Споделена история от Секс и интимност

Без бельо под роклята
Здравейте, момичета и жени
Понеже идват топлите месеци искам да ви питам как носите роклите, които се продават напоследък. Аз имам няколко от тези - трикотажните, (черни) които са опънати по тялото и каквото бельо да сложа си личи. Е, когато съм с чорапогащник проблема е решен - не нося бельо (обувам само чорапогащника) или ако съм с боди също, но лятото... - няколко пъти се престраших да не нося бельо - но беше при приятен повод. Виждала съм и други момичета, които са без бельо под роклята - личи си. Та вие дами как се справяте - сваляте бельото или носите някакво специално (предполагам безшевно)? . Ж-32

Коментари

1.   Не знам какви жени познаваш да не носели бельо, но аз нося телесно бельо, което е безшевно и задължително да е по мярка. Не сме Парис Хилтън да ходим без бельо!

2.   Може без бельо под роклята, а може и направо без рокля - ефектът ще е максимален.

4.   Напълно подкрепям номер 2!

5.   Според мен въобще не ви трябва бельо :D
M22

6.   Аз пък мисля, че това го е писал мъж с такава фантазия!

7.   По принцип без бельо е доста нехигенично. Не забравяй колко чувствителна е женаската полова система и колко лесно се получават инфекции. Ако е "по повод" веднъж можеш да си го позволиш.
Аз лично имам от тези прашки, които са само лентичка и съм ги избрала да не са ми впити в тялото, така не си личат под роклята.

8.   Ако е дълга роклята да и аз не нося нищо под нея когато е по горещо. нОна къси поли и рокли не бих излязла без белъо малко е нехигиенично. Иначе е прекрасно да си без него под роклята, чуствам се по комфортно. Мъжът ми също е доволен от гледна точка на сексапила ми когато съм без белъо. Готино чуство е и за двамата но когато има естествено повод....

9.   Ж на 39
Ходя без бельо от много време. Имам гащи само за цикъл. Не мисля че е по нехигиенично-даже напротив. Не се спарва в горещите дни, не задържа въздуха, не образува влажна и топла среда за развитието на всякакви микроорганизми. Природата не ни е конструирала да носим гащи. Те са наложени през 19 век и най - вече в началото на 20, като секс атрибут / кюлотите / и едва по късно се лансира хигиенната им функция. Откакто ходя без бельо не знам какво е течение, възпаление и т. н. Може би ако ползвах градския транспорт щях да си слагам едни за рейса.

10.   Ж на 39
Ходя без бельо от много време. Имам гащи само за цикъл. Не мисля че е по нехигиенично-даже напротив. Не се спарва в горещите дни, не задържа въздуха, не образува влажна и топла среда за развитието на всякакви микроорганизми. Природата не ни е конструирала да носим гащи. Те са наложени през 19 век и най - вече в началото на 20, като секс атрибут / кюлотите / и едва по късно се лансира хигиенната им функция. Откакто ходя без бельо не знам какво е течение, възпаление и т. н. Може би ако ползвах градския транспорт щях да си слагам едни за рейса.

11.   Това е написано от мъж, личи си от всякъде. понеже и аз съм мъж, ще ти кажа, че когато е топло със съпругата това го практикуваме редовно, разбира се най-щекотливо е когато излизаме с приятелско семейство вечер. Пожелавам ти приятни мечти.

12.   Определени модели боксерки вършат работа. Избягвай дантелите - те си личат най-много. Аз се престраших без бельо и с рокля на една сватба и приятелят ми направо полудя. Да не ви разправям, че чакаше с нетърпение да се приберем... Ж-28

13.   Аз съм жена на 28 и с повод и без повод когато съм през лятото ходя без.... Белъо нося на дънки през зимата както и боди за по топло. Но през по топлите сезони предпочитам на по дълги рокли особено да съм без него. Иначе ако става въпрос за ефекта при мъжката част повечето няма и да разберат ако си без белъо, освен ако не им кажеш. Тогава ефекта е поразителен само пробвай и кажи на половинката си за това че си без.. Със сигорност те чака бурна нощ и страстна любов в леглото, ако сте на забава или просто сте излезли заедно. Повечето пишат че е нехигиенично да ходиш без белъо. Не бих казала по принцип на мен ми е по комфортно и няма спарване и разни ефекти от носенето на белъо през лятото. Пък и е по готино особенно като си с рокля и отдолу нямаш нищто. Мен лично ме възбужда, дори

14.   Мъж на 40
Скъпи дами, ако знаете колко МНОГО бихте зарадвали вашия любим, ако понякога ходите без бельо и му кажете пред свършен факт. Бъдете сигурни, че ще полудее от страст по вас и вечерта - повярвайте ми ще бъде страхотна и за двама ви. Казвам го от опит. Особено, ако е някакъв празник и сте на заведение. Моята жена ме изненада и на 14-ти фев. и на 8-ми март, когато бяхме на ресторант. Цяла вечер бях много развълнуван и вечерта след това беше прекрасна.

15.   Ако се спънеш и паднеш и се разкрачиш, ужас! Ако си ексхибиционистка, разбирам. Не ми се ще да ме блъсне камион и да ме вкарат в болницата по п**ка!! По-добре да съм си с гащи! :DDDDD

16.   Ми носи си нормални дрехи пък! Ако пръднеш ще се размирише повече!

17.   Аз не мога да разбера темата за какво е-за секс или за гащи които се виждат или не през роклята. Много курви много нещо, било хигиенично дрън. дрън. Нали дрехата попива потта особено памучното качествено бельо, ай стига сте се възбуждали един друг, въобще не става въпрос за рокли и панталони. Да ходи кой как си иска. Само един пример давам, една необръсната с черно коте така и лъсна пред няколко майки с колички, че едно двегодишно и дръпна полата, казвам ви грозна гледка беше, мадамата не беше от стройните, та тръгнала да се погали на пролетния вятър с пола с ластик, а детенцето и дърпа полата тя както си върви и хоп, изненада, две в едно! Само един съвет, ако ще ходите без гащи и ще се дървите наум, поне да си го позволяват само младичките с готини телца, останалата част, моля ви, недейте!

18.   Време е да тръгнете чисто голи и по улиците не само по плажовете на България! Тогава със сигурност нямало да има изнасилвания! Просто мъжете ще вървят и ще се празнят ходейки, няма да имат време за повече!

19.   Жено на 39 (9 и 10), между другото и аз съм Ж39! Искам да те попитам как така разбираш кога ТОЧНО ще ти дойде менструацията, че чак тогава да си слагаш бельото!? Та това винаги може да те изненада и тогава - става мазало! Аз съм с МНОГО редовен цикъл и пак не мога да го предвидя с точност до часа и секундата или ти си носиш гащички все с теб в чантата? А панталони не носиш ли? Предпочиташ като седиш (пъб на панталони) да се допират до половите ти органи или чисто и/или поне по-МЕКО бельо? В сравнение с рокля или пола, пак бельото е 100 пъти по-добро за допир и нашите органи имат нуждат да не се излагат на градската мръсотия директно!

20.   Номер 15 кърти мивки :) Още не мога да спра да се смея!!!

21.   Ж на 46
Да ви кажа и аз...
Едно лято бяхме на плажа с приятеля ми и малко след като бях излязла от водата и банския беше още мокър се заоблачи и решихме да си тръгваме - но не си носех бельо.
Този ден бях си облякла само една голяма тениска, която беше на приятеля ми (той е 1. 80м. аз съм 1. 55м) и ми стигаше почти до коляното. И понеже долнището беше мокро (не носех горнище) реших, че е по-добре да го махна и така да тръгнем. Така, че останах само по тениската и нищо под нея и тръгнахме. Имахме да извървим около 500 метра до колата. Но започна да вали, а колата беше все още далеч. И за да не заприличам на мис "Мокра фанелка" седнахме на едно капанче да изчакаме малко. И тогава взехма да се гледаме дяволито, а аз си вдигах тениската леко нагоре и той се побърка. Едва дочакахме да спре дъжда и да се приберем. Беше... супер....
Между другото плажа беше този между Черноморец и Созопол (Царския, както му казват).
След това си позволих още един път - на Нова година в ресторанта, където бяхме.
Та така - от време на време се изненадваме с моя.

23.   Ж-38
До сега не съм пробвала без бельо, макар че имам такива прашки, които почти нямат плат, но съм заинтригувана от темата и може би ще изненадам моя това лято на морето...
Успех на всички!

24.   Добре когато си с боди съм съгласна да не слагаш бельо, но пък когато си с чарпогащник извинявай много, но не,

25.   Здравейте, миналата седмица бях шаферка на моята най-голяма приятелка и двете бяхме без бельо (Роклите бяха такива, че не позволяваха носенето на такова) На булката първата и брачна нощ е била НЕВЕРОЯТНА (после ми сподели).
Препоръчвам ви момичета - при специален повод не се колебайте, а изненадайте Вашият Любим!!!
Ж-24

26.   Гаджето ме изненада в колата, че е с дълга рокля без бельо!
Карайки, с пръстчето й уважих клитора, та свърши за 5мин.!!!
После каза, че й било за пръв път, а удоволствието-жестоко!
Който не вярва, нека да опита, пък после да ни сподели, нали?

27.   Веднъж брах голям срам по такъв повод. Имам един бял панталон, който обичам да нося без бельо. Веднъж ме блъсна един с колело и паднах, ударих си лошо коляното, извикаха бърза помощ. Насъбраха се хора, направо забравих в паниката, че нямам бикини, насъбраха се хора и лекаря и сестрата искаха да ми промият разраненото коляно и ми свалиха панталона и ми се лъсна... , голям срам беше, едва успях да се прикрия с една кърпа. Ж 29

28.   Много е готино, особено лятото по къси панталонки, мандахерцам си го на воля. Не мога да си представя да се подплатя отвътре и с някакви боксерки в жегата ;-)

30.   абе жени сладки ,я изненадайте половинките си с такива неща и вижте каква луда страстна нощ ще имате.
В живота трябва да има такива изненади.
успех.