Споделена история от Секс и интимност

Дали е нормално да го правим
Искам да споделя за това което правим с моята половинка. Женени сме и сме заедно от седем години. Младо семейство сме и имаме дете. Аз съм на 28 той на 36. Секса с него е невероятен но има невероятно желание което малко ме притеснява. От година и нещто правим секс със трети човек, тоест друг мъж. Половинката ми испитва възбуда за която почва да ме притеснява все повече.
В началото пробвахме с друга двойка после с друг мъж като и на двамата ни харесваше. Половинката ми се включваше винаги заедно с третия човек. Постепенно почна да се включва след като вече правя полов контакт с другия и накрая се оказа че испитва огромно желание да ме гледа как го правя с други мъже. Секса след като съм била с други е страхотен и той самия ми го е признал. Но ме притеснява факта че все повече предпочита да ме гледа само как го правя. Не знам да ли е нормално и докаде ще стигне това. Не ме ревнува аз него също. Обича ме се и то много повече от колкото преди. Имам чуството че има причина за това и се надявам да нее фатална за брака ни в бъдеще. Много ме притеснява това и искам по компетентни съвети а не убиди и нецензурни одговори на недорасли мозаци, който са в изубилие да убиждат и коментират за неща дето не са наястно. Въпросат ми е дали има подобни двойки и какво биха ме посъветвали.... //???
Нормално ли е да се възбужда от това да ме гледа в директен контакт с друг мъж. Партниорите са ни чистоплътни и винаги искаме от тях здравни картони за който сме сигорни че няма да ни навредят. Не правим това със всеки мъж а избираме внимателно човека, като имаме редовни мъже който вече сме като приатели. Аз същто испитвам невероятни преживяваня в леглото но проблемат е че половинката ми все повече се възбужда от това. Искам съвети и мнения както и начина по който го правите и дали е същото както при нас..
ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ ЗА ДОБРОЖЕЛАТЕЛНИ МНЕНИЯ И СЪВЕТИ..

Коментари

1.   Дали е нормално на 28 да допускаш толкова грешки в писането.

2.   Нормално е, но ползвайте кондоми, за Бога!
Здравните картони може да са фалшифицирани, а и ХИВ не е всичко - ПЪЛНО Е С ВСЯКАКВИ ГНУСНИ БОЛЕСТИ. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО С КОНДОМ. Останалото си е ОК

3.   Нормално - не знам, но определено не сте първите, които имат такива предпочитания, а и едва ли ще сте и последните - даже има специализирани сайтове, където да се запознавам и обменят опит хора с такива предпочитания.

5.   Здравей, мисля, че е нормално. Има мъже, които се възбуждат от това, което описваш. Моят приятел също се опитва да ме навие за такива занимания. Незнам какво точно ги възбужда в този вид практика, но е факт, че мъжете се възбужат много повече от 3ка с друг мъж, отколкото от 3ка с друга жена - може би защото първото е много по-първично и им харесва да гледат половинката си "на ръба", да виждат, че е под напрежение (в положителния смисъл на думата) нещо, което няма как да се случи при 3ка с друга жена (там основно мъжете се бъхтят да задоволят 2 жени, което по думите на приятеля ми си е чиста хамалогия).
Знам какво те притеснява (или поне си мисля, че знам, защото и аз се тревожа малко за това) - да не избие в някоя хомо история накрая, въпреки, че ако имаше нещо досега е трябвало да се прояви.
ПС: можеш ли да споделиш как правите връзка с партньори, от къде?

6.   Ако всичко се прави с воля и любов, няма ненормални неща. Така че споко - ако не то доставя това удоволствие кажи на приятеля и. ;)
Относно коментар N-1: А знаеш ли, че си пропуснал един въпростителен знак??? Откъде накъде ще казваш кой е грамотен и кой не???
Аре и успех :)
М, 36

7.   Предполагам, че след като те е чукал друг мъж, твоят съпруг, веднага след това, те възприема, подсъзнателно, като чужда жена и това увеличава възбудата и удоволствието му.

8.   едипов комплекс

9.   "не убиди и нецензурни одговори на недорасли мозаци, който са в изубилие да убиждат и коментират за неща дето не са наястно"
А с това изречение направо изби рибата! И сама си просиш коментара за грамотността си... Ама хайде, да не претендираш, че "хейтвам", да те пообразовам малко. Правилният правопис на думите е следния:
Обиди(също и Обиждат)
оТговори
мозЪци
изОбилие
наяСНо (без т)!!

10.   "... сигорни че няма да ни навредят. Не правим това със всеки мъж а избираме внимателно човека, като имаме редовни мъже който вече сме като приатели. Аз същто испитвам.... "

Също така:
сигУрни
приЯтели
сЪЩо (без "т")
иЗпитвам

11.   На къде отива този свят Божеее...

13.   Измислица, като почнеш от грешките и свършиш на смисъла...

15.   Твоят съпруг има някакви засилващи се проблеми с потентността и ги маскира като екстравагантни предпочитания или и двамата споделяте едно и също сексуално отклонение (спомена че и на теб ти е добре така). Стига да избирате внимателно партньорите си, няма риск за здравето ви. Други проблеми не можете да предизвикате, ако не започнете да пишете наред из Нета и да осведомявате хората по улицата колко правилно е да се прави секс само по този начин.

Не се засягай, но щеше да е по-правилно да напишеш "отговори на по-недорасли мозъци от моя", защото с правопис като твоя не попадаш дори в топ 100 на умните хора. Откъде вадиш толкова високо самочувствие?

16.   О-о, да! А длъжностна характеристика, лична карта, КАСКО и шофьорска книжка, кръвна група, диплома за завършено образование, както и молба в 3 екземпляра не им ли искате?
Май си попрекалил с бърканите яйца и порното, приятел! И на твоите години (едва ли повече от 15) не е хубаво да халюцинираш чак такива гадости...

17.   "Много ме притеснява това и искам по компетентни съвети а не убиди и нецензурни одговори на недорасли мозаци, който са в изубилие да убиждат и коментират за неща дето не са наястно. Въпросат ми е дали има подобни двойки и какво биха ме посъветвали.... //??? "
Моля те, прочети си отново това изречение и кажи, ти самата колко грешки си намери? И сестра ми може да ти го поправи, а е 3-ти клас забога!!!

18.   До 9:
Всъщност "следния" в "Правилният правопис на думите е следния" трябва да е следнияТ. Недей да учиш другите на нещо, което не знаеш!

19.   спокойно. аз съм мъж на 31г. преди няколко години за сефте пробвахме 3ка с мъж. Първия път го приех доста болезнено- явно мъжа с който бяхме беше доста настойчив и през цялото време на 3ката постояно чукаше жена ми. На моменти се чудих аз ли съм мъжа й или той.... не можах да се вреждам на моменти- като я хвана секс секс, ... после след това и на другия ден ми бе гадно. НО след 2рия пъти и други мъже с които пробвахме 3ка се успокоиха нещата. Малко по малко усетих че вместо скофтени ситуации започвам да изпитвам удоволствие да гледам как мъжа другия чука жена ми... как влиза в нея как я чука в различни пози, как я лиже. Даже няколко пъти с последния мъж с който бяхме бяхме легнали с жена ми на 69 и докато я лижа а тя ми прави свирка, гледам над мен пениса на другия мъж как чука жена ми на задна, ... защото лицето ми се пада под топките му точно :) много е възбуждащо поне за мен тези гледки и ситуации... Просто мъжа ти е освободен а и щом носи наслада на теб и него къде е проблема... прави си 3ките и пиши тук в форума за други случки твои настоящи и бъдещи.

20.   Моето момиче, нека ти говорят каквото си искат. Всеки си има мнение, а в България и най-тъпите по няколко, за съжаление. Виж сега - това си е тайната мечта на всеки мъж, да гледа как чукат жена му. подсъзнателно съществува. Друг е въпроса, че повечето мъже не си го признават. Искам да кажа - спокойно, ако се обичате и си споделяте всичко е ОК.
Мъж на 48 години.

21.   " Много ме притеснява това и искам по компетентни съвети а не убиди и нецензурни одговори на недорасли мозаци, който са в изубилие да убиждат и коментират за неща дето не са наястно"

Ама ти сериозно ли? 10 грешки в едно изречение??? И говориш за недорасли мозъци ТОЧНО ти? Бих предпочела да правя цял живот секс единствено и само в мисионерска поза, отколкото да не мога да напиша едно изречение.

Иначе, мисля, че мъжът ти те изпозлзва по предназначение-т. е., май само за това ставаш и е нормално да се възбужда. Че кой не се възбужда от порно, особено ако е live?

22.   До 19:

Жена ти или ти беше инициатора на тези занимания? Нещо промени ли се след това в отношенията ви?
Дай повече информация :)
Ж, 30

23.   ако едно мнение не се вмъква в общоприетите норми,
то за мнозинството е ненормално, така е и с това сексово вмешение,
нещо като при гей двойките, изявяват показност и претендират за нормалност която ние нормалните не приемаме, точка

24.   Мисля, че авторката е направила една правописна грешка: не е сложила запетая преди "което"....

25.   Не зная дали е като при вас но мога само да ти кажа че сте открили доста хубаво забавление и за двамата.
Аз съм мъж на 32 а съпругата ми е на 27, имаме и две деца. От не повее от месе два ние също практикуваме текъв вид секс, и мога даа ти кажа че насладата е взаимна. Не обръщай внимание на разни комплексари и тинейджърски мнения по въпроса. Който не го е изпитал неможе да дава одговори тук. За това не съм от ония дето щте те критикувам за правописи и тн. Съпругата ми е доста раскрепостена както и аз. Преди не повече от половин година и предложих това удоволствие и с течение на времето се получиха нещата. Първо попаднахме на какви ли не от сайта за запознанства и разни други сайтове. Повечето бяха мухали дето освен голи снимки на женами и да им се покаже гола друго неможеха и да направят. Мераци да я чукат ама само в скайп иначе били с големи пишки и тн. Накрая уцелихме точният човек. Беше мъж на 38г от нашия град който се нави за тройката. Пича е спортист и имаше добро тяло, което жена ми хареса. Характерат му бе подобен на нашия и му имаме не само доверие в здравето но и да не ни раздуха че този начин за удоволствие в българия за съжаление е доста назад. Който му е гадно да не го прави и да не го коментира тука. Ти искаш все пак отговор на хора който са усетили тръпката от подобен вид секс. Аз същто обичам да гледам половинката си без да участвам и мога да ти кажа че после съм много по активен и не ми пречи нищо. Тя испитва огромно удоволствие от двойното проникване и съм сигорен че третия е доволен също от нас. Той също обича да ни гледа как го правим пред него. Мога да ти кажа че съпругата ми от тогава на сам се раскрепости ощте повече и табу между нас не съществува. Удоволствието е взаймно и доброволно. Праветего само с подходящ парниор за да не стане грешка. Иначе за твоето питане как..??? щте ти кажа.
Жена ми е леко стройна и е с едри гърди и леко пишно дупе, след раждането малко е по обличка но е страшно секси. Партниорат ни се нави и я хареса много както и тя него. Първият път когато се видяхме на живо бе просто запознанство и нищо повече. Вторият път той ни дойде на гости и първата вечер той прекара със нея на саме за да се опознаят по интимно. Още тогава бях на седмото небе, като знаех че тя го прави с друг с моето знание и съгласие. На сутринта само докато ми расказа какво е правила с човека и бях готов да свърша. След което падна доста готин секс. Втоият ни опит бе същто успешен. Отидохме на хотел. Тримата вечеряхме после в стаята стана първата ни тройка във живота. Жена ми бе по вечерна рокля която показваше нейният сексапил. Идвамата с третия се удървихме ощте в ресторанта, беше се нагласила доста готино. Встаята се съблече пред двамата без да и пука. Ебеше с помоща на алкохола но стана супер. Галих ме я на голо мъжът бе доста по надарен от мен. тя му позволяваше всичко в мое присъствие. Мачкаше и гърди дупе и бедра и я целуваше докато само гледах. После се включих и аз. За нея бе най готиното нещто да бъде с двама. Прониквахме един по един в нея като накрая направихме нах готиното за една жена нещо. Проникнах ме в нея двойно. Аз в дупето а партниора в нейната вагина. Предварително бяхме взели иследваня за хиф спин и тн. Не стува много да дадеш малко пари но да си сигурен. Съпругата ми нее фенка и бестова на кондомите както и аз. Партниорат бе очарован от нас както и ние от него. Признавам си че бе по издръжлив от мен и след като свърших много преди него после само гледах и лъсках. Мога да ти кажа че гледането бе по готино от чукането. Моята сладурана получаваше оргазмите си като автомат калашников. Мъжът се наслади на нейното тяло и дупки като ги опита всичките. След като и се нарадва аз отново я оправих пред него а той стана воайор като каза че му било също толкова готино даа гледа както и да прави секс със тази красавица. На сутринта се получи повторението самоче се насладих на нейните палави игри. Поднесени гола кафетата и сама изби сметана от нас. Естествено след секс вечерта Тя си направи тест за бременност и ефекта бе положителен. Мъжът я бе оплодил но взехме противозачатъчните да няма нежелано бебе. Сега си имаме взаймно доверие и тримата. Той също е женен но съпругата му е пълно табу. Той си е като нас и удоблетворява сексуалните си мечти заедно с нас. Съпругата ми има двама и не ни пука от това че някой ще ни упрекне за това. Текаче не се притеснявай а се наслаждавай... Суважение. Т , А.

26.   НОМЕР 23, голям фантазьор си.
Само да те светна, че тест за бременност се прави 7 дни след като ? е закъсняло на една жена и не след полов акт. То самото зачеване може да стане с дни след секса, а в хотелите как ще ви направи кафе със сметана ми е инетесно (ха-ха ха). Във фантазиите иначе те бива, но си направи своя тема в раздел „измислени истории“

27.   До 26.. Много си тъп бе ако чакаш седем дни незнам дали ще ти помогне. Аафтора е написал за кафетата само а сметаната жената сама си е избила самоче от тях двамата, това има предвид. Като четеш поне него приемай в прав текст а малко мисли. УМНИКО.
Иначе евала на двойката и аз бих искал толкова раскрепостена жена като твоята. Но уви попаднал съм на най голямата табу дама и само ако и кажа за подобно нещо ще ме застреля.

30.   Всичко при теб е повече от прекрасно, мъжът ти те обича толкова много, че иска да вижда нещо, което ти доставя удоволствие (а секса е такова)...

31.   недорасли ама поне се научихме да пишем докато някои се чудят с какво да се занимават малка съм на 15 но на твое място бих прекарвала повече време с детенцето си :)

НН

32.   ДО авторката:
Мъж на 30 г съм и адски се възбуждам да гледам как някой чука жена ми пред мен. АДмирирам това и адски ми допада. така че дерзай.. и не се притеснявай.За мъжа ти е супер кеф а и за теб да си с 2ма

33.   вие сте извратени. това е толкова глупаво. естествено не сте първите нито последните които имат такъв фетиш, но за мен това е откачено. никога не бих позволил на друг да чука жена ми. дори не искам да си го представям, камо ли да го гледам... абсурд

34.   Буахахахааааа, номер 25, нали наистина не вярваш, че някой ти вярва??? Освен номер 27, който отново си си ти самия, де! Да се смее ли, да плаче ли човек!! Значи вечерта след полов контакт от предходната вечер и същата сутрин, стига да не сте се изпразнили в кафето, де, жената си прави тест за бременност и той излиза положителен.... чакай малко да се посмея, че не мога да пиша.... ...... ..... И жената взима някакво там вълшебно хапче и хоп!, вече не е бременна, така ли? Е не! Човече, ти направо изби рибата, както и биологията, анатомията, човешката физиология, а и фармацевтиката. Аре, аз да си се досмея, ти си остани със здраве и с фантазиите. Пък в училище, като стигнете до човешката анатомия в час по Биология, слушай внимателно!
ЕднаЖенаКаза

39.   Поредния пример, че всеки търси какво си няма. Аз също съм доста разкрепостен и идеята за всичко, което описваш меко казано ме влудява от възбуда. Но за жалост моята половинка не споделя фантазиите ми. Гадно е защото съм на кръстопът от 2 години и не знам какво да правя, нито със себе си, нито със връзката ми с това момиче. Обичам си го. Държа на него, но секса ни повече от година е под нулата. Аз съм на 35, а тя на 37, а вече дори не помня от кога не съм имал желание да я чукам. В началото правехме супер секс, както всички двойки в началото. Но нещата бързо придобиха еднообразен и сив вид за мен. Може би за около година и вече ми стана безинтересно и някак се наситих. Това, което тя ми споделя, е че нейното желание към мен не липсва, даже напротив. Но аз вече не успявам да се възбудя. Не мога да опиша какво ми е, и как се укорявам, задето приятелката ми е здраво-право хубаво и сексапилно момиче, а аз не задоволявам нуждите й от секс. А тя е във възраст, в която може би повече от всякога иска такъв. Дълго мислих за подхода си, защото не исках да я уплаша и да си отиде от мен. Подарих й вибратор и започнахме често да го включваме в игрите си. Признавам добре ни се получаваше и тя буквално превърташе от кеф от двойното проникване. Усетих надежда :) и адски яко се надървях само от една такава малка придобивка. Стана супер, че тя започна често да си го ползва и когато не съм си вкъщи. В крайна сметка успях да й призная за моите сексуални желания и фантазии. Започнах от много далече, за да стане плавно. Обясних й какво ме възбужда и как си представям че може да израсте връзката ни. Че искам да пробваме различни експерименти в секса, и й припомних колко добре ни се отрази последния такъв с вибратора в леглото. Не бих ограничил приятелката си в това, какво точно може и какво не може да опитаме. Исках просто да се чувства освободена и спокойна. Исках да я предразположа и да се освободи от задръжки. Предложих й да опитаме тройка с още един мъж или жена. Евентуално ако й хареса може с друга двойка да опитаме... А на по-високо ниво с мен и още двама мъже или.. въобще пълен кард-бланш на въображението исках да й предоставя. Намеквал съм й да пробва да отиде с друг мъж сама.. без мен - да опита как е да се чука с друг, при мисълта, че знам и съм ОК с това - даже напротив. Всичко! Искал съм да се пробва да се отпусне и "отключи" за такъв тип експерименти. Като през цялото време съм й повтарял да не се чувства длъжна за нищо и да помни, че аз го искам само ако и тя го иска. Молил съм я поне да пробваме и ако само за момент и мине през ума, че не й харесва - ставаме и си тръгваме. Обяснявал съм й как не искам да я загубя. Аз наистина не искам да съм с друго момиче. Просто се възбуждам и от други жени, както и да гледам как друг мъж я задоволява, и в това не виждам нищо лошо. Това е физиологична нужда и защо сме устроени така, ако е грешно? Защо трябва да си даваме глупави клетви един на друг за сексуална вярност. За мен по-важна е духовната ни връзка. Споделял съм й как мисълта че се обичаме няма да ми навреди, докато я гледам с друг. Напротив! Ще ми харесва, че не ме прави на глупак, да се чука зад гърба ми и да науча, от което после да ме боли. По-хубаво ли е да се лъжем един-друг и да ходим като хлапета да се крием и мамим един-друг, както правят може би 80 % от хората по Земята? Колко глупаво е да се заричаш в сексуална вярност. С прости логики съм и обяснявал как това е невъзможно. Това е все едно да се заречеш пред някой, че до края на живота си ще ядеш примерно да кажем само леща, или някакво друго ястие. И как се чувстваш измамник всеки път когато ти се дояде картофи или месо... Защо и кому е нужно питам аз? ! Това е просто невъзможно, или ако да кажем съществуват хора, които действително правят секс само с един партньор докато са обвързани, то представете си какви лишения и вътрешни мъки са това! Гаранция ли е това, че никога не са пожелали друг? Това, че ни се иска и правим секс с други в наше присъствие, няма да означава, че сме се изчерпали един към друг и не търсим поводи да си изневеряваме "легално", а даже напротив. Смятам това за едно по-високо ниво на доверие. Едно по-високо ниво на сексуална свързаност. Обясних й разбира се всички евентуални рискове от евентуален неуспех. Успокоих я, че никога, ама НИКОГА не бих я накарал да прави нещо против волята си. Даже напротив... това което би ме възбудило е точно самата идея, че й харесва тази мисъл. А не евентуално да го направи само "за да ми угоди на прищявка" Но.... уви! Без успех. Увърташе и често изместваше темата, докато в крайна сметка не се наложи очи в очи да ми обясни, защото и аз съм човек и имам право да знам. Обещах да не споменавам повече за това и от тогава съм като призрак. Не съм повдигал темата повече. Обещах! Но се затворих... Стана несъзнателно. Секса ни вече е... Нямам думи! С месеци не се случва. Аз й изневерявам. Гледам порно и мастурбирам когато я няма. Тя също предполагам. Отчуждихме се и не спирам да мисля затова постоянно. Имам нужда от промяна и съвети.... Мейла ми е mistar_2012@abv. bg Ще помоля само сериозни хора да ми пишат за себе си. Бих искал да обменим опит и впечатления. Не е изключено и да се запознаем на живо дори.. Просто не се издържа вече, а не знам как да постъпя и какво да направя. Отказах се от идеята за експерименти с нея. А чувствам като много тъпо ако поискам да се разделим заради това.... Ще се радвам да прочета мнения на хора с подобни проблеми, желания и изживявания. Благодаря ви че изчетохте историята ми. Стана ми една идея по-добре...

40.   Номер 1 и аз се шашардисах от това неграмотно писане. Как може човек на 28 години да не знае, кога и как се пише "йо", кога, къде и как се изписват гласните, съгласните, и кога се употребява пълен член и непълен, а да не коментирам как го изписва.
Честно главата ме заболя от тази неграмотност. И ти ще помагаш на детето си в уроците някой ден! Май, по-скоро, то ще те изучава.
Няма да коментирам историята ти. Споко! но заради ужасното ти писане, не устоях да не те критикувам.
Е, браво, жена!
Ева, 25 г.

41.   Аз пък никога не бих допуснал друг мъж в леглото с гаджето ми.. Нито пък друга жена.. Нито мога да се раздавам за други жени, а съм най-ревнивия човек и мъже не искам

42.   здравей номер 1, аз съм добре сложен хетеро мъж и имам опит в тройките, правил съм го доста пъти със семейства и наистина преживяването е уникално за всички! не трябва да те притеснява този факт, всеки човек има някаква особеност и колкото и да ти е странно, това е такава нищо че е сексуална, друг е въпросът дали ти го приемаш или го правиш колкото да доставиш удоволствие на мажът ти. ако това не ти допада му го кажи и спри да го правиш но ако това ти доставя удоволствие се наслаждавай на тези мигове защото само спомена остава! ако искаш да ми пише ще се радвам да се опознаем мейла ми е *******

43.   Жалко подобие на човешко същество си ти, което не може да пише като нормален човек. Очевидно и живота ти е ненормален, с ненормален мъж. Ти си долна курва!? Осъзнаваш ли това? А мъжа ти е пълно прасе за да се радва на такава гледка да опъват жена му пред очите му? Създания на нисше еволюционно развитие си ти. Нищо повече!

46.   М25 Идеята някой да чука приятелката ми е супер възбуждаща.Когато си я представям с друг направо се надървям винаги. От 6 години сме заедно и тя е на 25. Много секси и палава.Когато се възбуди става голяма мръсница няма задръжки в секса. Може би затова тази идея да я чукаме с друг на тройка ме възбужда толкова много. От известно време си говорим за тази фантазия и тя иска да го направим. Избрали сме един човек и се надяваме да се получат нещата. Мисля, че за такав вид забавления двойката трябва наистина много да се обича и да си вярва, да си имат пълно доверие, както сме ние. До авторката: При вас кой предложи идеята и на теб допада ли ти да го правиш с друг докато мъжа ти те гледа?

52.   Браво

53.   Мила, имаш дете, трябва да го направиш грамотен гражданин на държавата ни. Моля те, вземи някакъв правописен речник, грешките ти са елементарни. Недопустимо за жена на 28 и майка!

54.   Всички моралисти да мрат в сол и пипер!
Трябва да се обичаме и да се радваме на живота. Аз и жена ми сме много щастливи и практикуваме същото нещо от много време, става ни все по-хубаво колкото повече се отпускае. След всяко такова преживяване се обичаме още повече, това взаимно удоволствие и сбъдване на тайни мечти ни обединява и свързва.

Колко задръстени и вътрешно грозни хора има на тоя свят, изливащи гнусната си душица чрез обиди и псевдо-морално презрение. Обикновено точно такива като вас са насилниците и изнасилвчите.