Споделена история от Секс и интимност

Пробвали ли сте?
Здравейте! Някоя от вас, жени, да е пробвала да пие секс хапчетата на мъжа си? Аз не съм омъжена, но имам връзка с доста по-голям от мен мъж и той пие хапчета от време на време, за да може да има твърда ерекция. Не знам от къде ми хрумна тая щуротия, но онзи ден реших тайно от него да си взема една половинка от неговата левитра, за да видя как ще ми подейства. На листовката не пише, че става за жени, ама аз все пак я изпих. Не знам дали от хапчето, но предполагам че от него, нали все пак е сексуален стимулант, се възбудих много повече от друг път и клиторният оргазъм ми беше просто страхотно силен :) Някоя от вас дали е пробвала? Чудя се дали мога пак да си взема по някое време.... или да не опитвам пак..?

Коментари

1.   Консултирай се с гинеколог дали е полезно "чат-пат" да пийваш от златното хапче.

2.   Лоол не се бях сещала ;д сигорно е било яко, но мен ме е страх да пробвам

3.   До 1. - ходих тази сутрин до гинеколожката си на преглед и между другото я питах какво й е мнението за левитра и могат ли и жени да я пият. Тя ми каза, че такива проучвания не са правени и не се знае какъв е резултата и как им действа, но аз я светнах ;) тя ми каза, че по принцип нямало как такива малки дози да ми навредят по някакъв начин, така че ще продължавам от време на време да се възползвам от силата на оранжевото хапченце.

До 2. - от какво те е страх? аз съм си жива и здрава, пък да не ти описвам оргазма колко силен ми беше :))))

4.   2. Eто какво намерих в нета: "Могат ли жените да взимат тези лекарства? До момента американската комисия по лекарствата и храните ( FDA ) не е одобрила тези лекарства да се приемат от жени. Според предварителни проучвания тези лекарства са безопастни за жените, въпреки че ефективността им при третиране и лечение на женски сексуални проблеми не е ясна. Други учени смятат, че могат да имат ефект при жени, имащи проблем с желанието или възбудата."

5.   Мога ли да те попитам колко струват тези хапченца :P и всъщност ти на колко години си?

6.   До 5. - На 37 години съм - в разцвета на сексуалното си желание ;) :))) днес проверих в една аптека - оказа се, че от скоро цената е намалена значително и като си купиш 4 таблетки левитра по 20 mg ти излизат към 7-8 лева на един прием - мисля да продължавам да ги деля на две - дори може с партньора ми от време на време да си взимаме хапченце - всеки си пие неговата си половинка и послееее..... див секс :))))

7.   Здравей отново. Аз съм автора на пост 1. Искам да те попитам нещо, тъй като съм момче на около 17 години, ако пия половинка, дали ще се почувствам добре .т.е. ще получа ли още по-добра и стабилна ерекция ?

8.   До 7 Може ли младо момче да се занимава с глупости Това са хапчета за дядовци, бе пич. Вземи се в ръце.

9.   Е да, но и други младоци го пият, за да имат по-добра ерекция, твърт и по-голям пенис.

10.   9 ти си идиот. Ако не 17 години ти трябва хапче, за да го вдигнеш и започнеш от сега, на 30 вече и крик няма да ти помогне. Хахахаха ... днешните лапетии направо ме изумяват с инфантилното си мислене. Аз съм на 21 години. Да чукам на дърво до сега до хапчета не съм стигал. Съгласен съ с 8 - това са хапчета за пенсии, не за млади хора. Но пък от къде да знам - може да си експериментатор - пробвай като искаш - риска е твой ... Прочети инструкциите преди употреба ... :) ... и страничните ефекти.

11.   Пич, дето си на 17, нищо не ти пречи да пробваш - определено ще се изкефиш яко!!! А ако не прекаляваш, няма страшно - прочети внимателно листовката - лекарство си е! ;)

12.   Аз пък пия оцет, за да ми спадне ерекцията малко...Иначе ми е много твърд и когато го вкарвам сутрин или вечер във вагината на жената, с която живея, тя все ми казва:

"- А, бе ти кур нямаш ли, махни това желязо..." ;) Това се дължи на редовния полов живот и на здравословното хранене. Зимно време, когато падне първият сняг и е още чист-както съм надървен, топвам му главата в снега на терасата и го държа докато главичката посинее и стане безчуствена. Сещайте се какво се случва после на жената в спалнята...от нея тече сок на талази, а когато се празня семето ми е като съчми за мечки-направо я дъни... :)))

13.   12! как тия простотии, дето си ги написал, са ги пуснали тука...???

15.   Хахха, 12 е по-голям алкохолик и от мен> Наздраве!