Споделена история от Секс и интимност

Съпругът ми ме опипва докато спя
Напоследък съм много натоварена в работата, старая се да се издигна все по - високо и се изморявам повече. Лягам си малко по - рано от обичайното и съответно със съпруга ми правим секс малко по - рядко. И двамата се изморяване, което рефлектира. Той, обаче има неспокоен сън понякога, когато се събуди през нощта ме опипва докато спя. Нямаше да разбера това, ако не бях сънувала, че някой ме натиска докато спя. Усъмних се и го попитах и се оказа, че наистина го е правил, което е повлияло и на сънищата ми. Не съм му ядосана, даже ми е мило, но ми е кофти да ми прави такива неща докато спя. Как да го накарам да спре, защото ми е странно. Той е голяма душичка, и ми се усмихва и после пак знам, че ще ме опипва докато спя. Не се оплаквам, но ми е странно, кой го знае какво прави докато спя :)

Коментари

1-50 от 51

1.   хмм аз съм момче на 15 г. но както и да е бих казал че можеш да поговориш със него и да му споделиш как се чувстваш и че ти е странно а другият начин който можеш да пробваш е да му кажеш че всеки път когато започва да прави така поне да те събужда и да се радвате на романтиката двамата ;]]

2.   какво ще правиш скъпа:)НИЩО!!! радвай се че съпругът ти те желае, какво може да ти направи освен да те на-бе докато спиш:))ДАЙ БОЖЕ ВСЕКИМУ

3.   "Много странно", на мъжа ти му се чука и се опитва да си компенсира по някакъв си негов начин.

4.   Любов какво да се прави.

5.   Напълно нормално е според мен и аз го правя като ни се поразреди секса, споко!
М 29

7.   Ти си откачена. Какво толкова като те опипва? Ами мъж е все пак. Ти се радвай, че изобщо има интерес към теб защото на повечето това им е проблема! Кой знае какви неща правел? Е ти какво искаш да не се самозадоволява никога ли? Аз също съм жена, но мисля доста по-различно от теб.

8.   РАДВАЙ СЕ!
Това значи, че желае ТЕБ, не някоя друга.
МНОГО ЖЕНИ ЩЕ ТИ ЗАВИДЯТ!

А и какво толкова - мъж ти е, иска те, нито те наранява, нито ти прави нещо, което по принцип не правите.
Наистина - радвай се. : )

10.   Виж, това е белег на извратеност, който най-често се проявява по време на сън, щото се подтиска в ежедневието.

Да, милата душичка той, прочети малко по темата и адски мил ще ти стане..

11.   Имаш страстен мъж които не умее да се сдържа и много от четателките тук биха ти завидяли за това защото повечето имат проблеми от типа "той вече не ме иска" до колкото ти :) Той те желае и ако имаш време да му потушаваш огъна, вярвам че той ще спре да го прави това или не чак толкова често, зависи колко си се постарала :)

14.   Продължавай в същия дух и съпругът ти ще се обърне към друга, която ще опипва и оправя. После ще ревеш по форумите, че иначе кроткия ти съпруг кръшка и ще се чудиш каква ли е причината. Извинявай за грубото изказване, ама се опомняй навреме и почни да му пускаш малко повече.

15.   и един съвет от мен , давай сега , след 30 години я камилата я камиларя ти ще си със хубава работа и ще пишеш тема тук , ами мъжът ми не ме иска :) , ако съм на теб (мъж съм де :) ще го опипвам и аз , нагласяй часовника за през нощта и го побутвай и ти , да ти имам и проблема :)

17.   Да го накараш да спре??? Ти добре ли си! Повечето семейни двойки точно по средата на нощта правят най-сладкия секс! Мъжете си умират за това, повярвай ми! Отдай му се поне веднъж по този начин, колкото и да си уморена в такъв момент и не го вини, защото.. ти си знаеш защо. Бърз секс и после сън, без много обяснения, какво по-хубаво! Радвай се, че мъжът ти те желае, това няма да е вечно, да знаеш. Ще копнееш за тези дни, в които те буди и иска секс и е възбуден. Запомни ми думите! Ако си позволиш да му се присмееш или да се ласкаеш, че той това прави, ще го отблъснеш и отдалечиш от себе си, а нищо чудно и настрани да погледне. Ако искаш да е спокоен и продуктивен в работата и весел през деня, пусни му през нощта тихичко, знам, че и на теб ще се хареса, просто го остави да си свърши работата, не е нужно да правите акробатики и да се доказваш ти с нещо, не и в този случай.

18.   Ако това наричаш странно, значи не си запозната с мъжката сексуалност изобщо. Образовай се! Сигурно странно ти се струва и сутрешната ерекция при мъжете? При някои тя е именно по средата на нощта. Прочети малко книги по въпроса!

19.   Съпругат ми прави същото и не бих казала че ми е неприатно, или да е проблем. Това означава че те желае, но може би в теб е проблема миличка. По скоро му липсва нещо дето не му позволяваш в секса и тека си наваксва. Ако е задоволен сексуално и му пускаш редовно мисля че ще спи като къпан след бурен секс. Ако има прекалено хормон за израсходване може пак да му се иска. Моят също го прави и това ми доставя голямо удоволствие. Дори го улеснявам повечето пъти нарочно лягам без белъо и ефекта е доста добър, особено като разбере че си гола под ношничката или някоя лека спална дрешка. Отпусни се мила като го усетиш че го прави и му се отдай. Щте видиш ефекта след като разбере че испитваш удоволствие от това, .... повярвай ми ще ви е готино.

20.   Според мен на жената просто не и е приятно докато спи някой да я опипва.. както каза един от коментиращите това е белег на извратеност. И ако на нея не й е приятно, Вие спрете да и "завиждате" и т. н..

И аз бих се почувствала кофти, ако ме опипват до като спя.. Щом му се е*е.. просто да й каже.. Тя може да отдели време и да не си ляга толкова рано. Но докато спи.. простете ми, но не го намирам за правилно.

аНаБел

21.   аНаБел, ти от кога си омъжена и спиш с мъж? Каква извратеност е това собственият ти съпруг да те докосва?
Просто авторката не задоволява съпруга си и онзи си иска, но тя не се сеща да му даде.
Мъжете иначе са понякога като малки бебета. Имат просто нужда от нас. Моят има в момента големи проблеми и се събужда посред нощ, събужда и мен, искал да се гушкаме да не бил сам.
Когато си омъжена и ти ще видиш - не можеш вече да гледаш само своите си нужди, а се съобразяваш и с мъжа си. За мъжете редовният секс иначе е много важен, да спиш ти до жена всеки ден и да не можеш да правиш секс за тях е мъчение. Жените определено сме по-силният пол.

22.   До 21 то пък жените понеже не сте като бебета - такива сте лигли, целувки, лиготийки, мечета със сърчита, ужас. Като човек ви види форумите например БГ Мама - ужас, то не са блестящи цветчета, канички с кафета, мечета и котенца. Егати лиглите сте честно. Трябва ви повече бой и секс.

23.   Абе луди ли сте бе. Било извратено.....
КАКВО МУ Е ИЗВРАТЕНОТО ДА ОПИПВАШ СОПСТВЕНАТА СИ ПОЛОВИНКА.

25.   Какво се оплакваш, човека те желае, трябва да се радваш. По-добре ли е да се обърне на другата страна и да захърка като дъскорезница, а през деня да те забелязва само като слугиня. Тази ситуация е много по-честа в българските семейства.

27.   И при мен се е случвало. Рядко му давам през нощта когато най-хубаво си спя. Да е намерил по-нормално време след като иска да го правим. Работя много тежка работа.

28.   Замисли се върху това как съсипваш семейното щастие с работа.
Мъжът ти те желае и неговото поведение е нормално.
Твоето не е.
Ако искаш той да бъде нещастен, продължавай в същия дух.
Ще издържи още малко, после или ще си намери любовница, или ще започне да гледа порно.
А теб те чака или развод, или ще ревеш в spodeli как мъжът ти вече не те поглежда.
Не знам на колко си години, но нагонът ти е като на 70-годишна бабичка, а разсъжденията на нездрав човек. Сигурно имаш хормонален дисбаланс или някакво друго заболяване.
Всяка здрава жена би се зарадвала, ако партньорът и я гелае и не хи имала нищо против среднощен секс.
Жена съм.

29.   Аз много обичам да лижа краката на жена ми докато спи... Възбуждам се силно.
мъж на 43 съм.

30.   Не знам. От две години спя на дивана, а жена ми сама напряко в спалнята и не ги разбирам тия работи.
М49

31.   Да ме събуди в 3 часа през нощта? Това според вас нормално ли е?

32.   До 28
Пред пенсия сме

33.   И аз от две години съм на дивана, тъжна работа. Ще има ли слънце някога пак? Въобще.

36.   Имам периоди на сомнабулизъм и на сутринта ми казва, че съм си търкал пениса по дупето и, и съм се празнил.

37.   спокойно! дръж го още малко на сухо и ще си намери любовница. тогава ще спре да те опипва изобщо!!!

39.   До 28
Ти какво работиш?
Аз нося железа по цял ден.

40.   И аз опитвам жена ми вечер докато спи. Предимно циците но понякога и дупето. Буди се понякога и мърмори но това не ме спира да го правя. Понякога в автобуса пипам леко жените по дупето. Предимно когато е пълен или слизат. За толкова години само една жена се обади но тя помисли че друг я бара. Пътувах редовно сутиен за работа с една и съща жена. Качваше се след мен. На практика всяка сутрин я щипех за дупето и това продължи много време Галих я за ръката. Буташе ми с лакет но не смееше да се обади. Беше хубава зряла жена, с голям задник, цици. Очилата я правеха още по секси. Жалко че вече не пътуваме заедно.

41.   Моята е много амбицирана кариеристка. Много умора, малко секс. Запознах да еба други жен, но понякога о моята през нощта натискам. Даже и анал я натиснах и доста се изкефих. После мрънка няколко дни, но пак ще я повторя. Хареса ми да я слушам как писка.

42.   Хем си виновна хем се оплакваш, ако не те докосва-защо, ако те обарва-защо.... ами заслужаваш да си намери някое маце и да останеш само с работата си на сухо, ще се сетиш ама ще е късно.
М-35г.

43.   "Той е голяма душичка, и ми се усмихва... "
Това не е алфа мъжкар. Затова ще гледа секс през крив макарон.
Вземайте пример от 41. Той е написал как се държи пич от класа.

45.   Не разбирам, как една жена или мъж недоволства ор това, че половинката ѝ я опипва нощем.
Колкото ѝ да съм уморена, когато партньорът ми ме опипва в леглото, по което ѝ време да е, ми харесва и се радвам.
Съпругът ми е доста потентен (kакто казва мама:- ПутенТен, ОхТака! ), колкото ѝ да е уморен щом легнем и ръцете му са по мен. Често по време на най- сладкият сън го усещам, по гърдите, корема и вулвата. Колкото ѝ да съм "умряла", това ми доставя удоволствие и откликвам.
Държа на семейството си и макар, че си позволяваме и волности с други партньори, никога не съм се дразнела от нощните му "акции", напротив това ме стимулира, той ме желае, както и аз.
Ан

46.   Невиждам проблем в поведението на мъжът ти. Аз също понякога го правя, а среднощният секс е едно от най-приятните неща случващи се на една двойка. Има моменти когато жена ми също ме опипва нощно време, случвало се е да ме буди със свирка. Просто не се дърпай, а изживейте момента двамата.

47.   Аз пък си мечтая моят да ме събуди така.
Спинкам си, започва да ме гали и се будя с него в себе си… може и само пръстчета.
Но е като пън. Заспива и се буди сутринта.

Затова пък аз го опипвам, хапя, ближа, смуча и няколко пъти директно съм сядала отгоре му. Сутрин като се е излегнал по гръб… и действам.

52.   Че не си ли доволна като те опипва, какво да те прави да те гледа ли само...

53.   Прибрах се късно. Заспала къпана и голичка завита леко с чаршаф. Лампата в коридора слабо осветяваше релефа под завивката. Не съм виновен, светлината беше нахалната подстрекателка. Е, отнесах на финала и една плесница за лека нощ. Но вече не ме бие, явно й харесва.

54.   До аватара
Това си е напълно нормално. Иска му се секс.
КДД

55.   Честно казано такива хора не са за връзка. Хора които се срамуват да са интимни с партньора си, хора които се задушават от това, че някой ги хваща за ръката на вън, хора които наричат нормалното за една влюбена двойка спане опипване всякаш е нещо извратено и мръсно... По-добре си стойте сами, така само вредите на половинките си!

57.   Моят веднъж също опита. Но не просто да ме опиипа, а ми намаза с някакъв крем дупето и се опита да ми го вкара отзад. Стана ми чудно, защото предишния ден правихме анален секс. Аз продължих да се правя на заспала, но си стегнах задника и той колкото и да се мъчеше, не успя да го вкара. На сутринта се направих на изненадана, че имам крем на дупето, а той вдигна рамене, нямал представа.

58.   57 това е опит за изнасилване.... без твое съгласие, а той милия не знаел....

60.   Авторе, учудваш ме. Жените винаги искат да е вътре в... Можете да си представите такава жена с разперени интимни устни всичко, което можете да предложи една жена на един мъж. Жените също обичат мъжът да стимулира клитора и срамните им устни, да си играе с тях.
Ако човек успее да овладее нагона, значи е от напредналите, дано успея в следващия си живот.

61.   И аз ако не се изпразня няколко дена имам неспокоен сън. В такъв момент понякога също опипвам жената с цел да я събудя с вече "правилното" настроение и да продължим директно на втора.

Най-лесния начин да спре е... да освободи напрежението. Ако приоритет ти е съня извърти му свирка. На жена ми и отнема под 5 мин. Верно, остава ми усещането че ме претупва да и се мана от главата, но заспивам вече спокойно 2 мин след това.

А може и да приоритизираш връзката и да изпълниш пълната програма. Колко усилия си полагала в работата никой нема да запомни. Виж, страхотен среднощен секс е друго.

№57,
да ти го вкарва директно докато спиш не е баш "също опита". Мъжа на авторката здравословно комуникира потребност, твоя не.

65.   До всички които казват че е нормално. НЕ Е! Абсолютно никой няма право да те пипа без твоето съгласие ДОРИ МЪЖЪТ ТИ! Просто показва че твоето съгласие или настроение няма абсолютно никакво значение за него!

67.   65,
ако разсъждаваш така, губиш съпругът си. И моят ме опипва, но това не ми пречи да почивам. Ако ми провокира хормоните и аз се включвам. Но да го вишна, понеже ме е погалил по... , това означава че утре по същият начин, ще го пратя при майка му или друга. Друг е въпросът, ако съпругът ти те малтретира целенасочено. Съжалявам такива съпрузи, чийто съпруги ги третират по този начин! Аз също го правя този номер, опипвам го с идеята да го провокирам. Но до сега 50 години, не ми е недоволствал, не ми е правил забележки. А аз съм по- досадна от твоят съпруг, защото, а ко не го хвана там, не мога да заспя. Навик!

72.   Ами хем градиш кариера, хем не знаеш как да комуникираш и разрешаваш проблеми. Каква кариера градиш тогава?

Иначе, говориш с мъжа си. Казваш му че го обичаш и много харесваш вниманието му към тебе, обаче нямаш контрол над сънищата си, и когато го прави, това ти причинява смущения в съня. Точно както на нас го каза.

И ти го казвам от една страна като дете на липсващи родители, точно защото много работеха, и като човек работил по 18 часа 6 дни в седмицата - няма как да имаш семейство, ако не присъстваш в него. Точно както няма как да имаш кариера ако не си на работа. И на 40 бях с бърнаут, много пари и не бях променил света. Но почти бях разбил семейството си.

Та, ако искаш да не си като мен, а да имаш щастливо семейство (което включва сексуално задоволен мъж, няма как иначе), намери начин да му обръщаш внимание. В моя случай, решението беше свирки - не изискват никакво приготвяне, отнемат 2-5 минути, мужът е доволен, че си му обърнала внимание. И му позволи да те гушка докато си будна. Знам, когато си изтощена от работа, е трудно и не ги се иска, но ако искаш здраво семейство, ще трябва да ребалансираш приоритетите си.

75.   Моята жена си я опипвам най-редовно, ама на яве, не на сън. Примерно минавам зад нея, бъркам под блузата и я хващам на голо за циците, или и бъркам в гащите и я хващам за рунтавата къделка. Има пищни форми. Но тя не се сърди, напротив много е доволна, тъй като и след 27 год. брак още я желая и обичам, което винаги й го показвам.

76.   Моята жена е топ-еманципирана. Вероятно тя е измислила кодекса за женското равноправие. Стискам я за дупето: не можело, тя не била само задник. Била и интелект, защо не гледам нейните филми, а?
Като ме целува, прави една крачка назад, и едва-едва. Като взема да я събличам инцидентно: моля те, децата ще видят, не съм се мила, спи ми се...

80.   78, твоята е пълно дърво, фригидна псевдоинтелектуалка. Гледането на филми говори за затъпяване, а не за интелект.

1-50 от 51