Споделена история от Секс и интимност

Интимно обескосмяване с кола маска при мъже
Здравейте,
Надявам се да бъда полезен на всички "мераклии" за пълно интимно обезкосмяване.
Искрено се изненадох, когато разбрах колко много мъже ходят на интимно обезкосмяване при козметик.
Вижте сайтовете на всички козметични салони - навсякъде има цена за мъже. Значи вече е нормална процедура навсякъде.
Аз отдавна се канех да го направя, тъй като до сега винаги съм се бръснел нацяло (така ми харесва) и
понякога съм пробвал и епилатор (само отпред). Пробвал съм и депилиращ крем.
Отидохме с жената при нейната козметичка при която ходи от 5 години и след като тя се направи
легнах и аз.
Оказа се, че въобще НЕ Е толкова страшно колкото изглежда! Дори боли по-малко от епилатора!
Използва топла (кафява) кола маска.
Но просто трябва да се знаят няколко ПОЛЕЗНИ неща:
1. Добре е предварително да сте се измили с топла вода и сапун (или шампоан), за да ви омекнат космите.
2. За да е по-малка болката дължината на косъма трябва да е около 5-10 милиметра. Ако са по-къси няма да се хванат. Ако са по-дълги ще боли повече. Моята дължина беше на около 2 седмици след бръснене - горе долу толкова дълги. Може да се обръснете и след 10-15 дена да отидете.
3. Самото обезкосмяване се прави на зони и задължително ВИЕ - мъжете помагате на козметичката като се придържате, (намествате си члена) както ви каже тя.
4. Когато ви намажат в зоната отпред (триъгълника), започва отлепяне от долу на горе.
ВАЖНО: За да ви боли най-малко вие трябва да си опъвате кожата (члена) обратно (надолу), за да може порите на кожата да са максимално отворени и космите да излизат лесно!
Когато сте намазани отдясно се опъвате обратно - наляво и така нататък
В крайна сметка козметичката ще ви казва на къде да се държите, за да не и пречите и помагате.
Самият член и топките ги пропуснахме (тях със самобръсначката в къщи) - т. е. обезкосмяването е около члена.
След процедурата може да ползвате Балсам за след бръснене (НЕ автършейв).
5. Когато сте обескосмени е препоръчително да се миете отпред редовно (сутрин и вечер), защото след ходене по малка нужда оставащите капки отиват по кожата ви (тъй като вече нямате косми).
Това е общо взето. По-късно ще пиша колко време съм останал гладък. При бръсненето съм гладък 1-2 дена, с епилатор около седмица, сега ще видя с кола маската колко е ефекта й.
Успех на всички, които искат да опитат. Цените като гледам по сайтовете са между 10-20 лв. Аз дадох 10.
Бих се радвал, ако споделите за резултати или ако съм помогнал на някой.

Коментари

1.   Много добре описано - браво!

2.   "При мъже"? Искаш да кажеш "при педалковци"?
И аз се изненадох като те прочетох...

3.   Не мисля, че само педалите се обезкосмяват. Я погледни културистите - те да ти приличат на педали? Или са гладки от където и да ги погледнеш?

4.   Браво :)
Но надали повечето космати "мъже" ще се навият за кола маска понеже било гейско. Предпочитат да гледат интимните си косми между зъбите на приятелката им докато им прави свирки!

5.   Ех, тези нежни ''мъже''...

7.   3, Цезар и Нерон, Александър Македонски, Хитлер и Сталин, Васил Левски, Христо Ботев, Георги Бенковски, Стефан Стамболов и т.н. - всички до един са били ОБЕЗКОСМЕНИ, шъ знайш!
Мамини, мамини сладки голи охлювченца-мъжленца!!!

8.   До 7: и баба Илийца, и всяка жена в старите времена не е била обезкосмена. Така че сравнението ти е тъпо. Ти сигурно и брадата не си бръснеш за да си като Цезар :)

9.   Мисля, че това е изключително полезна информация. Особено за онези, които искат да се направят, но се колебаят. Между другото имам много добра приятелка - козметичка, която ми каза, че почти всеки ден има мъже за обезкосмяване. Просто времената явно са такива. Същото ми каза тя е и при жените - масово интимно обезкосмяване. М-40г.

10.   Ако видя обезкосмен мъж, ще припадна!
Абе, как не разбирате, че има една мъжественост в космите
Една жена на 34

11.   7, добре, че не са налични имена на човеци от каменната ера, щото сигурно и тях щеше да ни изброиш.

Хайде малко да оправим епохите? !
И, ако космите са чак такъв показател мъжественост, горилата, орангутанът и приматът мега-мъже ли са? !

13.   Няма да крия, че при последното ми посещение да си обезкосмя краката, козметичката изпрати клиент два часа си би устата:)))))))))))))))))

14.   От автора: около 10 дена сте абсолютно гладки, след което вече започват да излизат първите косъмчета, но много по-нарядко, отколкото след бръснене.

15.   Веднъж и аз реших да пробвам с това обезкосмяване и отидох в свободно избран салон за красота. Срещнах се с козметичката (голяма симпатяга на около 40г. )и тя ми каза, че ще направи необходимото за моя комфорт. При допира на пръстите й до интимните зони, започнах да се възбуждам и след 5 минути вече бях на "дърво". Погледнах я в очите и видях, че се смее. Всичко мина. Платих и си отидох. На следващата процедура тя ми казва:"-Пак ли ще "хвърчим нагоре"? "Започна се отново... И нищо...! На третия път отивам и още със събличането започна ерекцията. Мина процедурата, след което тя започна да ме маже с някакво масло и с много нежни движения втриваше маслото навсякъде където можеше да се пипне. Много ми хареса и в един момент свърших. Стана ми неудобно и започнах с извинения, но тя го прие страшно свободно. Каза, че не е необходимо да мисля за това сега. Четвъртата процедура направих у тях, понеже беше в болнични и не беше в салона. У тях се случи така, че след завършване на процедурата и масажа, започнах да я галя и аз, но по ръцете и след малко по-настойчиво галене от моя страна, тя се съблече и ме прие в себе си. Така започна връзката ми с нея. И до сега. Дори веднъж в леглото ми призна, че още първия път когато ме видяла в салона, ако съм бил поискал щяла да се съгласи на това което направихме у тях. Сега жената която се грижеше за тялото ми се грижи и за душата ми!

16.   15, не се безпокой, тя и на други мъже прави такива услуги.

17.   :D :D :D Коментара на номер 15. кърти мрака!!!

18.   Не бих си го причинил. Махам си космите около пениса от лапе вече 10 години, перфекционист съм, през 3-4 дни се минавам на КОНТРА. Вече са дебели и здрави - ако отида на кола маска ще ми отскубе корените които сигурно вече стигат до червата ми... Ходя на кола маска цяло тяло - но точно това място няма как... не съм такъв мазохист!

19.   "Пляс, пляс педалите... " ;-)

20.   Айдеее големите "мъжкари" темата не е кой не е гей и кой е! На когото както му е удобно това, че вие се имате за маже само защото сте космати и вмирисани си е ваш личен проблем. Темата е за друго. И аз ми е кеф да съм обекосмен отдолу но си мисля, че след доста години бръснене е невъзможно заради въстотата и дебелината на косъма, някой да е пробвал лазерно или нещо с по дълготраен ефект, става дума само за в гащите пространството на други места не.

21.   От автора:
Към No 20 - не се безпокой, аз от 20 години се бръсна и когато се направих (беше ми за първи път) не беше нищо страшно. Така, че престраши се и отивай!
Между другото вече минаха повече от 20 дена и вече косъмчетата са дълги около 5-8 мм - НО МНОГО по- разредени. Видимо половината все едно не са пораснали изобщо. И вече знам, че като отида пак, понеже космите са по-нарядко почти няма болка. (Взе едно да си отлепиш залепнало тиксо - такова е усещането).
Успех на всички!

22.   Отврат - педерасти, ужасно е! Харесвам естествено оксмени жени! Долу епилацията.

23.   "Искрено се изненадох, когато разбрах колко много мъже ходят на интимно обезкосмяване при козметик. " - мъже ли? Друга песен пеят, когато ги видиш на парада им.

Тази мода ще отмине така както и никоя жена вече не носи кюлоти. Затова няма да се занимавам с глупости (в това число влиза и коментаринето на същите)

24.   Е тва да си океря карантиите пред някоя непозната, за да ме проскубе, че и пари да и дам. Ти си откачен. Няма ли за тебе ножче, депелатоар...

26.   Ето и още по темата (подробности):
http://www.menbg.com/kozmetika-i-grija/1858-kola-maska-na-intimnite-chasti-za-mazhe

27.   Па, голем разбирач се оказа, авторе. По ми мязаш на такъв/такава, дето работи в такъв салон с тези „детайли“ как да си придържам патката или топките. Струва ми се, че не е тук мястото за този пост. Другият път се насочи с тази тема към „Спорт и красота“!

28.   Абе ей, алоооо, мъжете!!! В кой век живеете още, бе? ! Явно дълбокият тъмен балкански синдром, намиращ се в корените на вашето окосмяване ще е последното нещо, което ще успеем изтръгнем от вас ние жените, колкото и да се опитваме. По тази ваша логика, на повечето неграмотници тук, давай и ние да спрем да се обезкосмяваме и да си пуснем рунатви космарлаци под мишници, по крака и между тях... Или си мислите, че на нас ни прави голям кеф да намираме всяка сутрин пичи косми по леглото, чаршафа, в устите, че и даже в манджите си? ... Що за примитивно мислене? Явно много български мъжки екземпляри още живеят в Ориента- за справка виж Реджеб Иведик 1, 2, 3 и т. н- където вълната е признак на мъжество. За жалост май само тя остана нещото, което да дава вид кой от какъв пол е... Мисълта ми е, че не космите ви правят мъже, а едни доста по-различни неща. Наричат се възпитание, умения и чувство за отговорност. Нищо няма да загубите ако премахнете това от вас, освен неприятните израстъци, събиращи всякаква флора и фауна по вашите тела и разбира се, ще доставите удоволствие на вашите половинки! За сведение- професионално се занимавам с козметични услуги, ако има въпроси мога да отговоря, но само на грамотно написани постове ;-)

32.   Извинявайте многооо ама това дали се обезкосмяваш или не не показва дали си гей, педал или изнежен! Като искате да си ходите като горили-ваша си работа, ама не се месете на тея, които се обезкосмяват. Космите не са показател за сексуална ориентация!!!

33.   32. окосмяването е показател за повишено ниво на тестостерон, което някак си корелира със сексуалната ориентация.
Иначе на голи охлювки сме се нагледали, ама не мислех, че ще плъзнат и голи охлюви ;-)

34.   Не се ли получава обратен растеж на косъма при кола маска? след което пъпки и ранички?

35.   Към № 34: Получава се, когато не се прави добро почистване на кожата. Какво имам предвид? Когато окосмяването бъде премахнато чрез изтръгване (независимо дали е епилатор или кола маска) новите косъмчета порастват по-тънки от предишните, поради тази причина те по-трудно пробиват роговия слой на кожата и в резултат се получават тези малки пъпчици или дори фоликулит. За целта е нужно по време на душ да си правите пилинг с твърда кесия за тяло или просто с шепа захар. По този начин ще помогнете на косъмчетата да излязат без да правят особени проблеми. Ако има леко възпаление или зачервяване на пъпчиците, просто напудрете с бебешка пудра след баня. Радвам се ако съм била полезна.

36.   Абе ей, 28!! Заради такива като теб човек не може да намери една космата пут*а, все разни оскубани… почнах да се чувствам като педофил, награбил момиченце, мама му стара. Жени, не си махайте космите за нищо и никакво!

37.   към 35
ако не се лъжа, ти си козметичката нали?
Доколкото съм информиран, повечето козметички им се повръща, когато отиде някой или някоя и се разкрачат са обезкосмяване на....
Ти как се чувстваш при такова положение? Прави ли ти впечетление? Ана твоите колежки?

38.   Аз съм номер 15. Към номер 36: Намери си една маймуна в някой зоопарк! Към номер 37: Отиди на училище първо и се научи поне да пишеш, не да ми "развяваш" интелектуален потенциал, че на три реда си допуснал един чувал с грешки...! И когато завършиш училище, тогава се гласи за козметик! Че на първолаци още не им излизат косми, та затова...!

39.   15/38, можеш ли да ми препоръчаш някоя, която те е оставила доволен? Горила, орангутан, шимпанзе, все едно, нямам претенции. Важното е да е проверена лично. Твоята козметичка къде работи, между другото? Хайде със здраве, байно!

40.   Към № 35
По тази логика гениколозите, гастроентеролозите, зъболекарите, кожно-венеролозите и куп други специалисти, свързани с "бъркането по всякакви дупки", изследването на всякакви биологични материали, трябва да са измрели отдавна.... Въпрос на навик и рутина. Космите в сравнение с това, което изброих са просто детска игра. Те са просто част от нас, която НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да ни покрива целите...

41.   За тези цитиращи хора от историята Александър Велики е бил обсебен от бръсненето и именно заради него тази практика се е популяризирала по онова време, по същото време римските жени са започвали да изпозлват бръснарски ножчета и пинсети. Около 400 години по-късно Клеопатра а след това и цял Египет откриват обезкосмяването чрез кола маска /разтопена захар/. Историята на обезкосмяването е много обширна и разнообразна и се смята че започва около 30 000 г пр. Хр именно с пещерняците, които използват бръсначи от кремък. Метални бръсначи за многократна употреба са открити в Индия на възраст около 3 000 г пр. Хр. В различните култури и през различните периоди на историята видовете обезкосмяване и местата, на които се прилагат са най-различни. Критерий не е нито пол, нито сексуалност, по-скоро естетическото ни виждане, хигиенните ни навици и манията ни да подражаваме на определени индивиди. А за този, който беше споменал културистите като пример за хетеросексуалност искам да ти кажа само, че ще се учудиш колко голяма част от културистите са педали.

42.   Лелеее що за хора сте бе!? Човека ви пусна инфо, а Вие му изядохте космите

43.   от Автора:
Благодаря на всички, които споделиха своето мнение (аз бях забравил, че съм пуснал тази тема - вече 2 години). Въпроса беше - не кой какви наклонности има, а тези, които искат да отидат на козметик да са наясно горе-долу (Фики-Фики :) какво става в козметичния салон и че не е толкова страшно. А за страховете дали няма да получите ерекция - мисля, че едва ли... - все пак има доза лека болка или по-скоро неприятно усещане, което изпарява всички мераци за ерекция! Хайде със здраве....

44.   Жена да се епилира - разбирам - готина, нежна кожа, пречат груби косми. Ами на мъж? Нали като си махне космите, пак остава груба кожа. Освен това космите на мъжа растат 100 пъти по-бързо, ако има достатъчно тестостерон ден. Аз се бръсна. Ще ми бъде изключително гадно да отида при някоя дето да ме епилира. Гледката на члена и топките ми е само за жените, с които спя.

46.   Епилацията е нещо отвратително. Тя премахва вторичните полови белези и е подсъзнателна перверзия равносилна на педофилията. Да харесваш жена без нейното полово-зряло окосмяване е все едно да се възбуждаш от полово незрели момиченца! Като махнем перврезната античност, епилацията изобщо не е била характерна за европейските народи. Не е характерна и за християнскат цивиизация, но е типичен маркер за исляма, където жената може да има само вежди, всичко останало се обръсва. И съответно педофилията е много характерна за ислямските варвари! Родинатана епилацията е САЩ, където през 20-те год. на 20 в. запова масирана реклама към жените да си бръснат подмишниците и краката. Причината е че мръсните евреи от Жилет, са решили двойно до повишат продажбите си, за целта е трябвало да направят свои потребители и женската част от населението. В Европа обаче не им се отдава да пробият, правят го едва през края на 80-те години, когато първо чрез порнофилмите започна да се налага модела на обезкосмената кощрамба. Я вижте здравото скандинавско или немско порно от 70-те и 80-те год. Почти всички жени са нормално окосмени, както си бяха и в България по това време. В България началото на епилацията е едва в средата на 90-те години, и то по пътя на маймунското копиране, нещо твърде характерно за нашия просташки народ! Сега когато израсна едно поколение от мъже-женчовци, и метросексуални боклуци, които не са помирисвали казарма, и педерастията е изкарана на мода, напълно естествено е, да бъдат зомбирани в това отношение, ще бъдат добри консуматори на ненужни козметични продукти. Целта на пропагандирането на епилацията, фитнеса, "здравословното" хранене, диетите, кльощавелите е една-едничка, да отучат младите поколения да мислят със собстеваната си глава, а де се подчиняват безприкословно на тъпи реклами. Но такива идиоти, лесно се манипулират и управляват! Иначе в епилацията няма хигиена, епилираната подмишница се поти повече и мирише по-лошо от окосмената. Но покрай епилатора, ще си зависим от куп още процедури, по-голямо количество дезодоранти и куп още измишльотини. Една жена с окосмени подмишници, която се е напръскала с дезодорант ухае прекрасно, една бръсната тъпанарка - вони, особено през зимата, когато дрехите и поемат по-голямото количество отделена пот!

48.   здравеите!!! искам да попитам в бургас има ли козметици маже имам желание за обезкосмяжане но при жена ми е неудобно

49.   При мъжете космите поемат голяма част от протеините и това е лошо за спортистите

50.   Добре ви е на вас в големите градове. Козметиците ви са разкрепостени и си вършат работата професионално. Но в градове като Стара Загора и Сливен като им кажеш, че искаш да се обезкосмиш ти отговарят, че не работят с мъже. И пак трябва да се стържеш със самобръсначката редовно.

51.   Супер тема. Аз се интересувах от епилация и получих доста информация във форума. Всички хора сме различни. Но ако мъжа уважава себе си и партньора до себе си би трябвало да полага грижи за тялото си. Моята жена се епилира редовно и на мен много ми харесва. След като на нея и харесвам много повече епилиран какво ме интересуват мненията на деугите хора. Аз живея за разбирателството и семейството.

52.   Това лято бях на нудисткия плаж на Иракли. На 10 мъже - 1 беше натурален. Останалите 9 - гладки. Въпрос на собствен вкус и този на половинката ти!!!