Споделена история от Секс и интимност

Обидена от липсата на френска любов
Здравейте! Имам приятел от година и половина, обичам го страшно много, НО не иска да ми прави френска любов. В началото дори и не подхващах темата, притеснявах се, беше ме срам. Преди 1 месец преодолях неудобството и го попитах, а той тактично се отклони. Аз съм му правила френска любов, но от няколко месеца насам спрях, казах си - "щом той няма желание, аз също ще го лиша от това удоволствие"... преди няколко дни отново го попитах, защо не иска, какъв е проблема, а той просто каза, не ми харесва, не искам... Казах му, че съм убедена, че е правил на някоя от бившите си приятелки, а той каза, да само на една, няколко пъти. Бях учудена защо на нея е искал, а на мен не. Обичаме сигурна съм, секса е добър, но ми липсва и френската любов. От вчера само плача, че предишната е била по-добра от мен, на нея е искал, а на мен не :(... Може и проблема да е, че малките ми срамни устни са по-големи, оххх.. не знам вече. Дайте ми някакво мнение, моля ви

Коментари

1.   Авторке, няма угодия май. Пишеш, че сескът бил добър, какъв ти е проблемът?
Явно на човекът не му е харесало и с предишната, затова не го прави. То е същото като да настоява мъж някоя жена да му пусне анално и ако не ще - да реве по цяла нощ. Ако френската любов е толкова важна за теб, ами скъсай с момчето и тръгни с някой, който ще ти я прави. Не можеш да насилиш някого да прави нещо, което НЕ ЖЕЛАЕ. Или харесваш човека такъв, какъвто е, или не си с него. Средно положение няма.
За срамните устни можеш да го питаш, но не вярвам, че е от това. Не иска и толкоз. Или живей с това, или си намери друг. С рев и тръшкане не става. Това да не ти е детската градина!

2.   Не е проблемът в това дали предишната е била по-добра или не. Проблемът е в това, че приятелят ти не иска да ти прави френска любов. Ами, ако ти стане съпруг? Цял живот ще бъдеш лишена от това ли? Ще изневеряваш или ще търпиш? Или ще си намериш друг, който е готов да се отдадете изцяло един на друг?

3.   ебти пе.. дала я го разкарай, и ти не му прави св.. ирки тогава
фери27

4.   Не обвинявайте момичето. Това не е прищявка, а нещо напълно нормално и редовно като практика между двама души, които се обичат. Не казвам, че е задължително, понеже звучи грубо изречено така. Но ако той иска да получава орална любов, няма право да отказва такава и на приятелката си - така е честно. Ако не му допада толкова, поне тогава да я прави от време на време, ако наистина я обича. Авторке, попитай го ЗАЩО точно не му е приятно. Дали не му допада миризмата, или пък нещо друго. Малко са мъжете, които не искат да лижат.

*Габи*

5.   Хаха, искрено ме разсмя. Толкова ли си нямаш проблеми, че за едната френска да ревеш?

6.   Защо бе, Габи. В секса няма нищо задължително - трябва и двамата да го желаят. Няма неща като реципрочност - това да не ти е пазар - даймми чушките, давам ти доматите. Ами то така погледнато все ще има недовлни и по-добре даги правим с вибратора си, за да не се окажем минати. Ако не ти харесва - късаш и тръгваш с нов. Това е положението.
Аз например не си падам по това мъжът ми да ме шльока долу. Не, че не иска той, аз не искам и той се съобразява с това. Имам пък други предпочитания, които не са за публика под 18 г., който си изживяваме заедно. Всеки си има вкусове и желания. Така както не искате партньорите ви да ви карат да вършите нещо, което вие не желаете, така и вие нямате право да искате нещо от тях, което на тях не им е приятно да вършат. В случая авторката да отказва фелацио на партньора си, за да е реципрочно всичко е дори контрапродуктивно.
То по вашата логика всички жени да правят тройки, анална и да - фелацио, защото мъж ХУ искал това. Ами какво правим, когато има хора с по-така желания. И на тях ли да се сърдим?
Просто всеки да си ходи с партньор, с когото си пасват в леглото и да е готов на някакъв компромис или да си търси друг човек. В леглото не бива да има принуда, мрънкане и тропане с крак. Ако на единият не му е приятно да върши нещо - това е достатачно.

7.   Много добре разбирам проблема на авторката. При мен ситуацията е сходна - заедно сме от близо две години, но и той не ми доставя това удоволствие. А толкова пъти съм му обяснявала колко ми е хубаво. В същото време аз му доставям френски ласки. Но в последно време губя желание. Както се казва - каквото почукало, такова се обадило. Нещата изглеждат егоистични от негова страна. Сякаш не е готов да се отдаде напълно в сексуално отношение, което предвид времето, което сме заедно, е жалко... За да ме разбере по-добре, ще го изпита на свой гръб, а именно - и за него няма френска!

8.   Същото е и при мен, само дето не го "наказвам". Не му е приятно, правил го е 2-3 пъти, но си личи, че не му е кеф. Казва, че е преди мен е правил на 2-3 момичета, за да разбере дали е от мацката или от него. Не го и карам. Убедена съм, че ако не обичах да правя свирки нямаше да ме кара. И аз му отказвам анален секс. Не е тръгнал да се тръшка... Какво сега да го зарежа ли, че не му е кеф. Хора всякакви.

9.   гнус го е, остави момчето на мира,
пък и миришете, такава ви е природата,
да не говорим за другите неща, че току виж,
мнението ми няма да бъде публикувано заради "хейтърство"

10.   Охааа - кандиди, трихомони, хламиди, зелени еуглени и чехълчета перорално и НАЗАЛНО! Екстра, екстра! Кой мъж не желае с големия черпак, а?
9 е пича!

11.   То това нещо не е ли само за е... е и раждане, как така ще го лиже, все пак не е от най-ароматните неща, дори и погнуса поражда. Момиче, убедена ли си че заслужаваш чак такава саможертва от негова страна?

12.   Последните три коментара май са писани от един и същи чикиджия, комплексар и задръстеняк... Колко е хубаво да притежаваш много качества, но твоите ме разсмяха искрено! Ако не знаеш и твоя мирише и отделя гадости! Ама на, природата ни е създала да ни привличат тия неща в другия пол, ако тебе не те, имаш нещо сбъркано да знаеш! Авторке поговори сериозно с него и си разяснете причините, с наказване не става, така лишаваш и себе си от определени емоции... Някои хора наистина са много гнусливи, не пият от чашата на гаджето... но компромисите крепят връзката. Успех, вярвам, че ако се причупи, ще му хареса с времето и то не само защото ще вижда удоволствие в очите ти :)

13.   Аз пък имам обратния проблем, жена съм, той ме изяжда отдолу и дори отзад, а аз не искам да му правя френска. Чувствам погнуса, чувствам се долна и намърсена в момента в който коленича пред него, гади ми се, само като си помисля. пробвах с презерватив пак същото. Той не е мръсен, аз дори и когато сме в банята се чувствам така. Когато бях малка наричаха една гнусна съученичка свиркаджиика, може това да е повлияло.
Така, че авторке проблема е в главата му, не в устата. Може би някой някога, като малък да го е нарекъл лизач и от там се променя приемането на френскта като нещо долно, мръсно... Опитваш се да го преодолееш но то е по силно от теб.

14.   9, 10, 11- Сексът не е за гнусливи хора :)
Като те е гнус, има хиляди други занимания на тоя свят, с които да си запълваш времето.
Мъжете обожават да получава орална любов, така както и жените. Когато човек е пълноценен, е нормално да желае да прави това за любимия човек. Мъж, който не обича да прави френска, е или твърде млад и незрял и още не осъзнава, че ще му е приятно, друг вариант да е гей, но отпада в случая на авторката.
Авторке, подходът ти е бил грешен, не трябва да го насилваш да прави нещо и да го чувства като задължение, а в някой по-разгорещен момент е трябвало просто деликатно да го насочиш надолу и да му покажеш колко много се възбуждаш от целувките му и така....
Също така предполагам поддържаш добра хигиена, така че това едва ли е причината той да не иска.
Така че ако той не иска и занапред да прави това, ти най-вероятно ще се измъчваш още повече и ще се чувстваш нежелана, което никак не е приятно. Заслужава ли си да се измъчваш, като навън има много други мъже, които сами желаят да доставят това удоволствие на жената, по простата причина, че сами обичат да го правят.
Самият факт, че си била толкова време с един човек, и той не желае да ти достави едно нормално, наистина нормално сексуално удоволствие, не става въпрос за някакви извращения, е показателен, че - не, няма да кажа, че не държи на теб-, а че просто не си пасвате в леглото. Може да е перфектен в други отношения, но това е доста важно също.
В крайна сметка, ако толкова те обичаше, според мен щеше да 'се насили' да направи тази 'огромна жертва' за теб.
Аз си мисля, че няма смисъл да продължаваш да се чувстваш нежелана, така само си подбиваш самочувствието, знай, че мъж, който обича винаги би направил това за теб!

15.   Моят съвет е да поговориш сериозно с него, не оставяй нещата така. Аз имам същия проблем като теб, заедно сме от почти 7 години и никога не ми е доставял това удоволствие. Никога не съм говорила за това с него защото чувствам неудобство. Вече е прекалено късно да го оставя, омъжена съм за него и на всичкото отгоре съм бремена в 8-ми месец. Разказвам ти тези подробности да не допуснеш моята грешка. Желая ти успех.
Мим

16.   Какво да ви кажа аз съм мъж на 28 години и имам жена от шест лета, но тя почти никога не ми е правила френска, ако е то е за много кратко 30 секунди и спира и то с гума хахах. Аз също имам крещяща нужда от това. Много пъти не издържам и си мисля за чуждо, говорил съм с нея и никакъв резултат, просто трагедия. Лошото е, че чуждите непрофесионалистки искат много внимание, което нямам, а и се предават болести по този начин. Жалко, че няма форум за връзка и да се съберем с някоя жена, аз на нея, тя на мен и дотам!

17.   А и мисля че е доста егоистично да искат френска, а те да не правят. Така че от доста време и аз не правя, в крайна сметка хората са казали, уважение за уважение. 16-и аз съм си мислила много пъти за изневяра, но защо трябва да е така, нали щом обичаш човека до себе си трябва да правиш всичко възможно да е задоволен и щастлив.

18.   Номер 7 съм. Честно казано не мога да разбера как може някой да се гнуси от човека, когото твърди, че обича и с когото поддържат дълготрайни отношения. Не намирам логика в това. Аз се отдавам в сексуално отношение, стремя се да му създам удоволствие и да правя нещата, които му харесват. Защото, когато на него му е хубаво и на мен ми е хубаво. Но в същото време очаквам от негова страна същата нагласа и се чувствам объркана, когато на практика не се получава така. Това естествено рефлектира върху мен и моето поведение. Не може единият да се старае, а другият да претупва нещата. В любовта и секса се иска взаимност и отдаденост, иначе се получава много егоистично. Нали именно затова много хора са на мнение, че сексът с чувства е много по-добър и истински... Щях да разбира задръжките в това отношение, ако бях някоя за една вечер, но в случая сме заедно почти от 2 години и просто не го приемам...

19.   Номер 15 съм. Искам да попитам номер 18, ти говорила ли си с него по този въпрос. Какво обяснение ти дава (ако изобщо има такова)Както споделих при мен ситуацията е същата само че при нас годините са 7.

20.   До номер 19 от номер 18. Говорила съм с него неведнъж. Той ми е споделял, че просто не бил свикнал да го прави, защото предишните момичета, с които е бил не са настоявали, а той много рядко е поемал сам инициативата. Общо взето пътите, в които ми се е сбъдвало желанието се броят на пръстите на двете ръце. Твърди, че не го е гнус. Аз на няколко пъти вече му обяснявам, че това ми липсва и че адски много ми харесва да го прави. Той уж разбира какво му говоря, но нещата не се променят, а си продължават по стария начин...

21.   Ей развратиха се хората. Жените пък надминаха мъжете по разврат!

22.   И после мъжете били перверзници, хахахах!

23.   М 40. Евала на 12 и 14! Аз обожавам да правя френска на дамата, точно толкова ми е кеф, колкото и самото е*ане... Ужасно е готино. Е. Б.

24.   госпожице намери му заместник

25.   Френските ласки са може би най-интимната част от секса. Задължително е да познаваш партньора много добре. Що се отнася до болестите - можете да си навлечете всичко, което е възможно да се хване и при секс без презерватив. Имайте впредвид, че презервативите не ви предпазват от HPV. Когато жената е здрава и поддържа добра хигиена, възбудената и пичка дори ухае хубаво. Ако се долавя нещо друго, което е неприятно, то това е почти сигурен белег, че там долу нещо не е наред и мацката трябва да му обърне внимание. Когато двама партньори са заедно достатъчно дълго време и се познават отлично, както и са си верни един на друг, няма причина да не се стигне и до френските ласки. Разбира се, че има и хора които не обичат да (им) правят поради различни причини.
Аз съм М на 33 и обожавам да лижа възбуденото пиче на моето момиче. Обичам да усещам вкуса и! 69 е една от любимите ми пози. При нови и случайни връзки винаги съм се изкушавал едва ли не да просна мацката по гръб, да разтворя краката и и да и засмуча клитора, но винаги съм се спирал, поради факта, че не я познавам добре. Имам приятел, съученик, който стана много добър гинеколог и както той обича да казва - "Пълно е с перфектно изглеждащи мадами, чийто пут*и биха могли да се използват за биологически оръжия и бомби"
Съвета ми към авторката е: Ако там долу всичко ти е наред и той продължава да се отвращава имаш следните варианти:
1. Замени бръснача с фотоепилация. Искрено се надявам, че не си от онези, които не се обезкосмяват. Направи си я чисто голичка и гладка. Мъжете ги обожаваме такива. 1 на 1000 обича "натуралните". Твоя едва ли е от тях...
2. Направи си пълни изследвания за да се увериш, че си здрава. Лекувай се при нужда.
3. Сменяй партньора... Той не е за теб. След време това ще се превърне в проблем. Не бих се учудил, ако той се окаже би или по-лошото... Никога не знаеш...
Случвало се е с жената да се засечем прибирайки се от работа и да започнем да се натискаме още в асансьора. Наскоро имахме гости и не бяхме правили секс от 2 седмици. Възбудих се толкова силно, само от парфюма и я накарах да разкопчае панталона ми още в асансьора. Натиснах стопа, когато тя ми го налапа. За малко да свърша в устата и, но се спрях и я накарах да се изправи. Тогава се наведох, повдигнах и леко роклята и свалих прашките и чорапогащника надолу с един замах. В началото се дърпаше, защото се притесняваше, че цял ден не се е мила, но искам да ви уверя, че нямаше нищо неприятно. Изчукахме се на кухненския плот, както бяхме с дрехите. После пак и пак...

26.   Аз пък имам точно обратния проблем. Обичам да правя френска любов на партньора си и го правя често, но не искам на мен да ми правят. Дори мисълта за това, вместо да ме възбужда ми действа отблъскващо. :(

Приятелят ми иска да ми доставя удоволствие отдолу, но аз не искам и не искам. Говорили сме по темата, много пъти сме пробваил, но не изпитвам никаква наслада, а напротив. Сигурно остава разочарован, но в крайна сметка, в леглото трябва да има компромис с факта, че не всичко се харесва на човека отсреща.

27.   Ми като не иска няма да ти прави. Уж го обичаш пък гледай за какви неща мислиш: как си щяла да живееш занапред без това. Хората, които се обичат през толкова премеждия и трудности минават и с толкова неща се примиряват, за да са заедно...

28.   Добре че не съм попаднал на някоя от самовлюбените дами писали по-горе. Аз обичам да ги правя тея работи на гаджето ми, но ако ми се тръшкат и т. н. ще ми се струва много по-неприятно. Вие сте големи егоисти и факта, че със наказания и мрънкате искате да постигнете желаното е показателно. Евала му правя на момчето, че не се поддава на изнудване. Другия път като му казваш, че го обичаш си помисли дали го чувстваш!

29.   АВТОРКАТА: Айде моля ви се бе хора, къде се тръшкам и мрънкам? Ако така е прозвучало от написаната ми статия, то се извинявам, нищо подобно. Когато съм разговаряла с него, не съм го пришпорвала, показвала съм му по деликатни начини колко съм възбудена и искам да слезе там долу, но уви, той не желае. Писах тук с нагласата някой момичета, с подобен проблем да ми кажат мнение, а и момчета... Обичам го, мога да го заявя още 100 пъти, но много се дразня на моменти, че умирам от желание да започне, а той не иска, и не иска. Написала съм, че и аз отказвам да му правя, ами да, наречете го егоистично, но искам да осъзнае какво... Та, хайде без обиди, това е сайт, чрез който се надяваш да получиш пълноценен съвет, ако не ви допада историята, подминете я и толкова. Благодаря на хората, които ми дадоха адекватни отговори и ми помогнаха.

30.   Интересно значи. Излиза, че при мъжете френската е по подразбиране, а жените били нагли и самовлюбени, като мъжете са толкова зле, че се налага да им се казва, вместо да се сещат сами. Защо той да се наслаждава, а в същото време лишава нея от това удоволствие?

31.   30 - има нещо такова, защото при мъжете е имитация на половия акт, а при жените е имитация на ???

32.   На какво е имитация, 31? Знам само, че добрият любовник прави всичко, за да остане другият задоволен. Ако мисли за имитации и кви ли не простотии и предразсъдъци, няма да е добър. Просто и ясно. Сексът не е само минет за мъжа и после вкарване в хралупката. Хубавият секс е висш пилотаж и малко мъже го умеят.

33.   А може би не иска, защото са ти големи срамните устни. Повечето мъже лижат само ако са малки и нежнички. Споделено от много приятели мнение.

34.   Въпрос на вкус и предпочитания. Винаги съм правил орална любов на жените, с които съм бил, но обратно съм получавал само от една. Жалко, но не трагично. Никога не можеш да има всичко, което искаш. Всичко в този живот е компромис. Ако това е толкова важно за теб, значи рано или късно ще се разделите. Или обратно, той ще ти дава толкова много други радости, че тази ще остане просто като една от многото несбъднати мечти :)
J. Silver

35.   М 40. Браво, 34, кефиш ме (не си падам по мъжко...) все едно аз съм го писал... Е.Б.

37.   Аз никога не исках да правя орална любов, защото бях с еднодневки и просто не ми харесваше, беше ме гнус и повече харесвах дупчицата на дупето хаха, но и това не можех на някакви случайни жени.. откакто си хванах приятелка за първи път опитах това и първите 2-3 пъти не ми беше толкова хубаво, но след това започнах да се възбуждам само при мисълта да и правя орална любов и започна да ми харесва, просто го предразположи и ако от няколко пъти не му хареса, не му прави и ти, а ако се кара с теб и прочие се разделете, просто трябва да ти доставя удоволствие и така

38.   И при мен това е проблем - мъжът ми със сигурност не е гнуслив като знам какви неща пипа и поглъща, но за три години заедно ми е правил френска любов 4-5 пъти и то без желание. В същото време ми го обещава, когато е силно възбуден. Аз не му отказвам нищо - свирки, аналнален секс... Нямам намерение да го "наказвам" без свирки, но искрено губя интерес към секса с него, а това се отразява и на отношенията ни.

39.   До авторката: Всички коментари прочетох и никъде не видях смислен съвет. Това е което си направила е точно обратното на това което трябва да направиш. Любов означава да даваш без да искаш в замяна. Двама се обичат когато си дават, без да искат от другия.
1. Обичай да му правиш свирки. Прави му ги с удоволствие. Направи го цел на живота си да правиш най-хубавите свирки, която някога му е правила. Гледай порно филмчета, клипчета и се учи как се правят. Ако трябва само за едната свирка правете секс. Прави му ги навсякъде. Обичай му члена. Гали го сякаш е най скъпото ти. Гълтай му семето с удововолствие и наслада. Показвай му че обичаш да го правиш това.
2. Забрави за това какво той НЕ прави на теб. Забрави за тази тема. Не я подхващай повече.

След време резултата няма да закъсне. Той малко или много ще се почувства длъжен и ще се пробва. Най-малкото от душа и сърце ще ти каже защо не иска.

*нека не ви звучи като манипулация. Ако се прави от сърце си е чиста любов.

Успех!

п. с. аз пък съм имал обратния проблем - тя не е искала да я лижа(3 жени са ми били така), а аз умирам за това. Абе хора всякакви.

40.   изми ли се хубаво отдолу?