Споделена история от Секс и интимност

Може ли да съм заразил с ХИВ?
Значи много се притеснявам. Преди 2 дни правих секс с едно момиче, което се запознах случайно през деня, а вечерта правихме секс. Аз бях с презерватив, но ми прави арална любов без... и така след около 12 часа след половия акт имах температура 37 градуса, а след това ми падна и варира някаде измежду 36 сутрин и към 36,7...36,9 през деня.

На втория ден ми се появи и диария, сега на третия ден отново си меря температурата, сутринта беше точно 36, после през деня се покачи до 36,9 , сега отново я меря и е 36,8. Моля Ви споделете може ли да съм заразил с ХИВ, възможно ли е след толкова време (три дни) това да са симтоми на заразяване? помогнете ми, че даже ме е страх да си го помисля!
М25

Коментари

1.   МИСЛЯ ЧЕ ТИ НЯМА НИЩО.ТЕМПЕРЕТУРА ДО 37 ЗА МЕН СИ Е НОРМАЛНА.А ЗА ДИЯРИЯТА КОЙ ЗНАЕ КАКВО СИ ЯЛ.СПИН СЕ ПОКАЗВА СЛЕД ДЪЛГО ВРЕМЕ И ТОЙ Е БЕЗ СИМПТОМИ-ПРОСТО КАТО ХВАНЕШ ГРИП ГО ПРЕКАРВАШ ПО ТРУДНО ЗАЩОТО Е УВРЕДЕНА ИМУННАТА ТИ СИСТЕМА.
СЛЕД МЕСЕЦ СИ НАПРАВИ ЕДИН ТЕСТ ЗА СПИН ЗА ДА СЕ УСПОКОИШ ЧЕ СИ ОК И ДРУГ ПЪТ НЕ ПРАВИ СЕКС С ПЪРВАТА СРЕШНАТА,МАКАР ,ЧЕ И БЛИЗЪК МОЖЕ ДА ТИ ГО НАТРЕСЕ.УСПЕХ.

2.   Не е възможно това да са симптоми на ХИВ-инфекция. От което не следва, че е изключено да си се заразил. Изчакай месец и си направи тест (по-рано няма смисъл, защото при евентуално заразяване в организма още не са се образували антитела)

3.   Боже...има вирус в момета ! :) В момента и аз сам с темература и преди няколко дни имах и другото нещо ! Спокойно мисля 4е е гадния вирус той те е налегнал ! :)
К

4.   Вирусче си лепнал, в момента има точно такъв, споко

5.   Има безплатни тестове за ХИВ в ХЕИ..

6.   Приятел ти май не си достата1но запознат с начините за заразяване с хив
от орална хив не се хваща

7.   На 25 и толкова неинформиран??! Инкубационният период на ХИВ е между 4 и 6 месеца! Няма как да е от това! Дори и да си се заразил, просто няма как да имаш симптоми от следващите 12 часа!! Изчакай поне 4 месеца иси направи тест! И следващия път използвай презерватив! С тези неща компромиси не се правят!

8.   Човече, как я усети тая температура от 37 градуса, та реши да си я премериш?! Пък и после я мерил още сто пъти... Не си в ред, честно.

А за СПИН-а, да, правят ти свирка и до пет минути проявяваш симптомите. Диарията е сигурен признак, че си заразен. Благодари се, че след три дни още си жив...

То па бива невежество, ама това вече на нищо не прилича...

9.   Към номер 6 - Ти си един истински малоумник! Разбира се, че може да се хване СПИН от орална любов. Трябва само да има малка раничка в устата на жената. Наличието на ХИВ може да се установи след 45-тия ден, резултатът е 98% сигурен, тест след 6-тия месец е с процент 100 сигурност. Тестът трябва да бъде направен с модерните тестове, които дават резултат след 5 минути.

10.   Ама ти наистина ли???? Температура до 37 градуса е НОРМАЛНА!!!!!!!!! И кво викаш? Курвата ти напраила свирката и на другия ден имаш спин и диария :D и не забравяй да си премериш температурата , току виж се е покачила на 36.7 от последното ти измерване :D :D :D

11.   Според статиите за ХИВ, трябва да са минали поне 2 седмици от предполагаемото заразяване, за да се получат грипоподобни симптоми, като това се случва приблизително при половината.

Искам да те посъветвам в бъдеще да избягваш какъвто и да е небезопасен секс, защото за един миг кеф може да си навлечеш ужасни неприятности.

Прозвучах като майка си, но наистина го вярвам :)

За твое успокоение - направи си тест след месец. Опасно е, ако момичето е имало раничка в устата или по устните. Чрез чиста слюнка не се предава.

12.   Какво значи раничка? Ами ако има херпес на устната и няма кръв по него може ли да се предаде чрез целувка?