се наслаждавай на секса!
(мъж съм)

13.   Веднъж съм бил с една жена с такива ( по големи срамни устни) в началото се шаншнак, щото не бях виждал, но си казах, че ще свикна, но с това момиче така и нищп не се получи, дори преди това я лизах. За някои хора това наистина е странно и отблъскващо, но мисля че ако се обичате това не би ви пречило да сте заедно. Е пък кой го кара приятелат ти да гледа там.

Към авторката; Преди няколко месеца едно момче писа и се оплака, че приятелката му имала големи срамни устни, това да нее твоя приятел?

14.   и аз го намирам за възбуждащо.
не мисля, че всичко що е мейнстрийм трябва на всяка цена да е готино.
ясно е, че от началото на 90-те станаха модерни бръснатите пичета с малките срамни устни.
не казвам, че "изрядните" пусите са лоши,
но понякога ги намирам за скучно изглеждащи.
освен това, има огромен брой мъже, които искат нещо по-различно, по-натурално, нещо, което да не е педофилско и гладко като бебешкото дупе на джъстин бийбър. това са истинските мъже, които не биха върнали една жена заради размера на устните.
и накрая да спомена, че съм попадал на типичните "яки" пички, които правят ванила секс и са пълна скука в леглото, и на други, по-нестандартно изглеждащи и разкрепостени мацки, които са ми разказвали играта.
явно първите са толкова уверени в красотата си, че не смятат за нужно да се потрудят в леглото и да се отдадат напълно. каква липса на фантазия само...
от друга страна, мацките които не се вписват в стандартния модел са по-автентични и носят някакво особенно излъчване със себе си...

и да се върнем на въпроса за твоите интимни части:
аз лично намирам големите срамни устни за секси и нещо, което разпалва въобръжението, и ако нямаш някакъв сериозен физически проблем с тях, не бих ти препоръчал да ги оперираш. сигурен съм, че има още много мъже които мислят като мен.
поздрави

15.   ОТ АВТОРКАТА: Не номер 13, определено не е бил моят приятел... нищо, че не желае френска, не би тръгнал да пише тук. Искам да благодаря за повечето успокоителни коментара. И както споменах горе в самата история, дано спра да се притеснявам от това, еднакви хора няма, а и може би е време да намеря мъжа, който ще се кефи на това, а не да се погнусява

16.   Аз съм жена на 28г. и цял живот съм имала големи срамни устни. Никога не са ми пречели на секса, никой партньор не се е оплакал или погнусил от това. Получавам френски ласки доста често от гаджето ми :)) Чувствам се секси и много си харесвам този "дефект" ;)
Защо не поговориш с твоето момче на тази тема, попитай го дали има нещо, което го отблъсква в тялото ти.

18.   Аз съм мъж на 29 и половинката ми също има по изразени срамни устни. Никога не съм намирал това за грозно или отблъскващо. Не се притеснявай за това че са по големи. Ако половинката ти не ги харесва има мъже дето ще са впечатлени от това и биха ги обработвали доста страстно. За това че имаме различни полови органи от другите си е индивидуално. Както гърдите, дупето и всичките ни органи са индивидуални тека и половите органи са различни. Не трябва това да се превръща в твой комплекс и да се срамуваш. По скоро се гордей и намери партниор който да им се радва както на тях тека и на тебе самата като цяло. Мен лично дори ме възбуждат повече от колкото да ме отблъскват. Партниорката ми тоест съпруга вече в началото същто се притесняваше от това. Просто си зависи от половинката а не от теб. Не съм ти ги виждал но със сигорност са хубави. Други биха казали обратното но всеки си има фетиш към нещо, .. както предполагам и ти към мъжките полови органи. Предполагам че не всеки пенис би ти харесал на външен вид. Проблема е в партниорат ти ако найстина не ги харесва. На него ако му пречат да си намери друга но не и да те комплексира. За това бих те посъветвал че със сигорност не прави хирургически намеси който ще ти струват пре скъпо, а просто се радвай че имаш нещо дето си е твое, и други го нямат. Половинката ми в момента дори не се притеснява да се съблече не само пред мен а го прави и на нудистките плажове през лятото. Мога само да ти кажа за пример че тази година на един текъв плаж тя след като се съблече чисто гола имаше доста мъже който се заглеждаха по нейните големи срамни устни и със сигурност половината се възбуждаха от нейният полов орган. Само не се комплексирай и просто си харесвай това което имаш...

19.   ох, добре, че е тая тема.. аз съм на 14 години и имам същия проблем.. и от скоро мисля да ходя на козметик са окосмяването.. дали ще проблем, ако имам по големи срамни устни?

21.   Големите срамни устни са гнустни, поне за мен мъж съм! Висят като някякво месо на бабичка, отвратително бляяякк... направо си е шокиращо, ако видя такава жена ще ми стане гнустно и облъскващо.