Споделена история от Секс и интимност

Какво се случва?
Здравейте, темата ми е въпрос повече към дамите. По причини с приятеля ми правим анален секс и ме задоволява с пръсти. Когато е с два пръста, определено напипва точното място и да съм в екстаз. При анален секс също, ако са малко по-груби нещата. Въпросът ми е следният всичко е прекрасно, но след това, което правим дори и да е кратко, аз съм много изтощена, смисъл нямам сили даже да говоря и ми е много отпаднало. Това продължава около 4-5 часа. Не знам защо се получава така, сънено ми става и отпуснато, но и се чувствам като парцал. Някой друг да е имал подобен проблем или поне на какво се дължи? Благодаря за отделеното време.

Коментари

1.   Аз нямам такива проблеми. След секс (било то и анален) се чувствам свежа и ми е много добре.

2.   Ами аз съм мъж и аз се чувствам изморен след секс. Незнам на какво се дължи като би трябвало да си ободрен.

3.   Имаш по голяма чуствителност или оргазмите те уморяват. Съпругата ми е тека но след повече оргазми, без значение каде го правим дали анално или вагинално умората би трябвало да те поеме след по бурен секс. Но да не забравяме че женският анус има доста по чуствителност текаче по добре потъси специалист за да се консултираш.