Споделена история от Секс и интимност

Секс с 30 години по-възрастен
Здравейте, жена на 29 съм. Омъжена съм, но едвам дочаквам ласки от мъжа си, веднъж на 10 дена за по три минути. Не може, не иска или какво още незнам, от почти година се опитвам да говоря по темата, но без резултат. Писна ми да се моля за секс. Уж сме млади хора, а живеем като братче и сестриче през повечето време. Сексът е все по моя инициатива след многомрънкане, молби, съблазняване и прочее. Във всичко останало е добър - работи, грижи се за децата.
Междувременно, в службата се случи нещо непланирано. Не се влюбвам лесно, но ме очарова колега с почти 30 години по-възрастен. Мислех над рисковете и реших да "се заиграя с него" защото го харесвам и защото имам нужда от секс, поне като временно решение - няма да я лягам и да се погребвам я след като мъжа ми не ми дава това, от което имам нужда. Въпросът ми е друг - никога не съм изневерявал, не съм комуникирала - имам предвид лични отношения - с мъж с толкова голяма разлика и незнам как да подходя. Чудех и как е секса с мъж на 55 +. Някой да сподели опит по въпроса. Как се сваля такъв мъж - интелигентен, с доста опит и голяма разлика? Притеснявам се, че той ще е много резервиран към мен, въпреки че имам нуждата физика и капацитет, за да впечатлявам мъжете...
П. С. - Моля, да не ми четете морал. Няма да си развалям семейството, нито неговото, ако е женен. Искам само секс -бъди като временно решение докато работя над поведението на мъжа ми. Имах цели 10 месеца да се терзая в съмнения и реших, че няма да влизам в манастир все пак - и аз съм човек. Да чуя съветите на хората, които имат опит в такива отношения....

Коментари

1-50 от 62

1.   и моя не ме желае имам сащия проблем, най добре се облекчете с въпросния господин секса ще е супер все пак е на години има опит ще е мил, внимателен и тн. Аз сащо ще изневера на моя защото то не се издържа без секс поне да ми подари един вибратор тва животно

3.   Остави колегата си на мира. Влез в положението на мъжа си. Възможно е да има някакви проблеми, които ти не можеш да прозреш.

4.   Обичах мъж на 50, а бях на 29! Всеки човек е различен и сама трябва да усетиш нещата и да избереш подхода към него. Бъди себе си и не му се сваляй! Секса междодругото ни беше страхотен!

5.   Цитирам:Няма да си развалям семейството, нито неговото, ако е женен. Много се извинявам но откога "секса" с друг не разваля семейства. Както изглежда ти си точно като всички останали с извинение "курвички" който си мятат оная работа напред назад. По-добре се осъзнаи преди да си направила белята. Мога да ти кажа, че секса с 55 е като самолет без гориво. Легниш ли си с този "колега" за мен ще си като всички останали парцалки. Ама ти се решаваш де все пак си е твоя живот. Горкото момче де да знаеше какво се върти в ъкъла ти... все тая по темата 29години жена да си легни с 55 годишен мъж е все едно 10 годишно лапе да легне с баба си. Ти решаваш.

6.   Привет бъди откровена и директна с него , кажу какво желаеш спокойно и смело , с женска чаровност , няма да ти откаже , той се смущава повече от теб м. 67
vinarsko

8.   Просто му кажи какво искаш, без никакво притеснение. И мен миналата година ме свали жена на 23, сега на 24. Бях си сложил долна граница 28, но след настояване от нейна страна се съгласих без ангажименти, както за нея така и за мен.

9.   Според мен изобщо няма да сбъркаш. Очаква те нещо върховно!

10.   Това никога няма да си го причиня!!! Няма ли да те е гнус? ! Ужас с някакъв дядка! Не, по добре да умра, но никога няма да го направя дори и пари да ми предложат!

11.   Не знам как го търпиш твоя... Явно получава секс от другаде, или е изнервен, или си му омръзнала. Говори за последно с него... кажи му директно, че не си задоволена от мн ввреме насам и си мислиш, че има друга или си му омръзнала. И ако е така - по-добре да се разделите... И ако отново нищо не каже и не предприеме нещо - наистина ще е добре да се разделите. Разбирам да има дни, в които да не правите секс, но да не сте интимни месеци наред за мен не е нормално. Повече от очевидно е, че сте си омръзнали, наситили сте се един на друг, или той получава секс от друга.

П. С задоволявай се с дилдо, или го направи с друг... докато чакаш твоя да се нагизди, ще остарееш. А още сме млади...

14.   Ако искаш здрав секс, промени възрастовия диапазон.

18.   О, възрастните партньори могат да бъдат страхотни! Нежни, търпеливи и наистина искат да задоволят жената до себе си, да й дадат всичко; знаят как да я карат да се чувства желана и секси... Разбира се, че ерекцията им не е като на 25, но все още имат пръсти и много по-важно - обичат да близкат и галят навсякъде.
Покажи му, че го желаеш и ти, че го харесваш и цениш. Бъди откровена, минало му е времето за игрички. Навярно знае какво точно иска и как да го постигне. Ако си ти - много ще се радвам за теб :-)
Моят партньор е с 36 години по-голям от мен (26 срещу 61) и никога не съм била по-щастлива и разкрепостена в леглото.
Успех!

20.   Еми тъкмо безопасен секс, то семето му е станало на кускус, няма да стане беля. Само гледай мъжът ти да не разбере, че ще падне от смях.

21.   Поредната курва. Мъжът й работи, а тя да му изневерява. Къде е любовта бееее - въобще знаеш ли ти кво означава това??? Всички жени сте едни и същи - само чакта някой да ви изтърка "сливата" (с извинение). Вашите се опитват да постигнат нещо в живота, ти с някакъв старец.... Вие не знаете кво е любов - просто някакво увлечение. Ако го обичаш го напусни. То ти няма да се промениш.
И аз имах приятелка... Само че ми изневери, заради кво - че всеки ден й докарвах по няколко оргасъма, давах й пари, работих, водех я навсякъде, целувах я, не я ревнувах, спорехме, но... изневери ми. Питам я защо, а тя ми казва, че се е влюбила в друг. А след 1 месец ми звъни да се връща, защото онзи не можел да я издържа. Ти си същата, абе повечето (не всички обаче) сте такива, секссс и само това

24.   Струва ми се, че някои възрастни парньори си правят реклама на наборите и се надяват да ги огрее. Мацка на 26 да върви с 61 годишен, как не.

25.   Подкрепям номер 11 говори с него за последни и ако няма резултат се разделете. Амам от такува мъже, Няма смисъл да му изневеряваш, просто се разделете.

26.   Номер 21 ти кого и как наричаш? Според теб какво трябва да прави да стой при тоя мухлю, които незнае как се задоволява жена и така до кога? Да остарее незадоволена и нещастна ли?

27.   авторката: помолих някой с опит да сподели за подхода... а не хлапетата да ми четат морал. Не всичко в този живот е толкова черно-бяло- или- или. С мъжа ми няма как да се разделим - имаме дете. Обаче и на мен ми е писнало да се моля за секс. Хубава съм, поддържана съм, скъсвам се да работя за семейството.. имам право и на лично щастие, точка по въпроса. Аман от импотентни мъже - колко жени го имат този проблем, аман..

28.   Авторке, съжалявам те искрено. Не мога да разбера жени като теб, които не гледате като се омъжвате, правите деца и после цял живот сте нещастни и за какво - да отговорите на обществените очаквания. Аз съм на твоите години, но имах повече акъл в главата. Вместо да слушам местните клюкарки, аз изчаках и не направих компромис. Днес съм омъжена с 25 г. по-възрастен от мен мъж. Правим страшен секс без помощни средства, правим го дори по два пъти на ден понякога. Още на 19 г. тръгнах с него, но чаках дълго, за да го изпитам, а и вярвах, че ще му омръзна и половата му мощ ще спадне с годините. Нищо подобно. Днес е още по-добър, защото работи по-малко и има повече време за себе си. Случва ни се дори на мен да ми идва в повечко. Независимо от дългата ни връзка си имаме много готин секс, никога не е казал „Не“, уважава ме, глези ме по всякакъв начин и е горд с мен, вместо да ме убижда и унижава, да ходи при мамчето при всеки проблем като мъжете на приятелките ми и роднините ми. Подиграваха ми се те на сватбата и ме клюкариха, ама сега ми завиждат на семейството, защото моят мъж си е у дома, гледа си семейството и се грижи за сексуалните ми нужди, ходим по почивки и изобщо - нямам нужда от любовник, докато те са тръгнали по любовници и най-страшното - не само за секса, а за пари и подаръци, защото мъжете им не са способни да изхранят собствните си деца, но за алкохол и за роднини имат. Така, че можеше да ти се случи и по-лошо. Моя приятелка не само не получава секс от 30-годишния си съпруг, който виси по кръчмите всяка вечер, но и спи с 55 годишен мъж, за да има дърва, зимнина и облекло за детенцето си. Ей това е. И тези хора ми се смяха на сватбата, че ми бил стар съпруга. Но не им се сърдя де. и теб те съветвам да си правиш, каквото си решила да правиш със зрелия мъж - няма да съжаляваш, да си изгледаш детенцето и кой знае - може и да намериш мотивация да биеш шута на твоя „мъж“.

29.   Авторке това, че имаш дете от този ти суприг не е причина да не се разведеш и да немериш свой втори шанс с някой друг. Детето не е щасливо, когато и родителите не са щастлива.

30.   Пробвай с 40 години по-възрастен, секса е още по-як.

31.   А какво да правя аз, 59 годишен мъж. Харесвам една жена на 38 год.. Мисля, че чувствата са взаимни, но не смея да направя решителната крачка. Ами, ако ме отхвърли?

32.   31 - ами гаранция няма да ти кажа. То такива въпроси си задават и пъпчивите деца в сайта тук. Мечка страх, теб не страх... тя решава накрая. Иначе като възраст не виждам да ви е проблем - тя също вече не е първа младост, не може да дари един мъж с дете да кажем и е съвсем естествено да се ориентира към по-възрастните, които имат други цели вече.

35.   Всичко е строго индивидуално, много зависи и от теб как ще привлечеш мъжа към себе си, а и той как ще се отнася към теб, нямате ли взаимно добри лични и човешки взаимоотношения не търси нито любов нито уважение. Ако ти не си най-важната за един мъж -зарежи го. Не те заслужава. В крайна сметка трудно се дават съвети. Отвори си очите и не се заблуждавай в непоискана любов. Всичко е в твоята глава, подсъзнание, интуиция, ... Първо се грижи за себеси, обичай себеси да си жива и здрава, щастлива и после да си полезна за другите които заслужават твоята любов. КОЙТО ТЕ ЦЕНИ -ТОЙ ТЕ ЗАСЛУЖАВА.

36.   Ако си търсиш тъпкач, надали някой 55-60 годишен е най-добрия вариант! Някой на твойте години ще се справи къде къде по-добре...

37.   36 - ти от опит ли говориш?

38.   На такава жена и препоръчвам някой по млад и от самата нея - някой на 20.

39.   "Я елате пиленца при батко... " ;-)

41.   Авторке, аз съм ж на 28г.
Имах 2 " връзки" с хора около 50 г.
Подробности, не ми се пишат и коментират.
Аз харесвах секса и с двамата ( има нещо много первезно)
Разбира се, това е нещо много относително и си е до самия човек, не можем да слагаме всички под един знаменател.
Аз харесвах не само секса, а и отношението- отваряне на врати, подаване на палто, разговорите и т. н
Това е от мен, а избора си е лично твой.
Успех.

42.   Здравей авторке,
на 26г и имам връзка с мъж на 50г. Аз също съм женена и имам твоя проблем-вече сексът е мит...
Ако някога съм вярвала, че мога да го направя някога. Но случи се. Първия път беше зашеметяващо. И оттам нататък-всяка седмица по-веднъж. Охх, какво да ти кажа.. Опитай и ще разбереш. Между другото в по-добри отношения със мъжа ми не сме били-не мрънкам за секс и се разбираме толкова добре. Не съм си развалила семейството и той неговото също. Успех и все пак помни-изневярата е за силни. Ако си 100% сигурна направи го... И разбира се пиши да знаем...

43.   Здравей 42 - няма лошо, че спиш с по-стар мъж, моят мъж е също на 50 г., а аз съм на 27 г. Проблемът е, че си ОМЪЖЕНА и той е семеен. Вашите семейства са разваленни по определение, какво да разваляте. На 26 г. си само, толкова ли не успя да изчакаш, докато срещнеш точен мъж, а трябваше да се омъжваш, а и любовник да си вземеш?

44.   много моралисти, много познавачи на душата, ай спрете се всеки сам знае себе си. когато липсва нешто у дома, има го навън. аз сам семеен на 45, и кво да легна да мра ли като ми се прави любов, подчертавам ЛЮБОВ. до авторката, наслаждавай се, виновни няма...

45.   44, никой не ти е забранил да правиш ЛЮБОВ. Разведи се като хората и си прави любов колкото искаш. Моят приятел така стори, вместо да лъже жена си и да се подиграва с мен. Опитай - ще ти олекне!
На лъжата краката са къси!

46.   за съжаление така и никой не сподели какъв да е подходът към такъв тип мъж -над 55. А колкото до семействата- наивно е да си мисли, че ако няма секс в едно семейство - решението е развод. Особено когато има деца, общ дом и прочее. Просто се намира човек за "решение на проблема" и това е. Мнооого, страшно много семейства живеят така, за съжаление ги има много млади мъже, които не могат. Все пак едно е да търсиш секс, друго- връзка. Надявам се, че зрелите хора разбират разликата. Аз лично не искам друго семейство, но и в манастир няма да влизам - този проблем го имат много младижени, за съжаление..

47.   Авторке, едва ли има универсални рецепти как се сваля мъж с 30 г. по-възрастен от теб. Имала съм връзка с един, който беше с 22 г. по-голям от мен, ама инициативата беше негова.

48.   до 28: нямам думи кака... няма лошо да правиш секс с по-възрастен, обаче да коментираш че другите си били хванали прости мъже които не можели да си изхранват семейството? !? Не всеки е чичко паричко и не всичко опира до кинти.

49.   Трябва да се прави разлика между секс и любов. Стига де еее, всички сме хора, всички правим секс, това не означава, че трябва влюбване.

50.   Един съвет: преди секса с толкова възрастен мъж първо му поискайте последното актуално изследване на ПСА-фактора, едва тогава (освен ако не сте ваксинирана срещу ЧПВ). Почти всички възрастни мъже носят в себе си латентни клетки на ЧПВ, самите те не винаги се разболяват, но могат да го предадат на партньорката. И ако при нея някога настъпи срив на имунната система, може и да се прояви. Презервативът е отлично нещо, но при старци няма как да се нахлузи идеално

51.   Отчаянието води до отчаяни помисли, и съотно действия....
Виж аз няма да те съдя! Просто не искаш ли да разбереш, защо мъжа ти не иска секс? Аз бих предположил:
има проблем/и които не споделя, а ти не се стараеш много да разбереш какви;
или не си добра в леглото - което разбира се можеш сама да промениш.
или той е гей/извратен, а ти незнаеш.
Това, което искам по точно да те посъветвам е: защо не се опиташ да живееш нормално, а ще търсиш любовник? това ще е трудно и подтискащо и за теб. да се любиш с един, а вечер да се връщаш при друг...
Ако в моята връзка/брак стане така: или ще направя така че всичко вкл. СЕКСА да върви нормално, или просто ще си тръгна.
Успех!
М28

52.   До 44, много точно казано, абсолютно сащото бих написал. Мила авторке, желая ти да изживееш неповторимо изживяване, ще се получи, просто имаш заряд в теб, които търси кои да го запли? За моралистите, стоите си пред телевизиите и си гледаите серилите, всащност вие за какво влизате в този саит,нали сте моралисти? Никой не е влезнал да иска съвет, а да получи нравоучение, от пуритани.

53.   до 1, вий сега, лосхо в липсата на секц, лосхото е в отношението, животно... а ти вазприемаяш ли се като кучка? това са изрази които се използват за унижение, а в други слуцхаи вазбуждат? Ако ти е до вибратор, поискай си го, няма нищо срамно вапрос на зрялост е. у дома като не получаваш нужното, наван ще го получиш, зависи какво точно искаш, не си спестяаваи да споделиш какво точно искаш. Желая ти щастие. ДЕ

54.   До 48: Напротив! Всичко опира до кинти, дай да не се заблуждаваме. Бил съм свидетел как колежка със съпруг с данни на фотомодел се хвана с един дистрибутор, на нищо не приличащ, дебел и плешив, който я заведе на почивка в Тайланд. А на мъжа си каза, че е на обучение във Варна. Така, че не ми ги обяснявай тези!

56.   Виждам, че темата е отворена доста отдавна и не знам дали авторката още я следи. Но тъй като съм в ситуация почти едно към едно, реших да се включа в дискоусията. О любопитство. За да разбера какво се е случило и грешка ли е било всичко според авторката (защото според мен тя все пак се е отдала на авантюрата...

Аз съм на 29. Имам седем годишна връзка с мъж на 33. А третия човек, мъжът, който ми е завъртял главата е на 55...

При мен обаче нещата са малко по-различни. Имала съм един единствен мъж в живота си - този, с когото съм в момента. Когато се събрахме, бях все още недокосвана от мъж. Да, все още има такива жени. Заедно сме вече 7 години, но все още нямаме деца. Не сме почнали да правим опити. И вероятно заради това (поне аз така си мисля) и защото още не сме се оженили... между нас почнаха да се появяват проблеми. Станахме враждебни един към друг, нападателни, мнителни... А това, естествено, оказа влияние и на секса. Все още се обичаме и вярвам, че сме създадени един за друг, но...

Един слънчев ден аз започнах нова работа... А в тази нова работа срещнах един красив, интелигентен, галантен, одухотворен, СЕМЕЕН, 55 годишен мъж. В началото той се опита да флиртува с мен, но аз бързо го отрязах, защото бях категорична, че не искам да изневерявам на мъжа си и да променям факта, че той е единствения мъж познал тялото ми...

С течение на времето обаче аз все повече опознавах онзи 55 годишен мъж и все повече се влюбвах в него. Да, при мен не е просто привличане. Аз направо си се влюбих. И споделих това с мъжа си. Защото смятам, че той трябва да знае...

Но освен тази влюбеност, усещам и един чисто... как да го нарека... може би животински инстинкт. Сякаш тялото ми иска онзи човек, а не аз. Сякаш то заповядва на ума и на емоциите ми. А странното е, че аз никога, абсолютно никога не съм се заглеждала по по-възрастни мъже. Още повече мъже с пари. Това винаги ме е отвращавало - малки момиченца да се мъкнат с белобради дядовци с пълни портмонета. А ето, че на мен ми се случи същото. Но не парите бяха причината да се влюбя. А той самия.

Важно е да поясня, възрастния мъж, за когото говоря, не знае за чувствата ми. А може би знае, не знам. Вероятно се досеща от малоумната усмивка, дето ми се изписва на лицето, когато е близо до мен... И лошото е, че чувствам, че и той се влюбва в мен. Ще попитате от къде знам. Ами женска интуиция... На мястото, на което работим сме под постоянно видеонаблюдение. С други думи, аз сякаш нон стоп съм му пред очите. И знам, усещам, че понякога тайно ме гледа. Понякога явно - обажда ми се уж по работа, уж да ми каже да направя това или онова. И все пак, усещам че отношението му към мен е по-различно...

Разпрострях се много (така си и мислех, че ще стане, писател човек съм). Но в обобщение бих запитала:

Грешка ли би било да се подам на този импулс? Дали няма да разбия бъдещото си семейство по този начин? Няма ли да разбия и неговото? И трябва ли да ги разбиваме? И още нещо, при положение, че при мен е не просто физическо привличане, а има и чувства... какви ли биха били последствията от една евентуална изневяра? Не би ли ми замотала главата още повече? Или пък тъкмо напротив - ще се кротна и ще се върна при мъжа си разкаяна и сломена, молеща за прошка...

Как мислите?

57.   ами преди да си опитала няма как да знаем какво ще се случи.. има толкова различни сценарии

58.   не слушай коментарите на глупаците тука. мъж на 50 или 60г не е старец и такива мъже са в пъти по добри от 20 или 30 годишните пикльовци, аз само с такива мъже спя и за миг не съжалявам, хареса ли ми мъж на тези години флиртувам и почти никога не е имало някой който да се изложи

60.   До 58
Интересно на колко години си, мила.
Аз, когато бях на 60 имах приятелка на 28. И ме преследваше. Въпреки че не бях нито богат, нито атлет. Защото никога не съм правил секс с жена, която да не съм обичал.

62.   Опитът говори своето....
Аз съм на 19години имам си приятел от 2год сериозен който е на 21 и адски ме обича и е влюбен в мен говоори ми за семейство и деца.. Но аз съм човек (егоист).. мисля само за себе си, от както съм с него не съм спирала да кръшкам била съм и с млади и със стари! С много за възрастта си сигурно ще кажете че съм курва... , отворих се на 14!
Но мога да ви кажа от личен опит че днешните младежи не стават за нищо... от 3 години имам интимна връзка със семеен мъж на 47години. Преди него не знаех какво е удоволствие от секс как да изпитам оргазъм... Той е всичко от което една жена се нуждае в леглото....
Издържлив, с голям член който ме изпълва цялата до основи, знае къде и как да пипне, абе абсолютно всичко! Той е най–близкия ми приятел след семейството, дава ми най–ценните съвети държи се с мен като с дъщеря...
Освен това съм била няколко пъти за разнообразие с момчета на моята възраст еднократно и други...
Но такъв като него никъде не срещнах и няма и да намеря.
Тъййй че съвета ми към всички жени е просто правете това което ви се иска докато сте млади, защото после и да искате няма да можете. И правете разлика между любов и секс...
Любов това е семейството, любимия, семейното огнище, децата, мъжа, а секса е нещо нормално и човешко от което всяко живо същество има нужда, ако съпругът не ви доставя нужното удоволствие или вие на него, то всеки е в правото си да го намери другъде, но пък не трябва секса да разбие семейството или обратното!
Надявам се да съм ви била полезна

63.   От №61
искам само да уточня, че моя приятел ми дава предостатъчно секс, но проблема може би е в мен!
Аз никога съм нямала тръпка, и не съм изпитвала удоволствие с момче на моята възраст. Трябва да бъде по–голям за да ме привлече. Може би казармата също оказва влияние, сега като я махнаха няма вече и истински мъже.

64.   Истински ме разсмя № 62 :)
Ти не си никакво момиче на 19 а стар чичко, който толкова иска да прехвали него си и наборите му че току виж си, си повярвал.

Цифрата 20-30-40 години разлика ме погнусява!
Няма значение дали си на 20 години или на 50 години, за да правиш хубав секс!
Нищо не може да ти даде един стар мъж или стара жена!
Никога модата, с големите фрапиращи разлики между мъжете и жените няма да излезне от мода.
Пълната деградация на 21 век!
Не съм в настроение, за да пиша повече...

-Bloody Mery-

66.   До № 64 - драги, ти знаеш ли изобщо за какво говориш? Противоречиш си във всяко изречение. За останалото - по същество - вече писах. Един мъж, ако е здрав и не е похабявал органа си по долнопробни "майсторки" със съответните венерически последици, може да подкара самолета и да излети не само на 50 или 60, но и до 70 години. Има и изключения, разбира се, чувал съм и за 80-годишни мачовци.

67.   Нещо не мога да разбера тази логика, че по-възрастният прави по-добър секс. Значи човек може за пет години да получи висше образование, но за добър секс разликата трябва да е две-три десетилетия? Не ми се вярва.

1-50 от 62