Споделена история от Секс и интимност

Срамувам се от размера си
Знам ще ми се смете може би, но трябва да го излея този проблем.
Вече съм на 35 а още не съм бил с жена.
Срамувам се от размера си.
Как да искам с тия 12 см на жена, а?

Коментари

51-59 от 59

51.   50. Хвалби !

52.   Оф,а бе жени и момичета,защо само ги лъжете бе?Как да няма значение размера?Има разбира се!аз също съм жена и това как нямало значение го чета навсякъде и не мога да повярвам,че го пишете!Във физиката даже го има-закона за триене и сцепление.а Н49 я боли защото не е достатъчно готова за секс

53.   Tакаааа 8 см. е нормалната дължина с която може да се задоволи една нормална жена , всичко по-нагоре вече идва от самата лакомия на жената :) аз съм на 19 и не мога да се похваля също с някакъв огромен размер 17см ми е и върши чудесна работа ...

54.   служих в казармата с едно момче на прегледа не го качиха на кантара да не го ховреди нод 150 килограма беше
члена почти не му се виждаше
женен е от много време и не съм чувал да има разправии с жена си

55.   12 е все още в нормата. Това определям като долна граница на средното. Значи ти е среден, не малък. Какво се тюхкаш, ако знаеш какви дребосъци има, оплаквай се, ако ти е 5-6-7 см. Айде стига с тези комплекси, точно среден е. Ще свърши работа:)

56.   Еми яж повече зеленчуци, за да порасне ;)

57.   Бях на 15. Висок съм 1. 80см, 63кг, но не бях доволен от размера си който беше 13см. Почнах да тренирам: спортувам 6-7 дни в седмицата намерих и един сайт с упражнения и за 4-5 месеца ми стана 16. 5 см, следователно ми се вдигна самочувствието и почнах да правя секс. Първия път беше много труден и страшен.. чудех се дали е вътре дали е вънка, но след няколко пъти почна всичко да става като игра!
Сега съм на 16 и съм правил секс около 30 пъти с 7-8 жени и най-големия улов ми е бил 24 годишна студентка тя ме научи на много неща и техники и бих казал, че всичко става с воля!

Момчето от Благоевград

58.   Сега, да те светна за нещо, на което май не си обръщал внимание. А именно - лесбийките. Те нямат никакъв размер, а ако нямат вибратори, се задоволяват с пръсти. Които са доооста по-малко от 12 см на дължина, че и по-тънки. Но това хич не ги спира, напротив.

59.   Здравейте! Малък съм на 14 години и се притеснявам за размера ми– 8 см още не искам да правя секс но до 1-2 години ще ми порасне ли поне малко МОЛЯ МОЛЯ МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!

51-59 от 59