Споделена история от Секс и интимност

Секс с 30 години по-възрастен
Здравейте, жена на 29 съм. Омъжена съм, но едвам дочаквам ласки от мъжа си, веднъж на 10 дена за по три минути. Не може, не иска или какво още незнам, от почти година се опитвам да говоря по темата, но без резултат. Писна ми да се моля за секс. Уж сме млади хора, а живеем като братче и сестриче през повечето време. Сексът е все по моя инициатива след многомрънкане, молби, съблазняване и прочее. Във всичко останало е добър - работи, грижи се за децата.
Междувременно, в службата се случи нещо непланирано. Не се влюбвам лесно, но ме очарова колега с почти 30 години по-възрастен. Мислех над рисковете и реших да "се заиграя с него" защото го харесвам и защото имам нужда от секс, поне като временно решение - няма да я лягам и да се погребвам я след като мъжа ми не ми дава това, от което имам нужда. Въпросът ми е друг - никога не съм изневерявал, не съм комуникирала - имам предвид лични отношения - с мъж с толкова голяма разлика и незнам как да подходя. Чудех и как е секса с мъж на 55 +. Някой да сподели опит по въпроса. Как се сваля такъв мъж - интелигентен, с доста опит и голяма разлика? Притеснявам се, че той ще е много резервиран към мен, въпреки че имам нуждата физика и капацитет, за да впечатлявам мъжете...
П. С. - Моля, да не ми четете морал. Няма да си развалям семейството, нито неговото, ако е женен. Искам само секс -бъди като временно решение докато работя над поведението на мъжа ми. Имах цели 10 месеца да се терзая в съмнения и реших, че няма да влизам в манастир все пак - и аз съм човек. Да чуя съветите на хората, които имат опит в такива отношения....

Коментари

51-62 от 62

68.   до номер 67 от номер 62
Логика няма и не е казано, че едните правят по–добър секс от другите! Просто това е моето мнение и такива са ми впечатленията и ги споделям с вас, не искам да се налагам на никого... Просто споделям моя опит по темата все пак затова е и сайта

69.   До 56

Нямаш нищо с твоя колега, не знаеш дори за неговите чувства, но си споделила с приятеля си. Абсолютно наивна и глупава постъпка, лишена от логика, разум, бих казала дори егоистична. Искала си да му споделиш, за да се отърсиш от товара на гузната си съвест, но не мислиш, че ще разбиеш сърцето на приятеля си, което вече си направила. Разрушила со основите на връзката ви - доверието. Приятелят ти вече ще се съмнява в чувствата ти към него.

85.   Влиза дядо в аптеката да си купи виагра.
Там млада и секси с къса пола аптекарка, се качва на стълбичката да вземе опаковката. След секунди дядото казва:
- Остави моето момиче, в бабата е проблема!

86.   Мой приятел,на 65г.,случайно се запознава с неомъжена 32г.хубавица и започва връзка с нея.Същата му се оплаква,че нейният приятел и връсник я чука точно 3 мин.,свършва и въобще не може да я докара до оргазъм !!!
С другите бройлери,на същата възраст не й е било по различно от това !?
С приятеля се чукат здраво,пози,експерименти и 3-те дупки запълват успешно,дори включват и приятелката й,а той се справя и с двете мацки !
Не вярвах,но когато ми показа снимки и видео направо паднах от коня !!!
Такова яко ебане не бях виждал и по порно филмите,направо ме разбиха!
Така че момиче,струва си да опиташ,пък знае ли човек,може и да ти хареса !?

87.   Ти вече си си развалила семейството. Т. е. вече те сърби, та се не трае. Изневярата е в главата.
Ако си мислиш че няма да се осерете, много се лъжеш. Дано поне той да е мъж на място и да не ти посегне. То не случайно в Библията се говори да не пожелаваш Жената на ближния. Че то ако оставим на вас, каквито сте курви едно семейство няма да остане читаво

Което се и случва, ако погледнете разводите и демографията.

90.   Мисля че няма жена която да не е била привличана в живота си от доста по-възрастен мъж. А някой и дори са изживявали това привличане.
По времето когато все още бяхме гаджета със съпруга ми, живеехме в различни градове. Тъкмо бях започнала работа. Бях на 24. Запознах се с мъж който живееше в съседният вход. така и не разбрах точните му години, но при всички случаи беше над 55. Беше разведен. Винаги много добре облечен. Добре изглеждащ, влимателен, мил, усмихнат... Всичко започна бевно, с покана за една разходка. След това кафе. Знаеше толкова мноо и разказваше увлекателно. След това една вечеря, на която пийнах повече вино и логично завърши в леглото. Не можех да му се наситя. През следващите 6-7 месеца имаше периоди в които правехме секс всяка вечер, а през някой почивни дни когато не се виждах с мъжа ми, той ме чукаше по 4-5 на ден. Казваше ми че му действам като афрозодиак.
Беше незабравимо изживяване и научих много от него. Не съжалявам нито за една минута с него.

91.   Браво №90-путка изтъркване няма, а и опитен мъж знае как да те наебе до побъркване и както виждаш, ще си спомняш това яко ебане за цял живот!

92.   до 90 - Интересно ми стана как са се развили по нататъшните ти отношения и с по възрастния господин, и със съпруга ти. Би ли разказала? Сега къде живеете със съпруга ти, в същия блок в който е и по възрастният господин или на друго място? Поддържала ли си или все още поддържаш ли отношения с него откакто си омъжена, имате ли деца, съпруга ти не се ли осъмни нещо. Колко време продължи връзката ви с господина?
Ще съм ти благодарна ако споделиш.

93.   Не знам как си го представяте това с добрия секс на 60 , особено при мъжете. Познавах един такъв, имаше гадже на 25 (класически чичко-паричко е, лесно му връзват). Зобеше Виаграта като ментови дражета.
Аз съм на 42. Помня колко време можех да правя секс като бях на 18. И на 30 помня. Сега едва го докарвам до 2-3 часа секса. На 60 сигурно ще ми става по веднъж в седмицата изобщо. По възрастни мои познати и колеги на 50-55 вече започват химията.

94.   №92-явно и ти мечтаеш да бъдеш здраво и хубаво наебана от възрастен мъж, затова питаш за подробности и детайли!!!
Жената не спира да търси ебач, който да не я наебе така, че да пуши отдолу!

95.   Авторке кажи след 8 години след като си пуснала темата дали въпросния любовник е още жив или е хвърлил топа и ридеш за него

96.   М54
Имам 3 извънбрачни деца точно заради такива отношения. Какво им става на младите!

51-62 от 62