Споделена история от Секс и интимност

Доста е голям и боли
Жена на 24 г. съм.
Запознах се със страхотен мъж. Заедно сме вече няколко месеца, но го правим по - рядко, понеже работя като стюардеса и пътувам доста.
Когато го правим леко ме боли от разпъването. Едно че съм тясна, друго че май му е доста голям, никога не го вкарва целия, иначе ще умра, просто няма място...
В началото ми идва дебел и леко ме боли и ми е трудно да се настроя...
Случвало ли ви се е? Как да спра болката от разпъването и дали ще дойде момент, когато ще привикна и ще спре да боли?

Коментари

1.   Няма понятие като „тясна съм“ - всяка жена има почти еднаква на ширина вагина - през там се ражда цяло дете. Различни са само мускулите около нея, но самата вагина не може да е по-тясна от нормалното и да не може да поеме и най-големият естествен пенис - просто природата си знае работата. Вагината си се напасва към мъжа ти.
Най-вероятно си по-суха. Вземи си лубрикант. И да - това, че не правиш редовно секс с него ти пречи да се напаснеш съвсем...с лубриканта и повече подготовка не виждам как да не стане. Щом дете може да излезне от там, ще може и пенисът на мъжа ти...не се гибсирай, ами се отпусни и го остави да те помасажира с лубрикант или слюнка

2.   Номер 1, коментарът ти може да бъде приет под съмнение!

3.   Напълно възможно е да му е голям за теб. И ако на ширина вагината ти може да се разстегне и да се приспособи към размера му, то на дължина/дълбочина не виждам как ще стане дори и да си силно възбудена(когато матката леко се свива навътре с няколко сантиметра), пак може да му е по-дълъг и да те боли. Това е защото опира в шийката на матката.... В секшоповете има ограничителни пръстени, може да си слага на пениса, по-спокойно ще е за него, вместо непрекъснато да е под напрежение и да гледа да не си го вкара целия, за да не ти пречинява болка и "за да не умреш"....

4.   Ползвай лубрикант и повече подготовка преди да стигнете до проникването. Аз същто съм тека но с течение на времето всичко се оправи. Мъжът ми е с доста голям атрибут и аз също бях уплашена от този проблем. Почнах ме първо с лубриканти и по продължителна подготовка. Взехме и вибратор от секс шопа който също помага за да свикнеш с по големите му размери. Психическото въздействие също е от голямо значение. Трябва просто да си възбудена на макс както и той и след малка подготовка на половият ти орган би трябвало да проникне по безболезнено в теб. Просто си със по стегнати мусколи там долу а не че си тясна. Това стеснотията го забрави а просто се отпускай повече и естествено по редовно го правете. Или исползвай по редовно вибрратора но се отпускай по смело и не мисли за друго освен за насладата. Вмомента размерат на мъжът ми дори ме радва. Секса е страхотен и неописуем дори трябва да се радваш че е с по голям атрибут. Пожелавам ти успех...
Ани на 27