Споделена история от Секс и интимност

Наситих се на мъжете и искам жена една единствена!
Няма да ви затормозявам с излишен драматизъм! Излагам фактите, дори да не получа адекватен съвет, може би даже нямам нужда от такъв... Предполагам, че историята ми ще ви бъде интересна. За първи път публикувам моя история в интернет, до сега действах импулсивно във всичко. Започвам с няколко думи за миналото ми в едно изречение. Жена съм на 24 години. До сега аз бях мега
най- голямата купонджийка, пиех много и "режисирах" всяка моя пиянска нощ, правех всичко за купона!
В един момент се обърнах назад и видях, че за 24 години нищо не съм постигнала с това! Реших да
остана насаме със себеси, за да реша какво точно искам за себеси! Истински загрижен прител ми
каза, че този начин на живот не ми "дава", а ме ограбва! И в един момент какво се случва с мен-
влюбвам се в жена, която е на 12 000 километра от мен, имаме 25 години разлика, тя е омъжена от
15 години, има дете. Известна личност е. В първият момент разсъждавах така: нито едно от тези неща
не може да бъде пречка за мен, за бъда с нея- една, две нощи! Много съм харазматична и до сега
никой не ми е отказал, така да се изразя. Но съм пред огромна дилема, драма- типично женски проблеми,
нали. Мъжкото не би се замислило... Именно за това може би всяка жена в един момент от живота си
еволюира по някакъв начин и търси нещо ново! Плюс това аз съм писалелка и жадувам за нови преживявания,
усещания. Нещо напълно разстърсващо! Но не е честно спрямо този човек, аз да се появя в живота й и
да си взема тези нови усещания по най- наглия начин, както правех до сега с мъжете. За тях не ми е
жал, макар, че има и такива, които не го заслужаваха. До този момент аз бях разбивачката на сърца,
самоуверена, самовлюбена, непокист, а сега се чувствам някак смачкана, загубила войната! Все още
не се познаваме с нея, не ми пречи да отида при нея, както до сега съм вършила не малко лудости.
Но няма да е честно спрямо нея да се бъркам в семейният й живот, да вредя на кариерата й. Както не е
честно спрямо тези с които съм в момента и си представям- НЕЯ! На някои проблема ми може да се стори
дори смешен, има толкова безскруполни хора, но аз не съм от тях. Май най- доброто решение е просто
да не отивам там и да продължавам да виждам нея във всеки друг... Да си изживея това далеч
от нея! Което е идин вид слабост. До сега не съм се отказвала от нищо желано, но това може би е
най- благородното, което мога да направя... Помогнете със съвет!

Коментари

1.   Сигурна ли си, че си на 24 години, а не на 14? Или от много купони, пиене и с**с не си успяла да еволюираш в развитието си на зрял индивид? ....

2.   Нуждаеш се от помощ!!!!
Има нещо много сбъркано в мисленето ти, в теб самата! Вече и света е сбъркан!
Влюбена си??? В известна личност???? Сигурна си, че ще е твоя??? По-добре не си съсипвай живота, нито на хората около теб!

3.   Стой си на д-то, може и да се получи, но може да развалиш живота на едно семейство, не мислиш ли за това. Колкото и чувства да имаш към този човек, то ти би наранила някои ако предприемеш подобно нещо и така все пак ти си решаваш.

4.   От автора: Съгласна съм със всички коментари до тука... Сега ще кажете, че това е сбъркано. Просто съм широкоскроена и очаквах точно такива коментари. Радвам се, че ви разнообразих малко ежедневието. Е че моето всеки ден е разнообразно, аз сама това целя да живея различно и нестандатно и много хора оценят точно това в мене! Да имам различно мислене и се гордея с това! Да иска ми се да съм на 14 и съм запазила тинейджърският си дух! Да изостанала съм в някои отношения, като всеки друг! Да- пия много- тровя себеси! Да- експерементирала съм в секса- та нали това е най- важното за вас, за какво се оплаквате? Нали само за еб•не мислите? Това е реторичен въпрос, да поясня! (визирам мъжките) Явно сгреших, че в заглавието на историята ми фигурита думата: "мъжете" и за това само мъже коментират- това ваше мъжко его ще ви изиграе лоша шега :)

6.   И защо мислиш, че ще успееш да се запознаеш с нея? И от къде на къде си сигурна, че тази жена на 49 години, с брак и дете, ще се влюби в теб - самовлюбена развратница... Айде моля ти се, това ми прилича на измислена история!

7.   Една нула се надула, но... останала си нула!

8.   (от автора) В нищо не съм сигурна! Това е интересното на живота и имам смелостта да се впусна в НЕИЗВЕСТНОТО! Пуснала съм тази история, за да видя интересни коментари, интересни широкоскроени хора. Ясно ми е, че българина не обича хора със самочувствие и се опитва да ги смачка! Не ми се гледат разни разочаровани мъже от това, че някой се е отказал от тях- спокойно има още жени, няма да останете на сухо. Не ми се гледат и коментари на депресирани жени- роби на мъжете си. Ако няма какво да кажете по- добре не пишете! Пишете готини момчета и момичета, които можете да споделите нещо интересно! :)

11.   Е, какво да коментираме една невъзможна за осъществяване фантазия? Голяма тема, голямо чудо!

12.   Детенце бързо бягай да се излекуваш някаде! М 22

13.   каква широкоскроеност,
и то за история публикувана за първи път в интернет,
има всичко в нея - лудост, смях и секс дори,
кръстим се - амин

14.   Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!

15.   :) Нали затова е охраната на звездите - за да ги спаси от милиони такива неустоими, божествени и сексуални индивиди. Индивиди, които в нищо не са сигурни, но имат смелостта да се впускат в НЕИЗВЕСТНОТО :))

16.   Ако не друго, поне се научи, че се пише непУкист!

17.   Ох, какви злобни душици има по тези географски ширини!

18.   (От автора) Номер 17: Точно това имах впредвид като казах, че българина не обича хората със самочувствие. Изрази се много правилно! Е значи все пак има някаква надежда и има още останали проницателни хора като теб :) Прочетох доста сълзливи истории за жени ненадейно влюбили се в жени и видях много "състрадателни" коментари, все едно това е някаква болест, а реално като се приберат вкъщи всички лъскат бастуна на такъв тип порно- с две жени! Колко лицемерие има по света не само по нашите ширини, а злобата и завистта е особенно изразена тука в БГ. Пуснах историята за да се убедя за пореден път, че нищо не ме задържа тука! Не се правя на жертва както всички други, които са пуснали съвсем подобни истории и коментарите са поразителни. :)))

20.   Като твърдиш, че българина не обича хора със самочувствие, явно визираш себе си. Е, аз пък съм мъж и най-харесвам жени, които гледат на себе си по този начин, които смятат себе си за такива. Идеални са за еднократен секс. Каквото и да стане, на другия ден такава жена сама ще "отплава", с гордо вдигнати платна и развяла байрак. Няма да се чудя как да се измъквам, как да обяснявам, че секса не е задължително повод за запознанство, камо ли за нещо повече или пък дали няма да разбия нечия "крехка" душевност. Няма сълзи, няма драми. Така че не си права. Не всички българи гледат на жените със самочувствие по този начин. Аз ги харесвам. По гореописаната причина. А иначе изобщо не ми пука колко са горди, защо са горди, какво смятат за себе си, какво са постигнали, какво ще постигнат, какво мислят за другите и прочие там лични терзания.

21.   Със самочувствие обичаме (особено когато е с покритие), но със слабоумие - определено не!

22.   Историята ти няма да коментирам, но на самочувствието ти, граничещо с надменност, ще отвърна като ти обърна внимание на две неща:

1) Казваш: " Плюс това аз съм писалелка... ". За писателка пишеш много слабо. Нямам пред вид само купищата грешки, а и стила, и несвързаността, изобщо слабо.

2) Предразсъдаците и презумпциите ти граничат с глупост. Мъжете били такив, българите били онакива... Като поживееш малко ще разбереш, че света е шарен и няколкото кутийки в които се опитваш да набуташ цялото му разнообразие няма да ти стигнат. И не си мисле, че щото много си купонясвала, пиянствала и доста момци си избройкала, си ЖИВЯЛА...

За теб имам един съвсем добронамерен съвет:

"Скромността краси човека! "

23.   е какво толкова интересно има в тази история?
била си клубната пиянка, чукала си се разни гъзета с голфове и бмвта и после се ги прецаквала, не си изтрезнявала, мислиш се за звезда, а сега си се влюбила в някого и се чувстваш така, все едно ти се връща.
до тук нищо особено, познавам доста, като теб, не си единствената.
нарушила си баланса в природата и сега чувстваш долу и си слаба, затова си опряла до съвет в сайт в нета, нещо което досега си смятала за унизително.
добре дошла в света на хората, явно си се осъзнала до някаква минимална степен, но все пак се усеща, че не си достатъчно зряла.
говориш за широкоскроени хора, а ти самата не показваш признаци, че си такава,
по-скоро имаш типичното фалшиво самочуствие на гимназиална звезда, което все още подкрепяш с много алкохол, пиянски флиртове и секс.
ти обаче си на 24, така, и подсъзнателно усещаш, че ти е време да излезеш от този купонджийски филм и да създадеш нещо стабилно в живота. на всичкото отгоре се влюбваш в жена, може би започваш да откриваш и някоя скрита част от себе си.
от тук нататък имаш 2 възможни пътя:
1. отиваш в клуба, удряш една голяма водка и продължаваш филма който добре познаваш.
2. забравяш за моментното ти влюбване в тази жена и се отказваш от безумната идея да нахлуеш в живота и, успокояваш топката с мъжете, ставаш сериозна и ако си добре изглеждаща (което предполагам, че е така) си намираш подходящ партньор, когото да обичаш.
рано или късно ще изтрезнееш, ще се осъзнаеш и ще стигнеш до това.
ако не - ще станеш една от онези, които всеки в града "познава", но не иска да е с тях, и това не е защото те са големите звезди.... ако разбираш, какво имам в предвид.
изборът е твой.

24.   (от автора) Псевдо моралисти и интелектуалци с лопата да ги ринеш... Иска ми се да видя поне един женски коментар. Всичко до тука, което видях си е чисто женомразие. Хомофобията е форма на ЖЕНОМРАЗИЕ. Това не е мое изказване, а е на горепосочената жена, за което съм напълно съгласна с нея! Защо мъжките могат да имат "правото" да изнасилват деца, възрастни и животни, а жените нямат право на нищо? Реторичен въпрос.... Сега ще кажете: "Не всички са такива" Омръзна ми вече това изречение, но всеки решава в какво да вярва. Интересно ми е дали има други, на които им се е случило нещо подобно на моята история...

25.   (От автора) Искам да подчертая, че не съм единствената- тя е мечта на милиони жени по целият свят, но само аз имам смелостта да събера пари, като работя, да ги събера по честният начин, да се кача на самолета и да си дам шанс за нещо ново. Най- малкото което е, ще се запозная със стойностни хора там. Надявам се това да подейства стимулиращо на хора, които събират смелост, да изживеят любовта си, без значение в каква форма. "Любовта няма граници, език и цвят, не признава беден и богат. " Това ми беше идеята като постнах историята си, хем да дам надежда, хем да се посмея малко на необразоваността и злобата на хората. Имам достатъчно много приятели, които искрено се радват на това, което се случва с мен, защото всеки заслужава щастие, дори и то да е само блян и мечта... В крайна сметка жените сме малко по- сложно устроени! Съгласни?

26.   Здрасти, прочетох всичко до тук. Коментарите в никакъв случай не ме изненадват.
Аз не зная найстина какво да те посъветвам, просто ще ти кажа моите "За" и "Против"...
Нямаш право да нахлуваш в живота на някаква женица и да искаш каквото и да било от нея. Това, че ти се мислиш за влюбена, не означава, че и тя на всяка цена трябва да е влюбена в теб. Заслужава ли си заради нея да идеш на края на света? Измисли поне друга причина, за да не бъде толкова голямо разочарованието ти в последствие. От друга страна ще бъде много яко да си хванеш самолетчето и да се пробваш. Нея няма да спечелиш - по-сигурно от това няма на къде, но със сигурност ще се заповнаеш с много хора.. ще видиш все непознати и нтерестни неща.
И за финал, ако имаще кой да ти плати и да те придружи на това пътуване щеше да е мага яко.

27.   Най накрая видях един интелигентен коментар: коментар 23, ти сякаш ме познаваш. Аз съм на мнение, че ние хората понякога не можем да си обясним какво се случва с нас и точно страничните наблюдатели понякога виждат нещата мн по- добре от нас. Аз се старая да помагам на мои приятели и познати със съвети, но за себеси се чувствам понякога като изгубено дете. Зодия водолей съм и ние сме авантюристи до мозъка на костите и освен това и логици. Но понякога логиката не ни върши работа що се отнася до нас. Благодаря ти за съветите интересно ми е да ми кажеш нещо за себеси :)

28.   На мен пък ми стана много интересно, коя е тази жена.... ако не ти е проблем сподели! Какво толкова.

29.   (От автора) Попупярна личност е и не ми се иска да казвам имена. Що се отнася до човешки отношения всичко е възможно съм се уверила. Може утре да се роди едно страхотно приятелство с човек, който до вчера дори не си харесвал, може да пламне любов с приятел или съвсем непознат. Що се отнася до чувства, но нещата са двустранни, въпрос на потребности и преоритети. Днес имаш нужда от някой, който ти угажда и ти води на любимите места, дава ти това, което искаш ( не говоря за материално), защото вижда в очите ти какво искаш. Това е мачтаната любов, но при мене тези неща се случват в приятелството... Ясно е, че в тази нова "любов" виждам някаква надежда за нещо по- добро, като всеки един човек, който търси щастието си, но ме измъчват угризения... Нарича се съвест и за това ми е неприятно да ме съдят хора отвсякъде, при положение, че съвестта при хората се среща все по- рядко. Ще кажа няколко думи за човека, забележете наричам я човека, а много мъже твърдят, че жените не са хора... :( А иначе си искат от тях. Е*ането не прави мъжеството. Мъжеството е съвкупност от много качества- сила на характера, което така и не видях в нито един, всеки се отказва като види малко трудност. Всеки мъж казва: "Аз искам жена- хем красива, хем интелигентна, хем и да е свястна" Като я намери бяга като от огън. И пак тези неща си ги обяснявам с примитивната природа на мъжете. Не съдя никой. Тази сила на характера съм я видяла в нея, а за външността й да не говоря, защото не съм единствената хлътнала по нея. Може да не е любов това чувство, може да е просто поредният ми опит за някаква революция. Снощи един приятел ми обясняваше как иска да си купи калашник и да изтрепе всички боклуци в България... И на мен ми е идело да го направя, обясних му, че трябва да спрем да се борим с вятърни мелници като Дон Кихот... Ние водолеите сме такива. Винаги има изход от болката и разочарованието, но със сигурност не е НАСИЛИЕТО... Правете любов, а не война, дори и тази любов да бъде "грешна" в очите на другите. Та дори това, че двама души мъж и жена съжителстват заедно без брак си е същият грях, ако се позоваваме на Библията...

30.   (от автора) Итересното е, че за мене този човек е цяла една нова вселена, не просто мъж или жена. На тези години изглежда по този уникален начин, по който тука 18 годишните момичета не могат и да искат. Тука има толкова злоба и завист, която се изписва на лицата на повечето... Причината да изглежда така е, че в този човек няма капка злоба, няма една бръчка по лицето. Просто е над нещата, над всичко, изключително духовен човек. Има усмивка на дете, най- прекрасното същество, което съм виждала. По света има милиони любовни истории, които разказват във филмите и в песните... Горещо ви препоръчвам един сериал, който има милиони фенове по света. Засяга много социални теми като любов, приятелство, алкохолизъм, хомофобия та дори и рака като болест :( Мен лично ме разтърси из основи. А до сега съм била буквално кон с капаци. Знаех си само чашката, ограничените приятели и жалките опити за някаква връзка. Препоръчвам ви сериала: "The L Word". До сега не исках и да чуя за чижбина, бях хомофоб, бях адски нетолерантен човек, което възприемах като сила на характера. Тези рамки в които се затваряме породени от злобата ни правят супер глупави, колкото и да се образоваме. Омразата и нетолерантността не водят до нищо добро. Защо не се намерят хора в нашата изостанала страница да проповядват любов. Горепосоченият човек го прави в Америка и то с голям успех. С общи сили даже променят закони... Споделейте мнения за сериала :)

31.   Сещам се сао за една 39 годишна актриса, с едно дете и без бръчица на прекрасното й лице - Kate Beckinsale :)
Ако не е тя - просто не те разбирам....

32.   имаше една която не пропускала концерти на мадона,
голяма фенка била

33.   (от автора) Сега ще познаваме коя е тя ли? Аз си лягам за поред път да сънувам розови сънищс с нея...

34.   номер 1 го каза, а до авторката, не си се наживяла на мъже, не вярвам да си минала през толкова през колкото разбрах в историята ти, дори малко грубо да прозвучи - доста си наивна и не ти трябва да ходиш при тази жена, а един голям мъж с един голям " " да те докара на тебе си

39.   Аз бих искала да подкрепя авторката за желанието да притежава тази жена. Няма нищо по хубаво човек да преследва мечтите си и няма невъзможни неща. Предизвикателството е голямо, но ако искаш някой трябва да го имаш, няма значение цената която ще платиш. Аз съм омъжена с деца, но това не ми пречи да желая друга в момента повече от живота си. ЛУДОСТ ли е незнам, но ще я постигна независимо риска който предприемам. Най лошото само е, че не я искам за веднъж, а за постоянно....

40.   Хайде, хайде... наситила се била на мъже! Не вярвам да познаваш и един свестен мъж! Да не говорим за нормална и удовлетворяваща връзка с такъв...
Всичко друго са само оправдания и носене от 9 кладенеца вода, за да прикриеш вродения си хомосексуализъм, който дори пред самата себе си не смееш да признаеш (и едва напоследък правиш опити да "легализираш" под предлог, че "си се била наситила на мъже").
Айде не на нас тия!

P.S. И какъв е тоя "непОкист", при положение, че си писателка? Не знаеш ли, че тази дума идва от израза: "Не ми пука!" => непукист?

41.   Мацката от "Флашданс" е на 50 и отговаря на описанието :) Много хубаво, драга, ама не виждам защо си въобразяваш, че тя ще отговори на чувствата ти, ако въобще си способна на някакви. Звучиш ми като младите п*чки с претенция — "аз съм такава, онакава, мъжете не ме разбират, като видят хем красива, хем интелигентна, хем свястна и си плюят на петите". Съжалявам, мила, но по чутото от теб самата, не си свястна. Красива и интелигентна — може би. Ако се видим някъде, вероятно ще реагирам като №20 — чукам те веднъж и те оставям да си тръгнеш с илюзията, че ти ме изоставяш, а не аз теб. Да си жива и здрава, пък дано след някое време да срещнеш подходящ човек: мъж, жена, какъвто ти е по душа. И ако наистина си писателка, вземи го научи пусти правопис, помага.

42.   Я бягай да пйинеш още едно и ни остави намира!!! Фантазии на алкохоличка!!! Аз и без алкохол съм си постигнал много а ти продължавай щом така тие лесно)))

43.   Авторката иска да й помогнем със съвет.. ама има ли смисъл? Тя си е наумила, че иска да се види с дадената жена и да я зариби. Много малко вероятно, но все пак, що да не пробва? Ако има пари за трошене.

п. п. не обобщавай за мъжете, моля. По едно време и аз обобщавах за жените, че са к. рви. Ама срещнах жена, която не е...

44.   Според мен ти си хомосексуална имаш проблем с мъжете, защото си мъжемразка и по някаква причина си се заела да им 'отмъщаваш', мога да те уверя че повечето едвали се оплакват. Що се отнася до интелигентността ти, тя може да бъде призната единствено в среди където се смята че емоционалните и социалните проблеми могат да се решат с калашници. Разбирането ти за стойностен филм въобще го оставям без коментар. Иначе отиди, ще е огромно разочарование, но това ще е за твое добро, защото малко ще те приземи и ще ти даде една по ясна представа за света около теб, разбира се после може да станеш женомразка. За протокола М38г не по 'тези' географски ширини.

46.   Да не отварям нова тема, искам и аз да споделя нещо. И аз, както и авторката съм в същото положение. Преди около година се запознах във Фейсбук с Шарън Стоун. Първоначално си писахме, след което виртуалната комуникация мина на по-високо ниво - Скайп. Тя си падна по мен, по-точно падна си по моят интелект и реши да ме покани да и гостувам в Ел Ей. Аз обаче се колебая и всеки път и давам уклончив отговор, когато ме попита кога ще се видим. Преди 15 минути отново разговаряхме по Скайп и тя каза, че има възможност да ме посети тук, в България. Как мислите, дали да приема поканата за среща в БГ-води? Чакам мненията Ви с огромно нетърпение!

48.   Кани те като приятелка, не мисля, че изпитва сексуално влечение към теб, рискуваш да се изложиш. Ти си решаваш.

49.   №46, дай ми и на мен скайпа на Шарън Стоун, не бъди егоист! Аз съм млад, умен, готин, а да знаете само какъв мерак й имам… откак гледах "Първичен инстинкт", все за нея мисля. Ако ме покани да й гостувам L. A., въобще няма да се почудя, пък ти ако искаш стой тук — Шарън Стоун размита за него в Америка, той уклончиви отговори дава :))