Споделена история от Секс и интимност

Момичета харесващи окосмени мъже
Здравейте. Искам да попитам има ли момичета, които да харесват и предпочитат окосмени мъже?
Защото аз не се бръсна.

Аз специално си харесвам момичета които не се бръснат там долу :) а си оставят, малко или много.

На 20 години съм и ми е интересно дали има все още момичета, които не са се повлияли от метросексуалната мода.

Момичета на моята или около моята възраст, които си харесват окосмени момчета, а не такива, които дори и ръцете са си обръснали...

А също ми е интересно и дали има момичета, които въобще не харесват бръснати мъже и дори биха забранили на дадено момче (приятел, гадже) да се бръсне :)

Благодаря Ви :)

Едно Момче-20г.

Коментари

1-50 от 56

1.   Аз съм си по окосмен, бръсна се само около половият орган, все пак заради хигиената. Приятелката ми няма нищо против, тя самата даже не харесва такива които чак си бръснат гърдите, ръцете и краката.
Все пак мъжът трябва да си личи от далеч, епилираш ли се, обезкосмяваш ли се и тн. значи клониш по към ляво. А и повечето жени обичат като докоснат мъжа, наистина да го усетят като такъв- по груб и космат.
Лично мое мнение ;).

2.   Харесвам момчета, които се обезкосмяват само в интинмите области.

3.   Мъжът трябва да си е мъж - с космите и всичкото му. Това е моето мнение. Иначе на никого не бих забранила да се бръсне, ако това го кара да се чувства добре, разбира се. Принципно подмишниците най-толерирам да се бръснат, просто защото космите там задържат пот и мръсотия и в жегите не е толкова хигиенично, пък и космите могат да раздразнят кожата там. Но иначе ако мъжът си поддържа хигиена и не го дразнят космите, хич не ми дреме. Така че - да, има и такива жени. Колкото до мен, аз не обичам да си оставям съвсем голо "там долу", винаги гледам да имам чертичка или триъгълниче, повече се старая долната част да е гладка. Но и това си е въпрос на вкус. Някои хора ще кажат - в 21-ви век сме, трябва всички да са гладко обръснати. Но според мен именно понеже сме в 21-ви век, всеки трябва да има право да изглежда така, както се чувства най-добре. Надявам се този изчерпателен отговор да те устройва. :)
Ж 25

4.   Искаш да кажаеш дали харесват истински мъже? Така като гледам харесват и по гладки от тях. Скоро мъжете и веждите си ще бръснат. :|

5.   Момиче на 16 съм. Аз харесвам по-космати и особено ми харесват космите по гърдите и предпочитам краката също да са си окосмени, а за ръцете е задължително! Просто е по-мъжествено, но разбирам момичетата, които искат мъжете да са гладки като тях, все пак всеки си има предпочитания...
А за интимната зона вече пея друга песен ;д или обръснат или подстриган (по-добрият вариант) по-късо.
Това от мен

6.   Искам долу да си е чистичкооо гладкоо мхмм, но ръце, крака.. харесва ми ако е окосмено и при допир така ми е хубаво и се възбуждам по един достаа сладък начин

7.   ХАРЕСВАМ ОКОСМЕНИ МЪЖЕ. Възбуждащо е, мъжествено е, стига да не е хептен като горила - с рунтави косми по гърба... Отдолу ми харесва да има съвсем къси косми, ако са дълги ми е отблъскващо, а и неудобно.

ОБЕЗКОСМЕНИТЕ мъже НЕ МИ ХАРЕСВАТ - егати лигльовците, с извинение и без извинение... но съм забелязала, че на много от моите връснички точно това им харесва, а може и да ги е срам да си признаят, че харесват по-окосмени, знам ли. ;)

Ж, 20г.

8.   То си е до човека има такива които харесват, има и които не харесват. Аз лично НЕ харесвам космати мъже- крака, ръце и гърди бих приела, но да не се обескосмява и на слабините не мога да го възприема някак.

9.   Аз не харесвам изцяло обръснати мъже...харесвам мъже с окосмени ръце и крака, стига космите му да са руси или пък да не са някакви гадно къдрави. Но напълно обезкосмени мъже ме отблъскват меко казано.

11.   Според мене е допустимо да си обръснеш само подмишниците и интимните части, но чак пък да се обръснеш целия е все едно котка без козина...

12.   Много мразя бръснати мъже!!! Това го правят само такива, които имат педалски наклонности, малко или много...
Момиче, 14 години

14.   Предпочитам да има разлика кой от двама ни е мъжът, а не да се бъркам с някакъв обезкосмен педалко.

15.   Аз пък мразя космати. Това не е фактор за мъжественост и се чувствам така, сякаш правя секс с петдесет годишен чичко.
Просто свързвам космите с напреднала възраст.
По краката и ръцете ако са малко, все тая, ама такива, каквито ми ги описвате... Имам си мъжко кученце, ако реша, че искам да опипвам нечии косми.

16.   аз пък съм момче на 21 и сега съм с разбита представа :), вземахте ми акъла момиченца, автора е пуснал прекалено полезна тема, благодаря на всички момичета които изказват мнения, живи и здравички да сте ми

18.   Защо питаш, нали си девствен и се гордееш с това? Няма значение тогава дали ще те харесат такъв или не.

19.   В нашия клас има едно момче който е доста космато така особено краката му има две момичета които му се смеят доста подиграват му се но той си е пълен непукист не ги слуша и не се засяга кой знае колко казват му че вече е модерно да си бръснеш краката и т. н. а аз един ден се изнервих и казах " нали знаеш модерните момичета къде трябва да се брънсат ти си гледай косматата п*тка и не се бъркай в чужди работи" та настана един такъв голям смях в класа и оттогава не го тормозят. А иначе аз си бръсна под мишниците и топките всяка седмица. Но краката и ръцете ми са леко космати така.

20.   Абе моя не го карам да се брасне само лицето. Харсвам ги и с косми и без косми. Ама имам една приятелка дето гаджето и се браснешше ама НАВСЯКАДЕ бешше като бебе и косамче нямаше (освен косата) и тя му каза че ще го зареже ако продалжава да се брасне и той спря

21.   Аз също харесвам мъже, които се бръснат само в интимната зона!
Ж 32

22.   Да забраня на някой да се бръсне - не, но определено, ако някой гладък се опита да ме съблазни това ще е нещо, което ще постави една голяма стена между нас. Не ми харесват въобще бръснати мъже.

Колкото до мен е според настроението ми. :D

23.   Да то си зависи и от настроението на жената. Но аз лично повече харесвам с косми нямам много претенции но като няма е се едно го правя с момченце а не с мъж

24.   Единственото окосмление, което харесвам е това върху лицето- на леко наболата брада :) Въпрос на предпочитания, но ако имаш прекалено много и гъсто окосмление най-добре е да го махаш. Най-много ме отвращава слабичък мъж с косми или космат шкембак. А също и гъстите косми по краката... За интимната област няма смисъл да споменавам.

25.   Когато една е жена е поддържана и елипирана изцяло, харесва и поддържани мъже.

26.   Аз лично нямам проблем с окосмяването при мъжете. Даже го намирам за мъжествено. В крайна сметка трябва да се познава кое е мъжът и кое е жената, на ли така? Но си е въпрос на вкус.

27.   Ох тая хомосексуална мода ще унищожи мъжете. Няма нищо по отблъскващо от епилиран "мъж". Аз не мога да разбера защо го правят. Това се е превърнало в нещо задължително особено при младите. Жените вече се срамуват да си признаят, че не им харесва, само заради тази тъпа мода.
Мъже, престанете да се обезкосмявате. Окосмяването е нормален мъжки полов белег и е толкова възбуждащо.

28.   Първо смятам, че всеки си има предпочитания, които както се вижда могат да бъдат различни...
Има хора на които им отива и такива, които изглеждат смешни по този определен начин...
Само не можах да разбера какво толкова против обезкосмяването имате момичета?
Фетиш към косми? Или просто се чувствате по-мъжествени от мъжете, които се обезкосмяват? Тогава е крайно време да махнете горичките...
Ако смятате, че това е полов белег защо тогава не си легнете с някой мъжествен и рунтав орангутан..

Ама защо ли питам.. и вие не знаете какво искате. За тези, които смятат че мъжа и жената се отличават по КОСМИТЕ.. нека да обърнат внимание на комплексите си, свързани с половата идентичност...

29.   А каква е целта на това така нашумяло обезкосмяване? Защо трябва да се робува на тази мода? Аз с такова удоволствие бих си легнала с рунтав орангутан, стига да намеря такъв. Ама при това брутално унищожаване на космите, шансът ми е нулев...

30.   Всеки с предпочитанията си
И аз мога да кажа, че харесвам жени с мустаци като на Филип Тотьо, но това не значи, че вс мъже харесат такива нали? Та ходи както ти е кеф. Всеки си намира човек, който да го хареса какъвто е.
М25

31.   Тръпки ме побиват от мъже с обезкосмени крака и ръце...
За модата мъже да се разхождат с ''женски'' вежди да не говорим
За един мъж е достатъчно да си поддържа интимната област и подмишниците!
Мен лично мъжете с косми ме възбуждат повече

32.   Питане в медицински форум:
- Извинете за неприличния въпрос, но ме вълнува следното - наскоро почнаха да ми падат космите на задника. От какво може да бъде?
Отговор на доктор:
- Мисля, че не трябва да се безпокоите... това е еволюция.

33.   Това за съжаление е ДЕволюция. Особено като са ги махнали и почнат да им набождат нови. Отвратителна гелдка. Особено по краката и ръцете.

34.   Мъж съм и си бръсна само и единствено мишниците. Навсякъде другаде съм си прилично обрасъл и моята приятелка си ме харесва така. Тези епилации на мъже са отвратителна мода, чак не мога да повярвам че го правят...

35.   Е да си избръснат или епилират ръцете е прекалено, ама и да ходят като орангутани с косми, излизащи от тениските и гащите също не е вариант.

36.   Аз съм мъж и харесвам естествено окосмени жени!

37.   Както казва една приятелка: "Изглежда, да си мъж на днешно време не е никак проста работа - мнозина се и отказаха..." :)
Поздрави на голите охлюви и лъзгавите господинчовци!

39.   Моята приятелка ми се разсърди като намалих окосмението. Каза че искала мъж а не момченце. Като да уточня, че обръснах интимните части, тя призна че може леко да подстрижа само.

40.   нищо не ми става от гладки мъжки крака... като прокарам крак по такъв мъж имам чувството, че съм си легнала с някоя женичка...

МЪЖЪТ трябва да си е мъж и да се бръсне под мишниците (заради хигиената) и около онази работа за да не ми боцка докато го лижа по топките!!!!

Всичко друго тр да си стои...

Нищо не е по-секси от рунтави мъжки гърди!!! А аз да прокарам пръсти през тях!

41.   Според мен няма значение дали един мъж ще се бръсне или не, но все пак от една страна е прекалено да си бръснеш и ръцете. Дори мисля, че и жените не трябва да стигаме чак до там. Приятелят ми си бръсне краката и около половият орган, а аз съм му казала, че дори и да не се бръсне на мен няма да ми бъде никакъв проблем. Та така де, всичко е до момчето както то си пожелае. (моят приятел се бръсне например, защото го дразнят косъмчетата)

42.   За мен няма нищо по-отвратително от бръснат и епилиран мъж. Ако искам са си легна с нещо гладко и обезкосмено ще си хвана жена. Особено гнусни та тези, които си махат космите на ръцете и краката, като пътувам в градския транспорт лятно време и видя такъв мъж направо ми призлява. Махането на космите няма нищо общо със хигиената, хората които се къпят редовно и ползват козметични продукти няма от какво да се притесняват. Няма нищо по-възбуждащо от стегнати мъжки гърди с косъмчета по тях. На мен ми харесва и под мишниците да има, но повечето мъже вече си ги махат. С една дума - мили мъже, бъдете си мъже, харесваме ви естествени и истински.

43.   Много сте готини! Я си представете, че пропуснете любовта на живота си, само защото не отговаря на космените ви стандарти?

Или, викате, стандартите са по-важни от всичко останало!

44.   Ако трябва да съм честна, не знам как попаднах тук, но темата е наистина много добра. На 13 съм, предполагам, съм най-малката и ще ми казват, че не разбирам, но това си е моето мнение.
Наистина не схващам какво е толкова хубавото на момчета, които се бръснат, няма значение дали гърди, крака, ръце, пък дори и на моята възраст... толкова е, ами, гейско!
Мъжът трябва да си е мъж и да се държи като такъв, ако трябваше да е като жена, нямаше въобще да има мъжа, макар че и в днешно време рядко се срещат такива. Какво е това оформяне на нокти, вежди и тем подобни, за бога? !
Според мен при момчетата, тъй като аз съм още малка да си, ъм, рунтав! забележете, не е много приятно, но да си обезкосмен също не е за предпочитане. Чувството едно момче да има по-гладка кожа от теб е ужасно! Космите са си нещо съвсем нормално и аз нямам против тях, даже ме привличат до някаква степен, както казах, още съм дете. Влагат една мъжественост и чувство за сигурност, знам ли :) И няма какво да се чудят хората защо се бръснат момчета от ранна възраст, аз се чудя кой ненормален родител ги е възпитал и им е позволил. Така че, бъдете мъже, казва ви го една 13 годишна, за бога С: Това е от мен

46.   Напоследък се напълни с епилирани охлюви с изкуствено напомпани мускулчета и пълна липса на интелект. Очевадно епилацията е запазена марка на педализирани мухльовчета, в които няма нищо мъжко. Поздрави на всички космати, естествени мъже, макар, че вече са изключителна рядкост.

47.   Не си падам по голи охлюви, но не и по мъже, които са като върколаци! Космите по ръцете и краката са напълно нормално нещо и е идиотско да се махат. Мишниците. Ами малки косъмчета там изглеждат най добре. Половият орган го предпочитам без косми или поне да са по-малки и къси, защото аз така или иначе не съм кой знае каква почитателка на свирките и да ми се завират в устата косми ще е ужас за мен. Искам да кажа на всички мъже и момчета да не се бръснете и да сте по-нежни от приятелките си! Но не е и хубаво да сте много космати! Ако по природа нямате много косми по тялото си не смейте да махате и тези, които имате! Ако сте пък много космати използвайте ножица, за да намалите дължината на самите косми, но не ги махайте. Така момичетата ви ще се чувстват неудобно, защото ще са по-космати от вас! :))

48.   Момиче съм. Харесвам момчета, които се поддържат. За предпочитане е да не са целите избръснати, ако има голяма нужда от премахване на космите, по-добре да ги няма. Дразня се, че повечето момчета повтарят, че харесват момичета, които не се обезкосмяват там долу и като им дойдеш космата и загоряла те вече не те искат.

50.   Номер 46 - Приятелю и без да те познавам, мога с голяма степен на сигурност да кажа, че си комунист и още ти е мъчно за времената на Т. Живков :) За щастие сега е демокрация и тя ти гарантира пълното право да мъдеш космат и миризлив мизерник :) Живей си живота както намериш за добре и недей да раздаваш толкова лесно квалификации на всички, които не са съгласни с теб!

51.   Не не бих забранила на гаджето ми това си е негова работа, той си решава, но на мене ми харесва да не се бръсне не да е някой женствен но аз се бръсна разбира се не знам жена с косми не е естетично според мен (момиче съм на 19 )

52.   Аз съм от онези "ГОЛИ ОХЛЮВИ". Всеки месец ходя на кола маска ЦЯЛО ТЯЛО. Подчертава мускулатурата ми, заедно с хубавия тен който поддържам целогодишно! Завистливите грозни мъже с големите кореми и тела на дюнерджии ви остава само да ни плюете в мрежата. Но никога няма да постигнете такива тела като нас, жените откачат с нас в леглото - а вас какво дърпат ви космите под мишниците? !

55.   Пич, аз съм на 20г. Подмишниците, брадата и там долу ги бръсна винаги. По ръцете съм си нормален и нямам много косми, а по гърдите и гърба почти нямам или са много малки къси. Но по краката съм, като мечка. И все пак не си ги бръсна, а с машинка за подстригване, само ги намалявам.

57.   Аз пък харесвам естествено окосмени жени! Епилацията е гнусна педеращина! Жена с обръснати потни подмишници (защото те винаги са потни след като са обръснати) и обръсната путка - ужас, гнусотия, отврат! Съгласен съм с номер 46!
Българите сте тъпи комплексирани селяни, които лапвате по всяка простотия която дойде от САЩ! Ебал съм ви в гладко епилираните мъзъчета, и женски и мъжки! Епилиран мъж - гнусно, педал нещастен!
На Запад вече жените проглеждат и почват да се бунтуват срещу наложените американски "модели" и не се епилират като тъпите български проститутки!

59.   Хах, 46, изглежда номер 50 е едно от тях.

60.   Категорччно НЕ харесвам обезкосмени мъже. Единствено брада и мишници намирам за естествено да се бръснат, гърди и гръб може би бих приела при някакви обстоятелства, а най-много ме отблъскват обезкосмени ръце и крака. Не харесвам мъже със слабо окосмяване и особено рехава брада, както и такива, които си прекалено, прекалено, прекалено окосмени (знаете, нещо като горила).
Дали бих забранила на мъжа до мен да се бръсне? Как бих могла, а и имам ли право? Категорично не! То си е начин на мислене (който не приемам, дори и да спре да се обезкосмява) и личен избор, в който нямам право да се меся. Но и такъв мъж не би бил моя любовна половинка!
Ж 28

1-50 от 56