Споделена история от Секс и интимност

За оралната любов
Здравейте :) Аз съм момиче и ви пиша, защото досега не съм правила никога свирка на момче, а приятелят ми иска. Не съм му казвала, че не съм правила, но пък не съм му казвала и че съм ( щях да излъжа ). Та, много моля "по-опитните" да ми кажат всичко, което трябва да знам, да внимавам, да направя, за да му направя супер яката свирка. Обичам го ужасно много и искам да му направя много яка свирка, да го накарам да ме желае още повече и да го накарам да се чувства невероятно :) Много моля подробни обяснения, мнения, съвети и

Коментари

1.   Като мъж получавал моного орална любов през годините ще ти кажа едно: Внимавай с зъбите!!! Надървените пениси са много чувствителни! За другото съм сигурен, че всичко ще е Ок и много ще му хареса.
Мъж 29

2.   Един типично мъжки съвет пусни си порно и виж какво правят мацките от тия филми даже има и специална категория за свирките...

3.   Здравей и аз бях като теб със същите терзания, но постъпих по начина, който са ти описали № 1 и 2 - съчетах информация в нета с визуална такава и така без никакъв опит направих много хубава свирка на приятеля си (поне според него е такава де). Мисля, че е в голям плюс истинското желание и старание, защото ако е насила - не става. Дано имате открити отношения и да говорите спокойно на тема секс, защото така можеш да го попиташ кое и как му харесва или съответно не му допада. А, да – за гълтането: аз гълтам още от първата, която направих и ми харесва, не ме е гнус от него, примем го изцяло и ми е приятно, изобщо целият този акт ми доставя удоволствие, защото виждам как на него му е хубаво. Мъжете изпитват огромно удоволствие ако гълташ, но пък си прецени до къде може да стигнеш и не се насилвай, ако нещо не ти е приятно, макар че щом казваш, че искаш да го удовлетвориш максимално, не би трябвало да имаш проблеми с това. Успех ?
Ж25

4.   Как става, ако не искам да гълтам? Той пита ли и къде ще се изхвърли? :)

5.   Оооо авторке, с тоя последния въпрос допълнително ме увери, че си много млада и ти е рано за такива отношения.
Не ме разбирай погрешно, не съм някоя монахиня, и смятам, че е прекрасно да правиш това за партньора си, но по начина по който задаваш въпросите си, пък и като използваш думата 'свирка', самото ти изразяване ме кара да се съмнявам дали изобщо и двамата имате представа какво е любов, ако знаехте, изобщо нямаше да ти се налага да питаш по форуми, тъй като оралното задоволяване, когато е реално израз на любов просто идва спонтанно....
Просто се чудя какво е това огромно желание да караш гаджето си да се чувства толкова много невероятно, като в приказките, и да пилееш енергия по някой си там, дето утре ще е и той с друга, и ти с друг, това цялото твоето се нарича over-compensation като в една книга: Why men love bitches (май така се казваше).
От опит съм се уверила, че една жена внимателно трябва да преценява кога трябва да дава от себе си за партньора, (в зависимост дали той също дава и на нея и дали имат искрени отношения). Колкото по-зряла става, съответно ще дава повече от себе си, тъй като се очаква че и той ще дава повече- не разбирай само в сексуален план.
И като заключение - ти като толкова много искаш да се стараеш за влюбения ти приятел (това го поставям под въпрос), той кога последно те влуди теб с орална? Ще се радвам действително да получа отговор.