Споделена история от Секс и интимност

Лъжа, че свършвам
Здравейте!
Имам приятел от доста време и сексът е уникален, доставя ми удоволствие, когато е груб, но никога не съм изпитвала вагинален оргазъм. Той много държи да свършвам и винаги съм го лъгала, че съм свършила дори и няколко пъти...
Гузно ми е, че лъжа и искам да свърша, не само клиторно, но и вагинално.
Дайте ми съвет какво мога да направя, знам че не постъпвам правилно като го лъжа, но не искам да нараня егото му. Има ли също така момичета, които водят полов живот и не са достигали вагинален оргазъм, трябва ли да се притеснявам? Какво мислите?

Коментари

1.   Миличка, при мен е точно същият проблем. Абсолютно никога не съм свършвала вагинало, не знам какво да ти кажа, надявам се някой да отговори на написаното от теб, за да разберем това нормално ли е...

2.   Здравейте. Моето мнение е, че почти всички жени имат проблем с това. Имам приятел и правим наистина страхотен секс, най-добрия в живота ми, но винаги свършвам само клиторно, а той много се старае. Доста пъти съм била на ръба, поне според моите усещания. Така и не мога да разбера какво ми липсва, за да свърша.
Не сте единствени, мисля че и други жени ще искажат мнение :)

3.   Здравейте. Моето мнение е, че почти всички жени имат проблем с това. Имам приятел и правим наистина страхотен секс, най-добрия в живота ми, но винаги свършвам само клиторно, а той много се старае. Доста пъти съм била на ръба, поне според моите усещания. Така и не мога да разбера какво ми липсва, за да свърша.
Не сте единствени, мисля че и други жени ще искажат мнение :)

4.   Аз докарвам моята приятелка до вагинален оргазъм след като съм я възбудил с 15-20мин орални ласки преди да проникна в нея. Друго което и помага да свъши вагинално е масажиране на ануса и дори леко проникване с пръст. Тогава направо губи контрол и свършва. Ако съм се постарал добре дори понякога свършва с течност.

Успех!

~M28

5.   Хех, а аз се чудех дали съм единствена. От съвсем скоро водя полов живот, и съм имала доста малко акта като цяло, но бяха достатъчно за да разбера, че това свършване е мисия невъзможна ;д За да не нараня егото му, също като теб лъжа.. не, че не ми доставя удоволствие.. просто не достатъчно, явно.
Ж 15

6.   До 4
„Аз докарвам моята приятелка до вагинален оргазъм след като съм я възбудил с 15-20мин орални ласки преди да проникна в нея. “
Изопуснал си „мисля, че“ след Аз

7.   Не е трябвало да лъжеш... сега като му кажеш ще му стане кофти. Съветвам те сама да се потрудиш за оргазма ти, в поза, в която ти ще си доминиращата. Така ще ти е по-лесно да стигнеш до оргазъм. А ако ти е кофти, че приятеля ти не може да те доведе до оргазъм, поговори с него, кажи му да се потруди повече... напътствай го как да те ч*ка, казвай му 'бавно/бързо" и т. н :D

8.   Лъжа, че свършвам - лъжеш себе си, ти самата не си помагаш,
и как мислиш че ще познаеш вагиналния оргазъм,
като не си го изпитвала?
щом имате уникален секс радвай се, че повечето жени са трудни на свършване дори клиторно

9.   Споко мацка, при мен също е така, не ми се получава вагиналния оргазъм и това е... Страхотно ми е когато правим секс, и то груб секс, той ми е любим, но не става и не става. И аз свършвам само клиторно, но пък съм страшно удовлетворена от клиторния си оргазъм.... защото е много експлозивен. Говорили сме много с мъжът ми и аз съм му казала че не свършвам, че явно това зависи от мен, на този етап е така, по нататъка ако стане, добре дошло но в никакъв случай не превръщам това във фикс идея и да взема да се сдухвам. Кефи се на секса с момчето си, ако някога се получи, това ще е прекрасно, ако ли не - здраве да е. Както виждам доста жени имат този проблем, така че....

10.   Подкрепям н. 8.
Който лъже партньора си накрая цял живот ще си стои без оргазми. Аз също не свършвах вагинално, но мъжът ми ме довършва с ръка след това, когато имам желание и нужда. В повечето случаи чувствам сексуално задоволяване и без оргазъм, но никога не съм го лъгала. Вагинални оргазми почнах да изпитвам чак след 5 г. брак. И днес са рядко, но поне няколко пъти в месеца се случва. Надарена съм с възможността да изпитвам мултиплени оргазми и така - каквото не ти е дала природата ти е дала другъде много повече, но като лъжеш, че имаш оргазми, а нямаш няма как партньорът ти да се погрижи да имаш един ден и да разбере как ти получаваш оргазми

11.   Първо до номер 5. Ти си малка и нормално да не си изпитвала. Пък и ако партньора ти е толкова опитен да не говорим. Ще станат нещата спокойно. До номер 6 за твое сведение мъжете усещат когато една свърши. Не всички разбира се но поне по-опитните! И към авторката. Препоръчвам ти да кажеш на пичагата. Може да се поразсърди малко или много което е напълно нормално, но заедно може да се постараете и да получаваш множество оргазми. А и той ще бъде доста доволен че го е постигнал.