Споделена история от Секс и интимност

От седмици искам да правя секс...
Здравейте. Всички пишат по различни поводи. Реших се и аз въпреки, че ме е срам да говоря за това. От седмици искам да правя секс. Мнозина ще ме помислите за ненормална, но искам малко внимание и нежност. Искам да поясня, че съм на 24 години и че още съм девствена, но това е друга тема на разговор.

От известно време си пиша с едно момче, което ме възприема само за приятелка и не ми е показвал да ли има някакви чуства към мен. Да поясня, че е най-добрия ми приятел.

Докато една нощ имах фантастичен сън, в който участваше моя най-добър приятел. Сънувах как ме докосваше и целуваше по врата докато сутринта майка ми така ненадейно ме събуди и всичко свърши. Дори и сега вътрешно искам да го направя реално ама не знам дали е редно да сънувам такива неща.

Не мога да споделя дори с майка ми какво стана през ноща.
Затова ми е малко трудно да говоря затова. Редно ли е да мисля за това какво е да го направиш реално с този човек или да забравиш за случвалото се. Мнозина сигурно ще ме разберат, но не знам дали този сън се дължи на факта, че съм още девствена. Повечето мъже няма да ми повярват, че е така, но е истина.

Кажете ми нормално ли е всичко това?
Моля помогнете ми, но искам само истината и нищо повече. Може някой да кажат, че това е нормално, но мен толкова ме е срам, че дори не знам как написах тези редове......

Коментари

1.   Според мен,се далжи на това че си 24 годишна детсвеница и нуждатати да правиш секс.Не трябва да те тревожи се ще го напрайш.КЪСМЕТ

2.   Към номер 1:
деТСвеница???

3.   Спокойно , мила , нищо нечовешко и лошо не е станало ! напълно нормално е да искаш интимности и ласки ... а това , че е най - добрия ти приятел , както казваш още по - малко трябва да те притеснява ... не трябва да те е срам - един живот живееш ... човек не може да застане срещу желанията си ... а за сънищата ... те са най - интимната територия след душата и са мястото където най - смелите ти мечти можеш да видиш сбъднати .. а за момчето мога да кажа , че в съня ти е бил той , защото ти си на 24 и не си правила секс , а той е мъжът най - близко до теб и му имаш доверие ... пред него можеш да се отпуснеш и споделиш всичко ... така че един сън не трябва да те стресира така ... гледай в реалния живот да направиш каквото е необходимо :) ... успех ти желая от сърце !

4.   Това е повече от нормално за тази възраст. И аз бях същата, не смеех да кажа или да покажа как се чувствам. Всички ме мислеха за ненормална само защото исках да се запазя за първата брачна нощ. Според мен покажи на момчето, че имаш по- друг поглед към него. Може пък това да не са празни копнежи. Може би и той чувства същото и не смее да ти каже, за да не те обиди по някакъв начин с това.

5.   Напълно нормално и естествено за възрастта и състоянието, в което се намираш. Не може да се контролира подсъзнанието, то поражда сънищата ти, които са плод да желание, потребност от нещо- в твоя случай - нежност и ласка. Не се притеснявай от това, което се случва. Мой колега имаше пациент лишен от свобода, който всяка нощ сънуваше, че кара кола ( без да е карал някога). Можем да затворим тялото си в рамки на поведение, възпитание или килия, но душата ни остава свободна и кара подсъзнанието да ни създаде сънищата , от който имаме нужда.
Д-р Хаус

6.   Напълно съм съгласен с номер 2. Към номер 1: научи се да пишеш и не съветвай хората да правят секс при условие че ти самата не знаеш кой какъв е в тоя секс. Научи се да пишеш, че така изглеждаш направо смешен/смешна. И между другото "дАлжи" не се пише така, неграмотничкото ми.

7.   Сънувала си това, защото наистина го желаеш. Към номер 1 - пише се девственица хахаха

8.   Ако наистина не искаш да сънуваш такива неща преди да легнеш си мисли за нещо друго при мен става но всеки е разлечен

9.   Това е напълно нормално!!! Човек когато силно желае нещо и него получава, започва да го санува. Това, че си девствена не е причината. Може да оказва голямо влияние но мисълта ми е, че аз несъм девствена и ми се случват същите неща. Нормално е да сануваш най-добрия си приятел и намен се е случвало. Той най-добре те разбира и постепенно от това негово внимание което ти обръща се появяват тези сънища. После се влюбваш в него или поне така си мислиш, че си влюбена а той те смята като приятелка само и накрая ще си наранена като нети отвърне както ти искаш а и ще загубиш приятел.
Идеята ми е, че трябва много да внимаваш МНОГО! Не се привързвай по друг начин към най-добрия си приятел, защото много ще страдаш после. Намери си някой с който дааа правиш секс и не се притеснявай. Късмет!

10.   Здравейте. Според мен проблема се крие в това, че ти си доста срамежлива и сигурно за това до сега не си правила секс. Доста хора на твоята възраст дори и по-малки са го правили, но както изглежда на теб ти се прави, ама ... явно няма с кой..! Ако наистина харесваш най-добрият си приятел, по-добре ще бъде да му кажеш, а може пък и той да има някакви чувства към теб... не се знае! Всичко е възможно. Това е моят съвет: кажи на приятелят си, че си влюбена в него и ако и той изпитва това към теб, му кажи какви са нуждите ти и може да го направите.. незнам! е, хайде, това е от мен. УСПЕХ! :)

11.   Здравеи прочетох всички коментари много внимателно, а това което мога аз дати кажа е да бадеш по спокоина, и смела и когато имаш нужда от секс да го споделиш с човека когото обичаш. Успех

12.   Направи го!!! След това може пак да сънуваш....нищо лошо не виждам в това.И при мен се случва! :)

14.   Темата е малко стара, но все пак... Аз съм момче от София в подобна ситуация, ако се интересуваш ми пиши на skidddrow@abv.bg

18.   от модератора - не публикуваме коментари, написани на латиница!

23.   Просто трябва да се изчукаш веднъж и това чувство ще отмине.. Аз като го направих за първи път бях на 16 и мн се изкефих. Спах с едно момче което беше по голямо от мен и знеше какво прави, когато проникна в мен малко ме заболя обаче после ми стана мн хубаво.. Успех