Споделена история от Секс и интимност

На 23 години съм и все още съм девствен
Здравейте приятели. Пише ви, едно момче от Град Велико Търново ... не, че имам проблеми със душевността, излизанията ...не съм някой "задрастеняк", може да се каже че съм "душата на компанията". Но ..Проблема е там .., че съм дествен ..
Момче със приятна външност съм, добре изглеждащо не се оплаквам финансово НО .. Вече съм на 23 години и не съм прекарвал ноща със Жена.. А вече мисля, че ми е време. Студент По Счетоводство и контрол съм ... Моля искам само сериозни коментари, помогнете ми.

Коментари

2.   Eми за всеки влак си има пътници
и при теб ще дойде
никои не е казал на колк ода почнем половия си живот
споко и твойта мадама чака някъде
успех
емили

3.   Еми какво да ти кажа най-лесното е да отидеш на курва ама аз тва не го броя , пък и не е много приятно сигурно . Хвани си гадже няма от какво да се срамуваш даже повечето ще се изкефят че ще са ти първата . Спокойно това не те прави по-малко мъж .

4.   Е, това да ти е проблема.Всичко е наред, няма да ти избяга това.Аз бях на 21, но съжалявам, че не изчаках още. Не се притеснявай, няма за какво.

Тия дето мислят само за секс и го правят на 13 не са много стока...Щом казваш че нямаш проблми с общуването смятам, че проблема ти е никакъв. Ама другите го правели на 13... Не гледай другите, гледай себе си и това, което искаш ти.
За единия секс винаги ще се намери с кой... другото е по-трудно, трудно е да срещнеш някой с който да ти е добре и да се разбираш

5.   Какъв точно коментар искаш, че не става ясно?

6.   Hаистина ще е в помощ и за мен отговорите ви защото съм в същото положение на 23 а още девствен

7.   Да не мислиш, че и другите от компанията не са
девствени.Просто никой не го показва както в
приказката "Новите дрехи на краля".

8.   И аз бях тъй,но отидох на курва

10.   Здравей! Да ти кажа хубаво е вече да си отвориш очите и да видиш, че има момичета които се навъртат около теб, защото съм сигурна, че има такива. Набелязваш си някоя и действаш без притеснение. Няма значение на колко години си. Даже ти си нормално, тези дето почват секс на 13 години те не са добре. Ти си напълно нормално. Но да ти кажа аз все попадам на девствени даже се чудех как така мислех, че вече няма такава аномалия и неми е приятно да са непросветени. Така, че действай и без притеснение. Огледай се на около и действай!

11.   Да ви имам проблемите !!! Били девствени. .. хах и кво? Това ли ви е проблема ?

12.   Aбе не ми обяснявайте, че нормално особено за мъж да изчаква и т.н и т.н. не е толкова нормално. разбери къде е проблемът?
харесват ли ти разни момичета? има ли някоя, която те привлича повече? какво е поведението ти сред жените? как съблазнваш едно момиче...всичко има значение ако искаш да стане по "нормалния" начин.
успех:)
Шайн:)

13.   Здравейте, младежо!!!
Прочетох много внимателно това което си споделил с нас и аз като жена на 27г. ще ти кажа следното: Не е важна възрастта , а по-скоро твоето вътрешно усещане, за този момент.При всеки е в различен момент от живота ( различна възраст).Много важно е и с кого точно, а това ти сам ще почувстваш.Недей да си мислиш, че си по-малко човек от всички останали около теб - НАПРОТИВ!!!!!!
Ако искаш да си пишем - моля, на твое разположение съм!!
metodieva7 - skype

15.   А да не би да харесваш мъже? Или и жени и мъже? Първо това изясни за себе си. В противен случай не виждам какъв ти е проблема.

16.   ХАХАХХАХАХАХХА ти сериозно ли мислиш че всичко ти е наред човече на 23 години и още не ти се е отворил парашута , толкова ли неможеш да завържеш един елементарен разговор с някоя мацка за да я вкараш в леглото ... божее , като незнаеш какво да и говориш направо и го кажи директно хайде да правим секс ще питаш една , две , три , четвъртата може и да ти върже ...

17.   Номер 16,ти си голям идиот извинявай.Не всъщност не ме извинявай :P

Виж момче хубаво е че си девствен това е нещо много хубаво и чисто...Но първо намери не какту казва тоя номер 16 да завържеш един елементарен разговор с някоя мацка за да я вкараш в леглото...това не е правилно намери момиче коету да те обича и ти да я обичаш и всичко да стане красиво и както трябва,а не едно чукане за 5 минутки дет за тва можи просто да си наемеш проститутка.

18.   Ти си е.... тъпака. Стани на 25 и гледай да не уцелиш дупката да видиш какъв гав ще стане. Ц

19.   Спокоино момчe винаги има парви пат. Недеи да се притесняваш за това. Ти гледаи да си намериш лубовта в живота си, а след това всичко ще ти се нареди както трябва. Бади сигурен в това и горе главата! Успех

20.   Здравейте, и аз сам на 18 сега и сам като тебе братле и аз сам девствен и не се притеснявам да го кажа ама знам че за всеки влак си има пътници и ще доиде и моя ден когато ще сам щаслив

21.   И аз бях на 23, когато правих секс за първи път. Направих го с тогавашната ми приятелка, която също беше девствена. Не съжалявай за нищо, и твоят момент ще дойде

22.   Aс мисля 4е проблемат е изцяло в теб драги приятел ...сега 6е ти кайа какав ти е проблема ... ;) ебе ти се много .. ама много сяка мацка я заглейда6 и си казва6 "ах тая ако ми падне" и т.н оба4е вса6тност си срамежлив --> пове4е от необходимото ;) виака6 си "ас ако я заговоря 6е стана сме6ен , тя никога няма да ми варже и така на татака :)" не деи така бади с по голямо само4увствие и успехат 6те доиде сам .! ако не сам прав си режа главата :)

23.   Hямаш повод да се тревожиш че си девствен приятелю аз бях на 16 когато го направих и не се гордея с това особено когато сега се омъжих за втория си съпруг който беше девствен на 28 год при него е заради рилигията им но трябва да ти кажа колко красиво ми се стори че аз съм първа и единствена за него сто пъти съжалявам че не мога да му отвърна посъщия начин а най странното е че не искам да споделям опита си но това е най -невероятния мъж и любовник на света

24.   Ей... колко мило, номер 23 :) поздравления ..
Към автора .. аз съм момиче и бях на 16, когато го направих за първи път, сега съм на 22 и бих искала да върна времето назад :) няма нищо по-хубаво от това да споделиш нещо толкова красиво с някой, когото обичаш... та ако ще и на 40 да станеш ... незнам де .. мойто мнение е такова ... твърдо против ходенето по курви

25.   Братле, не съм сигурен, че аз ще ти дам правилния коментар, ама секса си е нещо важно и коренно ще ти промени начина на живот. Курвите вдигат самочувствието, а на един мъж му трябва точно това! Не е нужно да си най-красивия, най-сериозния, най-готиния или квото и да било... Щом ти се чувстваш пълноценен за себе си, момичетата няма да останат безразлични. Бъди смел!!!

26.   Не се притеснявай, нито си първият, нито ще си последният. Направи го, когато се почувстваш готов, а не по принуда. Аз за първи път бях с жена като бях на 14 години и половина, имам обаче познати на твоята възраст (и 1 по-голям от теб даже), които още не са опознали женското тяло отблизо и на живо.

Да не ти пука от чуждите мнения и от хихикането, дето чуваш зад гърба си. Жените уважават такива мъже и рано или късно ще се намери някоя, която ще те оцени и с която ти ще се почувстваш готов. Не ходи на курва, от вялата работа ще си тръгнеш разочарован. Вярно - задоволен. Но после цял живот ще помниш, че първата жена, на която си се отдал е била професионалистка в тази област и за нея си бил просто поредния клиент.

Направи го с момиче, което го заслужава, а най-добре го направи с момичето, в което си влюбен. Тогава думата "секс" ще избледнее в главата ти и ще се замести от думата "любов". По-добре прави любов първия път, а не просто секс. Надявам се да съм бил достатъчно изчерпателен и полезен. Успех !

27.   Не не е нормално за момче. Отивай при някоя проститутка, защото ако аз попадна на някой девствен, повече не бих повторила с него, а даже най-вероятно ще си тръгна още докато се мъчи да ме "задоволи".

28.   Tова няма значение

29.   :) Аууууу супер браво пич много ти се радвам жалко че си имам приятел иначе щях да ти помогна на 100% и не ги слушай тези които ти казват да отидеш на проститутка .. нека те да си ходят аз съм жена на 22 и много бих искала аз да съм първата на моя приятел .. но не съм. И какво като си на 23 майната му да не ти пука то като му дойде времето сичко ще си дойде на мястото а тея дет ти казват че си луд че си закаснял и тем подобни хахах за тях не ми се говори големите ебачи. И не си мисли че си единствен има много като теб даже на повечко години така че мисли позитивно :)

31.   Мерси много за подкрепата пичове и пички :)
Весело изкарване на Новата година ...
:)

32.   Аз пък ще ти кажа само едно - спокойно има мъже които са и по зле от теб, мъже които не могат да завържат разговор с момиче, мъже които не са харесвани от жените, теб поне те харесват женките, но има и такива които ако не отидат на проститутка ще си останат девствени цял живот

33.   Абе приятел, много си свидлив

36.   И аз съм девствен братле не съм имал полов контакт с жени. на 17 съм аз... кво ти пука братле бъди смел покани някое момиче което цениш и уважаваш заговори я и действай един път се живее повтаряй си го тва!

38.   Тази тема е създадена преди 8 години, предполагам вече не е актуална за автора. Забелязах, че някои коментиращи се изказват доста негативно за него, защото на 23 години не е бил с жена. Не знам тогава какво биха казали за мен, който съм на 29 години и имам същия проблем, на хората им се струва невероятно и всеки се пита защо се е стигнало до там, аз мисля, че е основно заради липса на увереност и ниско самочувствие - това е причината за по-голямата част от случаите на мъжка девственост след определена възраст. Колкото по-навреме започне да работи над проблема мъжа, толкова по-добре, защото в един момент започваш да чувстваш, че нещо наистина не ти е наред, за да си в такова положение. Успех на всички

39.   Е и кво? Секса че е нещо хубаво е само заблуда. Другите ще ти кажат тъкмо обратното ама не ги слушай.

40.   38 прав си майна, липса на увереност и ниско самочувствие, точно това е!!!